Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
* December
* November
* Oktober
* September
* 30 sep 2004: Een ultraloop is geboren in Steenbergen!
* 29 sep 2004: CD boek
* 29 sep 2004: Foto's Rondje Voorne
* 29 sep 2004: NR marathon en 100 km
* 29 sep 2004: Reizigers naar Huy
* 28 sep 2004: ER marathon age groups
* 28 sep 2004: Canadese 70-plusser opnieuw onder de 3 uur
* 27 sep 2004: Krenten in de ultra-pap
* 27 sep 2004: Euro marathon Echternach
* 27 sep 2004: Pacers Eindhoven
* 24 sep 2004: Nieuwe 100 km in Eernegem(B)
* 24 sep 2004: NL-teamprestaties 100 km WK 2004 door de ogen van Gerrit
* 23 sep 2004: Nieuwe 50 km in Gistel(B)
* 22 sep 2004: Tweede “RONDJE GUUS”: 14 november
* 21 sep 2004: P-Weg Plettenberg (11/9)
* 21 sep 2004: Een droom die werkelijkheid werd
* 21 sep 2004: Petje af
* 20 sep 2004: Jubileumevenement
* 20 sep 2004: NK 100 km RUN 04 Winschoten
* 19 sep 2004: Jungfrau Marathon (SUI) 11/9
* 19 sep 2004: Ultra Marathon de la Grande Traversée des Alpes
* 17 sep 2004: Texel opent inschrijving van de 8e editie 2005
* 16 sep 2004: Het feestje van Winschoten
* 15 sep 2004: 100 kilometer rennen? Mesjogge! (RUN 76)
* 15 sep 2004: Primeur Italiaanse locomotief
* 15 sep 2004: Foto’s en berichten RUN
* 14 sep 2004: Ultraned-klassement na Gouda, Voorne en Winschoten
* 14 sep 2004: Marathon Plus Specials
* 14 sep 2004: Startbewijs Berlijn
* 14 sep 2004: Winschoten: het Mekka van de ultramarathon
* 14 sep 2004: Soms een feest, soms niet (RUN 04)
* 14 sep 2004: WC 100 km team results
* 13 sep 2004: RUN'04, anders dan gepland
* 13 sep 2004: Verslag Mergelland Marathon (NED) 12/9
* 13 sep 2004: Marathondreumes claimt bestaansrecht
* 12 sep 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na de 100 km van Winschoten
* 12 sep 2004: IJskoud de lekkerste.
* 12 sep 2004: Mergelland Marathon voor Philip Verdonck en Inge van Bergen.
* 12 sep 2004: Amersfoort (NED) 6 hours, october 3rd
* 11 sep 2004: Final report RUN (Dutch women)
* 11 sep 2004: Christian Hacker finished for Fire Department New York
* 11 sep 2004: More than 110 finishers within 9 hours
* 11 sep 2004: Eindklassement Trans Gaule
* 11 sep 2004: Monica Casiraghi wants revench in Japan next year
* 11 sep 2004: First Dutch lady: Joke Keuning
* 11 sep 2004: Dutch championship
* 11 sep 2004: Women rostrum: 1. RUS, 2. RUS, 3. ITA
* 11 sep 2004: About Zhyrkova...
* 11 sep 2004: First three Belgians (bronze!)
* 11 sep 2004: First woman: Tatiana Zhyrkova !
* 11 sep 2004: About Ardemagni...
* 11 sep 2004: First Belgian Papanikitas in 6.54
* 11 sep 2004: Male rostrum 100K:1 ITA, 2 POL, 3 RUS
* 11 sep 2004: Lap recordings WC 100K after 5 hrs
* 11 sep 2004: Finish of Mario : 6.18.21!
* 11 sep 2004: Mario Ardemagni in the final lap
* 11 sep 2004: Five hours into the race: 80 km
* 11 sep 2004: The Dutch teams are still going, but ...
* 11 sep 2004: Ardemagni still in M40 record pace after 70 km
* 11 sep 2004: 60 km: suicide pace of Ardemagni?
* 11 sep 2004: Lap recordings at www.RUN.nl
* 11 sep 2004: After three and a half hours: Ardemagni leads
* 11 sep 2004: After two and a half hours: 40 km.
* 11 sep 2004: The top part of the field has passed the 20 K
* 11 sep 2004: After one hour: 300 runners have completed first loop
* 11 sep 2004: The RUN is on: 30 minutes after the start
* 11 sep 2004: The RUN is on the air: 30 min before the start
* 10 sep 2004: World lists 100 km road
* 9 sep 2004: Live Coverage 100 km World Cup, 11 Sept. 2004
* 8 sep 2004: Tweede “RONDJE GUUS”: 14 november
* 7 sep 2004: Klassement Trans Gaule na 14 etappes
* 7 sep 2004: Mergelland Marathon Meerssen.
* 7 sep 2004: Uitslagen 6 uur lopen
* 7 sep 2004: Napels zien in Groningen (RUN 97)
* 6 sep 2004: Roelofarendsveen loopt warm voor de marathon
* 6 sep 2004: De Dijkenloop: warm en erg mooi.
* 6 sep 2004: Maas en Waalse Dijkenloop, een warm loopfeest.
* 6 sep 2004: 100 km Steenwijk
* 6 sep 2004: Supermarathon Edersee 29 augustus 2004
* 5 sep 2004: Info NL teams WK 100 km Winschoten
* 5 sep 2004: Eindstand Spreelauf
* 5 sep 2004: Ruime belangstelling voor Mergelland Marathon Meerssen
* 4 sep 2004: Loopt Kouros werkelijk slechts duurlopen van 12 km ?
* 4 sep 2004: Trans Gaule na 10 van 18 etappes
* 4 sep 2004: Spreelauf
* 3 sep 2004: Start list World Cup 100 km RUN Winschoten
* 3 sep 2004: Winschoten 100 km uitslagen vanaf 1991 op UN
* 3 sep 2004: Uitslag Rondje Voorne
* 2 sep 2004: Evaluatie O-o-o... course
* 1 sep 2004: Luxemburgse ultramarathon
* 1 sep 2004: Magier beste kilometervreter (RUN 96)
* 1 sep 2004: Een historisch dwaalspoor (Kouros 2004)
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2004
 
