Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 30 mrt 2007: Stand Marathon- Ultracup 2007 na Lier en Steenbergen
* 30 mrt 2007: Texel all-time ranglijsten t/m 2005
* 28 mrt 2007: U loopt wel heel beheerst
* 27 mrt 2007: Columnisten van ‘42’ en ‘ultraloper 2’ signeren hun werk op Texel
* 26 mrt 2007: Parcours Marathon Plus Loop
* 26 mrt 2007: 1ste IPSOLEIEMARATHON stelt zich voor
* 25 mrt 2007: Ida Verduin verbetert het Nederlands 6 uur record
* 25 mrt 2007: Pacers gezocht voor de Enschede Marathon op zondag 22 april
* 23 mrt 2007: Mergellandmarathon informeert ...
* 23 mrt 2007: Self Transcendence 50 / 100 km
* 21 mrt 2007: Het geheim van Texel
* 20 mrt 2007: PRIJSUITREIKING MARATHON- EN ULTRACUP ZONDAG IN STEENBERGEN
* 20 mrt 2007: Boekje Ultraloper 2 van de pers
* 20 mrt 2007: Steinder City-Hall Marathon op zondag 17 juni 2007
* 20 mrt 2007: Stand Marathon- Ultracup 2007 na Binnenmaasmarathon
* 19 mrt 2007: Vierjaargetijdenloop - de wintereditie
* 18 mrt 2007: Voorinschrijving Zes uur van Steenbergen sluit op woensdag 21 maart a.s.
* 15 mrt 2007: Tijden en tarieven TESO, Den Helder-Texel
* 14 mrt 2007: Hazen gezocht voor marathons van Antwerpen, Guldensporenmarathon en Brussel
* 13 mrt 2007: Een onverwacht PR in de Drents-Friese Wold Marathon
* 10 mrt 2007: Geen Elfstedentocht dit jaar
* 8 mrt 2007: Reeën en zwanen op het pad, Jaap ligt op z’n gat
* 5 mrt 2007: Ultraned klassement na Stein en Schinnen
* 5 mrt 2007: Meer informatie over marathon op 75 jarige afsluitdijk
* 5 mrt 2007: Stand Marathon- Ultracup 2007 na 6u van Stein
* 5 mrt 2007: Update etappe-lopen 2007
* 5 mrt 2007: Marc Papanikitas(B) en Birgit Schonherr-Holscher(D) winnen 6u Stein
* 2 mrt 2007: Stein, een 6-uursloop met internationale allure
* 2 mrt 2007: Meer dan 27 maal de Rotterdam Marathon
* 1 mrt 2007: Leren langzaam lopen – De Zestig van Texel 2005
* Februari
* Januari
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2007
 
Nog enkele dagen en dan staat op zondag 25 maart 2007 de 3e editie van de Zes uur van Steenbergen op het programma.

Voorinschrijven staat nog open tot woensdag 21 maart a.s. Daarna is na-inschrijving mogelijk op zondag 25 maart tot een half uur voor de wedstrijd (€ 2,50 extra!) Maak het ons als organisatie echter gemakkelijker en schrijf in vóór woensdagavond 21 maart 2007!

Lezing Jesper Olsen op zaterdag 24 maart 2007
Op zaterdagavond zal de Deense ultraloper Jesper Olsen een lezing geven over zijn Worldrun ( zie ook http://www.worldrun.org) die hij liep van 1-1-2004 tot 1-10-2005. Eveneens zal hij zijn plannen voor zijn volgende avontuur ontvouwen, namelijk de “North-South-Run”over 40.000km. Deze lezing ( in het Engels) met uitgebreid beeldmateriaal zal gegeven worden in gemeenschapshuis De Vaert te Steenbergen, aanvang 19,30 uur. Toegang is gratis!

Overnachting
Van zaterdag op zondag is overnachting mogelijk in gemeenschapshuis De Vaert, Kap. Kockstraat 54 te Steenbergen. Wel zelf een slaapzak of rolmatras meenemen! Graag vooraf even doorgeven info@ultraloopsteenbergen.nl

Uitslagen
Op de wedstrijddag zal elk uur de tussenstand op de website http://www.ultraloopsteenbergen.nl worden geplaatst.

Prijsuitreiking Marathon- & Ultracup 2006
Na de wedstrijd gaat om 19u de prijsuitreiking van de Marathon- & Ultracup 2006 door.

