Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
1 nov 2018
22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
31 okt 2018
West Coast Challenge op 8 december
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
* December
* November
* Oktober
* 31 okt 2004: Over het vervolg van Marathon Plus
* 29 okt 2004: Jeugdsentiment in de Zuiderzeemarathon
* 28 okt 2004: MS-Loop in Almere met 6U op 9 oktober 2005
* 28 okt 2004: Chicago Marathon 2004
* 26 okt 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na Schaarbeek en Brno
* 26 okt 2004: Guus en de Afrikanen
* 25 okt 2004: Over het ontstaan van Marathon Plus
* 25 okt 2004: WC 24 hours: team results
* 24 okt 2004: Uitslag WK+EK 24u in Brno
* 22 okt 2004: Herfstmarathon Diever
* 20 okt 2004: ‘Geef een man een schepje en je hebt er geen kind aan’ (Texel 2003)
* 19 okt 2004: De Kenia Jambo Marathon - 14 november 2004
* 19 okt 2004: Pacen in Amsterdam marathon
* 19 okt 2004: Krijn vliegt weer (Löwen Marathon)
* 18 okt 2004: Nederlandse ultramarathonners
* 17 okt 2004: Athene Marathon 7/11
* 17 okt 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na de marathon van Eindhoven
* 15 okt 2004: Marathon Brussel
* 14 okt 2004: Ultramarathon in Panorama.
* 14 okt 2004: Nieuwe Spaanse trail
* 12 okt 2004: Eindhoven (stad)marathon
* 12 okt 2004: Persbericht Grottenmarathon
* 10 okt 2004: Snelle tijden in Chicago
* 10 okt 2004: Dramatisch slot in Brussel
* 10 okt 2004: Tom Van Hooste zevende
* 9 okt 2004: Mijn vierde maar zwaarste Spartathlon ooit
* 9 okt 2004: Deelnemers NVK marathon te Eindhoven
* 8 okt 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na Kust Marathon en Huy
* 8 okt 2004: ‘Hardlopen kan weer een doel in het leven worden.'
* 7 okt 2004: Echternach marathon
* 7 okt 2004: Poolse marathons
* 7 okt 2004: 50 km van Zolder gaat niet door
* 7 okt 2004: Loopsport?
* 6 okt 2004: Inschrijvingen Marathon- & Ultracup 2005 worden afgesloten op 1/1/2005
* 6 okt 2004: 100 km de Bezana
* 5 okt 2004: De hazen van Eindhoven en Amsterdam
* 5 okt 2004: Cedric Proot versus Yvan Degrieck
* 5 okt 2004: Ultraned klassement na Amersfoort
* 4 okt 2004: Zeeuwse kust marathon (NED) 2/10
* 4 okt 2004: Ditjes en datjes van Anton
* 3 okt 2004: de Kustmarathon (BEL) 2/10
* 3 okt 2004: Kosice Marathon
* 2 okt 2004: Jens Lucas wint Spartathlon 2004
* 1 okt 2004: Met NS Herfsttoer naar Amersfoort
* 1 okt 2004: Piotr Sekowski (Pol) died september 29th
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2004
 
Het NVK marathon, dat tijdens de marathon Eindhoven plaats vindt, telt dit jaar 218 atleten op de startlijst; 175 mannen en 43 vrouwen. In totaal zijn deze verdeeld over 11 leeftijdsgroepen, waarvan 6 voor de mannen en 5 voor de vrouwen. Of een leeftijdsgroep wel of niet door gaat als kampioenschap hangt overigens af van het aantal aanmeldingen en is vastgelegd in het reglement van de KNAU voor dit soort kampioenschappen.