The complete start list of the World Cup 100 km + Open Race 100 km in Winschoten as of the evening of 3 Sept. Major additions are no 69 from Andorra, the Spanish team nos 90-91-92 (with PB's 6.27 and 6.40), and complete turnovers of the USA men and women teams.

RUN 04, Winschoten 100 km, World Cup + Open Race 11 Sept. 2004
Start list evening 3 Sept (according to race director Liesbeth Jansen)

RN Name Nat Cat PB 100km
World Cup, Men
1 EPSKAMP, WIM NED M50 07:07:58
2 HENDRIKS, TOM NED M45 07:54:48
3 LOOP, EDWIN VAN DER NED M20 07:46:00
4 RUITER, EDWARD DE NED M20 06:57:02
5 LUST, VERON NED M40 07:20:25
6 ROBERTS, MATH NED M40 00:00:00

10 ARDEMAGNI, MARIO ITA M40 06:33:22
11 BALDIS, FABRIZIO ITA M20 07:18:29
12 CAMPESTRIN, CRISTIANO ITA M20 07:14:55
14 SARTORI, STEFANO ITA M20 06:47:22
15 TRINCHERI, LORENZO ITA M20 07:12:39
16 MALFATTI, PIO ITA M40 07:39:01
17 BERTOLA, PIER GIUSEPPE ITA M20 07:48:57
18 FATTORE, MARIO ITA M20 06:34:23

20 COLE, BRIAN GBR M20 07:10:07
21 LYNAS, MATTHEW GBR M20 07:10:37
22 HENNESSEY, BRIAN GBR M20 07:07:22
23 DELL, GREG GBR M40 06:53:00
24 FINILL, CHRIS GBR M45 07:17:05

