Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 feb 2019
Team Vasbyt komt naar Texel
20 jan 2019
Ambassadeurs van De Zestig van Texel (1): Irene van Wijk
16 jan 2019
30ste editie van de M&U Cup
13 jan 2019
Sri Chinmoy Marathon op 27 janauri
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* 28 feb 2003: Festival along the Danube (HUN)
* 27 feb 2003: Aanvullende informatie 6 uur van Stein
* 25 feb 2003: Voorlopige lijst van deelnemers D.T.S.loop 29 maart 2003
* 22 feb 2003: Tussenstand & praktische info De Zestig van Texel
* 21 feb 2003: Prachtige 50 kilometer in Schinnen
* 21 feb 2003: Time spent at refreshment points in the 1997 Spartathlon
* 21 feb 2003: A glimpse of the trial Spartathlon 1982!
* 18 feb 2003: I.A.U WOMEN EUROPE BEST PERFORMANCE
* 18 feb 2003: I.A.U MEN EUROPE BEST PERFORMANCE
* 18 feb 2003: IAU rankings and best performances
* 18 feb 2003: WBP 6 hours
* 18 feb 2003: WBP 50 km
* 17 feb 2003: Ultr@ned klassement
* 17 feb 2003: Stein is echt vol!!!
* 17 feb 2003: Comments of Andy Milroy et al. on womens 100K world best performance
* 17 feb 2003: Nationaal team en Ultralang
* 16 feb 2003: Uitslag FAF Schinnen
* 16 feb 2003: Startlijst 6 uur van Stein 2003
* 15 feb 2003: Rus loopt 93,247 km tijdens indoor zesuursloop
* 15 feb 2003: Spanish Ultra Calendar 2003
* 13 feb 2003: Stand Ultracup na de 50 km van Zolder
* 12 feb 2003: Foto's 50 km van Zolder 2003
* 11 feb 2003: Zolder 50 km uitslag
* 10 feb 2003: Jan Vandendriessche over Zolder
* 10 feb 2003: Belgische 50 km all-time
* 10 feb 2003: Zolder 50 km / nrs 71-138
* 10 feb 2003: Zolder 50 km / nrs 1-69
* 10 feb 2003: Zolder 50 km
* 9 feb 2003: TransEurope-FootRace en The World Run
* 6 feb 2003: In Flanders Fields marathon terug in de Cup
* 6 feb 2003: Six day international championship 2004 Mexico
* 6 feb 2003: Two Oceans, een verslag van de editie 2000
* 5 feb 2003: Opbrengst FAF Schinnen 50 km voor Eldoret (Kenia)
* 4 feb 2003: Ditjes en datjes van Anton
* 4 feb 2003: Foto’s en herinneringen aan Guus Smit op UFO
* 2 feb 2003: Links naar trails
* 2 feb 2003: Runner's World Pacing Team compleet
* 2 feb 2003: Verslag midwintermarathon Apeldoorn
* 1 feb 2003: Snelle haas gezocht voor Rotterdammarathon
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van November 2004
 
Zondag 21 november is in Heiderscheidt de enige Luxemburgse ultramarathon.
Deze trail over 48.2 kilometer vindt voor de tweede maal plaats.
De deelnemerslijst gaat richting de honderd voor de 48.2 km (zie hieronder).
Daarnaast kan men ook in teamverband elk een deel van de afstand af leggen,
of men kan 20 of 30 kilometer wandelen. Kortom een heel programma van
mogelijkheden.

De start is 's morgens om 9:00 uur, en daarom stelt Ton Smeets weer
slaapplaatsen beschikbaar in ortho. De afstand van Ortho naar de start
is 56 kilometer volgens de snelste route van de ANWB routeplanner;
de verwachte reisduur is daarbij 55 minuten. Zaterdag avond bent u vanaf
16:00 uur welkom.
Voor € 25,- per persoon wordt u een pasta-maaltijd aangeboden, overnachting
en de volgende ochtend ontbijt. Ook het gebruik van beddegoed is in de prijs
inbegrepen. Hopelijk zullen hierdoor nog wat lopers uit Vlaanderen en
Nederland de stap nemen om deze trail te gaan lopen. Reserveren kan per mail
bij ton.smeets@ou.nl . Er zijn maximaal 16 plaatsen beschikbaar.

Inschrijven kan online; zie http://www.e-mersch.net/trail-uewersauer/index_de.html
Inschrijfgeld is € 30,- voor sololopers; na-inschrijven kan ook, maar dat kost € 40,-

De delnemers aan de 48.2 km solo-loop:


