Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 mei 2018
In Memoriam Jos Akkermans
24 mei 2018
Zes Uur van de Haarlemmermeer 2018: eerste aanmeldingen zijn binnen
20 mei 2018
Rombout Breedveld en Leonie Ton Winnen Elfsteden Ultraloop
17 mei 2018
De Friese Elfstedentocht voor ultralopers, 1998 - 2005
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* 30 apr 2004: De Keuningin van bijna 71
* 29 apr 2004: Inschrijven Nature Marathon La Roche
* 29 apr 2004: Meer over marathonparcours La Roche
* 28 apr 2004: Two Oceansmarathon, 10 april 2004
* 27 apr 2004: Mooie maar zware FIFTY/FIFTY RACE in Soerendonk
* 26 apr 2004: Vincent Schoenmakers nieuwe leider in Ultraned klassement
* 26 apr 2004: Eindklassement FIFTY / FIFTY RACE
* 26 apr 2004: Marathon La Roche (BEL), 6 juni aanstaande
* 26 apr 2004: Tweede fifty
* 24 apr 2004: Eerste fifty
* 24 apr 2004: Belgen voor Sakura-Michi Nature Run
* 23 apr 2004: Marathon des Sables 2004
* 22 apr 2004: De wijsheid van het getal
* 21 apr 2004: Kalender-puzzel (en wie volgt Martien op?)
* 20 apr 2004: Nieuw parcours in Soerendonk
* 19 apr 2004: Ultraned klassement na JKM
* 19 apr 2004: Sakura-Michi Nature Run
* 18 apr 2004: JKM 2004 in cijfers
* 17 apr 2004: Marathon des Sables: de klus is geklaard
* 17 apr 2004: Maasmarathon, 2 mei
* 16 apr 2004: Stein en het grote lulverhaal
* 15 apr 2004: Marathon des Sables: de ultra-etappe is volbracht
* 14 apr 2004: Inschrijvingen fifty/fifty race
* 13 apr 2004: Beuken langs de zee (JKM '04)
* 13 apr 2004: Het geluk van een haas
* 13 apr 2004: Marathon des Sables na twee etappes
* 12 apr 2004: De wind op de kop en het schuim om je mond!
* 12 apr 2004: JKM 2004 in 74 gedachten
* 11 apr 2004: Nieuwe stand Marathon- & Ultracup 2004 na JKM
* 11 apr 2004: Vader en zoon Verdonck naar Sakura-Michi 250km
* 10 apr 2004: Nederlanders en Belg in Two Oceans Marathon
* 10 apr 2004: Lucien Taelman wint JKM
* 10 apr 2004: Nieuwe stijl JKM van start
* 8 apr 2004: Trail de la vallèe de chevreuse
* 7 apr 2004: Zuiderzee Marathon ook in Ultracup
* 5 apr 2004: Ultraned klassement na Vier Uur Plus
* 5 apr 2004: Sjoerd Slaaf en Mieke Kuilder winnen 4u+ in Dieverbrug
* 2 apr 2004: Ook Kust Marathon in Ultracup
* 2 apr 2004: 4th Boa Vista Ultramarathon: Cabo Verde, 1 Nov 2004
* 1 apr 2004: 6u en 24u Apeldoorn ook in Ultracup
* 1 apr 2004: Only Open 24 hrs, no EC / WC 24 hrs Apeldoorn !
* 1 apr 2004: Ultralopers als pacers in Rotterdam
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van April 2004
 
Zondag 4-4 hebben Rudi Vercruysse en ikzelf deelgenomen aan deze heel mooie en heel zware trail in Auffargis.Er word gelopen in een natuurpark net buiten Parijs zo’n 40km voorbij Versailles.Ons hotel lag in een industrie- en winkelterrein op 8km van de start.Eens je de drukke N10 verliep kwam je in de bossen en de kalmte van een prachtig natuurgebied.

De inrichters maken er hun werk van om de lopers een zo gevarieerd en mooi mogelijk parcours voor te schotelen.En ze slagen met verve.Wij starten in de 50km(er was ook een 15km).Ik heb wel de indruk, en ik was niet alleen, dat Franse kilometers langer zijn.
Met 250 lopers vertrokken we om acht uur s’morgens en na een 500tal meter was er al een helling waar lopen onmogelijk bleek.Het was er zo steil dat er bijna geklauterd moest worden.

