Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
3 nov 2018
In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
1 nov 2018
22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
31 okt 2018
West Coast Challenge op 8 december
Nieuws in 2018
* November
* 14 nov 2018: Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
* 3 nov 2018: In 2019 weer 6 uur in Steenbergen
* 1 nov 2018: 22e Berenloop Terschelling: Een sportief en sfeervol loopfeest
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2005
 
Deelnemers 120 van Texel, 28 maart 2005
  Stand 20 maart 2005

Startnr lftd Woonplaats Vereniging PR 100 km beste 120 km Texel
Vrouwen
100 Anke Drescher 37 Pfinztal (D) SSC Hanau-Rod. 7.52 (99) 1e 97+ 99
200 Elke Streicher 38 Gerlingen (D) EK Schwaikheim 8.51 (04) debuut
300 Ria Buiten 50 Biddinghuizen Vet.Ned. 9.05 (98) finisher 01

Mannen
10 Wim-Bart Knol 41 Den Haag SV Friesland 7.42 (96) 1e 2003
30 Tom Hendriks 48 Hoofddorp AV H'meer 7.54 (03) 3e 2003
40 Wim Epskamp 51 Hoofddorp AV H'meer 7.08 (96) 2e 97+ 01
50 Mik Borsten 42 Amersfoort AV Triathlon (geen) 3e 1999
60 Rut Zoutman 46 Monster Olympus '70 7.38 (03) debuut
70 Karl Graf 54 Goch-Pfalzdorf (D) VFB Alemannia 7.59 (00) 3e 2001
80 Simon Pols 52 Duivendrecht AV Startbaan 8.06 (97) dnf 2003
90 Alain Ponchelet 38 Flawinne (B) 8.07 (98) dnf 2001
110 André van der Zwan 46 Katwijk a Zee Vet.Ned. 8.20 (98) 4e 2003
120 Ron Teunisse 52 Heemskerk Vet.Ned. 8.11 (97) 1e 93+95
130 Edwin Lenaerts 38 Genk (B) 8.26 (02) debuut
140 Geert Stynen 35 Turnhout (B) 8.28 (04) debuut
160 Georg Weiss 42 Rosbach (D) LG Rosbach 8.57 (04) debuut
170 André van de Vliert 35 Utrecht Ron Clarke 8.38 (97) dnf 2003
180 Herman Jakobs 42 Oostrum AV Venray 8.46 (02) 7e 2003
190 Jochen Höschele 36 Kornwestheim (D) EK Schwaikheim 8.53 (99) debuut
210 Ubel Dijk 49 Drachten Impala 8.59 (98) 4e 1999
230 Louis Emringer 50 Bridel (L) CA Spora 9.29 (01) dnf 2003
240 Sjoerd Slaaf 52 Groningen SV Friesland 9.30 (01) 5e 2003
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]