Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
10 sep 2018
Foto’s en berichten uit de RUN 2018
8 sep 2018
Nederlands kampioen 100 km: Cees van der Land 7.54.30 en Sameena v d Mijden 8.47.50
Nieuws in 2018
* September
* 12 sep 2018: Allgau Ultra en UTMB
* 11 sep 2018: Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
* 10 sep 2018: Foto’s en berichten uit de RUN 2018
* 8 sep 2018: Nederlands kampioen 100 km: Cees van der Land 7.54.30 en Sameena v d Mijden 8.47.50
* 8 sep 2018: Verrassende winnaars RUN Winschoten 100 km: Joris Beaumon en Hilke Schokker
* 8 sep 2018: Joris Beaumon (B) en Hinke Schokker fier op kop bij de 100 km Winschoten
* 8 sep 2018: Ton Verbaandert en Julia Jezek winnen 50 km RUN Winschoten
* 8 sep 2018: RUN Winschoten 2018 in droog weer van start
* 8 sep 2018: Honderd kilometer Winschoten 1988
* 7 sep 2018: Voorbeschouwing RUN Winschoten 2018
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juli 2008
 
Jonas Buud uit Zweden, de verrassende winnaar van 2007, kwam, zag en won opnieuw de K78: in 6.00.26. Bij de vrouwen finishte de Zwitserse Jasmin Nunige in 7.00.36, ruim voor de Britse Liz Hawker, de winnares van 2006 en 2007 (en de wereldkampioene 100 km van 2006). Plaatselijke heldin en langlaufster Jasmin Nunige won al eerder de Swiss Alpine in 2005.

Hieronder een uittreksel met de eerste 10 plus alle Benelux-deelnemers van de complete uitslag te vinden op http://davos.mikatiming.de/2008/davos/

Women K78, 26 July 2008
1. Nunige Jasmin Davos Platz 73 22 AK W35 1. 7:00:36
2. Hawker Elizabeth GBR Grossbritannien 76 21 AK W30 1. 7:11:05 + 10:30
3. Balz Deborah Grub SG 79 29 AK W25 1. 7:31:25 + 30:50
4. Dalcolmo-Jegen Jeanette Dürnten 67 253 AK W40 1. 7:46:39 + 46:03
5. Zimmermann Denise Mels 75 25 AK W30 2. 8:02:13 + 1:01:37
6. Liebendörfer Martina GER Deutschland 61 609 AK W45 1. 8:09:11 + 1:08:35
7. Blatter Eveline Horgen 70 173 AK W35 2. 8:09:50 + 1:09:14
8. Zepf Resi GER Burladingen 63 1019 AK W45 2. 8:10:13 + 1:09:37
9. Pliska Maja Vermes 78 1151 AK W30 3. 8:22:39 + 1:22:03
10. Imboden Manuela Mellingen 73 492 AK W35 3. 8:29:53 + 1:29:17

12. Kayser Lis LUX Heisdorf 83 523 AK W25 2. 8:37:03 + 1:36:27
15. Kayser Simone LUX Heisdorf 55 525 AK W50 1. 8:47:51 + 1:47:15
19. Raach Danièle LUX Noerdange 67 24 AK W40 3. 9:02:49 + 2:02:14
61. Binsfeld Carine LUX Keispelt 61 164 AK W45 13. 10:16:51 + 3:16:15
101. Visser Gerry NLD Borne 63 1087 AK W45 23. 11:41:10 + 4:40:34

Men K78, 26 July 2008
1. Buud Jonas SWE Schweden 74 1 AK M30 1. 6:00:26
2. Von Allmen Konrad Olten 69 3 AK M35 1. 6:16:43 + 16:17
3. Fuchser René Dübendorf 68 12 AK M40 1. 6:19:11 + 18:45
4. Hunnold Pius Benken SG 68 9 AK M40 2. 6:21:35 + 21:10
5. Raittila Anssi FIN Helsinki 76 4 AK M30 2. 6:26:19 + 25:53
6. Brack Tobias GER Kempten 79 7 AK M25 1. 6:30:29 + 30:03
7. Philipp Anton GER Weitnau 69 737 AK M35 2. 6:43:35 + 43:09
8. Stork Christian GER Rettenberg 69 1140 AK M35 3. 6:45:23 + 44:58
9. Gazzola Marco Bellinzona VZ 71 355 AK M35 4. 6:46:13 + 45:48
10. Bieri Beat Zweisimmen 63 162 AK M45 1. 6:48:03 + 47:37

65. Lantink Jan-Albert NLD Borne 58 1072 AK M50 5. 8:06:52 + 2:06:26
118. Reuter Emile LUX Bereldingen 51 770 AK M55 5. 8:33:29 + 2:33:03
125. Wagener Joe LUX Bofferdange 81 958 AK M25 8. 8:37:04 + 2:36:38
155. Kayser Marc LUX Heisdorf 55 524 AK M50 15. 8:47:51 + 2:47:25
158. Vanderpoorten Miguel BEL Waasmunster 72 947 AK M35 41. 8:50:58 + 2:50:32
268. Heyns Paul BEL Geel 52 458 AK M55 9. 9:17:49 + 3:17:23
297. van Zwol Rik NLD Schagen 60 1033 AK M45 58. 9:25:37 + 3:25:11
334. Synaeve Bert BEL Geel 72 915 AK M35 72. 9:37:14 + 3:36:49
381. Land Roel NLD EB Borne 63 1124 AK M45 89. 9:48:05 + 3:47:39
387. Omes Mike LUX Grevenmacher 69 724 AK M35 83. 9:48:35 + 3:48:09
452. Quix Marc BEL Nossegem 64 752 AK M40 93. 10:04:07 + 4:03:41
496. Kratz Arthur NLD Veenendaal 73 1141 AK M35 97. 10:16:50 + 4:16:25
538. Malcorps Philip BEL Herentals 71 636 AK M35 106. 10:29:27 + 4:29:01
582. Kok Ruud NLD Apeldoorn 56 551 AK M50 85. 10:43:37 + 4:43:11
583. van Rijn Pierre NLD Apeldoorn 58 1032 AK M50 86. 10:43:37 + 4:43:12
584. Nelissen Jaak BEL Wezembeek-Oppem 49 700 AK M55 30. 10:44:45 + 4:44:19
618. Meppelink Henk NLD Gramsbergen 61 654 AK M45 141. 10:51:42 + 4:51:16
629. Hartman Jakob NLD Veenendaal 61 428 AK M45 146. 10:55:15 + 4:54:49
636. Aschman Antoine LUX Steinsel 57 121 AK M50 96. 10:57:31 + 4:57:06
638. van Beek Ed NLD Deventer 60 1030 AK M45 148. 11:00:40 + 5:00:14
642. Wengler Guy LUX Foetz 43 1105 AK M65 10. 11:01:35 + 5:01:09
700. Clonen Tony BEL Geel 68 244 AK M40 136. 11:29:48 + 5:29:23 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]