Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 sep 2018
Sri Chinmoy 6 uur zaterdag 6 oktober
24 sep 2018
Korte voorbeschouwing en spoorboekje Spartathlon
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
* December
* November
* Oktober
* September
* 19 sep 2000: Beekse Rabo Marathon
* 16 sep 2000: Voorinschrijvingen voor de RonHill Ultraloop
* 14 sep 2000: Krijn verzorgt en observeert (RUN 2000)
* 13 sep 2000: 'Jeroen, je moet langzamer!' (RUN 2000)
* 12 sep 2000: Klassement Landenteams WC 100 km Winschoten
* 11 sep 2000: WC 100 kilometer 2000 te Winschoten, een impressie
* 11 sep 2000: Klassementen WC & NK 100 Km
* 10 sep 2000: Haas wint Berlin-marathon 2000
* 4 sep 2000: Estafette ploegen Winschoten
* 4 sep 2000: Deelnemers Open race Winschoten.
* 4 sep 2000: Deelnemers Nationale teams Winschoten
* 3 sep 2000: Winschoten 2000 staat op scherp!
* 2 sep 2000: Voorlopige uitslag Rondje Voorne
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2000
 
Teams Estafette - Teams Relay

RacenName team City Nat Cat W
1000 Loopgroep Hoogkerk Groningen NED Ath
1010 Loopgroep Hoogkerk-2 Groningen NED Ath
1020 Runners Stadskanaal-1 Stadskanaal NED Ath X
1030 Runners Stadskanaal-2 Stadskanaal NED Ath
1040 Runners Stadskanaal-3 Stadskanaal NED Ath
1050 SV Veendam Atletiek-1 Veendam NED Ath
1060 SV Veendam Atletiek-2 Veendam NED Ath
1070 Runners Stadskanaal-5 Stadskanaal NED Ath
1080 AV Aquilo-1 Winschoten NED Ath X
1090 AV Aquilo-2 Winschoten NED Ath
1100 AV Aquilo-3 Winschoten NED Ath
1110 AV Aquilo-4 Winschoten NED Ath
1120 AV Aquilo-5 Winschoten NED Ath
1130 AV Aquilo-Moonteam Winschoten NED Ath
1140 AV Aquilo-team 50+ Winschoten NED Ath
1150 Drentsche AA-1 Schipborg NED Ath
1160 Drentsche AA-2 Schipborg NED Ath
Race Name team City Nat Cat W
1170 Drentsche AA-3 Schipborg NED Ath
1180 LC 93 Delmenhorst Delmenhorst GER Ath
1190 Loopgroep Bedum Bedum NED Ath
1200 AV Aquilo-Wagenborg Winschoten NED Ath
1210 AV Fivelstreek-De SikkoAppingedam NED Ath
1220 AV Fivelstreek-Koop Appingedam NED Ath
1230 DAV Kronos Enschede NED Ath
1240 Runners Stadskanal-6 Stadskanaal NED Ath
1250 AV Impala Drachten NED Ath X
1260 AV Haarlemmermeer Hoofddorp NED Ath X
1270 De Zesstig van Texel De Koog NED Ath
1280 SV Veendam-Stadse FratsVeendam NED Ath
1290 AAC 61-trimgroep Assen NED Ath
1300 Loopgroep Beilen Beilen NED Ath
1310 AV Aquilo-9 Winschoten NED Ath
1320 Mars Association VeteraMoscow RUS Ath X
1330 AV Sliedrecht Sliedrecht NED Ath
1340 GAV SOS - Remmers I Muntendam NED Ath
1350 GAV SOS - Remmers 2 Muntendam NED Ath
1360 Cifla Nijmegen NED Ath X
1370 Argo 77 Groningen NED Ath
1380 AV Invictus 1 Oosterwolde NED Ath
1390 AV Invictus 2 Oosterwolde NED Ath
1400 AV Invictus 3 Oosterwolde NED Ath
1410 AV Gelre 1 Dieren NED Ath
1420 AV Daventria Deventer NED Ath X
1440 EAC De Sperwers Emmen NED Ath
1450 AV Artemis Winsum NED Ath
1460 ATC 75 Haren NED Ath
1600 Prins Assurantiën-1 Siddeburen NED Ser
1610 Stichting Opmaat Winschoten NED Ser
1620 Kia Avia Autobedrijf JaAssen NED Ser
1630 SNS Bank Running Team Groningen NED Ser
1640 ABN-AMRO Bank WinschoteWinschoten NED Ser
1650 Virol BV Vlagtwedde NED Ser
