Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
23 apr 2019
Wouter Huitzing loopt FKT op Pieterpad
19 apr 2019
Ultraloop Steenbergen 6 uur op 12 mei, voorinschrijving verlengd
19 apr 2019
Zes Uur van de Haarlemmermeer 29.06.2019: voor-inschrijving geopend
15 apr 2019
Osschotse 6 urenloop en marathon 14/04/19
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2006: Kanshebbers op de 24 en 6 uren van Stein
* 30 mrt 2006: De Knippenberg Memorial
* 30 mrt 2006: Laatste mededelingen NK24 uren en 6 uren Stein 1 en 2 April 2006
* 30 mrt 2006: Van Sparta naar Congo – en terug
* 28 mrt 2006: Ultralopen geen geitewollen sokken-gedoe (Haarlemmermeer 1994)
* 27 mrt 2006: Zelfde tijd, 27 km minder
* 26 mrt 2006: Abrahammaton 6 mei
* 24 mrt 2006: Deelnemers NK Masters 24 uur in Stein
* 23 mrt 2006: Mijlpaal 22e Eemmeerloop: op 13 mei de 20ste ultra-editie
* 21 mrt 2006: Raymaekers debuteert op Fortis Marathon Utrecht
* 21 mrt 2006: Marathon Rotterdam: Ben Mol loopt daar zijn 500e !
* 20 mrt 2006: Deelnemers 6u Stein op 2 april e.k.
* 20 mrt 2006: Inschrijvingen 24u Stein op 1 april e.k.
* 19 mrt 2006: Afsluiting zes uurs loop en marathon D.T.S.
* 19 mrt 2006: Stand Marathon- & Ultracup 2006 na Binnenmaas
* 15 mrt 2006: Ultraned klassement na DTS
* 15 mrt 2006: Nog 20 lopers gezocht tijdens NK 24 uren Stein ...
* 15 mrt 2006: 'Sportende muizen slimmer’
* 14 mrt 2006: 100 miles South Africa
* 12 mrt 2006: 5e DTS-Ultraloop: afscheid in stijl
* 10 mrt 2006: Komt de ‘hele’ JKM weer terug in 2008?
* 9 mrt 2006: Lustrum 100 km in vier Pinksterdagen
* 8 mrt 2006: Het langste, mooiste, maar ook zwaarste NL-wedstrijdparcours van 2006 (JKM)
* 7 mrt 2006: Stand van de Marathon- & Ultracup 2006 na de zes uur van Steenbergen
* 6 mrt 2006: Voorinschrijvingen zes uur en de marathon bij D.T.S. te Wijde-Wormer op zaterdag 11 maart
* 6 mrt 2006: Internationaal podium Steenbergen met Jesper Olsen!
* 5 mrt 2006: EK 24u 2006 in het Italiaanse Verona
* 4 mrt 2006: Live coverage Zes Uur van Steenbergen
* 3 mrt 2006: Wat worden de Nederlandse IAU / KNAU- ultrawedstrijden in 2006?
* 1 mrt 2006: ‘Het is me dan toch eindelijk gelukt’ (Schipholloop 1990)
* Februari
* Januari
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2006
 

