Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
15 jul 2018
Chris Dhooge en Patricia Verschuere Belgisch Kampioen 24 uur
10 jul 2018
Coal Miner’s Trail 2018 met aangepast parcours
9 jul 2018
Ultrafestival Deventer met Nationaal Kampioenschap 24 uur
24 jun 2018
Nieuw Wereldrecord 100 km Nao Kazami
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 30 mei 2004: Gezocht...
* 30 mei 2004: Nederlandse resultaten EK 100 km
* 30 mei 2004: 100 km del Passatore: Mario Ardemagni & Monica Casiraghi
* 29 mei 2004: La Trans Gaule 2004, met 3 NL-lopers
* 27 mei 2004: Apeldoorn – Florence – Winschoten – Brno
* 26 mei 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na marathon van Almere
* 26 mei 2004: 'Kom Theo, je haalt het wel' (Isarlauf)
* 25 mei 2004: Zwaarste ultra run van de Caraïben, de Ronde van Aruba ('04)
* 24 mei 2004: Opnames van reclamespot amstelbier + ultralopers schitteren in midden Nederland marathon.
* 24 mei 2004: Marathon Almere
* 23 mei 2004: Ultraned klassement na 24/6u van Apeldoorn
* 22 mei 2004: Emiel Dierckx wint de 100 km van Steenwerck
* 22 mei 2004: De winnaars van Apeldoorn 24 & 6 uur
* 22 mei 2004: Spanning in de kou van Apeldoorn
* 21 mei 2004: Voorinschrijvingen 12 en 6u Den Haag
* 21 mei 2004: Kent u die mop?
* 20 mei 2004: Nederlanders in New York, 6 en 10 daagse.
* 20 mei 2004: 144 uur lopen in New York
* 20 mei 2004: 20e ultra-editie Apeldoorn 24 uur
* 18 mei 2004: Stand Ultraned klassement na Diever en Eemmeerloop
* 18 mei 2004: WBP 6 hours
* 16 mei 2004: Eemmeerloop 2004
* 13 mei 2004: Definitieve uitslag van 1 mei in Diever
* 13 mei 2004: Een bijzondere ochtend
* 12 mei 2004: Kalender 2004 / 2005
* 11 mei 2004: Ronde van Aruba
* 11 mei 2004: Vier Nederlanders in de 5-daagse Isarlauf
* 11 mei 2004: Benelux deelnemers Steenwerck 100 km Matin
* 11 mei 2004: Benelux deelnemers Steenwerck 100 km Soir
* 10 mei 2004: Nogmaals inschrijving Nature marathon (6 juni)
* 10 mei 2004: UN één van de populairste atletiek-sites
* 10 mei 2004: Oefentocht “La Trace des Fées”
* 9 mei 2004: New milestone UltraNed: 300 000 visitors
* 9 mei 2004: Eerste Nederlandse prestatie op 6 dagen (144 uur).
* 8 mei 2004: Oplossing prijsvraag NL-ultralopen
* 7 mei 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na Maasmarathon
* 7 mei 2004: Inschrijvers Apeldoorn 24 en 6 uur
* 7 mei 2004: Persbericht organisatoren Ronde van Aruba
* 6 mei 2004: Lentemarathon Dieverbrug
* 6 mei 2004: Voorbij de marathon (Yiannis Kouros 1999)
* 3 mei 2004: Zes uur Assens (DEN)
* 3 mei 2004: Bram van de Bijl laat zijn ballonnetje op
* 2 mei 2004: Dames domineren Diever
* 2 mei 2004: Aanmeldingen La Roche, 6 juni
* 2 mei 2004: William Verdonck stopt er mee
* 2 mei 2004: Voorlopige uitslag Maasmarathon Visé
* 2 mei 2004: Vise-Maastricht-Vise, 2 mei
* 1 mei 2004: IAU 24 Hours European & World Challenge
* 1 mei 2004: Kalender 2004
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2004
 
Woensdag 5 mei 2004.
Organisatie de Drents-Friese Wold Runners.


