Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
19 nov 2017
The Authentic Phidippides Run Athene-Sparta-Athene 490 km met Ludo Depoortere
19 nov 2017
Uitslagen weekend 18-19 november
17 nov 2017
NK en WK Skyrunning 2018 met selectieprocedure voor WK
16 nov 2017
Selectiebeleid EK/WK's 2018-2019 voor Nederlandse ultralopers en -loopsters
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
* December
* November
* Oktober
* 31 okt 2004: Over het vervolg van Marathon Plus
* 29 okt 2004: Jeugdsentiment in de Zuiderzeemarathon
* 28 okt 2004: MS-Loop in Almere met 6U op 9 oktober 2005
* 28 okt 2004: Chicago Marathon 2004
* 26 okt 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na Schaarbeek en Brno
* 26 okt 2004: Guus en de Afrikanen
* 25 okt 2004: Over het ontstaan van Marathon Plus
* 25 okt 2004: WC 24 hours: team results
* 24 okt 2004: Uitslag WK+EK 24u in Brno
* 22 okt 2004: Herfstmarathon Diever
* 20 okt 2004: ‘Geef een man een schepje en je hebt er geen kind aan’ (Texel 2003)
* 19 okt 2004: De Kenia Jambo Marathon - 14 november 2004
* 19 okt 2004: Pacen in Amsterdam marathon
* 19 okt 2004: Krijn vliegt weer (Löwen Marathon)
* 18 okt 2004: Nederlandse ultramarathonners
* 17 okt 2004: Athene Marathon 7/11
* 17 okt 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na de marathon van Eindhoven
* 15 okt 2004: Marathon Brussel
* 14 okt 2004: Ultramarathon in Panorama.
* 14 okt 2004: Nieuwe Spaanse trail
* 12 okt 2004: Eindhoven (stad)marathon
* 12 okt 2004: Persbericht Grottenmarathon
* 10 okt 2004: Snelle tijden in Chicago
* 10 okt 2004: Dramatisch slot in Brussel
* 10 okt 2004: Tom Van Hooste zevende
* 9 okt 2004: Mijn vierde maar zwaarste Spartathlon ooit
* 9 okt 2004: Deelnemers NVK marathon te Eindhoven
* 8 okt 2004: Stand Marathon- & Ultracup 2004 na Kust Marathon en Huy
* 8 okt 2004: ‘Hardlopen kan weer een doel in het leven worden.'
* 7 okt 2004: Echternach marathon
* 7 okt 2004: Poolse marathons
* 7 okt 2004: 50 km van Zolder gaat niet door
* 7 okt 2004: Loopsport?
* 6 okt 2004: Inschrijvingen Marathon- & Ultracup 2005 worden afgesloten op 1/1/2005
* 6 okt 2004: 100 km de Bezana
* 5 okt 2004: De hazen van Eindhoven en Amsterdam
* 5 okt 2004: Cedric Proot versus Yvan Degrieck
* 5 okt 2004: Ultraned klassement na Amersfoort
* 4 okt 2004: Zeeuwse kust marathon (NED) 2/10
* 4 okt 2004: Ditjes en datjes van Anton
* 3 okt 2004: de Kustmarathon (BEL) 2/10
* 3 okt 2004: Kosice Marathon
* 2 okt 2004: Jens Lucas wint Spartathlon 2004
* 1 okt 2004: Met NS Herfsttoer naar Amersfoort
* 1 okt 2004: Piotr Sekowski (Pol) died september 29th
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Oktober 2004
 
De volledige uitslag is te vinden op http://www.championchip.cz/cze/zobrazenisouboru.php?IdAkce=410231&Kategorie=MEN (mannen) en http://www.championchip.cz/cze/zobrazenisouboru.php?IdAkce=410231&Kategorie=WOMEN (vrouwen).

