Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
* 28 jan 2005: Marathonprestaties 2004 van Italiaanse ultratoppers
* 28 jan 2005: De beste 100 NL-ultraprestaties gelopen in Nederland 2004
* 27 jan 2005: De sponsorloop op 19 februari in Noorbeek is nog niet volzet.
* 27 jan 2005: De Limburgse speaker
* 27 jan 2005: "IAU 50km Trophy" gaat dit weekend van start in Rodgau/Frankfurt (Ger)
* 26 jan 2005: Keniaans debuut op de Midwinter Marathon Apeldoorn
* 26 jan 2005: Hoe een ex-speerwerper zó gek werd om een 100km te gaan lopen (RUN 84)
* 26 jan 2005: DataByte zes uur van Steenbergen (23/1)
* 25 jan 2005: Met rode sokken op een opmerkelijk verjaardagsfeestje.
* 25 jan 2005: Soerendonk bijna vol.
* 25 jan 2005: Openingswedstrijd Marathon&UltraCup succesvol
* 25 jan 2005: Stand Marathon- & Ultracup 2005 na 6 u van Steenbergen
* 23 jan 2005: Podium 6 uur Steenbergen
* 23 jan 2005: Han Frenken trakteert op elf rondjes
* 22 jan 2005: RW met hoog ultra-gehalte
* 22 jan 2005: Bronswijk: 'Nergens last van gehad' (Schipholloop 1984)
* 21 jan 2005: Mali-Sponsorloop, 19 februari te Noorbeek
* 21 jan 2005: Laatste nieuws 50 km Soerendonk
* 20 jan 2005: Texel all-time ranglijsten 60, 120, en 4 x 15 km
* 17 jan 2005: Mijn haas heeft het weer niet begrepen
* 17 jan 2005: Houston Marathon
* 17 jan 2005: Podium Wintermarathon Diever
* 17 jan 2005: IAU 50 km Trophy
* 16 jan 2005: Voorinschrijvingen en draaiboek prijsuitreiking 6u van Stein
* 16 jan 2005: Laatste persbericht en deelnemers 6u van Steenbergen
* 14 jan 2005: De 120 van Texel is compleet
* 13 jan 2005: Geen inschrijvingen meer mogelijk voor E314 Border Bridge Marathon
* 13 jan 2005: GPS gegevens van een halve marathon
* 13 jan 2005: Mijn eerste ultraloop (Schipholloop 1983)
* 12 jan 2005: Het verlangen om loper te zijn (JKM 04/05)
* 10 jan 2005: Reacties op GPS rondetelling
* 10 jan 2005: Rondetellingen
* 10 jan 2005: Zo mooi als de eerste keer...
* 9 jan 2005: Bogar geen "Bekele van de grotten"
* 8 jan 2005: Puntensysteem Marathon- & Ultracup 2005
* 7 jan 2005: 48u estafette ten voordele van slachtoffers vloedgolf op 14-15-16januari
* 7 jan 2005: Sponsorloop, 19 februari te Noorbeek (Nederlands Limburg)
* 5 jan 2005: Laatste nieuws Grottenmarathon (9/1)
* 5 jan 2005: Wetenswaardigheden voor E314 Border Bridge Marathon
* 5 jan 2005: Aanmeldingen Wintermarathon Dieverbrug.
* 5 jan 2005: ‘Ringvaart rechts en doorlopen naar het punt waar je gestart bent’ (Schipholloop 1982)
* 4 jan 2005: Namen inschrijvers Zestig van Texel
* 3 jan 2005: nature marathon (5/6): overnachten en inschrijven
* 3 jan 2005: Eindstand Ultr@Nedklassement 2004
* 1 jan 2005: Silvester-marathon te Meerssen (NED) 31/12
* 1 jan 2005: Respons op atletieknummers en records
* 1 jan 2005: Kalender Marathon- & Ultracup 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Januari 2005
 
De inschrijving voor de zes uren van Stein verloopt voorspoedig, er kunnen maar 250 atleten meedoen en dit gaat op volgorde van inschrijving, dus tijdig inschrijven !!
De Poolse Wereldrecordhouder Tomasz Chawawko doet wederom een poging om zijn eigen wereldrecord in Stein 2004 gelopen met 92 km 188m te verbreken !!
Op beide afstanden Heren (92.188 m) en Vrouwen (82 km 838m) is er een WR premie beschikbaar gesteld door de hoofdsponsor Meuleberg recycling van 1000,- Euro elk.