26 BARNA, LASZLO HUN M40 07:13:00
27 OSSO, ZOLTAN HUN M20 07:31:00
28 VOZAR, ATTILA HUN M20 06:47:57
29 WIMMER, LASZLO HUN M40 07:53:00

30 TAELMAN, LUCIEN BEL M45 06:33:00
31 PAPANIKITAS, MARC BEL M20 06:53:21
32 HOSTENS, IVAN BEL M40 06:55:11
33 BECKERS, PAUL BEL M40 07:01:08
34 DIERCKX, EMIEL BEL M45 07:18:01
35 POOTER, DIRK DE BEL M40 07:51:38

37 BLANCHARD, BRUNO FRA M40 06:55:26
38 BOISSELIER, NICOLAS FRA M20 06:53:46
39 BRETEAU, BERNARD FRA M20 06:50:01
40 DJOUADI, YANNICK FRA M20 06:48:30
41 FETIZON, PASCAL FRA M40 06:23:15
42 IDZIAK, DIDIER FRA M20 06:50:11

43 AKHMETSHIN, ILDAR RUS M20 06:23:00
44 RUDENKO, OLEG RUS M20 06:27:00
45 TYAZHKOROB, IGOR RUS M20 06:36:00
46 KHARITONOV, OLEG RUS M20 06:28:00
47 MURZIN, GRIGORIY RUS M20 06:23:00
48 MOTORIN, ALEXANDER RUS M45 06:39:00
49 GANIEV, FARIT RUS M20 06:28:00
50 NETREBA, VLADIMIR RUS M20 06:30:07
51 VISHNYAGOV, ALEXANDER RUS M20 06:52:00
52 KASHAPOV, RAVIL RUS M45 06:30:00
53 KHITERMAN, LEV RUS M50 06:30:00
54 ZAVYALOV, IGOR RUS M40 06:55:00
55 YAROSLAVTSEV, ANDREY RUS M20 06:50:00
56 VANKAEV, NARAN RUS M20 06:58:00

57 SMODRK, ROSTISLAV CZE M20 09:48:00
58 SAMONIL. ROBERT CZE M20 09:34:05
59 SOLNICKA, PETR CZE M40 08:47:21
60 ORGONIK, JAROSLAV CZE M20 07:02:00
61 HELES, IGOR CZE M40 00:00:00
62 BARBORAK, BOHUS CZE M40 09:58:00
63 CELUCH, MILAN CZE M20 09:38:34
64 KASE, JAROSLAV CZE M50 08:48:06
65 ONDRUS, JAN CZE M45 08:50:49
66 ORALEK, DAN CZE M20 00:00:00
67 SKORPIL, MILOS CZE M45 08:12:12
68 SMYD, PAVEL CZE M20 09:16:57

69 BATOR, IVAN RAMIREZ AND M20 08:46:47

70 KINCAID, SAM IRL M45 08:41:00
71 MORAN, PASCAL IRL M55 09:32:00
72 REA, MARTIN IRL M20 09:10:00

73 IOANNIDIS, PANAYLOTIS GRE M20 00:00:00

74 MIZOBUCHI, MANABU JPN M40 07:27:05
75 NOJYO, HIDEO JPN M20 06:36:41
76 KOBAYASHI, YOSHIAKI JPN M20 06:38:06
77 YAMAMOTO, YASUNORI JPN M20 06:57:55
78 NOMURA, JYUNICHI JPN M20 06:43:36
79 NISHIMURA, JYOJI JPN M20 07:21:10

80 ALFHEIM, PER GUNNAR NOR M45 08:09:42
81 DANIELSEN, STAELE NOR M20 09:15:00
82 HAVSTEIN, KJETIL NOR M20 08:02:28
83 JACOBSEN, ULF NOR M50 08:19:00
84 SKARPSNO, EGIL NOR M40 07:03:14
85 SORSTAD, GJERMUND NOR M20 00:00:00