De ene helling volgde nu de andere op zodat ik al snel doorhad dat ik in een uitputtingsslag terecht was gekomen.De eerste bevoorrading(na 15 km) had enkel water. Na 1u50 zwoegen kon ik wel iets steviger gebruiken.De tweede lus van 35 lange kilometers was iets minder zwaar en de bevoorradingen(aan km 28 en 39)lagen verder dan aangekondigd.Er was wel voldoende drank en eten(cola,chocolade,rozijnen,banaan). Ik slaagde erin de wedstrijd nog een achttal km langer te maken door een wegvergissing.Rudi was ondertussen mooi geëindigd als tweede veteraan op een zevende plaats in totaal.Hij liep 5uur 22. Dit zegt veel over de zwaarte van het parcours. Ik finishte in 7uur30 en tot mijn eigen verbazing was ik nog 133ste.

De volgende maal dat we in Frankrijk lopen zullen we wel rekening houden met hun lange kilometers.Al waren we heel tevreden aan deze mooie wedstrijd te kunnen deelnemen.

Cedric Proot

Uitslag

Pl Naam Tijd S Cat PlCat Land Vereniging
1 BRETAUD Bernard 04:45:05.8 M SE 1 FRA NORD VENDEE ATH
2 DELEPINE Sylvain 05:02:28.9 M SE 2 FRA ORGERES F.S.G.T
3 BLUM Jean-Claude 05:10:24.2 M V1 1 FRA A.R.J ST VRAIN
4 YGRIE Laurent 05:19:52.9 M SE 3 FRA
5 LIEVRE Jacquy 05:20:12.7 M V2 1 FRA ASPTT ORLEANS
6 BARE Frédéric 05:21:08.1 M SE 4 FRA TONIC SPORT NAT
7 VERCRUYSSE Rudi 05:22:47.9 M V1 2 BEL MOLENLOPERS BEK
8 LABORIE Christophe 05:26:28.1 M SE 5 FRA
9 DROUET Philippe 05:26:58.3 M V1 3 FRA A.S HUREL HISPA
10 HOREAU Pierre 05:29:56.8 M SE 6 FRA COURIR EN LAYON
11 LEROUX Patrick 05:34:25.4 M V1 4 FRA
12 OSSARD Jérôme 05:38:00.7 M SE 7 FRA CIV CHEVREUSE
13 KOLSCH Stephane 05:39:25.4 M V1 5 FRA
14 TAMET Robert 05:41:33.1 M V1 6 FRA ELIOKEM
15 MILLEREAU Jean-Luc 05:43:40.4 M V1 7 FRA EASQY
16 BLANCHARD Gilles 05:46:49.1 M V1 8 FRA OC Chateaudun
17 NOEL Vincent 05:47:55.8 M V1 9 FRA MEUDON TRIATHLO
18 BOISSIER Michel 05:48:31.6 M V1 10 FRA AS THALES AVION
19 CLIFFORD Sean 05:53:03.5 M SE 8 FRA
20 FERT Etienne 05:53:51.8 M SE 9 FRA XTREM RAID-UP
21 REGNAULT Claude 05:55:58.8 M V1 11 FRA GAC GALLY ATHLE
22 PIGNON Michel 05:55:59.6 M V1 12 FRA COURIR EN LAYON
23 RICHARD Pascal 05:56:02.0 M SE 10 FRA LES CLAYES ATHL
24 GUIGNOT Martin 05:57:00.6 M SE 11 FRA
25 MORISSET Jean-Yves 05:57:52.8 M V2 2 FRA AS THALES AVION
26 BRISSARD Cyril 06:00:25.1 M V1 13 FRA SMAG
27 BRISSARD Alexandre 06:00:25.7 M SE 12 FRA SMAG
28 PUBILL Franck 06:01:05.0 M SE 13 FRA
29 ROUSSEL Franck 06:03:05.8 M SE 14 FRA CIV CHEVREUSE