1)Draaiboek prijsuitreiking

18:30 Opening door Wethouder Piet Claessen van de Gemeente Stein

18:35 1e Vrouwen Overall Wethouder
1e Mannen Overall Hoofdsponsor

18:40 Huldiging 10e deelname atleten aan de Meuleberg Zes uurs ultraloop:
Jan-Willem Dijkgraaf, Henk Sipers, Else Bayer, Pedro Huntjens,Hans-Jurgen Pospiech, Jan v/d Hoek

18:45 Vrouwen Overall 1 – 5 plaats

18:55 Mannen Overall 1 –10 plaats

19:05 Prijzen 1-20 Marathon en Ultracup eindstand 2004

19:15 Achilles Klassement 1 – 3 plaats Gemeente Stein

19:20 1e Plaats Vrouwenteam (eerste drie vrouwen)
1e Plaats Mannenteam (eerste drie mannen)

19:30 Limburg Trofee (50km Soerendonk en 6 uur Stein)

19:40 Vergadering Marathon en Ultracup

2)Voorinschrijvingen

ACHTERNAAM VOORNAAM WOONPLAATS LAND NAT VERENIGING
Loenstad Anni Korschenbroich GER DEN VSV Grenzland Wegberg
Chawawko Tomasz Debno POL POL
Hendriks Tom Hoofddorp NED NED AV Haarlemmermeer
Verdonck Philip Beveren-Waas BEL BEL Atletica '84
Klugkist Hinrick Westerwijtwerd NED NED Loopgroep Bedum
Doornbos Lydia Bedum NED NED Loopgroep Bedum
Kremer Jodi Bedum NED NED Loopgroep Bedum
Lauwen Gino Westerlo BEL BEL
Bakker Ron Almere NED NED AV Veteranen Nederland
Schön Rudolf Bonn GER GER DUV
de Jong Bert Den Haag NED NED Hague Road Runners
Liszewitz Dagmar Köln GER GER
Visschers Johan Elsloo NED NED Loopgroep Elsloo
Heijenk Wim Monnickendam NED NED AV Monnickendam
van der Hoek Jan St. Annaparochie NED NED SV Friesland
Havreluk Micha Genk BEL BEL ADD
Kuijpers Theo Westerbeek NED NED AV Sporting Boxmeer
van der Loop Edwin Oss NED NED AV Oss'78
Tacq Luc Wevelgem BEL BEL AZG
Ponchelet Alain Flawinne BEL BEL
Schwarz Hans-Jürgen Aachen GER GER Buell Runner
Wauters Mario Ertvelde BEL BEL Runners Evergem
Verdonck William Beveren-Waas BEL BEL Volharding
Lemmens John Elsloo NED NED AV Unitas
Schepers Leon Stein NED NED
Schoenmakers Vincent Bergeijk NED NED AV Veteranen Nederland
Hardy Helmut Aachen GER GER LT Beverau Aachen
Pospiech Hans-Jürgen Wallhalben GER GER SG Ruhrgas
Jakobs Ruud Siebengewald NED NED RAV De Komeet
Suijkerbuijk Peter Steenbergen NED NED SV Diomedon
Kloek Patrick Antwerpen BEL BEL Atletica '84
Reijngoudt Rinus Terneuzen NED NED Scheldesport
Butz Andreas Obermichelbach GER GER Team Laufcampus
Huebner Ralf Duisburg GER GER LC Duisburg
Kloek Gerald Antwerpen BEL BEL Atletica '84
Becker Karl-Heinz Dorsten GER GER SG Ruhrgas
Becker Barbara Dorsten GER GER
Roedder Angelika Erkrath GER GER LT ALT Erkrath
Kellers Sabine Dorsten GER GER SG Ruhrgas
Thijssen Hans Alpen NED NED AV Veteranen Nederland
Roberts Math Sittard NED NED Unitas