Voorlopige deelnemerslijst

Stnr  Naam                 Woonplaats       Land        Cat.        Vereniging

1 Hans Thijssen Alphen Nederland M50+ AVVN
2 Alain Ponchelet Flawinne Belgium M40+
3 William Verdonck Beveren Belgium M60+ Volharding-Beveren
4 Bob Stultiens Weert Nederland M40+ AV Weert
5 Marco Stijnman Haarlem Nederland M40+ AV Haarlemmermeer
6 Kristof Rul Merelbeke Belgium MSEN Assa-Ronse
7 Herman Krijnen Zundert Nederland M45+ DJA
8 Richard van der Klis Zoetermeer Nederland M40+ Veteranen Nederland
9 Frank.L.M. Schut Roderwolde Nederland M55+
10 Bert Touw Barendrecht Nederland M50+ cav Energie-Barendrecht
11 Rudy Van Daele Sint Niklaas Belgium M40+
12 Marc Papanikitas Mortsel Belgium M35+ AVKA
13 Jan van Triet Spijkenisse Nederland M50+ Spark
14 Adrie van Dijk Paterswolde Nederland M50+ ATC'75
15 Peter Bøgevig Frederiksberg Denmark MSEN AK 73
16 Jesper Pedersen Copenhagen Denmark MSEN AK 73
17 Jesper Olsen Klarup Denmark M35+ CFA Canada
18 Bart Verbeeck Oostakker Belgium M45+ Slotendrieslopers
19 Hein Bodelier Landgraaf Nederland M55+ AV STB
20 Bart Cosyn Gent Belgium M35+
21 Dirk Thys Bertem Belgium M35+
22 Jos Hopman Eindhoven Nederland M65+ Ved Ned
23 Hans Buis De Rijp Nederland M55+ Loopservice NL
24 Jodi Kremer Bedum Nederland M40+ Loopgroep Bedum
25 Ouns Kissiyar Gent Belgium MSEN
26 Cees Verhagen Vlaardingen Nederland M45+ AV Fortuna
27 Vincent Hillebrand Overschild Nederland M50+ AV Fivelstreek
28 Jan Willem Dijkgraaf Epe Nederland M50+ AV Cialfo Epe
29 Ivan Hostens Handzame Belgium M40+ BEHO
30 Gert Mertens Schoten Belgium M40+ SAV
31 Hans Bosman Dordrecht Nederland M50+ loopservice nl
32 Claude-Jean BUISSON Vaujours France M70+ kekes du bocage
33 Erwin Tareilus Vlaardingen Nederland M40+ AV Fortuna
34 Herman De Smet Erondegem Belgium M55+ Spiridon Aalst
35 Jos de Krijger Hoofddorp Nederland M45+ AV Phanos
36 Johan Demoortele Torhout Belgium M45+ Road Runners Torhout
37 André de Krijger Haarlem Nederland M40+ Veteranen Nederland
38 Willy Jonkers Helmond Nederland M40+ Veteranen Nederland
39 Volker Berka Bonn Germany M60+ 100 Marathon Club
40 Cedric Proot Aartrijke Belgium M50+ Molenlopers Bekegem
41 Hans Nieuwenhuijse Amsterdam Nederland M60+ AV Startbaan
42 Math Roberts Sittard Nederland M40+ Unitas-Gulikrunners
43 Simon Pols Duivendrecht Nederland M50+ AV Startbaan
44 Eddy van Boven Schoonaarde Belgium M50+
45 Theo Huizer Kruisland Nederland M55+ nvt
46 Günter Meinhold Hemer Germany M55+ LT-Hemsbach
47 Peter Suijkerbuijk Steenbergen Nederland M50+ S.V. Diomedon
48 Dave Maertens Gent Belgium MSEN
49 Jos van den Hende Zele Belgium M45+
50 Theo Cloosterman VELDHOVEN Nederland M45+ GVAC
51 Ed van Beek Olst Nederland M45+ AV Daventria 1906
52 Taelman Lucien Waregem Belgium M45+ azw
53 Peter Zuidema Utrecht Nederland M35+ U-Track
54 Regina Geene van Veldhoven Nederland V50+ GVAC
55 Betsy van Giels Lepelstraat Nederland V45+ Diomedon
56 Ida Verduin Schagen Nederland V45+ Tas 82
57 Anita Touw Barendrecht Nederland V50+ cav Energie-Barendrecht
58 Ineke Scheffer Leens Nederland V45+ sv Friesland
59 Jannet Lange Almere Nederland V40+ Veteranen Nederland
60 Dora Vandewaetere Ichtegem Belgium V40+ Molenlopers Bekegem


Namens de organisatie
Peter Suijkerbuijk
http://www.ultraloopsteenbergen.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]