Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* 29 jun 2006: Tweede trainingsloop over de Afsluitdijk
* 29 jun 2006: Inschrijving Zestig van Texel opent 5 juli
* 28 jun 2006: Stand Marathon- & Ultracup 2006 na Torhout en Leiden
* 28 jun 2006: Guus Smit geportretteerd in Runner’s World
* 23 jun 2006: Landenklassementen EK 100km te Torhout
* 22 jun 2006: Ultraned-klassement na Den Haag / Pieterpad / Nacht van Vlaanderen
* 20 jun 2006: Uitslagen en verslagen van het EK 100 km in Torhout
* 17 jun 2006: Comrades marathon
* 16 jun 2006: Live coverage EK 100 km Torhout
* 16 jun 2006: WK en EK 100 Km van 2007 naar RUN Winschoten
* 15 jun 2006: Hoge verwachtingen voor EK 100 km
* 14 jun 2006: Gondo- event en Pennine Challenge 100 mijl
* 11 jun 2006: Uitslag Self Transcendence 100 & 50 km
* 10 jun 2006: The Universal Ultra
* 8 jun 2006: Geen volledig mannenteam NL naar EK 100 km
* 8 jun 2006: Goed weer Nature marathon La Roche
* 7 jun 2006: Self Transcendence 100 km / 50 km zaterdag 10 juni
* 6 jun 2006: Ultralopers vullen podium Hardloopvierdaagse
* 5 jun 2006: Chi running
* 3 jun 2006: Lancering nieuwe website ultralopen
* 2 jun 2006: De magische grens van 7 uur
* 2 jun 2006: London – Brighton wordt niet meer georganiseerd
* 1 jun 2006: Overnachten voor La Roche marathon 11 juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2006
 

Mannen
Positie Land Ptn Totaaltijd

1 Spain 14 20h00m24s
1026 GONZALES JOSE MARIA 06h23m44s
1027 JIMENEZ MIGUEL ANGEL 06h42m58s
1028 MARTINEZ FERMIN 06h53m42s

2 France 17 20h11m58s
1039 DJOUADI YANNICK 06h38m19s
1040 FETIZON PASCAL 06h38m22s
1038 BARCZA SANDOR 06h55m17s

3 Russia 25 20h33m59s
1079 IZMAYLOV ALEXEY 06h44m10s
1082 TYZHKOROB IGOR 06h46m09s
1084 ZHALYBIN DENIS 07h03m40s

4 Italy 57 22h03m05s
1063 BOFFO MACRO 07h05m29s
1062 BERNABEI ANDREA 07h16m39s
1064 MALFATTI PIO 07h40m57s

5 Germany 58 22h03m56s
1047 SOMMER MICHAEL 07h10m35s
1044 KERSTEN SVEN 07h21m42s
1043 BECKER MICHAEL 07h31m39s

6 Belarus 64 22h14m26s
1008 BULA DZMITRY 06h33m56s
1007 BUDNIK VADZIM 07h44m18s
1009 KANARSKI VALERY 07h56m12s

7 Finland 68 22h31m14s
1033 SAAVALAINEN PETRI 07h01m36s
1032 AHOLA ASMO 07h29m05s
1031 AHOLA ARTO 08h00m33s

8 Belgium 74 22h35m38s
1005 TAELMAN LUCIEN 07h29m10s
1003 MOYSON RENAAT 07h31m14s
1001 HOSTENS IVAN 07h35m14s

9 Slovak Republic 88 23h29m23s
1088 LINDVAI SLAVOMIR 07h26m52s
1087 HRMO LUBOMIR 07h47m02s
1085 BUYNAK JAN 08h15m29s

10 Hungary 91 24h24m58s
1052 ZABARI JANSON 06h54m13s
1050 KALOTAI LEVENTE 08h05m13s
1053 BLAHO AKOS 09h25m32s

11 Czech Republic 131 26h46m26s
1013 HOTAR PAVEL 08h15m45s
1015 OSLADIL MIROSLAV 08h51m39s
1014 BARDORAK BOSHUS 09h39m02s

12 Estonia 142 28h40m32s
1021 VELLERIND RAIN 09h39m53s
1022 VENNIKAS PEETER 09h34m01s
1019 AVIAR LUUD 09h26m38s

Vrouwen
Positie Land Ptn Totaaltijd

1 France 9 24h14m37s
1120 FRICOTTEAU LAURENCE 07h59m22s
1121 LELAN CHRISTINE 08h01m54s
1122 REYHONENQ MAGALI 08h13m21s

2 Germany 14 24h57m00s
1128 SCHINHERR – HOLSCHER BIRGIT 07h58m44s
1126 BRAUN MARION 08h26m04s
1130 HILDEBRAND CARMEN 08h32m12s

3 Italy 36 27h32m07s
1138 CAVALLI GIOVANNA 08h18m40s
1140 DI VITO LORENA 09h36m43s
1141 FUSCHINI PAOLA 09h36m44s

4 Austria 45 29h01m35s
1104 STRASSER REGINA 09h22m37s
1103 SANDBERGER ILSE 09h24m57s
1102 ILIETSCHKO CLAUDIO 10h14m01s

5 Belgium 56 30h10m05s
1110 VANDEWAETERE DORA 09h54m34s
1109 JANSSENS MARIA 10h00m26s
1107 FOSTER CHRIS 10h15m05s

6 Hungary 54 30h33m12s
1131 BERCES EDIT 09h24m09s
1133 WERDERITS BRIGITTA 10h06m22s
1132 KAROLYINE SZOBA PIROSKA 11h02m41s
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]