Komt u een naam tegen van een atleet die u niet kent? Tik dan op de voorpagina van UltraNED rechts onder de achternaam in en klik op "zoek". U ziet dan in een oogopslag alle uitslagen van de atleet die in de UltraNED uitslagendatabase bekend zijn. Voorbeeld (startnummer 300, Aubana):
ING Amsterdam Marathon Gehouden op: 19 oktober 2003
Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Haroldinio Abauna M40 Eindhoven 42.195 m 03:52'45
Eindhoven Marathon Gehouden op: 12 oktober 2003
Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Haroldinio Abauna M40 Loopgroep PK 42.195 m 03:30'19
Leiden Marathon Gehouden op: 8 juni 2003
Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Harold Abauna M Eindhoven 42.195 m 03:37'39
Croon Midwinter Marathon Gehouden op: 1 februari 2003
Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 Harold Abauna M40 Eindhoven 42.195 m 03:38'47
Fortis Marathon Rotterdam Gehouden op: 22 april 2001
Naam Cat Land Plaats Vereniging Afstand Tijd
1 H Abauna MSE 42.195 m 03:42'53


Startnr Naam Woonplaats Vereniging Categorie

M40 Startnummers 300 tot en met 359
300 Haroldinio Abauna Eindhoven PSV M40
301 Frans Bekhuis Nijmegen De Sprinter M40
302 Wietze de Vries Appingedam Fivelstreek M40
303 Hans van de Pol Utrecht Phoenix M40
304 Walter Laurijssen Ulvenhout Veteranen Nederland M40
305 Frank van Eijk Heusden gem Asten 't Jasper Sport M40
306 Gert-Jan Vonk Amersfoort Triathlon M40
307 Peter Derks Nuenen Loopservice Nederland M40
308 Math Roberts Sittard Unitas M40
309 Marinus Bruggeman Wilhelminadorp AV '56 M40
310 Jelle Vrijsen Breda Sprint M40
311 Nick Raadschelders Zoetermeer RRZ M40
312 Henry Verbugt Griendtsveen Lopersgroep Deurne M40
314 Ad van den Berk Oisterwijk Tilburg Road Runners M40
315 Cor Koreman Landgraaf Achilles-Top M40
316 Ben Hogers Amsterdam Phanos M40
317 Ruud Jakobs Siebengewald De Komeet M40
318 Wim Tijssen Utrecht Loopgroep PK M40
319 Jan Menssen Gilze Spiridon M40
320 Hans Brankaert Tilburg Tilburg Road Runners M40
321 Arend Bremer Enschede LAAC Twente M40
323 Henk Schoonderwaldt Eindhoven Olympia Eindhoven M40
324 Frank van Venrooij Heesch De Keien M40
326 Rene Hultermans Nistelrode De Keien M40
327 Peter de Vette Spijkenisse Spark M40
328 Albert Meijer Hoofddorp Haarlemmermeer M40
329 Marcel Klamer Denekamp Dyonisos Denekamp M40
330 Eugène Custers Maastricht Atletiek Maastricht M40
331 Jakob Hartman Veenendaal VAV M40
332 Johan van Dragt Enschede Avanti-Wilskracht M40
333 Friedy de Jong Dongen Atledo M40
335 Maurits de Ruiter Hilversum GAC Hilversum M40
336 Arno van der Cammen Uden De Keien M40
337 Rinus Raas Bladel No-Limits M40
338 Ronald Moska Arnhem Ciko '66 M40
342 Jaap van Duijvenvoorde Leiden Leiden Atletiek M40
343 Brahim Ait Rahou Amsterdam Atos M40
344 Harry Jansen Eindhoven Olympia Eindhoven M40
345 Wim den Otter Bladel No-Limits M40
346 Chris de Gier Utrecht Running Athletic Point M40
347 HW de Boo van Uijen Dordrecht Parthenon M40
349 Ph van `t Riet Garmerwolde AAA M40
350 Martin Dunweg Vlaardingen ROVS M40
351 Henk Bosch Sittard Unitas M40
352 Henk Harenberg Eibergen ASV M40
354 Henny Tiben Haarlem KAV Holland M40
355 Marten Bolt Zwolle Veteranen Nederland M40
356 Cor Terlouw Bergambacht Avantri M40
357 Johan Hellstern Eindhoven Olympia Eindhoven M40
358 Jan Willemse Alphen Nb Tilburg Road Runners M40
359 Gert van Bergen Amstelveen Phanos M40