Allard Serge Luxembourg Luxembourg 1963 M Luxembourg
André Jeannot Luxembourg Luxembourg 1959 M Luxembourg
Angel Tom Luxembourg Luxembourg 1960 M Luxembourg
Aschman Tun Steinsel Luxembourg 1957 M Luxembourg
Azevedo José Mondercange Luxembourg 1964 M Luxembourg
Baumler Martin Mersch Luxembourg 1974 M Luxembourg
Brickler Frank Koerich Luxembourg 1973 M Luxembourg
Bright Jussi Alzingen Luxembourg 1965 M Finland
Bröcker Roman Reimsbach Germany 1960 M Germany
Conter Georges Beckerich Luxembourg 1954 M Luxembourg
Dahm Yvette Leudelange Luxembourg 1962 F Luxembourg
Dilg Christa Saarbrücken Germany 1961 F Germany
Dilg Hans-Joachim Saarbrücken Germany 1958 F Germany
Dunkel Laurent ECHTERNACH Latvia 1968 M Luxembourg
Eich Danielle BECH-KLEINMACHER Luxembourg 1947 F Luxembourg
Engelberg Serge Crauthem Luxembourg 1965 M Luxembourg
Federmeyer Alex Christnach Luxembourg 1977 M Luxembourg
Feller Andrea Türkismühle Germany 1971 F Germany
Feller Andrea Türkismühle Germany 1971 F Germany
Feller Stefan Birkenfeld Germany 1968 M Germany
Fischer Manuel Luxembourg-Steinsel Luxembourg 1967 M Germany
Folscheid Georges Kehlen Luxembourg 1947 M Luxembourg
Frank Serge Bettembourg Luxembourg 1954 M Luxembourg
Frenken Han Stein Netherlands 1962 M Netherlands
Fritsch Frank Cruchten Luxembourg 1965 M Luxembourg
Fritsch -Miny Yvette Cruchten Luxembourg 1966 F Luxembourg
Froelich Karl Wahl Luxembourg 1955 M Germany
Genesteix Francois SCHRASSIG Luxembourg 1956 M Luxembourg
Grassot Denis Le Ban St Martin France 1949 M France
Haan Marc Flaxweiler Luxembourg 1968 M Luxembourg
Helferich Gernot Mühlhausen Germany 1969 M Germany
Helferich Silke Mühlhausen Germany 1970 F Germany
Henry Charles Bruxelles Belgium 1962 M Belgium
Herman Bernard Saint Léger Belgium 1956 M Belgium
Ittenbach Heinz Buerden Luxembourg 1959 M Luxembourg
Jaas Lee Strassen Luxembourg 1952 M Luxembourg
Jacobsen Christiane Flaxweiler Luxembourg 1962 F Luxembourg
Jacobsen Marco Flaxweiler Luxembourg 1962 M Luxembourg
Joly Patrick Arlon Belgium 1970 M Belgium
KAYSER Marc Heisdorf Luxembourg 1955 F Luxembourg
KAYSER Simone Heisdorf Luxembourg 1955 F Luxembourg
Kampa Alex Luxembourg Luxembourg 1964 M Ashmore Cartier
Klein Roger Hassel Luxembourg 1946 M Luxembourg
Klonski Paul Fennange Luxembourg 1951 M Luxembourg
Koep Jeff BASCHARAGE Luxembourg 1962 M Luxembourg
Kolwelter Guy Bettange Luxembourg 1950 M Luxembourg
Kox Jo Bereldange Luxembourg 1958 M Luxembourg
Krombach Christian Strassen Luxembourg 1972 M Luxembourg
Lanners Serge Ettelbruck Luxembourg 1962 M Luxembourg
Malget Camille Steinsel Luxembourg 1959 M Luxembourg
Malget Vera Steinsel Luxembourg 1962 F Luxembourg
Mantrisi Romain Hostert Luxembourg 1966 M Luxembourg
May Marcel Clemency Luxembourg 1953 M Luxembourg
Mayer Raoul Alzingen Luxembourg 1976 M Luxembourg
Muller Annette Insenborn Luxembourg 1965 F Luxembourg
Muller Frank Kleinbettingen Luxembourg 1958 M Luxembourg
Oberweis Jeff Rodenbourg Luxembourg 1965 M Luxembourg
Omes Mike GREVENMACHER Luxembourg 1969 M Luxembourg
Pfeifer Jo Stein Netherlands 1947 M Netherlands
Roscher Juergen Berlin Germany 1940 M Germany
Rubio Michel Weiler-la-tour Luxembourg 1962 M Luxembourg
Schaack Nico Schifflange Luxembourg 1956 M Luxembourg
Schaul Claude Helmsange Luxembourg 1967 M Luxembourg
Schmitz Nathalie Sanem Luxembourg 1971 F Luxembourg
Schmitz Serge Luxembourg Luxembourg 1974 M Luxembourg
Schockmel René Niederanven Luxembourg 1956 M Luxembourg
Schommer Nico Walferdange Luxembourg 1983 M Luxembourg
Schroeder Julien Basse-Rentgen France 1962 M Luxembourg
Simon Claude Esch/Alzette Luxembourg 1966 M Luxembourg
Sitzia Fabrizio Sanem Luxembourg 1970 M Luxembourg
Steffen - Reuter Monique Fouhren Luxembourg 1959 F Luxembourg
Thill Victor Bartringen Luxembourg 1957 M Luxembourg
Thinnes Claude KEHLEN Luxembourg 1966 M Luxembourg
Tholl Marc Alzingen Luxembourg 1960 M Luxembourg
Turk Francois Luxembourg Luxembourg 1962 M Luxembourg
Unfer Malou Schrassig Luxembourg 1959 F Luxembourg
Van Zelst Bart Elst Netherlands 1978 M Netherlands
Vanek Jang Bissen Luxembourg 1974 M Luxembourg
Weibel Gusty Soleuvre Luxembourg 1940 M Luxembourg
Weirig Nico Schengen Luxembourg 1969 M Luxembourg
Wies Georges Dudelange Luxembourg 1958 M Luxembourg
Wolff Danielle UEBERSYREN Luxembourg 1954 F Luxembourg
Wolff Roland UEBERSYREN Luxembourg 1950 M Luxembourg
Wright Ian Voorschoten Netherlands 1967 M United Kingdom
Wright Julie Voorschoten Netherlands 1967 F United Kingdom
Zeimet Olivier Hautcharage Luxembourg 1953 M Luxembourg

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]