86 NUNES, VALMIR BRA M40 06:18:11
87 DAMA PEREIRA, ADILSON BRA M40 06:37:00
88 BATISTA DE OLIVEIRA, MARCIO BRA M20 06:47:00
89 FRANSICO PRISCO SILVA, OSCAR BRA M20 08:17:00

90 CANALS, PARIS ESP M20 07:19:14
91 MARTINEZ, FERMIN ESP M40 06:39:57
92 AUBESO, JORGE ESP M20 06:26:38

95 BUDNIK, VADZIM BLR M20 07:11:35
96 BULA, DZMITRY BLR M20 07:03:11
97 KANARSKI, VALERY BLR M45 07:01:57
98 KAZLOV, SIARHEI BLR M20 06:57:48
99 NAVITSKI, IHAR BLR M20 07:07:21

100 MAGIER, ANDRZEJ POL M40 06:24:11
101 CIEPLAK, MACIEJ POL M40 06:47:16
102 JANICKI, JAROSLAW POL M20 06:22:33
103 SEKOWSKI, PIOTR POL M20 06:38:57
104 CHAWAWKO, TOMASZ POL M20 06:45:53

106 DLAMINE, MASWAZI SWZ M20 00:00:00
107 DLAMINE, ROBERT SWZ M20 00:00:00
108 MASANGO, SIQHO SWZ M40 08:37:00

109 MIKSCH, THOMAS GER M40 07:00:05

110 BUJNAK, JAN SVK M40 07:56:52
111 DURKOVSKY, IVAN SVK M45 07:27:25
112 HRMO, LUBOMIR SVK M40 07:13:52
113 LINDVAI, SLAVOMIR SVK M20 07:29:40
114 OBRAZ, PAVOL SVK M50 07:03:12
115 POLAK, PETER SVK M55 06:39:00

117 KLAVNIEKS, VLADIMIRS LAT M50 09:27:00
118 SHEFANOVSKI'S, ARVIDS LAT M45 08:28:54
119 SHENFELDS, RAIMONDS LAT M45 08:19:10

120 CASTELLI, JORGE ARG M40 08:22:00
121 CATANZARO, ROLANDO ARG M40 09:43:00
122 GLADE, HORACIO ARG M40 08:50:00
123 GIULIANI, DANIEL ARG M20 09:05:00
124 KAUL, JULIO ARG M40 08:26:00
125 TELLO, SERGIO ARG M20 10:10:00

127 SIM, JAEDUK KOR M20 07:10:31
128 NAMGUNG, MANYOUNG KOR M20 07:45:54
129 JANG, SANGGEUN KOR M20 07:55:24

130 DAVID, SALOMO NAM M20 08:16:00
131 GANAXAMAB, JOHANNES NAM M40 07:29:29
132 HOEB, MATTHEW NAM M20 08:29:00
133 ROMAN, EMIL NAM M20 07:38:39

134 BRAVO, JUAN ANTONIO MEX M20 07:56:52
135 ZARAZUA, GIL MEX M65 11:15:20
136 PENA, CLEMENTE MEX M55 10:33:51
137 HERNANDEZ, JUAN MEX M45 08:49:32
138 GARCIA, PEDRO MEX M20 11:59:05
139 CERDA, GILBERTO MEX M40 12:09:00
140 DEL VALLE, ALEJANDRO MEX M20 08:27:56
141 JUAREZ, ALEJANDRO MEX M40 08:56:00
142 JUAREZ, ARCADIO MEX M50 08:03:31
143 PEREZ, JUAN JOSE MEX M20 07:51:48
144 SANCHEZ, PABLO MEX M45 08:27:14
145 VALDEZ, ISIDRO MEX M20 07:28:28
146 ALMERAZ, CARLOS MEX M65 12:35:21

147 HANNAH, GREG NZL M20 07:42:00
148 POTTER, MICHAEL NZL M20 07:34:56
149 BRIGHT, MARK NZL M40 07:45:00

150 MCLEAN, ANDREW CAN M20 08:19:00
151 NICOL, ANDY CAN M40 08:00:35
152 BARTEAUX, BRUCE CAN M45 08:11:00
153 COOK, JACK CAN M20 08:30:00