M45 Startnummers 400 tot en met 446
400 Herman Gerards Landgraaf STB M45
401 Stevan Kanhai 's-Gravenhage Parthenon M45
403 André Evers Haarlem Suomi M45
404 Klaas Talma Gorredijk Impala M45
405 Henk Jan Kamerbeek Steenwijk Start '78 M45
406 Henny Valks Eindhoven Olympia Eindhoven M45
407 Frank de Vleeschhouwer Doetinchem Argo M45
409 Michael van Harmelen Papendrecht AV Papendrecht M45
410 Hans Bouwmans Deurne Lopersgroep Deurne M45
411 Toon Abrahams Hilvarenbeek Achil '87 M45
412 Manuel Jose Utrecht Hermes M45
413 René van Kaam Marrum Lionitas M45
414 Rini Op 't Hoog Oisterwijk Tilburg Road Runners M45
415 Gert van Oorspronk Apeldoorn AV '34 Apeldoorn M45
416 Bertus Goudriaan Rhoon PAC M45
417 John Janssen Venlo Orion M45
419 Marcel Vlutters Losser Iphitos M45
420 Rob Emmerig Assendelft Lycurgus M45
421 Gerritjan van Alst Oldenzaal LAAC Twente M45
422 Marcel Liebrand Borculo ASV M45
424 Harm van Bruggen Hazerswoude Dorp Veteranen Nederland M45
425 Kees Portegijs Breezand DOKEV M45
428 Hein Asveld Best Generaal Michaelis M45
429 Peter Peeters Esbeek Achil '87 M45
430 Joep Vesseur Roelofarendsveen LVA Plantaris M45
431 Henk Sipers Maastricht Veteranen Nederland M45
433 Rene Fijten Hoensbroek STAP M45
434 Adriaan Dekkers Gemert GAC Gemert M45
436 Sjef van Beers Lage Mierde AVR '69 M45
437 Karim Ressang Tilburg Tilburg Road Runners M45
438 Ger Kragten Amsterdam Atos M45
439 Ad Witte Nieuwegein Atverni M45
441 Hans van Dinther Eindhoven PSV M45
443 Ton van Hulzen Son L.G. De Spring-Bokken M45
446 Gerard Hendrikus Ruurlo Cialfo M45

M50 Startnummers 500 tot en met 550
500 Calvin C Ducreay Dordrecht Hercules M50
501 Nico Kluwen Papendrecht AV Papendrecht M50
502 Jan van der Lee Soest Pijnenburg M50
503 Jan Dankers Vught Prins Hendrik M50
504 Kees Westerhout Hardinxveld Giessendam AV Sliedrecht M50
505 Willem Romeijn Voorst gem Voorst Hanzesport M50
506 Robert Lems Zwijndrecht AV Papendrecht M50
507 Dion Joosten Putte Veteranen Nederland M50
508 Ad van den Biggelaar Papendrecht AV Papendrecht M50
509 Wim van Gemert Herpen Oss '78 M50
511 Harry Reynaers Roosendaal THOR M50
512 Rob La Rose Soest Veteranen Nederland M50
513 Carrie vd Beek Aarle Rixtel Veteranen Nederland M50
514 Willem Houg Dordrecht Parthenon M50
515 Rene Saers Zeist Loopgroep PK M50
516 Leo van Avendonk Hooge Mierde AVR '69 M50
517 Jan Vermeulen Heinenoord Friesland M50
518 Hans van Niekerk Haarlem Phanos M50
519 Auke Postma Damwoude Lionitas M50
521 Jan Tommassen Utrecht Loopgroep PK M50
522 Jan Gerritsen Nijkerk Gld AV Nijkerk M50
523 Henk van den Heuvel Oirschot AV Oirschot M50
524 Lovis Bart Veldhoven GVAC M50
525 Jan de Jong Dordrecht Parthenon M50
526 Harm Klifman Voorschoten Voorschoten '97 M50
527 Harry Janssen Haalderen Cifla M50
528 Mohammed Idrissi Heemskerk Veteranen Nederland M50
529 Harry Coerver Berg en Terblijt Maasrunners M50
530 Jan van den Boom Utrecht Hellas M50
531 Mari Buelens Valkenswaard AVV M50
532 Jan Versluis Oldenzaal Dyonisos Denekamp M50
533 Dick Capelle Veghel Loopgroep PK M50
534 Jan Wikkerink Eibergen ASV M50
550 Piet van Buul Eindhoven Olympia Eindhoven M50

