Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
21 sep 2019
Voorbeschouwing Spartathlon 2019
18 sep 2019
Sri Chinmoy 6 uur op zaterdag 28 september
14 sep 2019
Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
14 sep 2019
Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 30 mei 2004: Gezocht...
* 30 mei 2004: Nederlandse resultaten EK 100 km
* 30 mei 2004: 100 km del Passatore: Mario Ardemagni & Monica Casiraghi
* 29 mei 2004: La Trans Gaule 2004, met 3 NL-lopers
* 27 mei 2004: Apeldoorn – Florence – Winschoten – Brno
* 26 mei 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na marathon van Almere
* 26 mei 2004: 'Kom Theo, je haalt het wel' (Isarlauf)
* 25 mei 2004: Zwaarste ultra run van de Caraïben, de Ronde van Aruba ('04)
* 24 mei 2004: Opnames van reclamespot amstelbier + ultralopers schitteren in midden Nederland marathon.
* 24 mei 2004: Marathon Almere
* 23 mei 2004: Ultraned klassement na 24/6u van Apeldoorn
* 22 mei 2004: Emiel Dierckx wint de 100 km van Steenwerck
* 22 mei 2004: De winnaars van Apeldoorn 24 & 6 uur
* 22 mei 2004: Spanning in de kou van Apeldoorn
* 21 mei 2004: Voorinschrijvingen 12 en 6u Den Haag
* 21 mei 2004: Kent u die mop?
* 20 mei 2004: Nederlanders in New York, 6 en 10 daagse.
* 20 mei 2004: 144 uur lopen in New York
* 20 mei 2004: 20e ultra-editie Apeldoorn 24 uur
* 18 mei 2004: Stand Ultraned klassement na Diever en Eemmeerloop
* 18 mei 2004: WBP 6 hours
* 16 mei 2004: Eemmeerloop 2004
* 13 mei 2004: Definitieve uitslag van 1 mei in Diever
* 13 mei 2004: Een bijzondere ochtend
* 12 mei 2004: Kalender 2004 / 2005
* 11 mei 2004: Ronde van Aruba
* 11 mei 2004: Vier Nederlanders in de 5-daagse Isarlauf
* 11 mei 2004: Benelux deelnemers Steenwerck 100 km Matin
* 11 mei 2004: Benelux deelnemers Steenwerck 100 km Soir
* 10 mei 2004: Nogmaals inschrijving Nature marathon (6 juni)
* 10 mei 2004: UN één van de populairste atletiek-sites
* 10 mei 2004: Oefentocht “La Trace des Fées”
* 9 mei 2004: New milestone UltraNed: 300 000 visitors
* 9 mei 2004: Eerste Nederlandse prestatie op 6 dagen (144 uur).
* 8 mei 2004: Oplossing prijsvraag NL-ultralopen
* 7 mei 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na Maasmarathon
* 7 mei 2004: Inschrijvers Apeldoorn 24 en 6 uur
* 7 mei 2004: Persbericht organisatoren Ronde van Aruba
* 6 mei 2004: Lentemarathon Dieverbrug
* 6 mei 2004: Voorbij de marathon (Yiannis Kouros 1999)
* 3 mei 2004: Zes uur Assens (DEN)
* 3 mei 2004: Bram van de Bijl laat zijn ballonnetje op
* 2 mei 2004: Dames domineren Diever
* 2 mei 2004: Aanmeldingen La Roche, 6 juni
* 2 mei 2004: William Verdonck stopt er mee
* 2 mei 2004: Voorlopige uitslag Maasmarathon Visé
* 2 mei 2004: Vise-Maastricht-Vise, 2 mei
* 1 mei 2004: IAU 24 Hours European & World Challenge
* 1 mei 2004: Kalender 2004
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2004
 
Uitslag Marathon, 50 km en De 100 km van Diever - 100 km - 1 mei 2004

uitslag 42,2 km

1. René Nijkamp -- Klarenbeek 3:27:35 M40 AV'34
2. Geert van der Veen -- Wijnjewoude 3:39:06 M50 sv Friesland
3. Leo van Herksen -- St. Annaparochie 3:44:56 M45 sv Friesland
4. Jack Hendrickx -- Putte 3:48:09 M40 Veteranen Ned.
5. Bertus de Vries -- Vegelinsoord 3:49:35 M45
6. Eltjo de Roos -- IJsselmuiden 3:50:25 M60
7. Herbert Kunst -- Middelharnis 3:52:03 M55
8. Johan Beintema -- Leeuwarden 3:54:15 M40
9. Hans Buis -- De Rijp 3:55:42 M50 Loopservice Ned.
10. Johann Spieker -- Laar (Dld) 3:59:15 M60
11. Henk Beekman -- Apeldoorn 3:59:18 M55
12. Dick van Es -- Den Haag 3:59:55 M60 HRR
13. Rudi Ten -- Leeuwarden 4:02:30 M65 sv Friesland
14. Jan Elshof -- Loenen 4:04:25 M50
15. Letteke Broekman -- Waddinxveen (1 dame) 4:12:50 V50 sv Friesland
16. Jan van der Hoek -- St. Annaparochie 4:40:20 M50 sv Friesland
17. Ingrid Kuper -- Lingen (Dld) (2e dame) 4:47:55 V45
17. Hans Kuper -- Lingen (Dld) 4:47:55 M45 Raspo Lathen
17. Hermann Krage -- Spelle (Dld) 4:47:55 M55 Lauffr. Emsland
20. Hermann Jänen -- Lathen (Dld) 4:55:34 M50 Raspo Lathen
21. Hans Etman -- Assen (32,2 km) 2:42:50 M45 AAC '61
22. Jos Proost -- Almere (32,2 km) 2:58:30 M45
23. Louis Ebbinkhuijsen -- Almere (32,2 km) 3:36:14 M45
24. Jelle Vonk -- Veenendaal (27,2 km) 2:47:30 M

