Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
23 apr 2019
Wouter Huitzing loopt FKT op Pieterpad
19 apr 2019
Ultraloop Steenbergen 6 uur op 12 mei, voorinschrijving verlengd
19 apr 2019
Zes Uur van de Haarlemmermeer 29.06.2019: voor-inschrijving geopend
15 apr 2019
Osschotse 6 urenloop en marathon 14/04/19
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2001: La Louviere resultaten
* 30 mrt 2001: Latest news Texel.
* 30 mrt 2001: Nieuwe datum voor 60/120 km Texel
* 30 mrt 2001: De Zes Uur van Texel
* 30 mrt 2001: Deelnemers 6 uur La Louviere
* 29 mrt 2001: Texel op toeren!
* 29 mrt 2001: Kopspijkers en ultramarathon
* 27 mrt 2001: MKZ preventie: De Zestig van Texel NIET op 16 april 01 !
* 26 mrt 2001: Nürnburg 6 uur, 17/3 (GER)
* 26 mrt 2001: MKZ (maart 2001)
* 25 mrt 2001: Nieuwe adressen België
* 23 mrt 2001: In memoriam Louis Weisscher
* 22 mrt 2001: 6 uur leeftijdsrecords
* 21 mrt 2001: Nürnburg 6 uur, 17/3 (GER)
* 20 mrt 2001: Steinfurter marathon
* 20 mrt 2001: Marathon- en UltraCup
* 19 mrt 2001: De inschrijvers voor De 120 van Texel
* 18 mrt 2001: Routebeschrijving La Louvière
* 18 mrt 2001: Verenigingsklassementen Stein
* 18 mrt 2001: Stein per categorie
* 18 mrt 2001: Definitieve uitslag Stein
* 18 mrt 2001: Over de geboorte van De Zestig van Texel
* 17 mrt 2001: Eindstand Limbrutg Trofee
* 16 mrt 2001: Terugblik op Stein
* 14 mrt 2001: Looptip
* 14 mrt 2001: Live reports Stein 11/3 & errata
* 13 mrt 2001: En toen werd ik 40 ...
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names N-R
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names A-D
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names N-R
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names A-D
* 13 mrt 2001: Stein 6 hour/uur lap recordings/doorkomsten
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names N-R
* 13 mrt 2001: Lap recordings Stein
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 1-10; names A-D
* 12 mrt 2001: Diever marathon
* 12 mrt 2001: Recordbezoek aan UltraNed tijdens Stein 6 uur!
* 11 mrt 2001: Stein 50K splits
* 11 mrt 2001: Budel Dorplein 10:15 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 5:10 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 4:16 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 4:10 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 3:30 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 3:15 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 2:48 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 2:08 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 1:40 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:40 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:18 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:15 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 11:15 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein is on the air!
* 10 mrt 2001: Participants 6 hours Stein
* 10 mrt 2001: Bulletin board Stein
* 10 mrt 2001: Lap length / rondelengte Stein
* 9 mrt 2001: WK indoor ...
* 7 mrt 2001: Stein moet parcours aanpassen!