M55 Startnummers 600 tot en met 634
600 Johan Hartsema Bedum Loopgroep Bedum M55
601 Leo Groeneweg Oud Beijerland Spirit Oud Beijerland M55
602 Pierre Muijrers Landgraaf STB M55
603 Cor Kraakman Hoorn Nh Hollandia M55
604 Jan Luidens Kamerik AAA M55
605 Joop Marcus Rotterdam Veteranen Nederland M55
606 Cees Haan Edam AV Edam M55
607 Jan Koudstaal Dordrecht Energie M55
608 Harry Kemperman Roosendaal THOR M55
609 Frits Claassens Tilburg Attila M55
610 Koos Beeres Alkmaar Hylas M55
611 Piet van Schie Kwintsheul Olympus '70 M55
612 Jan Simonis Wassenaar WZK Tri Team Wassenaar M55
613 Michel Mulder Geldrop LOGO M55
614 Aad van Oosten Pijnacker De Koplopers M55
615 Hans Leuverman Eindhoven Olympia Eindhoven M55
616 Piet van Engeland Sint Oedenrode Fortuna '67 M55
617 Mathieu Hendriks Haelen AV Heythuysen M55
618 Kees Rutten Ridderkerk Veteranen Nederland M55
619 Piet van Bokhoven Helmond HAC M55
621 John Schroën Roggel AV Heythuysen M55
622 Chiel Kastermans Zutphen Hanzesport M55
623 Jan van Vliet Leidschendam Veteranen Nederland M55
624 Kees van Endschot Breda Loopgroep PK M55
625 Hans Beltman Dieren Veteranen Nederland M55
626 Jo Pfeifer Stein Lb STAP M55
627 Chris Driessen Hilversum GAC Hilversum M55
628 Ger Prins Numansdorp Spark M55
630 Peter Louwerens Papendrecht AV Papendrecht M55
631 Jacques In de Braek Eijsden Maasrunners M55
633 Roel Ribbink Dieren Veteranen Nederland M55
634 Karst Anema Stiens Friesland M55

M60 Startnummers 650 tot en met 661
650 Arie Blom Purmerend NEA Volharding M60
651 Michiel Koorn Amsterdam Veteranen Nederland M60
652 Wim Deenen Diessen Achil '87 M60
653 Wim Hospes Balk Friesland M60
654 Frans van Es Rockanje Voorne Atletiek M60
655 Egbert Haaijer Groningen Groningen Atletiek M60
656 Rinus van Dijck Eindhoven Olympia Eindhoven M60
657 Roald Jacobs Aerdenhout Suomi M60
658 Mathieu Simons Brunssum AVON M60
660 Ger van Hoek Utrecht Hellas M60
661 Frans Be Tjoen Swan Amsterdam Hardloopclub Amsterdam M60

