Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 sep 2018
Sri Chinmoy 6 uur zaterdag 6 oktober
24 sep 2018
Korte voorbeschouwing en spoorboekje Spartathlon
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2006: Kanshebbers op de 24 en 6 uren van Stein
* 30 mrt 2006: De Knippenberg Memorial
* 30 mrt 2006: Laatste mededelingen NK24 uren en 6 uren Stein 1 en 2 April 2006
* 30 mrt 2006: Van Sparta naar Congo – en terug
* 28 mrt 2006: Ultralopen geen geitewollen sokken-gedoe (Haarlemmermeer 1994)
* 27 mrt 2006: Zelfde tijd, 27 km minder
* 26 mrt 2006: Abrahammaton 6 mei
* 24 mrt 2006: Deelnemers NK Masters 24 uur in Stein
* 23 mrt 2006: Mijlpaal 22e Eemmeerloop: op 13 mei de 20ste ultra-editie
* 21 mrt 2006: Raymaekers debuteert op Fortis Marathon Utrecht
* 21 mrt 2006: Marathon Rotterdam: Ben Mol loopt daar zijn 500e !
* 20 mrt 2006: Deelnemers 6u Stein op 2 april e.k.
* 20 mrt 2006: Inschrijvingen 24u Stein op 1 april e.k.
* 19 mrt 2006: Afsluiting zes uurs loop en marathon D.T.S.
* 19 mrt 2006: Stand Marathon- & Ultracup 2006 na Binnenmaas
* 15 mrt 2006: Ultraned klassement na DTS
* 15 mrt 2006: Nog 20 lopers gezocht tijdens NK 24 uren Stein ...
* 15 mrt 2006: 'Sportende muizen slimmer’
* 14 mrt 2006: 100 miles South Africa
* 12 mrt 2006: 5e DTS-Ultraloop: afscheid in stijl
* 10 mrt 2006: Komt de ‘hele’ JKM weer terug in 2008?
* 9 mrt 2006: Lustrum 100 km in vier Pinksterdagen
* 8 mrt 2006: Het langste, mooiste, maar ook zwaarste NL-wedstrijdparcours van 2006 (JKM)
* 7 mrt 2006: Stand van de Marathon- & Ultracup 2006 na de zes uur van Steenbergen
* 6 mrt 2006: Voorinschrijvingen zes uur en de marathon bij D.T.S. te Wijde-Wormer op zaterdag 11 maart
* 6 mrt 2006: Internationaal podium Steenbergen met Jesper Olsen!
* 5 mrt 2006: EK 24u 2006 in het Italiaanse Verona
* 4 mrt 2006: Live coverage Zes Uur van Steenbergen
* 3 mrt 2006: Wat worden de Nederlandse IAU / KNAU- ultrawedstrijden in 2006?
* 1 mrt 2006: ‘Het is me dan toch eindelijk gelukt’ (Schipholloop 1990)
* Februari
* Januari
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2006
 