Wenning Thomas Bocholt GER GER Bocholter WSV Triathlon
Hopman Jos Eindhoven NED NED AV Veteranen Nederland
van Heijningen Peter Almere NED NED Just Run Almere
Coolen Ruud Elsloo NED NED
Knops Josef Erftstadt GER GER Team Voreifel
Kellert Gisela Koeln GER GER
Kellert Karlheinz Koeln GER GER
Moyson Renaat Merchtem BEL BEL AC Opwijk
Sipers Henk Maastricht NED NED AV Veteranen Nederland
Jonkers Willy Helmond NED NED AV Veteranen Nederland
Nabuurs Jan Stevensbeek NED NED De Keien
Ebbinkhuijsen Louis Almere NED NED Just Run Almere
Nuijts Hans Almere NED NED AV Veteranen Nederland
Bullig Cornelia Erkrath GER GER LG Nord Berlin
Bodelier Hein Landgraaf NED NED Lopersgroep Gemeente Heerlen
Pfeifer Jo Stein NED NED STAP Brunssum
Huwer Stephan Hennuyeres BEL GER
Milewsky Sacha Welschbillig GER GER
Müller Mathias Erlangen GER GER Team Laufcampus
Trags Karel Kerkrade NED NED AV Veteranen Nederland
Raaijmakers Frenk Heerlen NED NED
Semm Joachim Weilerswist GER GER LGD Euskirchen Euftstadt
Schmidt Gerhard Dortmund GER GER LT Bittermark Dortmund
Schmidt Gudrun Dortmund GER GER LT Bittermark Dortmund
Jöhring Jutta Essen GER GER TuSEM Essen
Ludden Peter Essen GER GER Gerscheder SV Essen
Dumont-Visser Gerry Borne NED NED LAAC Twente
van Brummen Wim Almere NED NED AV Veteranen Nederland
Hulsmans Pierre Zonhoven BEL BEL Club Looise
Meister Uschi Zülpich GER GER DUV
Hytjanstorp Bjoern Raholt NOR NOR Loepsklubben 1814
Buld Ronald Nijverdal NED NED AV Veteranen Nederland
Debener Martin Kempen GER GER GSV Geldern
Kunze Christel Hamburg GER GER 100 Marathon Club
Inghelbrecht Raf Eernegem BEL BEL Molenlopers Bekegem
Vreys Luc Laakdal BEL BEL
Bonroy Geert Leuven BEL BEL
Huntjens Pedro Urmond NED NED Unitas
Hamacher Hans-Winand Inden GER GER TV Obermaubach
Foster Chris Farciennes BEL BEL Fleurus Athlétisme
Krapp Bärbel Düsseldorf GER GER ForumTeam
Nogradi Jozsef Düsseldorf GER GER ForumTeam
Mennen Victor Slek-Echt NED NED Unitas
Ahrberg Daniela Bad Oeynhausen GER GER Non-Stop-Ultra
Beine Jörg Bad Oeynhausen GER GER Non-Stop-Ultra
Havstein Kjetil Humble DK NOR Team Wave Goodbye
Proost Gerda Almere NED NED Just Run Almere
Proost Jos Almere NED NED Just Run Almere
Flume Karl-Heinz Dortmund GER GER Viermaerker Dortmund
Lieberenz Jürgen Bonn GER GER DUV
Bolte Jelle Rotterdam NED NED
Bos Bart Beringen BEL BEL
Westen Lothar Duisburg GER GER LC Duisburg
Krökel Roland Monschau GER GER LG Mützenich
Eberle Gunla Seevetal GER GER Für Barbara gegen Krebs
Wasser Peter Kevelaer GER GER LLG Kevelaer
Roder Edgar Monschau GER GER TV Konzen
Grossheim Dagmar Viersen GER GER Viersener TV
Engels Paul Issum GER GER LLG Kevelaer