155 BLAKE, JONATHON AUS M20 07:31:36
156 CRINITI, DAVID AUS M20 07:51:12
157 GRIMMET, MAL AUS M20 00:00:00
158 HOLST, WARREN AUS M40 07:42:00
159 WHEATLEY, MIKE AUS M20 07:32:00

160 HENRIKSEN, ALEX C.V. DEN M50 08:34:00
161 KAPPEL, MATHIAS DEN M20 08:18:00
162 NILSSON, PER DEN M20 08:12:35
163 TRANUM, HENRIK DEN M20 07:59:04

164 BUCHANEN, MICHAEL USA M20 00:00:00
165 CREEL, SCOTT USA M40 00:00:00
166 OLSON, DUSTY USA M20 07:10:00
167 RAMACIER, JIM USA M40 07:58:29
168 WAHMAN, JARROW USA M40 08:00:24
169 WARNER, MARK USA M20 07:53:48

170 HOLOVNYTSKYY, OLEKSANDR UKR M20 06:38:03
171 MYNAEV, VIKTOR UKR M40 07:29:28
172 OKSENYUK, SERHIY UKR M20 06:56:59
173 REYYER, ANDRIY UKR M20 06:58:27
174 RUSTEM, ARIFIV UKR M20 07:44:01
175 KOVALENKO, YEVGEN UKR M20 07:50:12

176 AHOLA, ARTO FIN M40 08:04:01
177 GRANQVIST, JOHNNY FIN M20 08:40:38
178 LEHTONEN, JARI FIN M20 08:27:22
179 SIVOSAVI, VEIKKO FIN M45 09:02:41

RN Name Nat Cat PB 100km
World Cup, Women
180 BUITEN, RIA NED F45 09:05:57
181 CAZEMIER, JANNEKE NED F40 10:57:00
182 DOORNBOS, LYDIA NED F20 00:00:00
183 HEIJNEN, LIES NED F45 09:46:00
184 KEUNING, JOKE NED F40 00:00:00
185 VIS, PRISCA NED F40 00:00:00

186 KORAN, EVA HUN F35 08:18:00

190 CASIRAGHI, MONICA ITA F35 07:28:00
191 CAVALLI, GIOVANNA ITA F45 08:30:19
192 COSTETTI, MARIA LUISA ITA F40 08:18:17
193 DI VITO, LORENA ITA F40 08:49:12
194 REDINI, MONIA ITA F20 09:51:18
195 SANNA, PAOLA ITA F20 08:15:13

197 BISTROVA, INITA LAT F40 10:54:41
198 KAVTASKINA, NADEZHDA LAT F60 10:41:12
199 SENNIKOVA, JEVGENIJA LAT F20 12:11:41

200 JACQUEMART, INEZ BEL F40 08:22:56
201 BUTSELE VAN, ANNIE BEL F40 08:43:13
202 FOSTER, CHRIS BEL F35 11:11:35
203 COSTA, LUCIA BEL F40 11:59:28

204 CARR, LUCY USA F35 08:34:15
205 FAGAN, MARY USA F20 00:00:00
206 NELSON, LAURA USA F35 00:00:00
207 SMITH, CAROLYN USA F35 08:45:41
208 TERJESEN, SIRI USA F20 08:22:09
209 SCHUMANN, RENA USA F40 09:23:52

210 ACUNA, MERCEDES ARG F35 10:40:00
211 DIAZ, SILVIA ARG F35 10:54:00
212 NOVAKOSKI, SILVIA ARG F35 10:56:00
213 RAMOS, ANDREA ARG F35 11:02:00

215 ANDONIE, SILVIA MEX F45 08:43:02
216 GONZALEZ, EDNA MEX F50 13:49:11
217 RHODES, MILDRED MEX F45 12:48:25
218 TOVALIN, LAURA MEX F50 13:03:26
219 ZAVALA, ERNESTINA MEX F50 14:20:10