Startnr Achternaam Voornaam Cat Nat Vereniging
501 Papanikitas Marc M35 BEL AVKA
502 Bogar Janos M40 HUN
503 Taelman Lucien M45 BEL AZW
504 Verdonck Philip Heren BEL Atletica '84
505 Lantink Jan-Albert M45 NED MPM Hengelo
506 Hostens Ivan M40 BEL
507 Wimmer Robert M40 GER Synergy Sports Racing Team
508 Epskamp Wim M50 NED AV Haarlemmermeer
509 Graf Karl M55 GER VFB Alem. Pfalzdorf
510 van der Loop Edwin M35 NED AV Oss'78
511 Isringhausen Stephan M40 GER Passtschon98
512 Buis Hans M55 NED Loopservice
513 Boltjes Peter M45 NED AV Aquilo
514 Ebbekink Herman M50 NED AV Aquilo
515 Koks Paul M40 NED Unitas
516 Blaauw André M40 NED AV Aquilo
517 Hellwig Klaus-Dieter M40 GER TV Münchberg
518 Schinabeck Josef M50 GER TV Münchberg
519 Dusseljee Harry M55 NED AV Aquilo
520 Moyson Renaat M40 BEL AC Lebbeke
521 Van Damme Marc M45 BEL
522 Stalman Hans M35 NED
523 Schön Rudolf Alexander M50 GER LT Ennert
524 Baudek Gerald M35 GER SG Suderwich
525 Cornelissen Jos M45 NED Bloemenveiling Aalsmeer / Loopservice.nl
526 Schmidt Gerhard M65 GER
527 Weis Ralf M45 GER PSV Wuppertal
528 Weissberg Markus M35 GER TG-Neuss
529 Michollek Wolfgang M45 GER GSV Porz Köln
530 Steidl Bernhard M40 GER MTV Moers
531 Bayer Martin M65 GER Viesner TV
532 Strosny René Heren GER Bautzener LV
533 Bakker Ron M45 NED AV Veteranen Nederland
534 Jorritsma Harry M40 NED AV Horror
535 Becker Mattin M45 GER Troisdorfer LG M.U.T.
536 de Zwart Teunis M45 NED
537 Huntjens Pedro M35 NED Unitas
538 Butz Andreas M40 GER Team Laufcampus
539 Bodelier Donné Heren NED Lopersgroep Gemeente Heerlen
540 Doorten Henk M40 NED AAC '61
541 Bolte Jelle M40 NED Nationale Nederlanden Runners Vereniging
542 Voell Guenter M50 GER LG Mützenich
543 Burger Frank M40 GER TV Münchberg
544 Themm Thorsten Heren GER ALG VFL Bokel
545 Winands Erik Heren NED STB
546 van Esch Wim M40 NED
547 Diestler Gerd Helmut M45 GER TG-Neuss
548 Schröer Martin M50 GER Gerscheder SV 66 Essen
549 Epskamp Ton M50 NED AV Startbaan
550 Van Daele Rudy M40 BEL
551 Tiggelkamp Ferdinand M55 GER TV Jahn Kapellen
552 Schneider Friedhelm M40 GER
553 Nicklaus Ulrich M45 GER KLB2000
554 Klemp Elmar M40 GER LG Burg Wiedenbrück
555 Debener Martin M40 GER GSV Geldern
556 Meeuwsen Kees M55 NED Pallas 67
557 Kuijpers Theo M55 NED A.V.Sporting Boxmeer
558 Nabuurs Jan M40 NED A.V. De keien
559 Steijns Peter Heren NED Josti band
560 Ponchelet Alain M35 BEL
561 Bogaard Teun M50 NED AV Haarlemmermeer
562 Wouda Gerben M40 NED AV Caesar
563 Kade Rene M35 GER ESV Gremberghoven
564 Schneijdenberg Tom M40 NED Atverni
565 Hopman Jos M65 NED AV Veteranen Nederland
566 Euverman Herman M50 NED AV PEC 1910
567 Kremer Jodi M35 NED Loopgroep Bedum
568 Kistenich Matthias M40 GER ESV Gremberghoven
569 Vanderzanden Frans M55 BEL VMOL
570 Müller Mathias M40 GER Team Laufcampus
571 Mennen Victor M40 NED Unitas
572 Bisschops Patrick M35 NED MACD
573 Scholten Adrie M45 NED Pallas 67
574 Holterman Herman M50 NED LAAC Twente
575 Braun Wolfgang M50 GER LG Mützenich
576 Berka Frank M35 GER 100 Marathon Club
577 Schalück Reinhard M45 GER LG Burg Wiedenbrück
578 Berka Volker M60 GER 100 Marathon Club
579 Lauriks Kees M50 NED
580 de Jong Bert M50 NED Hague Road Runners
581 Formanski Karl-Heinz M60 GER LG Bonn Troisdorf Niederkassel
582 Wandt Harald M55 GER LG - Gummersbach
583 Schepers Leon M45 NED
584 Lorenz Michael M45 GER TV Huchem Stammeln
585 Mol Ben M55 NED Voorne atletiek
586 Huebner Ralf M40 GER LC Duisburg
587 Inghelbrecht Raf M40 BEL Molenlopers Bekegem
588 Douw Wim M40 NED SV Diomedon
589 Steyger Rob M45 NED AV Veteranen Nederland
590 Proot Cedric M45 BEL Molenlopers Bekegem
591 van der Hoek Cor M50 NED AV Veteranen Nederland
592 Gerard Filip M45 BEL
593 Debruyne Ronny M45 BEL ACO Oudenburg
594 Vanpraet Yvan M45 BEL Molenlopers Bekegem
595 Cleemput Simon Heren BEL AC Hulshout
596 Dautzenberg Leon M50 BEL MACD
597 Schiermeister Klaus M40 GER LG Warstein-Rüthen-Soest
598 Thys Dirk M35 BEL
599 D'Haene Olivier M35 BEL Molenlopers Bekegem
600 Sieben Konrad M60 GER SLC Ameln
601 Kellert Karlheinz M55 GER
602 Maertens Dave Heren BEL
603 Merken Jean-Pierre M45 BEL MACD
604 Dammekens Wilson M50 BEL AC Geraardsbergen
605 Dirix Johan M40 BEL
606 Bronkhorst Erik M65 NED AV Veteranen Nederland
607 Pardaens Leo M60 BEL Spiridon Leuven
608 Bundervoet Johan M55 BEL Runners Evergem
609 van Klooster Richard M35 NED AV Triathlon- Amersfoort
610 Dijkgraaf Jan Willem M50 NED av cialfo epe
611 Koks Marc
701 Steeger Ulrike V40 GER LG Bonn Troisdorf Niederkassel
702 Braun Marion V45 GER SV Germania Eicherscheid
703 Knops Petra V45 GER AV Maastricht
704 Strotkamp Sabine V40 GER LG Kreis Ahrweihler
705 Doornbos Lydia Dames NED Loopgroep Bedum
706 Weissberg Alexandra V35 GER TG-Neuss
707 Schwind Gabriele V45 GER Ultrastammtisch Köln
708 Theissen Maria V50 GER DLC Aachen
709 van Boven Eddy V50 BEL
710 van Eck Karin V45 NED Daventria
711 van Giels Betsy V45 NED SV Diomedon
712 Bisschops-van Hees Lucienne M35 NED MACD
713 Schmidt Gudrun V60 GER LT Bittermark Dortmund
714 Melitzki Astrid V45 GER ESV Gremberghoven
715 de Zwart - Bakker Akke Fokkolina V45 NED
716 van der Made Nellie V50 NED AAC'61
717 Tiggelkamp Elisabeth V55 GER TV Jahn Kapellen
718 Schneider Bernadette V40 GER
719 Nicklaus Dagmar V45 GER KLB2000
720 Visser Gerry M40 NED LAAC Twente
721 Maes Suzanne V50 BEL Worldrunners Belgium
722 Mönnichs Barbara V40 GER
723 Handke Birgit V35 GER LT Kemperdick
725 Vandewaetere Dora V40 BEL Molenlopers Bekegem
726 Morreel Anke Dames BEL
728 Kellert Gisela V55 GER
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]