30 BRUYAS Didier 06:06:21.7 M V1 14 FRA UFO
31 TOUMAZOU Vincent 06:06:22.3 M SE 15 FRA UFO
32 CHARVIN Robert 06:07:53.8 M V2 3 FRA J.D.M
33 LECLERCQ Ignace 06:08:17.6 M V3 1 FRA SAD MILLY LA FO
34 HUGUET François 06:10:10.1 M SE 16 FRA
35 DELPIERRE Pascal 06:10:42.5 M V1 15 FRA EASQY
36 HENRIO Erick 06:11:24.5 M V1 16 FRA UFO
37 COUSSY Jérôme 06:11:58.6 M SE 17 FRA CIV CHEVREUSE
38 JOURDAIN Hervé 06:16:00.3 M SE 18 FRA
39 ENGUEHARD François 06:16:36.6 M V1 17 FRA
40 HUARD Michel 06:17:01.4 M V3 2 FRA
41 WALDSCHMIDT Michel 06:19:42.2 M V2 4 FRA OUEST ESSONNE A
42 BUISSON Claude 06:23:16.9 M V2 5 FRA EASQY
43 FILLOL Laurent 06:23:32.7 M SE 19 FRA
44 BASSINET Michel 06:27:35.0 M V1 18 FRA
45 BETHUNE Claude 06:27:38.0 M V1 19 FRA
46 FUCHS Philippe 06:28:11.0 M V2 6 FRA ESSONNE Athleti
47 ZEGHAD Gérard 06:29:29.6 M SE 20 FRA VAL D'ORGE ATHL
48 BARTHELEMY Marc 06:29:32.5 M V1 20 FRA
49 GESTIN Philippe 06:30:04.7 M V1 21 FRA
50 GUERNALEC René 06:30:14.0 M V1 22 FRA PLM CONFLANS ST
51 VERPILLAT Vincent 06:30:18.7 M V1 23 FRA AS THALES AVION
52 MARIAS Jérôme 06:30:24.8 M SE 21 FRA VAL D'ORGE ATHL
53 DESMEDT Denis 06:30:28.8 M V2 7 FRA
54 ROCHER Jacky 06:32:23.2 M V1 24 FRA CITROEN SPORT
55 GUYON Thierry 06:32:32.3 M V1 25 FRA
56 FRUGERE Bernard 06:33:19.8 M V2 8 FRA AS LEVES
57 DUCROT Olivier 06:35:23.0 M V1 26 FRA APSAP 92 BEAUJO
58 BOISSONNEAU Jean-François06:38:31.2 M V2 9 FRA J.D.M
59 ENGUIALE Jean-Marc 06:38:35.3 M SE 22 FRA
60 RIMBAUD Michel 06:38:35.7 M V1 27 FRA
61 EVRARD Franck 06:38:56.7 M SE 23 FRA USO CHELLES
62 GREGOIRE Dominique 06:40:32.7 M V1 28 FRA MEUDON TRIATHLO
63 VAUCEL Sylvain 06:41:15.5 M SE 24 FRA RAID'EURE
64 MYARA Jacoby 06:42:44.8 M V1 29 FRA AS MIDI TRENTE
65 ROBLIN Patrick 06:43:06.3 M V1 30 FRA PLM CONFLANS ST
66 TESSIER Louis 06:43:38.8 M V2 10 FRA CMA AUBERVILLIE
67 SALORT Robert 06:43:39.5 M V2 11 FRA
68 DINET Hervé 06:43:40.3 M V1 31 FRA
69 ROBERT Luc 06:45:35.1 M SE 25 FRA STERIA RUNNING
70 MARIAS Jean 06:45:46.3 M V2 12 FRA ENTENTE VENDOME
71 SIREAU Michel 06:46:38.0 M V1 32 FRA OCISI FRANCE TE
72 MOREL Pascal 06:47:32.4 M V1 33 FRA
73 SAVIGNY Christian 06:47:33.0 M V2 13 FRA
74 HAMON Philippe 06:49:47.4 M V1 34 FRA
75 DEFONTAINE Pascal 06:50:14.2 M V1 35 FRA
76 LORIN Jean-Marc 06:50:41.4 M SE 26 FRA PASS RUNNING
77 PASCO Yann 06:51:17.0 M SE 27 FRA
78 MAESTRALI Nicolas 06:51:17.6 M SE 28 FRA A.S.V.A COURSE
79 BARRAUD Philippe 06:54:13.7 M V1 36 FRA A.A.S FRESNES T
80 REANT Jean-Claude 06:54:14.3 M V1 37 FRA AMSCAP
