Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
19 nov 2017
The Authentic Phidippides Run Athene-Sparta-Athene 490 km met Ludo Depoortere
19 nov 2017
Uitslagen weekend 18-19 november
17 nov 2017
NK en WK Skyrunning 2018 met selectieprocedure voor WK
16 nov 2017
Selectiebeleid EK/WK's 2018-2019 voor Nederlandse ultralopers en -loopsters
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
* December
* November
* Oktober
* 31 okt 2004: Over het vervolg van Marathon Plus
* 29 okt 2004: Jeugdsentiment in de Zuiderzeemarathon
* 28 okt 2004: MS-Loop in Almere met 6U op 9 oktober 2005
* 28 okt 2004: Chicago Marathon 2004
* 26 okt 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na Schaarbeek en Brno
* 26 okt 2004: Guus en de Afrikanen
* 25 okt 2004: Over het ontstaan van Marathon Plus
* 25 okt 2004: WC 24 hours: team results
* 24 okt 2004: Uitslag WK+EK 24u in Brno
* 22 okt 2004: Herfstmarathon Diever
* 20 okt 2004: ‘Geef een man een schepje en je hebt er geen kind aan’ (Texel 2003)
* 19 okt 2004: De Kenia Jambo Marathon - 14 november 2004
* 19 okt 2004: Pacen in Amsterdam marathon
* 19 okt 2004: Krijn vliegt weer (Löwen Marathon)
* 18 okt 2004: Nederlandse ultramarathonners
* 17 okt 2004: Athene Marathon 7/11
* 17 okt 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na de marathon van Eindhoven
* 15 okt 2004: Marathon Brussel
* 14 okt 2004: Ultramarathon in Panorama.
* 14 okt 2004: Nieuwe Spaanse trail
* 12 okt 2004: Eindhoven (stad)marathon
* 12 okt 2004: Persbericht Grottenmarathon
* 10 okt 2004: Snelle tijden in Chicago
* 10 okt 2004: Dramatisch slot in Brussel
* 10 okt 2004: Tom Van Hooste zevende
* 9 okt 2004: Mijn vierde maar zwaarste Spartathlon ooit
* 9 okt 2004: Deelnemers NVK marathon te Eindhoven
* 8 okt 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na Kust Marathon en Huy
* 8 okt 2004: ‘Hardlopen kan weer een doel in het leven worden.'
* 7 okt 2004: Echternach marathon
* 7 okt 2004: Poolse marathons
* 7 okt 2004: 50 km van Zolder gaat niet door
* 7 okt 2004: Loopsport?
* 6 okt 2004: Inschrijvingen Marathon- & Ultracup 2005 worden afgesloten op 1/1/2005
* 6 okt 2004: 100 km de Bezana
* 5 okt 2004: De hazen van Eindhoven en Amsterdam
* 5 okt 2004: Cedric Proot versus Yvan Degrieck
* 5 okt 2004: Ultraned klassement na Amersfoort
* 4 okt 2004: Zeeuwse kust marathon (NED) 2/10
* 4 okt 2004: Ditjes en datjes van Anton
* 3 okt 2004: de Kustmarathon (BEL) 2/10
* 3 okt 2004: Kosice Marathon
* 2 okt 2004: Jens Lucas wint Spartathlon 2004
* 1 okt 2004: Met NS Herfsttoer naar Amersfoort
* 1 okt 2004: Piotr Sekowski (Pol) died september 29th
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2004
 
Voor de BeNeLux vinden we de Luxemburger Charles Heindert terug,
met een winnende tijd van 2:36'06; voor 1947 een zeer behoorlijke
tijd. Belgen zijn er ook, Auréle Vandendrische (1967) en Marnix
Goegebeur (1995 en 1996). Nederlanders komen op de erelijst van deze klassieker niet voor.