Stand na 23 uur was:
58 SEKIYA RYOICHI 67 1 M35 1 191 259,1 Japan 7 9,5
29 HRMO ¼ubomír 61 2 M40 1 183 248,2 Slovakia 7 9,5
23 MAGROUN Mohamed 59 3 M45 1 182 246,9 France 8 10,9
2 BYCHKOV Vladimir 67 4 M35 2 178 241,4 Russian Federation 7 9,5
28 CONRAUX Emmanuel 68 5 M35 3 175 237,4 France 8 10,9
26 HARDEL Claude 59 6 M45 2 169 229,2 France 8 10,9
59 KANAME SAKURAI 64 7 M40 2 169 229,2 Japan 7 9,5
102 EREMINA Galina 53 8 W50 1 167 226,5 Russian Federation 6 8,1
141 INAGAKI SUMIE 66 9 W35 1 167 226,5 Japan 8 10,9
55 CHRISTOFFERSEN Lars 72 10 MEN 1 167 226,5 Denmark 7 9,5
3 KAZANTSEV Andrei 62 11 M40 3 167 226,5 Russian Federation 5 6,8
25 PROVOST Dominique 57 12 M45 3 167 226,5 France 7 9,5
52 LEE Kangyoun 68 13 M35 4 163 221,1 Korea, Republic of 7 9,5
49 EPPELMAN Scott 70 14 MEN 2 163 221,1 United States 7 9,5
62 TAKADA RYUJI 57 15 M45 4 163 221,1 Japan 6 8,1
48 GEESLER John 70 16 MEN 3 161 218,4 United States 6 8,1
15 ONDRUŠ Jan 55 17 M45 5 161 218,4 Czech Republic 7 9,5
85 BARICHELLO Gastone 59 18 M45 6 161 218,4 Italy 7 9,5
54 ANDERSEN Jan Michael 70 19 MEN 4 160 217,0 Denmark 7 9,5
132 EHRET Stephanie 70 20 WOM 1 159 215,7 United States 6 8,1
4 USHAKOV Evgeniy 52 21 M50 1 159 215,7 Russian Federation 7 9,5
156 BAKWIN Peter 62 22 M40 4 158 214,3 United States 6 8,1
47 PIRRUNG Roy 70 23 MEN 5 156 211,6 United States 7 9,5
87 LAVARDA Remo 67 24 M35 5 156 211,6 Italy 5 6,8
125 BÉRCES Edit 64 25 W40 1 155 210,2 Hungary 5 6,8
50 SWENSON Alex 70 26 MEN 6 154 208,9 United States 7 9,5
191 SICHEL William 53 27 M50 2 153 207,5 United Kingdom 4 5,4
60 KURODA MUNEHARU 49 28 M55 1 153 207,5 Japan 6 8,1
43 AALTO Pekka 70 29 MEN 7 153 207,5 Finland 6 8,1
31 SEMAN Peter 65 30 M35 6 153 207,5 Slovakia 6 8,1
143 OKANDA SACHIKO 72 31 WOM 2 152 206,2 Japan 8 10,9
101 REUTOVICH Irina 50 32 W50 2 152 206,2 Russian Federation 6 8,1
179 MAMMOLI Antonio 60 33 M40 5 152 206,2 Italy 6 8,1
51 GRAF Karl 50 34 M50 3 151 204,8 Germany 6 8,1
45 SILVENTOINEN Marko 68 35 M35 7 151 204,8 Finland 5 6,8
130 REED Pam 70 36 WOM 3 151 204,8 United States 6 8,1
61 TANAKA KATSUHIRO 71 37 MEN 8 150 203,5 Japan 7 9,5
103 KOVAL Irina 58 38 W45 1 149 202,1 Russian Federation 5 6,8
36 MACHERZYNSKI Czeslaw 55 39 M45 7 148 200,7 Poland 6 8,1
90 PISANI Mario 60 40 M40 6 148 200,7 Italy 6 8,1
76 HRYBAYEDAU MIKALAI 61 41 M40 7 148 200,7 Belarus 6 8,1
175 RAARUP Soren 66 42 M35 8 147 199,4 Denmark 4 5,4
14 DVOØÁÈEK Vlastimil 59 43 M45 8 147 199,4 Czech Republic 5 6,8