81 DUNYACH Jean-Michel 06:56:43.4 M V1 38 FRA UFO
82 GAUDECHOUX Gilles 06:57:15.2 M V2 14 FRA
83 VALLET Pascal 06:59:53.2 M V1 39 FRA
84 CHADELAT Laurent 06:59:55.4 M SE 29 FRA
85 GRENON Philippe 07:00:31.9 M V1 40 FRA COURIR EN LAYON
86 AMAROUCHE Nadir 07:01:19.8 M SE 30 FRA ELAN 91 TUVB
87 DEPOND Bernard 07:02:22.8 M V2 15 FRA J.D.M
88 SCHMIDT Bernd 07:02:25.5 M SE 31 FRA UFO
89 ENGEL Eric 07:02:45.9 M V1 41 FRA AMSCAP
90 PARIS Christophe 07:02:51.9 M SE 32 FRA
91 GOURY Didier 07:03:09.7 M V2 16 FRA ESAM (EADS-ST L
92 DORE Alain 07:03:16.5 M V1 42 FRA
93 MAURICE Pascal 07:03:24.2 M V1 43 FRA ESAM (EADS-ST L
94 MAURIAT Françoise 07:04:17.3 F V2 1 FRA AVIA ISSY LES M
95 LINOTTE Jean-françois 07:04:29.1 M V1 44 FRA ESAM (EADS-ST L
96 CASTRO Adolfo 07:04:48.3 M SE 33 FRA
97 PERIER Marc 07:04:58.3 M V2 17 FRA
98 PLOUZE Etienne 07:05:41.2 M SE 34 FRA YAK
99 ANSART Jean-Pierre 07:05:45.0 M V1 45 FRA OUEST ESSONNE A
100 BRETEAU Michel 07:07:11.8 M V1 46 FRA
101 MARTINS Lionel 07:09:07.8 M V1 47 FRA PLM CONFLANS ST
102 BAUDET Dominique 07:09:08.6 M SE 35 FRA ESAM (EADS-ST L
103 PETTAROS Frédéric 07:11:45.9 M SE 36 FRA ASSOCIATION COD
104 VELIA Ludovic 07:12:36.5 M V1 48 FRA OUEST YVELINES
105 BOURRELLIER Jean 07:12:36.9 M V1 49 FRA OUEST YVELINES
106 MERCIER Georges 07:13:27.7 M V2 18 FRA AS CAISSE EPARG
107 LEMESLE Catherine 07:14:31.9 F V1 1 FRA PLM CONFLANS ST
108 SAGOT Christian 07:15:45.6 M V3 3 FRA
109 RIBIERE Nicolas 07:16:53.2 M SE 37 FRA AIR FRANCE
110 LENOTTE Jean-Jacques 07:17:16.3 M V1 50 FRA ASBF DE RAMBOUI
111 MARTIN Jean-Luc 07:17:41.1 M V1 51 FRA
112 VEILLET Patrice 07:19:43.5 M V1 52 FRA STE SIEMENS VDO
113 BLOUZON Frédéric 07:20:01.2 M V1 53 FRA CORS CNRS
114 GOURDET Patrick 07:22:53.2 M V1 54 FRA
115 DELHOTAL Jean-Pierre 07:22:59.4 M V2 19 FRA L.O.S.E
116 FAYOUX Dominique 07:23:42.5 M V1 55 FRA J.D.M
117 COLLIN Eric 07:24:54.1 M V1 56 FRA
118 CHRISTOPH Jean-Philippe 07:26:01.7 M SE 38 FRA
119 RENARD Jean 07:29:29.0 M V1 57 FRA
120 LECOANET Frédérique 07:30:00.7 F V1 2 FRA J.D.M
121 POMA Christian 07:30:02.0 M V1 58 FRA A.S.V.A COURSE
122 LEHOUX Claude 07:30:02.8 M V2 20 FRA USO CHELLES
123 DAUCH Alain 07:30:52.8 M V2 21 FRA
124 JOURJON Bernard 07:31:17.0 M V1 59 FRA APSAP 92 BEAUJO
125 FREDERIC Marc 07:31:49.5 M SE 39 FRA A.S.V.A COURSE
126 PRADAS Juan Carlos 07:32:44.4 M SE 40 FRA
127 DUBOIS Denis 07:32:44.9 M SE 41 FRA
128 DE VASCONCELOS José 07:33:09.8 M V2 22 FRA