Raakt de marathonkalender niet overvol ? Blijkbaar niet, zo'n 38 marathonlopers hadden zich voor deze doordeweekse Lentemarathon aangemeld, waarvan minimaal 11 lopers afgelopen zaterdag in Diever ook al een marathon of langer hadden gelopen.
Paul Visser had speciaal voor deze lentemarathon getraind en eindigde daarom ook als eerste met een tijd binnen de 3 uur. Jenni de Groot won vandaag bij de dames, afgelopen zaterdag eindigde Jenni ook al als eerste dame bij de 50 km loop in Diever.
Mark van Bogaert kwam uit België en Horst Preisler kwam helemaal uit Hamburg om zijn 1258ste marathon te lopen en hij nam er de tijd voor en genoot van het parcours. Voor het eind van dit jaar hoopt Horst zijn 100ste Nederlandse marathon te voltooien.

Volgend jaar bestaat 't Bildt 500 jaar en sv Friesland viert het 25 jarig jubileum. Er zal dan op 05-05-05 weer eens een Bildtse Marathon worden georganiseerd. Daarom zal er volgend jaar hoogst waarschijnlijk GEEN Lentemarathon worden georganiseerd. Zeker NIET op de eerste woensdag van de maand, op 4 mei 2005! We bekijken nog even wanneer dan de mei-vakantie precies is.

Ronald Kwint
PS Foto's zijn weer te vinden onder 'Uitslagen' op http://www.dfwrunners.nl

Uitslag Lentemarathon Dieverbrug - 42,2km - 5 mei 2004 (71 deelnemers, totaal)

1. Paul Visser Duiven 2:59:00 M45 de Liemers
2. Jan Steunding Winschoten 3:16:39 M45 Aquilo
3. Wim Heijenk Monnickendam 3:18:18 M45 av Monickendam
4. Jan van de Erve Barendrecht 3:18:19 Sen CAV Energie
5. Gert-Jan van Groningen Cothen 3:29:08 Sen Ron Clarke
6. Roelof Sondaar Staphorst 3:33:08 M40 AG'85
7. Erik Degenhart Zwaag 3:37:12 Sen Loopgroep Hoorn
8. Fred Nieuwesteeg Loenen a/d Vecht 3:38:31 M45 Loopservice Ned.
9. Jan Willem Dijkgraaf Epe 3:42:23 M50 av Cialfo
10. Sjoerd Slaaf Groningen 3:44:09 M50 sv Friesland
11. Wim Hogentoren Vught 3:46:03 M45 Veteranen Ned.
12. Jenni de Groot(1e dame) Leeuwarden 3:47:44 V40 sv Friesland
13. Rob Froonhoff Amersfoort 3:49:01 Sen Veteranen Ned.
14. Bert de Jong Den Haag 3:50:07 M50 HRR
15. Rob Steyger Zaandam 3:50:53 M40 Veteranen Ned.
16. Lydia Doornbos(2e dame) Groningen 3:51:28 VSe Loopgroep Bedum
17. Gijs Honing Blokker 3:52:45 M55 Veteranen Ned.
18. Geert Wierth Roden 3:53:36 M40
19. Jos Versteeg Biddinghuizen 3:54:40 M60
20. Hans Buis De Rijp 3:54:40 M50 Loopservice NL
21. Jaap Roosjen Leeuwarden 3:59:24 M60
22. Gerry Dumont(3e dame) Borne 4:03:20 M40 LAAC Twente
22. Cor Zeemans Goutum 4:03:20 M55 sv Friesland
24. Jannet Lange(4e dame) Almere 4:04:51 VSe Veteranen Ned.
25. Henk v.d. Land Hardegarijp 4:11:51 M50 sv Friesland
26. Rob Groot Zaandam 4:16:02 M50 Le Champion
27. Mark van Bogaert Lokeren (Bel) 4:17:47 M45
28. Ben Mol Hellevoetsluis 4:23:31 M55 Voorne Atletiek
29. Janneke Cazemier(5e dame) Warffum 4:24:58 V40 Artemis
30. André Schaaper Alkmaar 4:36:12 M55
31. Berend de Rijber Warffum 4:39:06 M60 Artemis
32. Horst Preisler Hamburg(Dld) 4:47:14 M65 LAV Hamburg-Nord
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]