107 MYTROFANOVA Nina 57 44 W45 2 147 199,4 Ukraine 6 8,1
119 JEHANNO Veronique 62 45 W40 2 147 199,4 France 6 8,1
18 OSLADIL Miroslav 52 46 M50 4 147 199,4 Czech Republic 6 8,1
193 STENDA Rastislav 70 47 MEN 9 147 199,4 Slovakia 6 8,1
94 DI VITO Lorena 62 48 W40 3 147 199,4 Italy 6 8,1
64 ALFHEIM, Per Gunnar 59 49 M45 9 146 198,0 Norway 6 8,1
11 SOLODOVNIKOV Andriy 68 50 M35 9 146 198,0 Ukraine 6 8,1
140 KAMURA MASAE 58 51 W45 3 146 198,0 Japan 5 6,8
105 TARASOVA Nadezda 52 52 W50 3 146 198,0 Russian Federation 6 8,1
93 ZAVA Luca 65 53 M35 10 145 196,7 Italy 5 6,8
86 BAZZANA Lucio 54 54 M50 5 145 196,7 Italy 6 8,1
92 TARASCIO Vincenzo 59 55 M45 10 145 196,7 Italy 6 8,1
16 HUNÈOVSKÝ Martin 64 56 M40 8 145 196,7 Czech Republic 5 6,8
134 GAYTER Sharon 63 57 W40 4 145 196,7 United Kingdom 5 6,8
5 TIVIKOV Vladimir 51 58 M50 6 144 195,3 Russian Federation 3 4,1
81 HARTIKAINEN REIMA 63 59 M40 9 144 195,3 Sweden 3 4,1
53 HENRIKSEN Alex C. V. 49 60 M55 2 144 195,3 Denmark 6 8,1
44 KANKAANSYRJÄ Janne 67 61 M35 11 144 195,3 Finland 5 6,8
63 YAEGASHI TOMOHIKO 46 62 M55 3 144 195,3 Japan 4 5,4
146 LE BAIL Pascal 70 63 MEN 10 144 195,3 Austria 6 8,1
123 BEC Brigitte 59 64 W45 4 144 195,3 France 6 8,1
13 SERYY Ivan 58 65 M45 11 143 194,0 Ukraine 5 6,8
79 SHYNKAROU IVAN 55 66 M45 12 143 194,0 Belarus 0 0,0
138 PILGAARD Mette Normi 61 67 W40 5 143 194,0 Denmark 5 6,8
9 KARNAUSHENKO Yuri 56 68 M45 13 142 192,6 Russian Federation 8 10,9
142 SATA FUMIE 62 69 W40 6 142 192,6 Japan 6 8,1
83 SKOGLUND KJELL-OVE 41 70 M60 1 140 189,9 Sweden 5 6,8
42 LEINONEN Seppo 52 71 M50 7 139 188,5 Finland 5 6,8
116 ILLETSCHKO Claudia 74 72 WOM 4 139 188,5 Austria 5 6,8
8 ANISSIMOV Evgueni 67 73 M35 12 138 187,2 Russian Federation 3 4,1
19 SOLNIÈKA Petr 60 74 M40 10 138 187,2 Czech Republic 6 8,1
131 POWELL Sandy 70 75 WOM 5 138 187,2 United States 6 8,1
30 LINDVAI Slavomír 71 76 MEN 11 137 185,8 Slovakia 8 10,9
84 WALLSTROM KENNY 58 77 M45 14 135 183,1 Sweden 5 6,8
88 MAZZEO Antonio 52 78 M50 8 134 181,8 Italy 4 5,4
120 SEMUR Joelle 60 79 W40 7 134 181,8 France 4 5,4
35 JAKUBIK August 59 80 M45 15 134 181,8 Poland 6 8,1
21 DOSTÁLEK Petr 67 81 M35 13 133 180,4 Czech Republic 6 8,1
104 PALTSEVA Rimma 48 82 W55 1 131 177,7 Russian Federation 4 5,4
144 HARTIKAINEN TORILL-F 67 83 W35 2 130 176,3 Sweden 3 4,1
95 MOLING Monika 74 84 WOM 6 130 176,3 Italy 5 6,8
151 LAZEBNYK Valentina 54 85 W50 4 130 176,3 Ukraine 6 8,1
82 LISS HUGO 42 86 M60 2 129 175,0 Sweden 4 5,4