M65 Startnummers 675 tot en met 687
675 Jo Hilkens Wessem Veteranen Nederland M65
676 Joop van der Pas Oisterwijk Taxandria M65
677 Henk Huijskens Best Generaal Michaelis M65
678 Joost Hammingh Haren Gn ATC '75 M65
679 Joop Vanaggelen Arnhem Veteranen Nederland M65
680 Jan Derksen Loenen Gld AV '34 Apeldoorn M65
681 Leon Mulkens Sittard Veteranen Nederland M65
682 Onno Drent Delfzijl Runners Stadskanaal M65
684 Karel Leeuwangh Schiedam Fortuna M65
685 Vincent Schoenmakers Bergeyk Veteranen Nederland M65
686 Wout van Wieringen Spijkenisse RWV M65
687 Willem Landman Lelystad Spirit Lelystad M65

W35 Startnummers 800 tot en met 808
800 Hermie Drenth Zwolle PEC 1910 V35
802 Alice Poel Harderwijk Athlos V35
803 Annelies Bouma Dordrecht Hercules V35
804 Saskia Rademakers Heerlen STB V35
805 Bertha Bruggenkamp Smilde AAC '61 V35
807 Marlien van Beek Etten-Leur LADB V35
808 Annelieke van der Sluijs Leiden Atletiek V35

W40 Startnummers 850 tot en met 861
850 Gertie Theunissen Eindhoven PSV V40
851 Mariette ten Bokkel Hengelo Gld Argo V40
852 Diana Pulles Eindhoven Olympia Eindhoven V40
853 Hanneke Gritter Kiel Windeweer LG De Drentsche AA V40
854 Tineke van Beveren Hardinxveld Giessend AV Papendrecht V40
855 P Vis Nieuw Vennep Veteranen Nederland V40
856 Elly Zigenhorn Reusel AVR '69 V40
858 Karin Klamer-Stover Denekamp Dyonisos Denekamp V40
859 Anoushka Knook Zeeland De Keien V40
860 Thea Smits Eindhoven Olympia Eindhoven V40
861 Marian Leijten Geffen Oss '78 V40

W45 Startnummers 900 tot en met 911
900 Ineke Scheffer Leens Friesland V45
901 Tineke Mous Sint Oedenrode Fortuna '67 V45
902 Wies Blommers Papendrecht AV Papendrecht V45
903 Marie-Anne Vos-Ertel Amersfoort Triathlon V45
904 Ans Hulzebos Zutphen Hanzesport V45
905 Jannet Vermeulen-Stulen De Meern Phoenix V45
906 Marieta Sterk Bodegraven SC Reeuwijk V45
908 Marion vd Veerdonk Appeltern Veteranen Nederland V45
909 Heather MacDuff Eindhoven PSV V45
910 Vera Nöllen Rotterdam Veteranen Nederland V45
911 Anne Rindt Son PSV V45

W50 Startnummers 950 tot en met 957
950 Jacoline Groeneweg Oud Beijerland Spirit Oud Beijerland V50
951 Eve-Marie Nijssen Eindhoven Loopgroep PK V50
952 Bernadette Kalter Kampen Isala '96 V50
953 Tini Kolijn-Zwarthoed Edam AV Edam V50
954 Hanneke Lieverse Hillegom Veteranen Nederland V50
955 Lydia van Kriekingen Papendrecht AV Papendrecht V50
956 Godelieve Bouwes Dronten Flevo Delta V50
957 Marieke Buiten Zutphen Hanzesport V50

W55 Startnummers 975 tot en met 982
975 Ria Sleutjes Sint Michielsgestel Prins Hendrik V55
976 Els Brouwer Heinenoord Friesland V55
977 Marianne Knapen - de BodEersel Loopgroep PK V55
979 Elly Martens Beverwijk Veteranen Nederland V55
981 Mirjam Brugman Boskoop SC Reeuwijk V55
982 Babs Roeleveld Bodegraven Loopgroep Oegstgeest V55 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]