Startnr Voornaam Achternaam Nat Cat Vereniging
201 Wolfgang Schwerk GER M50 Srichinmoy Marathon Team
202 Paul Beckers BEL M40 AC Herentals
203 Alfons Vekemans BEL M55 AVZK
204 Achim Heukemes GER M50
205 Thomas Wenning GER M35 Wenning X-treme Team
206 Axel Rymarcewicz GER M35 LG Nord Berlin
207 Ole Sporleder GER M35 100 Marathon Club
208 Manfred Ludwig GER M65 DJK Kleinenbroich
209 Vincent Schoenmakers NED M65 AV Veteranen Nederland
210 Tom Hendriks NED M45 AV Haarlemmermeer
211 Willy Jonkers NED M40 AV Veteranen Nederland
212 Hein Bodelier NED M55 STB
213 Ruud Jakobs NED M40 RAV (De Komeet)
214 Hermy Heymann NED M50 AV Veteranen Nederland
215 Koos Rademaker NED M60 A.V. Triathlon-Amersfoort
216 Gérald Carmont FRA M45
217 Patrick Kloek BEL M40 Atletica '84
218 Ferry van der Ent NED M45 AV Veteranen Nederland
219 Wolfgang Knops GER M40 Atletiek Maastricht
220 Frank Dams GER M40 LG Wilhelmshaven
221 Ghislain Dops BEL M50 Atla
222 Jos Akkermans NED M55 AV Haarlemmermeer
223 Bert Touw NED M50 c.a.v.Energie
224 Leo Grosser GER M50 Tri Team Merzbach
225 Helmut Hardy GER M40 LT Beverau Aachen
226 Erhard Weiss GER M55 Runex123
227 Herman Krijnen NED M45 D.J.A.
228 Trond Sjåvik NOR M45
229 Henri Thunnissen NED M45 AV Aquilo
230 Jens Vieler GER M35 Team Ronja
231 Herman Jakobs NED M40 AV Venray
232 Franz Schullitsch ZWI M60
233 Theo Cloosterman NED M45 GVAC
234 Dr. Stefan Weigelt GER M45 SG Neukirchen-Hülchrath
235 Jan Maessen NED M50 AV Venray
236 Ralph Dietz GER M40 100 Marathon Club
237 Ludo Schaerlaeckens BEL M45 Sparta Bornem
238 Harald Wandt GER M55 LG Gummersbach
239 Uwe Schietzoldt GER M45 TVG 1877 Hamm
240 Peter Spirk NED M40 AV Veteranen Nederland
241 Thijs Roest NED M40 Artemis Winsum
242 Ubel Dijk NED M50 Impala
243 Jochen Thielen GER M40 Schalke 04
244 Norbert Fasel GER M40
245 Simon Pols NED M50 AV Startbaan Amstelveen
246 Henry Okkersen NED M60 AV Veteranen Nederland
247 Fernando Xavier 'Pangaré' BRA M35 VARIG/GERARDOBASTOS/MARQUISE
248 Geert Stynen BEL M35 AVOS
249 Jacques Vandewal BEL M50 MACD
250 Math Roberts NED M40 Unitas-Gulikrunners
251 Peter Leonard GER M40
252 Dr. Holger Finkernagel GER M60 Runex123
253 Saïd Kahla ALG M55 LLG Wonnegau
254 Günter Müller GER M50 ESV Gremberghoven
255 Jan Suijkerbuijk NED M40 SV Diomedon
256 Bernd Nuss GER M55
257 Piet Jan Kuipers NED M45 AAC '61
258 Tom Kuschel GER M35 Marathon-Club Menden
259 Henry Wibberg GER M40 Marathon-Club Menden
260 Adrie van Dijk NED M50 ATC'75
261 Reinhold Lamp GER M40 EK Schwaikheim
301 Cornelia Bullig GER V45 LG Nord Berlin
302 Jutta Jöhring GER V35 TuSEM Essen
303 Elke Streicher GER V35 EK Schwaikheim
304 Ria Buiten NED V50 AV Veteranen Nederland
305 Regina van Geene NED V50 GVAC
306 Claudia Weber GER V40 Wenning X-treme Team
307 Angela Ngamkam GER V40 TuS Griesheim
308 Else Bayer GER V65 Viersener TV
309 Angelika Steinborn GER V50
310 Hildegard Doppelmayr AUT V45
311 Sigrid Eichner GER V65 100 Marathon Club
312 Ineke Scheffer NED V45 SV Friesland
313 Dagmar Grossheim GER V40 Viersener TV
314 Jürgen Wetzel GER V40
315 Niandi Carmont FRA V40
316 Dagmar Liszewitz GER V40
317 Monique Muhlen LUX V50 LT Hesper
318 Barbara Becker GER V45
319 Heidi Weiss GER V45 Runex123
320 Silke Seecamp GER V35 TVE Netphen
321 Evelyn Müller GER V45 ESV Gremberghoven
401 Davor Bendin GER Heren 100 Marathon Club
403 Frank van der Gulik NED Heren SV de LAT
404 Roger Kempinski NED Heren
405 Jeffry Oonk NED Heren Arena
451 Sylvie Honnet FRA Dames LT Beverau Aachen
452 Susanne Beisenherz GER Dames Deutsche Post World Net
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]