Berka Volker Bonn GER GER DJK Ochtendung
de Jong Theo Culemborg NED NED AV Statina
Weber Claudia Waltrop GER GER GV Waltrop
Jakob Fritz Tönisvorst GER GER VT 1859 Kempen
Berka Frank Hamburg GER GER 100 Marathon Club
Oleff Walter Düren GER GER LC Spiridon-Rureifel
Eckardt Susanne Kevelaer GER GER LLG Kevelaer
Brieden Karin Krefeld GER GER VT 1859 Kempen
Wasser Ellen Kevelaer GER GER LLG Kevelaer
Riedel Roland Bottrop GER GER DJK Adler 07 Bottrop
Koks Paul Beringen BEL NED AV Unitas
Braun Wolfgang Simmerath GER GER LG Mützenich
Braun Marion Simmerath GER GER SV Germania Eicherscheid
Scholten Karl Heinz Kevelaer GER GER LLG Kevelaer
Hunter Hugh Remagen-Bandorf GER SCO
Heijnen Lies Almere NED NED AV Veteranen Nederland
Suijkerbuijk Jan Moerstraten NED NED SV Diomedon
van Tichelen Leo Malle BEL BEL ACHL
Schön Rudolf Alexander Bonn GER GER DUV
Hülsenbeck Lothar Duisburg GER GER LC Duisburg
Spanier Volker Erkelenz GER GER SC Myhl LA
Dierckx Emiel Herenhout BEL BEL AC Herentals
Vijgen Peter Geleen NED NED
Koch Steven Erfurt GER GER 100 Marathon Club
Graf Karl Goch GER GER VFB Alemannia Pfalzdorf
Voegelin Doris Bottrop GER GER DJK Adler 07 Bottrop
Voegelin Christoph Bottrop GER GER DJK Adler 07 Bottrop
Zachow Hartmut Bottrop GER GER DJK Adler 07 Bottrop
Nicklaus Dagmar Wuppertal GER GER KLB2000
Nicklaus Ulrich Wuppertal GER GER KLB2000
Klemp Elmar Rheda-Wiedenbrück GER GER LG Burg Wiedenbrück
Martens Frank Willich GER GER SV Willich Tri-Team
van Daele Rudy Sint Niklaas BEL BEL
Mol Ben Hellevoetsluis NED NED Voorne Atletiek
van Uunen Gerard Huizen NED NED
Froonhoff Rob Amersfoort NED NED AV Veteranen Nederland
Thoma Ralph Monschau GER GER LG Mützenich
Kurschildgen Monika Monschau GER GER LG Mützenich
Mütze Willem Heerlen NED NED RWV-Rotterdam
Schwensfeier Uwe Haltern GER GER LG Haltern
van Heijningen Deborah Almere NED NED Just Run Almere
Stynen Geert Turnhout BEL BEL
van Dijk Adrie Paterswolde NED NED ATC '75
Cloosterman Theo Veldhoven NED NED GVAC
Vossen Toni Willich GER GER SV Willich Tri-Team
Scheffer Ineke Leens NED NED SV Friesland
Ortner Gabi Halle GER GER LC Solbad Ravensberg
Neugrewe Wolfgang Halle GER GER LC Solbad Ravensberg
Krimmel Walter Kerpen GER GER
Carmont Niandi Boulogne FRA FRA
Carmont Gerald Boulogne FRA FRA
Kamphuis Paul Leiden NED NED Leiden Atletiek
Buteneers Joseph Linter BEL BEL T.A.C.T
Niedergesaess Frank Ratingen GER GER LC Duisburg
Brieden Martin Krefeld GER GER LAV Bayer Uerdingen Dormagen
Alfheim Per Gunnar Godvik NOR NOR
Jacobsen Ulf Rykkinn NOR NOR Baerums Verk IF
Pols Simon Duivendrecht NED NED AV Startbaan
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]