220 FALETANOAI, ANNIE NZL F40 11:28:00
221 MUSKETT, VALERIE NZL F50 08:48:00
222 NOALE, KAREN NZL F40 11:04:00
223 TASSIE, CAROLYNN NZL F45 09:45:00

225 AISTRUP, CAROLINE DEN F20 10:20:00
226 MORTENSEN MOLAND, HELLE DEN F40 09:34:00
227 NIELSEN, BIRGITTE MUNCH DEN F20 09:52:01
228 PILGAARD, METTE NORMIND DEN F40 10:06:39

230 SCHOENHERR-HOELSCHER, BIRGIT GER F35 08:03:49
231 HILDEBRAND, CARMEN GER F35 08:22:04
232 STOEPPLER, SIMONE GER F40 08:19:20
233 DRESCHER, ANKE GER F35 07:50:13

235 DENIS-BILLET, CHRISTINE FRA F20 08:08:37
236 DUVAL, DOMINIQUE FRA F50 08:17:58
237 FRICOTTEAUX, LAURENCE FRA F35 08:14:25
238 REYMONENCQ, MAGALI FRA F35 07:41:30
239 WEISS, NADINE FRA F40 08:21:43

240 MONTGOMERY, WENDY CAN F35 08:56:40

241 CHANG, MEI-LIEN TPE F45 10:39:38
242 CHU, MEI-JUNG TPE F40 11:47:22
243 LU CHIU, SHU-JUNG TPE F45 10:11:52

245 ZHYRKOVA, TATIANA RUS F20 07:19:00
246 KARASEVA, NADEZHDA RUS F40 07:35:00
247 LADYZHINA, OXANA RUS F35 07:40:35
248 SAVOSKINA, SVETLANA RUS F35 07:49:00
249 MALAFEEVA, EKATERINA RUS F35 08:08:00
250 BICHKOVA, MARINA RUS F20 07:30:00

280 SOMIYA, MAKIKO JPN F35 07:30:23
281 SEKIYA, AKIKO JPN F35 07:38:03
282 IZUTSU, KAZUHO JPN F40 08:14:44
283 YAMAZAWA, YOKO JPN F35 08:22:02
284 NOSE, YUKI JPN F20 08:35:05
285 IWASAKI, EMI JPN F20 08:57:38

286 MYTROFANOVA, NINA UKR F45 08:27:12
287 MYTROFANOVA, KATERYNA UKR F20 10:50:00
288 RUD, OLENA UKR F20 00:00:00
289 CHERNIY, LARYSA UKR F40 09:03:01

290 DURAN, BAKIYE TUR F35 08:43:38

RN Name Nat Cat PB 100km
Open Race, Men

308 KLUGKIST, HINRICK NED M20 11:20:18
309 RANDERAAT, MAARTEN VAN NED M20 00:00:00
310 GRIFFIOEN, ARJAN NED M20 00:00:00
311 STIJNMAN, MARCO NED M20 00:00:00
312 KREMER, JODI NED M20 00:00:00
313 LAAS, STEFAN GER M20 00:00:00
314 BOUTKOURT, NOURDIN MOR M20 00:00:00
315 PEYRARD, JACQUES FRA M20 08:03:00
316 MAES, ARNAUD FRA M20 12:28:00
317 LODDEKE, BERND GER M20 08:28:00
318 VERDONCK, PHILIP BEL M20 07:50:11
319 KRAUSE, STEPHAN GER M20 08:03:03
320 NILLESSEN, LEON NED M20 00:00:00
321 GOODRIDGE, CHRISTOPHER MARK GBR M20 07:31:23
322 ZUIDEMA, PETER NED M20 10:09:08
323 BARCZA, SANDOR FRA M20 06:58:08
324 WIGARD, JEROEN NED M20 08:37:55
325 GUNZELMANN, STEPHAN GER M20 07:33:10
326 MENDES ROCHA, AVERTANO BRA M20 07:49:12
327 ZIMMERMANN, FRANK GER M20 09:40:00
328 ELWART, ROMAN POL M20 07:15:31
329 BOUWEN, WALTER BEL M20 08:31:58
330 JONKERS, WILLY NED M20 10:19:27
331 YAKOUBI, MAHD MOR M20 00:00:00
332 NIPPERT, HOWARD USA M20 07:01:00
343 HACKER, CHRISTIAN GER M20 10:10:24