Male
1924 Karol HALLA TCH 3:01:35
1925 Pál KIRÁLY HUN 2:41:55
1926 Hans HEMPEL GER 2:57:02
1927 József GALAMBOS HUN 2:48:25
1928 József GALAMBOS HUN 2:55:45
1929 Hans HEMPEL GER 2:51:31
1930 István ZELENKA HUN 2:50:58
1931 Juan Carlos ZABALA ARG 2:33:19
1932 József GALAMBOS HUN 2:43:14
1933 József GALAMBOS HUN 2:37:53
1934 Josef ŠULC TCH 2:41:26
1935 Arthur MOTMILLERS LAT 2:44:57
1936 György BALABAN AUT 2:41:08
1937 Désiré LERICHE FRA 2:43:41
1945 Antonín ŠPIROCH TCH 2:47:21
1946 Mikko HIETANEN FIN 2:35:02
1947 Charles HEIRENDT LUX 2:36:06
1948 Gösta LEANDERSSON SWE 2:34:46
1949 Martti URPALAINEN FIN 2:33:45
1950 Gösta LEANDERSSON SWE 2:31:20
1951 Jaroslav ŠTRUPP TCH 2:41:07
1952 Erkki PUOLAKKA FIN 2:29:10
1953 Walter BEDNÁØ TCH 2:53:32
1954 Erkki PUOLAKKA FIN 2:27:21
1955 Evert NYBERG SWE 2:25:40
1956 Thomas Hilt NILSSON SWE 2:22:05
1957 Ivan FILIN URS 2:23:57
1958 Pavel KANTOREK TCH 2:29:37
1959 Sergej POPOV URS 2:17:45
1960 Samuel HARDICKER GBR 2:26:46
1961 Abebe BIKILA ETH 2:20:12
1962 Pavel KANTOREK TCH 2:28:29
1963 Leonard EDELEN USA 2:15:09
1964 Pavel KANTOREK TCH 2:25:55
1965 Auréle VANDENDRISCHE BEL 2:23:47
1966 Gyula TÓTH HUN 2:19:11
1967 Nedjalko FARÈIÆ YUG 2:20:53
1968 Václav CHUDOMEL TCH 2:26:28
1969 Demisse WOLDE ETH 2:15:37
1970 Michail GORELOV URS 2:16:26
1971 Gyula TÓTH HUN 2:21:43
1972 John FARRINGTON AUS 2:17:34
1973 Vladimír MOJSEJEV URS 2:19:01
1974 Keith ANGUS GBR 2:20:09
1975 Choe Chang Sop PRK 2:15:47
1976 Takeshi SO JPN 2:18:42
1977 Go Chun Son PRK 2:15:19
1978 Go Chun Son PRK 2:13:34
1979 Jouni KORTELAINEN FIN 2:15:12
1980 Alexej ¼AGUŠEV URS 2:15:25
1981 Hans-Joachim TRUPPEL GDR 2:16:58
1982 György SINKÓ HUN 2:18:48
1983 František VIŠNICKÝ TCH 2:16:52
1984 Ri Dong Myong PRK 2:18:59
1985 Valentin STARIKOV URS 2:17:13
1986 František VIŠNICKÝ TCH 2:18:43
1987 Jörg PETER GDR 2:14:59
1988 Michael HEILMANN GDR 2:17:52
1989 Karel DAVID TCH 2:18:39
1990 Nikolaj KOLESNIKOV URS 2:20:28
1991 Vlastimil BUKOVJAN TCH 2:18:21
1992 Wieslaw PALCZYÑSKI POL 2:16:24
1993 Wieslaw PALCZYÑSKI POL 2:14:11
1994 Petr PIPA SVK 2:15:03
1995 Marnix GOEGEBEUR BEL 2:13:57
1996 Marnix GOEGEBEUR BEL 2:17:41
1997 My Tahar ECHCHADLI MAR 2:16:22
1998 Andrzej KRZYSCIN POL 2:14:29
1999 Robert ŠTEFKO SVK 2:14:10
2000 Ernest KIPYEGO KEN 2:14:35
2001 David KARIUKI KEN 2:13:27
2002 David KARIUKI KEN 2:12:40
2003 Georgy ANDREEV RUS 2:13:24
2004 Adam DOBRZYNSKI POL 2:12:35

Female
1980 Šárka BALCAROVÁ TCH 2:50:15
1981 Christa VAHLENSIECK FRG 2:37:46
1982 Gillian BURLEY GBR 2:43:26
1983 Raisa SADREIDINOVÁ URS 2:34:41
1984 Christa VAHLENSIECK FRG 2:37:19
1985 Lucia BE¼AJEVOVÁ URS 2:38:19
1986 Christa VAHLENSIECK FRG 2:41:08
1987 Christa VAHLENSIECK FRG 2:38:40
1988 Christa VAHLENSIECK FRG 2:39:03
1989 Alena PETERKOVÁ TCH 2:31:28
1990 Carol McLATCHIE USA 2:46:00
1991 Mária STAROVSKÁ TCH 2:46:00
1992 Dana HAJNÁ TCH 2:43:27
1993 Jelana PLASTININOVÁ UKR 2:42:11
1994 ¼udmila MELICHEROVÁ SVK 2:40:27
1995 Gouzel TAZETDINOVÁ RUS 2:43:03
1996 Gouzel TAZETDINOVÁ RUS 2:44:28
1997 Wioletta URYGOVÁ POL 2:38:56
1998 Wioletta URYGOVÁ POL 2:46:23
1999 Katarína JEDINÁKOVÁ SVK 2:55:39
2000 Ivana MARTINCOVÁ CZE 2:46:17
2001 Galina ŽULJEVOVÁ UKR 2:36:55
2002 Tadelech BIRRA ETH 2:36:49
2003 Elena MAZOVKA BLR 2:39:23
2004 Rika TABASHI JPN 2:33:52

Volledige uitslag 2004: http://www.mmm.sk/2004/MARATON.pdf 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]