10 GHAMSARANOV Dymbryl 43 87 M60 3 129 175,0 Russian Federation 6 8,1
99 TONINI Stefania 52 88 W50 5 129 175,0 Italy 5 6,8
41 ROMÁN Attila 78 89 MEN 12 128 173,6 Hungary 6 8,1
135 THEVENET-SMITH Ramon 59 90 W45 5 128 173,6 United Kingdom 6 8,1
181 MICHELETTI Angelo 52 91 M50 9 127 172,3 Italy 5 6,8
97 REDINI Monia 76 92 WOM 7 127 172,3 Italy 6 8,1
136 LEE Guija 59 93 W45 6 126 170,9 Korea, Republic of 1 1,4
12 KHRISTENOK Valeriy 61 94 M40 11 126 170,9 Ukraine 5 6,8
117 NEUHAUSER Gerlinde 56 95 W45 7 126 170,9 Austria 5 6,8
133 BROWN Sandra 49 96 W55 2 125 169,5 United Kingdom 5 6,8
112 JUDOVÁ Martina 76 97 WOM 8 124 168,2 Czech Republic 3 4,1
40 .MOLNÁR Péter 78 98 MEN 13 124 168,2 Hungary 7 9,5
176 KREJÈÍ Jiøí 66 99 M35 14 123 166,8 Czech Republic 7 9,5
127 NAGY Krisztina 62 100 W40 8 122 165,5 Hungary 5 6,8
113 HÙRKOVÁ Dagmar 73 101 WOM 9 121 164,1 Czech Republic 7 9,5
148 COSTA Jose Alves 70 102 MEN 14 120 162,8 Spain 5 6,8
174 KIRPPU Peeter 53 103 M50 10 120 162,8 Estonia 5 6,8
126 CZIBOLYA Anna 52 104 W50 6 119 161,4 Hungary 6 8,1
161 CASTAGNOLI Mario 45 105 M55 4 119 161,4 Italy 5 6,8
73 NUNES Valmir 65 106 M35 15 119 161,4 Brazil 0 0,0
170 CHORUGENKO Leonid 48 107 M55 5 119 161,4 Ukraine 5 6,8
128 SÖRÖS Erika 67 108 W35 3 119 161,4 Hungary 5 6,8
46 YLÄ-NIKKILÄ Pekka 61 109 M40 12 118 160,1 Finland 3 4,1
6 KHIROV Eduard 61 110 M40 13 118 160,1 Russian Federation 0 0,0
33 ÏURKOVSKÝ Ivan 58 111 M45 16 118 160,1 Slovakia 4 5,4
189 SCUKA Silvio 55 112 M45 17 117 158,7 Italy 5 6,8
114 FROTSCHNIG Anni 57 113 W45 8 117 158,7 Austria 0 0,0
34 GULBIERZ Marek 61 114 M40 14 116 157,3 Poland 0 0,0
168 CHEN Ching Hui 56 115 M45 18 116 157,3 Taiwan, Province o 5 6,8
89 ORSI Sergio 62 116 M40 15 116 157,3 Italy 0 0,0
32 GALLIK František 51 117 M50 11 116 157,3 Slovakia 4 5,4
188 SARAPATKA Pavel 70 118 MEN 15 116 157,3 Czech Republic 5 6,8
145 BAKIYE DURAN 59 119 W45 9 115 156,0 Turkey 7 9,5
111 DIMITRIADU Michaela 63 120 W40 9 114 154,6 Czech Republic 6 8,1
149 GAJDOŠ Peter 52 121 M50 12 113 153,3 Slovakia 0 0,0
164 GROTTO Antonio 49 122 M55 6 113 153,3 Italy 4 5,4
39 KISS Zoltán 69 123 M35 16 112 151,9 Hungary 5 6,8
98 SENFTER Irene 71 124 WOM 10 111 150,6 Italy 3 4,1
20 HOFMAN Jiøi 70 125 MEN 16 111 150,6 Czech Republic 4 5,4
22 ORÁLEK Daniel 70 126 MEN 17 111 150,6 Czech Republic 0 0,0
24 LEBON Loic 58 127 M45 19 111 150,6 France 0 0,0
106 BORZYKH Tatyana 54 128 W50 7 109 147,8 Russian Federation 4 5,4