375 JARMAN, GARY GBR M40 10:37:33
376 SEELE, HARTMUT GER M40 07:45:46
377 BRELIVET, PATRICK FRA M40 08:38:09
378 MERWE, JACO VAN DER NED M40 00:00:00
379 SOLE PUERTOLAS, MIQUEL ESP M40 08:33:50
380 FRENKEN, HAN NED M40 08:31:32
381 ROELS, JEAN-CLAUDE BEL M40 09:44:17
382 JAKOBS, HERMAN NED M40 08:43:15
383 ANDERSEN, JAN MICHAEL DEN M40 08:41:00
384 HEUBI, BRUNO FRA M40 06:51:25
385 BEEK, ED VAN NED M40 07:36:37
386 GIANNETTI, STEFANO ITA M40 09:58:00
387 LUDDEN, PETER GER M40 08:55:00
388 LARSEN, HENRIK WALBERG DEN M40 12:53:00
389 MEPPELINK, HENK NED M40 09:49:39
390 BOLTJES, PETER NED M40 10:25:00
391 WIDERA, BURKHARD GER M40 07:48:49
392 SUIJKERBUIJK, JAN NED M40 08:42:29
393 GRONINGEN, GERT-JAN VAN NED M40 00:00:00
394 VEDILEI, ENRICO ITA M40 07:27:42
395 FRICOTTEAUX, GILLES FRA M40 07:52:00
396 GOEDE, TORSTEN GER M40 00:00:00
397 LINDERS, GEERT NED M40 00:00:00
398 CLEMENT, TIM USA M40 07:39:00
399 HUBBARD, CHARLES USA M40 07:19:00

450 RUTGERS, HARRY NED M45 00:00:00
451 RIS, GERT-JAN NED M45 00:00:00
452 THIJSSEN, HANS NED M45 10:46:00
453 VELDHUIS, RUUD NED M45 00:00:00
454 BOUWENS, JOHN NED M45 10:47:00
455 TANG, ARNOLD NED M45 00:00:00
456 BAKKER, RON NED M45 08:35:00
457 THUNNISSEN, HENRI NED M45 09:44:29
458 GUICHARD, MARK GBR M45 07:38:10
459 CORREA, JULIO CESAR COL M45 09:13:10
460 JEPPESEN, ANDERS DEN M45 09:34:00
461 DIJK, UBEL NED M45 08:54:54
462 WILKE, CARL-WILHELM GER M45 00:00:00
463 SUIJKERBUIJK, PETER NED M45 09:08:03
464 TOUW, BERT NED M45 09:08:47
465 STREUNDING, JAN NED M45 09:22:52
466 SIPERS, HENK NED M45 09:50:14
467 ZWAN, ANDRE VAN DER NED M45 08:20:00
468 MINNICH, KLAUS DIETER GER M45 00:00:00
469 WARNECKE, BODO GER M45 00:00:00
470 MEERMAN, BE NED M45 00:00:00
471 VERTIZ PANI, VICENTE MEX M45 07:16:13
472 ROELEVELD, WILBERT NED M45 00:00:00
473 HAYWARD, ANDREW GBR M45 08:45:00
474 MASSNY, PETER GER M45 07:25:34
475 MACHICHY, ABDELKARIM NED M45 08:05:36
476 BLUMRICH, GERALD GER M45 00:00:00
477 KRAMPERT, WOLFGANG GER M45 00:00:00