1660 Rotary Club Veendam Veendam NED Ser
1670 ABN-AMRO Bank Appingedam NED Ser
1680 Pool UitzendorganisatieNieuw BuinenNED Ser
1690 Prins Assurantiën-2 Siddeburen NED Ser
1700 Prins Assurantiën-3 Siddeburen NED Ser
1710 Nieuwenhuis VerhuizingeVeendam NED Ser
1720 KPN Research Spieren voGroningen NED Ser
1730 Ernst&Young RUN-team Duiven NED Ser
1740 Bödeker Udema IBC MesteWinschoten NED Ser
1750 IBC Marathon Team Winschoten NED Ser
1760 Bibljonet Groningen Winschoten NED Ser
1770 St. Lucas Ziekenhuis Winschoten NED Ser
1780 Loopsport Westerwolde Vlagtwedde NED Ser
1790 Quicktrans InternationaAssen NED Ser
Race Name team City Nat Cat W
1800 Adecco UitzendorganisatWinschoten NED Ser
1810 ARCI Groep Runners Nieuwolda NED Ser
1820 Team Harmonie GGZG Winschoten NED Ser
1830 De Gen Hartlopers Winschoten NED Ser
1840 Geové-RZG Zorggroep Groningen NED Ser
1850 Oosterlengte Nieuw BuinenNED Ser
1860 Essent Winschoten Winschoten NED Ser
1870 LC Team Groningen NED Ser
1880 Matador Materna Dortmund GER Ser
1890 DEV Lopers Emmen NED Ser
1900 Gron. Hospitaal DrifterGroningen NED Ser
1910 Gron. Hospitaal DrifterGroningen NED Ser
1950 LG Nordbad Nordeney Nordeney GER Res
1960 SIG Team Groningen NED Res
1970 Koken en Wonen Hoogezand NED Res
1980 AV Gelre team 2 Dieren NED Res
1990 Ubbens Bouwstoffen Groningen NED Res
2000 De Kielster DwarsliggerKiel WindeweNED Res
2010 All in the family Bilthoven NED Res
2020 De Haantjes Siddeburen NED Res
2030 Kloosterhorn Winschoten NED Res
2040 Sportcentrum Nico JagerWinschoten NED Res
2050 Eland Runners-1 Winschoten NED Res
2060 Eland Runners-2 Winschoten NED Res
2070 Het Luie Zweet Almere NED Res
2080 Samen Uit Samen Thuis Moerstraten NED Res
2090 Wanne Erica NED Res
2100 Pleintje Heiligerlee NED Res
2110 Team Siddeburen Siddeburen NED Res
2120 Bokma-de Jonge Scheemda NED Res
2130 Fabory Centre Grobo Groningen NED Res
2140 De Spuiers Delfzijl NED Res
2150 World Paper Oude Pekela NED Res
2160 Mazda De Winter Team Winschoten NED Res
2170 Sportcentrum Nico de JaWinschoten NED Res
2180 Vitusrunners Winschoten NED Res
2190 Flora Tuincentrum Heiligerlee NED Res
2200 Aannemersbedrijf Geert AnnerveenschNED Res
2210 Hoogezandlopers Hoogezand NED Res
2220 Swart Juwelier Hoogezand NED Res
2230 Koerier Centrum Hoogezand NED Res
2240 Van der Molen Hoogezand NED Res
2250 Sport Shop 79 Hoogezand NED Res
2260 Boven Men Shop Winschoten NED Res
2270 Winkler Prins Veendam NED Res
2280 Automatiek Speciaal Oude Pekela NED Res
2290 Les Roses Soest NED Res
2300 Dollard College-1 Scheemda NED Res
2310 Dollard College-2 Winschoten NED Res
Race Name team City Nat Cat W
2320 Huis Adviesgroep Muntendam NED Res
2330 OBS Jaarfke Scheemda NED Res
2340 Buurtvereniging West Meeden NED Res
2350 Praxis Winschoten NED Res
2360 Eurosales - De TweemastScheemda NED Res
2370 Team Grintweg Winschoten NED Res
2380 Atemlos Emden Emden GER Res
2390 Loopgroep De Maten Ter Apel NED Res
2400 Buurtvereniging DwingelWinschoten NED Res
2410 IKEP Doedagen Team Winschoten NED Res
2420 Noord Nederlands OrkestGroningen NED Res
2430 Noord Nederlands OrkestGroningen NED Res