71 HENDRIKS Tom 57 129 M45 20 109 147,8 Netherlands 0 0,0
124 BANASIAK Alicja 52 130 W50 8 109 147,8 Poland 3 4,1
96 NARDIN Maria Teresa 50 131 W50 9 108 146,5 Italy 4 5,4
163 FAPŠO Michal 84 132 MEN 18 108 146,5 Slovakia 4 5,4
121 MUSY Colette 59 133 W45 10 107 145,1 France 0 0,0
80 FRANZEN LEIF 46 134 M55 7 106 143,8 Sweden 3 4,1
147 PEEL Michael 66 135 M35 17 105 142,4 Austria 0 0,0
129 WERDERITS Brigitta 67 136 W35 4 105 142,4 Hungary 6 8,1
1 BECKERS Paul 62 137 M40 16 103 139,7 Belgium 0 0,0
17 KAŠE Jaroslav 53 138 M50 13 103 139,7 Czech Republic 0 0,0
199 WEISS Michal 59 139 M45 21 102 138,3 Czech Republic 4 5,4
72 SUYKERBUYK Jan 63 140 M40 17 101 137,0 Netherlands 0 0,0
122 FIRMIN Nathalie 66 141 W35 5 100 135,6 France 0 0,0
108 MYTROFANOVA Kateryna 83 142 WOM 11 100 135,6 Ukraine 4 5,4
180 MARCHESI Ermes 28 143 M60 4 97 131,6 Italy 3 4,1
66 HAVSTEIN, Kjetil 72 144 MEN 19 96 130,2 Norway 0 0,0
185 BAINBRIDGE Roy 70 145 MEN 20 87 118,0 United Kingdom 2 2,7
69 SKARPSNO Egil 62 146 M40 18 86 116,6 Norway 0 0,0
75 BUDNIK VADZIM 80 147 MEN 21 85 115,3 Belarus 1 1,4
195 ŠOUREK Jan 73 148 MEN 22 84 113,9 Czech Republic 0 0,0
166 HORÁK Pavel 62 149 M40 19 84 113,9 Czech Republic 0 0,0
27 LEROUX Christian 66 150 M35 18 84 113,9 France 0 0,0
198 VASUTIN Volodymyr 50 151 M50 14 84 113,9 Ukraine 5 6,8
196 TOMEŠ Jaroslav 81 152 MEN 23 83 112,6 Czech Republic 0 0,0
65 FRYKHOLM, Geir 56 153 M45 22 81 109,9 Norway 0 0,0
37 BARAKONYI Lajos 57 154 M45 23 80 108,5 Hungary 0 0,0
91 RUZZIER Sergio 57 155 M45 24 80 108,5 Italy 0 0,0
178 LINHART Miloš 70 156 MEN 24 75 101,7 Czech Republic 4 5,4
155 BACHNER 70 157 MEN 25 72 97,7 Austria 0 0,0
152 LUSKANDL Lisa 68 158 W35 6 66 89,5 New Zealand 0 0,0
109 BERNARDOVÁ Petra Abe 77 159 WOM 12 61 82,7 Czech Republic 0 0,0
110 ŠVECOVÁ Lenka 74 160 WOM 13 58 78,7 Czech Republic 0 0,0
38 FENDRIK László 58 161 M45 25 58 78,7 Hungary 0 0,0
183 ŠIKULA Ivo 48 162 M55 8 52 70,5 Czech Republic 0 0,0
186 PROKOP Karel 66 163 M35 19 45 61,0 Czech Republic 0 0,0
57 TRANUM Henrik 65 164 M35 20 43 58,3 Denmark 0 0,0
70 EPSKAMP Wim 54 165 M50 15 40 54,3 Netherlands 0 0,0
159 BURGER Hans-Peter 56 166 M45 26 40 54,3 Austria 0 0,0
78 KOVAL SIARHEI 61 167 M40 20 35 47,5 Belarus 0 0,0
68 STRAN, Lars 52 168 M50 16 35 47,5 Norway 0 0,0
74 NETO Sebastiao Ferr. 67 169 M35 21 34 46,1 Brazil 0 0,0
67 JACOBSEN Ulf 50 170 M50 17 27 36,6 Norway 0 0,0
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]