Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
* December
* 9 dec 2018: Wereldrecord Camille Herron 24 uur
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van December 2004
 
Nog 4 weken te gaan en de 1e wedstrijd voor de “Marathon & Ultracup 2005” gaat op 23 januari 2005 van start in Steenbergen.

Het betreft hier de 1e editie van de “DataByte zes uur van Steenbergen”.

Deze week is het rapport van de officiële parcoursmeting door de KNAU binnengekomen en vermeldt een parcourslengte van 2102 meter.

De voorinschrijvingen zijn voor deze 1e editie (met concurrentie van Han Frenken’s verjaardagsmarathon!) veelbelovend te noemen (zie hieronder).
Inschrijven blijft mogelijk, zie voor inschrijfformulier en alle informatie http://www.diomedon.nl

Informatie: Peter Suijkerbuijk,0167-540666; dezesuurvansteenbergen@home.nl

Voorinschrijvingen

Nr. Naam Woonplaats Vereniging Categorie Land

1 Jean-Antoin van de Rijzen Huijbergen Spado Senior Nederland
2 Hans Thijssen Alphen aan den Rijn Vet. Ned. M45 Nederland
3 Chris Dhooge Zaffelare A.V. Lokeren Senior België
4 Gerald Kloek Antwerpen Atletica 84 M40 België
5 Vincent Schoenmakers Bergeijk Veteranen Ned. M65 Nederland
6 Theo de Jong Culemborg AV Statina M50 Nederland
7 Patrick Kloek Antwerpen Atletica 84 M40 België
8 Hinrick Klugkist Westerwijtwerd Loopg. Bedum Senior Nederland
9 Thomas Wenning Bocholt Bocholter WSV Senior Duitsland
10 Thomas Bergmann Solingen Ohligser TV 1888 M40 Duitsland
11 Jan Willem Dijkgraaf Epe AV Cialfo Epe M50 Nederland
12 Herman Waardenburg Maarssen Veteranen Ned. M55 Nederland
13 Jack Hendrickx Putte Veteranen Ned. M40 Nederland
14 Bernard van Langendonck Geluwe AVT M45 België
15 Jos Hopman Eindhoven Veteranen Ned. M65 Nederland
16 Peter Zuidema Utrecht U-Track Senior Nederland
17 Rob Steyger Zaandam Veteranen Ned. M45 Nederland
18 Alain Ponchelet Flawinne Senior België
19 Rudy van Daele Sint Niklaas M40 België
20 Jelle Bolte Rotterdam Nat.Ned.Run.Ver M40 Nederland
21 Eddy van Boven Schoonaarde M45 België
22 Berka Volker Bonn DJK Ochtendung M60 Duitsland
23 Philip Verdonck Beveren Atletica 84 Senior België
24 Ben Mol Hellevoetsluis Voorne Atletiek M55 Nederland
25 William Verdonck Beveren Vol. Beveren M60 België
26 Wim Bart Knol Den Haag M40 Nederland
27 Emiel Dierickx Herenthout AC Herentals M45 België
28 Simon Pols Duivendrecht AV Startbaan M50 Nederland
29 John de Braber Spijkenisse Spark M40 Nederland
30 Wilson Dammekens Galmaarden AC Geraardsbergen M50 België

76 Betsy van Giels Lepelstraat Diomedon V45 Nederland
77 Ineke Scheffer Leens S.V. Friesland V45 Nederland
78 Regina van Geene Veldhoven GVAC V50 Nederland
79 Mies Kuipers Dorst AV Sprint V45 Nederland
80 Claudia Weber Waltrop GV Waltrop V40 Duitsland

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]