525 TILLEMA, HIELLE NED M50 00:00:00
526 VRIES, DICK DE NED M50 00:00:00
527 CORGIER, ALAIN FRA M50 08:19:00
528 SCHUT, FRANK L.M. NED M50 00:00:00
529 LAND, HENK VAN DER NED M50 00:00:00
530 MAESSEN, JAN NED M50 00:00:00
531 SICHEL, WILLIAM GBR M50 07:07:49
532 DRIESUM, FEIKE VAN NED M50 09:46:00
533 SCHOEN, RUDOLF GER M50 00:00:00
534 JONG, THEO DE NED M50 00:00:00
535 TURKSMA, SIEBE NED M50 00:00:00
536 SCHIPPER, DIRK NED M50 11:24:23
537 LIEBERS, WILLIE NED M50 09:42:00
538 DIJKGRAAF, JAN WILLEM NED M50 09:58:00
539 RAALTE, JAN VAN NED M50 11:03:43
540 SAMBRO, EDSEH NED M50 00:00:00
541 EUVERMAN, HERMAN NED M50 00:00:00
542 BRUMMEN, WIM VAN NED M50 11:46:00
543 VEENSTRA, HYLKE NED M50 00:00:00
544 POLS, SIMON NED M50 08:06:00
545 BERTOLA, LEONORIO ITA M50 09:25:00
546 JONKER, WIETZE NED M50 10:40:32
547 FLAMINI, ANTONIO ITA M50 09:20:00
548 JAGERSMA, DIK NED M50 00:00:00
549 MULDERS, BART NED M50 00:00:00
550 SLAAF, SJOERD NED M50 09:30:38
551 GRAF, KARL GER M50 07:40:50
552 REINGEN, HELMUT GER M50 00:00:00
553 RAABE, VOLKER GER M50 09:30:30
554 PARRA RODRIGUEZ, ARTURO ARMANDO COL M50 09:47:03
555 MALLOUH, RAOUF CAN M50 10:49:00
556 NOOR, HENK NED M50 07:08:00

575 BUTTER, COR NED M55 11:21:00
576 WOUDE, CEES VAN DER NED M55 09:53:12
577 GATTO, FRANCISCO ARG M55 10:46:00
578 BODELIER, HEIN NED M55 11:54:25
579 VISSER, JACOB NED M55 09:55:00
580 KUYPERS, HANS NED M55 08:55:00
582 SILL, DAVID GBR M55 09:42:00
584 MEIJER, LAMMERT NED M55 09:03:01
585 RADEMAKER, KOOS NED M55 08:57:25
586 SCHIJFF, JAN NED M55 00:00:00

625 MARK, HANS VAN DER NED M60 00:00:00
626 HOEG, LAURITS DEN M60 11:48:17
627 NILLESSEN, GERRIT NED M60 08:26:00
628 EENDEBAK, BERT NED M60 00:00:00

650 SCHOENMAKERS, VINCENT NED M65 11:42:25
651 DOORNEKAMP, HENDRIK JAN NED M65 10:52:38
652 WERNER, GERHARD GER M65 00:00:00
653 OLIVER, GEOFFREY GBR M65 08:28:00

RN Name Nat Cat PB 100km
Open Race, Women

660 KRESSE, NICOLE GER F20 08:27:29

690 HERRY, KARINE FRA F35 07:42:40
691 KIMBALL, NIKKI USA F35 07:33:00
692 RIDDLE, ANNE USA F35 08:09:00

700 DUMONT, GERRY NED F40 00:00:00
701 GAYTER, SHARON GBR F40 08:12:00
702 LEAK, JACKIE GBR F40 09:00:00
703 CASTRO RODRIGUEZ,JACQUELINE COL F40 00:00:00
704 GARDNER, CONNIE USA F40 07:30:10
705 HEASLETT, ANN USA F40 07:29:30

710 VERDUIN-BOONE, IDA NED F45 00:00:00
711 APEL-KRANZ, CAECILIA GER F45 09:52:00
712 THEWS-GONNSEN, ELKE GER F45 00:00:00

720 WALKER, HILARY GBR F50 07:50:00
721 TANAKA, SUMIKO JPN F50 08:24:47
722 BACKHAUS, HELGA GER F50 00:00:00

730 BIHSA, BARBARA GER F55 00:00:00
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]