uitslag 50 km

1. Wim Epskamp -- Hoofddorp 3:35:38 M50
2. Harry Rutgers -- Groningen 3:39:15 M45 Lpgr. Bedum
3. Ron Bakker -- Almere 3:46:14 M45 Veteranen Ned.
4. Hennie van Velzen -- Honselersdijk 4:18:18 Sen Loopgr. PK
5. Rob Rooijackers -- Schagen 4:44:52 M50 TAS '82
6. Ben Mol -- Hellevoetsluis 4:52:43 M55 Voorne Atletiek
7. Wim van Brummen -- Almere 4:58:30 M50 Veteranen Ned.
8. Melchior Ram -- Franeker 4:58:32 Sen av Spartacus
9. Fred Makker -- Schagen 5:05:34 M45 TAS '82
10. Hielle Tillema -- Eelde 5:06:27 M50 Loopservice NL
11. Jenni de Groot -- Leeuwarden (1e dame) 5:10:06 V40 sv Friesland
12. Simon Pols -- Duivendrecht 5:11:02 M50
13. Jan Wiltjer -- Wirdum 5:18:47 M60 Fivelstreek
14. Hylke Veenstra -- Groningen 5:19:33 M50 Lpgr. Hoogkerk
15. Henk van der Land -- Hardegarijp 5:31:27 M50 sv Friesland
16. Cor Zeemans -- Goutum 5:31:38 M55 sv Friesland
17. Ton Epskamp -- Amstelveen (45 km) 4:41:00 M50
18. Jan Bogaard -- Wezep (40 km) 3:52:00 M50
19. Dienko Roggeveld -- Hoogkerk (40 km) 4:19:05 M60 Lpgr. Hoogkerk
20. Ruiz Munoz -- Amsterdam (40 km) 4:33:00 Sen
21. Eric Koene -- Bergen (35 km) 3:26:14 M40
22. Lies Heijnen -- Almere (30 km) 2:52:00 V45 Veteranen Ned.
23. Monique Cordel -- Almere (30 km) 3:05:58 V55 Just Run
24. Teun Bogaard -- Hoofddorp (25 km) 2:44:39 M50
25. Dirk Schipper -- Hoogkerk (20 km) 1:59:47 M45 Veteranen Ned.
26. Tonnie Holterman -- Zwolle (15 km) 1:33:30 M50

Uitslag De 100 km van Diever - 100 km - 1 mei 2004

Prisca Vis -- Nieuw Vennep 95 km 9:23:41 V40 NSL
Ubel Dijk -- Drachten 100 km 10:23:56 M45 Impala
Henk Harenberg -- Eibergen 100 km 10:25:50 M40 ASV Eiberg.
Janneke Cazemier -- Warffum 100 km 10:57:53 V40 Artemis
Henri Thunnissen -- 't Waar 100 km 12:04:38 M45 av Aquilo
Barbara Becker -- Dorsten (Dld) 95 km 12:13:36 V40 DUV
Ineke Scheffer -- Leens 95 km 12:23:30 V45 sv Friesland
8. Adrie van Dijk -- Paterswolde 85 km 8:53:23 M45 ATC '75
9. Sjoerd Slaaf -- Groningen 80 km 8:30:36 M50 sv Friesland
10. Ruud Jakobs -- Siebengewald 80 km 9:40:12 M40 RAV Komeet
11. Karl-Heinz Becker -- Dorsten (Dld) 80 km 10:36:27 M45 DUV
12. Jürgen Schmicker -- Schwalmtal (Dld) 75 km 7:30:16 M45 At Waldniel
13. Shakal Ryan -- Berlin (Dld) 75 km 7:57:43 M40 SCC Berlin
14. Jeffry Oonk -- Rhenen 70 km 5:57:48 Sen
15. Thijs Roest -- Groningen 70 km 7:21:09 Sen Artemis
16. Herman Holterman -- Hengelo 70 km 8:12:42 M50 LAAC Twent
17. Theo Cloosterman -- Veldhoven 70 km 8:47:14 M45 GVAC
18. Regina van Geene -- Veldhoven 70 km 9:33:44 V45 GVAC
19. Jaco van der Merwe -- Gieten 65 km 6:18:18 M40 Drentse Aa
20. Theo Kuijpers -- Westerbeek 65 km 8:14:10 M55 Sporting Bm.
21. Dik Jagersma -- Groningen 60 km 5:31:06 M45 sv Friesland
22. Jodi Kremer -- Bedum 60 km 5:34:06 Sen Lpgr. Bedum
23. Lydia Doornbos -- Groningen 60 km 6:04:42 VSe Lpgr. Bedum
24. Alfred Schwarz -- Wildeshausen (Dld) 60 km 6:08:02 M40 TUWAS Wil.
25. Gijs Honing -- Blokker 60 km 6:21:20 M55 avVN
26. Rob Steyger -- Zaandam 60 km 6:27:38 M40 avVN
27. Bert de Jong -- Den Haag 60 km 6:30:54 M50 HRR
28. Cor Butter -- Callantsoog 60 km 6:40:51 M55 avVN
29. Gerold Gierse -- Wildeshausen (Dld) 60 km 6:44:18 M45 VFL Wild.
30. Frank Schut -- Roderwolde 55 km 6:28:00 M50
31. Cor van der Hoek -- Brummen 55 km 6:54:19 M50 avVN
32. Edsel Sambro -- Heerenveen 50 km 5:46:10 M50 Athlon
33. Jacob Visser -- Heerenveen 45 km 4:21:25 M55 Athlon
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]