129 LANDRY Philippe 07:34:29.1 M V2 23 FRA PASS' RUNNING
130 CASTEX Francine 07:34:30.1 F V2 2 FRA ASPTT NARBONNE
131 REY Jean 07:36:27.3 M V2 24 FRA
132 TOMBOIS Philippe 07:37:33.9 M SE 42 FRA
133 PROOT Cédric 07:37:58.9 M V1 60 BEL MOLENLOPERS BEK
134 PARADAN Jean-Luc 07:39:17.2 M V1 61 FRA
135 COUTURIER Gael 07:41:33.1 M SE 43 FRA
136 ROLLAND Jean-Noël 07:42:07.9 M V1 62 FRA
137 SCHLEGEL Simone 07:42:22.4 F SE 1 FRA CSL NEUF-BRISAC
138 BECORGEY SYLVAIN 07:42:22.9 M SE 44 FRA
139 EVAIN Yves 07:42:40.7 M V1 63 FRA
140 GUERNALEC Catherine 07:42:43.2 F V1 3 FRA PLM CONFLANS ST
141 MORAND Frédéric 07:44:23.5 M SE 45 FRA USO CHELLES
142 MILLIER François 07:45:31.7 M SE 46 FRA VAL DE RUEIL TR
143 LUCCHEZI Rémi 07:45:52.7 M V1 64 FRA
144 LEMOINE Ludovic 07:45:57.5 M SE 47 FRA A.S LEVES
145 BILLAULT Vincent 07:47:54.6 M V1 65 FRA SNECMA SPORTS V
146 CASTEX Michel 07:48:26.2 M V2 25 FRA ASPTT NARBONNE
147 MOREAU Michel 07:48:51.8 M V2 26 FRA
148 FORGET Thierry 07:48:54.8 M V1 66 FRA
149 DALONGUILLE Didier 07:49:19.7 M V2 27 FRA GAC GALLY ATHLE
150 MEUNIER Bastien 07:50:26.8 M SE 48 FRA RAMBOUILLET OLY
151 HUE Alain 07:50:31.8 M V2 28 FRA ASC BNP PARIBAS
152 BOUET Jean-Marc 07:51:18.4 M SE 49 FRA
153 CARRIVE Roland 07:51:49.9 M V1 67 FRA GAC GALLY ATHLE
154 SURAN Serge 07:52:12.4 M V3 4 FRA AS THALES AVION
155 CIOLINA Olivier 07:52:18.8 M SE 50 FRA AMSCAP
156 THOMAS Philippe 07:52:26.1 M V1 68 FRA LE SOUFLE D'ORG
157 GRITTI Antony 07:52:57.1 M SE 51 FRA
158 GUEGAN Christophe 07:52:57.4 M SE 52 FRA I DVU
159 DUVAL Florent 07:52:57.7 M SE 53 FRA I DVU
160 BROHAND Barbara 07:58:46.2 F V1 4 FRA PLM CONFLANS ST
161 BROCHARD Patrick 08:00:12.7 M V2 29 FRA PLM CONFLANS ST
162 POIRET Yannick 08:00:58.0 M V1 69 FRA PONTAULT COMBAU
163 GELU Dominique 08:01:20.6 M V1 70 FRA
164 CHIPKOWENSKY Bertrand 08:02:00.5 M V1 71 FRA OUEST ESSONNE A
165 PETIT Jean-Luc 08:03:06.6 M SE 54 FRA UFO
166 TIBERGHIEN Martin 08:03:43.0 M V2 30 FRA
167 PIGNON Karine 08:08:59.3 F SE 2 FRA COURIR EN LAYON
168 LANNIAUX Jérôme 08:08:59.9 M SE 55 FRA
169 GUILLERM Daniel 08:12:02.6 M V1 72 FRA
170 WYSOCKI Marc 08:12:03.1 M V1 73 FRA ESSONNE Athleti
171 LOESER François 08:13:59.3 M V1 74 FRA J.D.M
172 BROUILLARD Pascal 08:15:17.4 M V1 75 FRA PLM CONFLANS ST
173 BRUYNOOGHE Valérie 08:15:37.9 F SE 3 FRA
174 VYNCKE Jean-Luc 08:16:27.5 M V2 31 FRA OUEST ESSONNE A
175 FONTAINE Elie 08:22:55.0 M V1 76 FRA RUEIL AC
176 CHAPUSOT Stéphane 08:24:13.9 M V1 77 FRA
 

 
[ top pagina ]