2440 The Silly Walks Groningen NED Res
2450 Reelaan Winschoten NED Res
2460 De Volgelingen Scheemda NED Res
2470 Mengelmoes Scheemda NED Res
2480 APO-Runners Winschoten NED Res
2490 Dr Nassau College Assen NED Res
2500 Roadrunners Westerlee NED Res
2510 Intersport v.d. Veen Rolde NED Res
2520 Primera Hiemstra-1 Westerlee NED Res
2530 Primera Hiemstra-2 Westerlee NED Res
2540 Primera Hiemstra-3 Westerlee NED Res
2550 Team Midwolda Midwolda NED Res
2560 Wolf Verzekeringen Winschoten NED Res
2570 Time Out Sport Veendam NED Res
2580 Kloostergaard Winschoten NED Res
2590 Restaurant De Schakel Scheemda NED Res
2600 Belastingdienst ParticuNieuwe PekelNED Gov
2610 Brandweer Winschoten NED Gov
2620 PI Ter Apel Stadskanaal NED Gov
2630 GPSV Team 1 Borger NED Gov
2640 De Flint / De Schakel Winschoten NED Gov
2650 Douane District GroningGrolloo NED Gov
2660 Arbeidsbureau Groningen NED Gov
2670 Arbeitsamt Leer Leer GER Gov
2680 LBB.KL.MMC VNHZN Team 1Veendam NED Gov
2690 LBB.KL.MMC.VNHZN Team 2Veendam NED Gov
2700 Bundesgrenzschutz BundeBunde GER Gov
2710 Wedeka Bedrijven Stadskanaal NED Gov
2720 Scholengemeenschap UbboWschoten/StkNED Gov
2900 Trimclub Rijlust Westerbork NED Spo
2910 Evreux AS-1 Garencieres FRA Spo
2920 Evreux AS-2 Garencieres FRA Spo
2930 ScharlakenhofschaatsersHaren NED Spo
2940 ScharlakenhofschaatsersHaren NED Spo
2950 Selectie SC Scheemda ZoScheemda NED Spo
2960 Odivia Runners Groningen NED Spo
2970 WSS Oude Pekela NED Spo
Race Name team City Nat Cat W
2980 Sportklub Grand Cherkassy UKR Spo
2990 LTC Amor Beerta NED Spo
3000 Triathlon Team StadskanStadskanaal NED Spo
3010 TUS Nordeney Mannen Nordeney GER Spo
3100 Gemeente AA en Hunze Gieten NED Mun
3110 Gemeente Vlagtwedde Sellingen NED Mun
3120 Gemeente Groningen RO/EGroningen NED Mun
3130 Openbare Werken GemeentGroningen NED Mun
3140 Gemeente Winschoten Winschoten NED Mun
3200 VNV Risicom Techniek Groningen NED Ind
3210 Rohm and Haas BV Appingedam NED Ind
3220 BIM HoogersmildeNED Ind
3230 PPG Fiberglass-1 Hoogezand NED Ind
3240 PPG Fiberglass-2 Hoogezand NED Ind
3250 Furigas Assen NED Ind
3260 Variass Electronics BV Veendam NED Ind
3270 Pimentel Fasteners-1 Scheemda NED Ind
3280 NKF kabel BV Delfzijl NED Ind
3290 Loopgroep Winpac Winschoten NED Ind
3300 De kip zonder kop loperHeerenveen NED Ind
3310 Kappa Triton Nieuwe SchanNED Ind
3320 Nieuwsblad van het NoorGroningen NED Ind
3330 AKZO-NOBEL Delfzijl NED Ind
3340 Analeten Scheemda NED Ind
3350 Indu Support-1 Veendam NED Ind
3360 Gispen Groningen NED Ind
3370 Marko BV Veendam NED Ind
3380 Remmers Transport Muntendam NED Ind
3390 Elga Benelux Winsum NED Ind
3400 NAM Assen NED Ind
3410 Fano Fine Food Oosterwolde NED Ind
3500 Runners Stadskanaal damStadskanaal NED Wom
3510 AV Fivelstreek Delfzijl NED Wom
3520 TUS Nordeney Nordeney NED Wom X
3530 Veendam-ATC Lady's combVeendam-HareNED Wom X
3600 Rabobank Noodwest GroniZuidhorn NED Rab
3610 Rabo EVZ Team 1 Vries NED Rab
3620 Rabo EVZ Team 2 Vries NED Rab
3630 Rabobank ARS Assen NED Rab
3640 Rabobank Heerhugowaard HeerrhugowaaNED Rab
3650 Rabobank De Dollard Winschoten NED Rab
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]