* 6 mrt 2001: Taiwan 24 uur baanloop
* 6 mrt 2001: Prikbord experiment
* 5 mrt 2001: Persbericht Stein
* 5 mrt 2001: La Louvière 6 uur/hours/heures
* 2 mrt 2001: Friese Elfsteden Ultramarathon
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2001
 

Tijden per Deelnemer - 6e Meulenberg Recycling Ultraloop Stein 2001;Doorkomst ronden 1-10
Nr StartNrCat Naam Nat Club 0373m 7052m 10631m 14210m 17789m 21368m 24947m 28526m 32105m 35684m
109 207 V40 Kaap v/d, Hanneke NED av Aquilo 00:20:38 00:40:55 01:01:32 01:22:35 01:43:46 02:05:27 02:28:02 02:51:16 03:20:30 03:45:51
110 265 V20 Keller, Jacqueline CH LG Horn 00:15:53 00:32:00 00:48:53 01:05:26 01:22:47 01:41:48 01:58:49 02:16:28 02:34:17 02:53:06
111 209 V50 Kellert, Gisela D Köln(D) 00:20:52 00:41:58 01:03:08 01:23:52 01:44:38 02:05:23 02:26:09 02:48:16 03:09:32 03:30:34
112 140 M50 Kellert, Karlheinz D BSG Softlab 00:20:52 00:41:58 01:03:08 01:23:52 01:44:38 02:05:23 02:26:09 02:48:16 03:09:32 03:34:06
113 39 Msen Kemper, Bernd D TVG 1877 Hamm 00:20:42 00:40:44 01:00:25 01:19:38 01:39:09 01:59:05 02:20:39 02:44:32 03:12:54 03:37:06
114 38 Msen Kempinski, Roger NED Geleen 00:17:56 00:34:37 00:51:40 01:08:51 01:26:02 01:45:04 02:02:48 02:20:45 02:38:35 02:57:44
115 268 V40 Kiel, Gerlinde D LC Wuppertal 00:21:26 00:42:55 01:10:08 01:32:57 01:56:14 02:24:59 02:59:29 03:34:59 04:11:10 04:41:37
116 146 M50 Klein, Roger LUX Amicale P&T 00:20:42 00:40:48 01:01:07 01:20:42 01:40:25 02:00:43 02:21:14 02:41:34 03:02:11 03:22:40
117 170 V20 Kleine, Gabriele D WSV Oberhof 05 00:21:56 00:42:59 01:03:55 01:24:15 01:44:06 02:04:39 02:25:09 02:46:55 03:08:23 03:30:17
118 41 Msen Kloek, Patrick B Atletica '84 Zwijndrecht 00:16:16 00:32:30 00:49:24 01:06:07 01:23:23 01:40:25 01:57:48 02:15:38 02:34:51 03:00:14
119 43 Msen Klooster van, Richard NED av Triathlon 00:19:28 00:39:22 00:59:51 01:21:04 01:42:08 02:02:56 02:23:29 02:45:14 03:06:46 03:28:49
120 166 M60 Knab, Ulli D Troisdorfer LG M.U.T. 00:20:47 00:46:34 01:05:37 01:24:39 01:43:46 02:02:18 02:21:08 02:42:54 03:10:52
121 107 M45 Knoblich, Dieter D Marathon-Club Menden 00:21:21 00:43:09 01:04:03 01:25:06 01:46:17 02:07:21 02:28:06 02:48:37 03:09:45 03:31:00
122 195 V40 Knoblich, Lydia D Marathon-Club Menden 00:23:08 00:46:10 01:08:58 01:32:04 01:55:44 02:20:14 02:47:16 03:16:16 03:55:42 04:31:19
123 168 V20 Kobrina, Elena BLR DJK Frankenberg AC 00:16:48 00:34:09 00:51:51 01:09:30 01:27:07 01:45:06 02:03:11 02:22:00 02:41:11 03:00:53
124 227 Msen Koschlitzki, Norbert D Eintracht Duisburg 1848 e.V. 00:15:52 00:32:19 00:49:08 01:06:24 01:23:28 01:40:35 01:57:42 02:14:45 02:31:58 02:49:30
125 228 M40 Kreutz, Michael D DVV 00:17:42 00:36:03 00:53:18 01:10:32 01:27:20 01:44:17 02:01:05 02:18:24 02:35:27 02:52:41
126 241 V50 Krieger, Ingeborg D TV Friesen Telgte 00:22:13 00:45:20 01:08:28 01:33:01 01:56:48 02:20:24 02:49:24 03:16:38 03:46:39 04:16:07
127 30 Msen Krieger, Udo D Germania 07 Dürwiss 00:19:07 00:39:10 00:59:12 01:19:21 01:38:58 01:59:32 02:17:58 02:36:32
128 223 M40 Krist, Jos NED S.T.B. Landgraaf 00:16:07 00:33:35 00:51:12 01:08:50 01:25:51 01:43:36 02:02:00 02:20:34 02:36:29 02:52:43
129 134 M50 Kuijpers, Theo NED av De Keien 00:20:44 00:41:31 01:02:27 01:24:46 01:46:05 02:12:48 02:36:51 03:04:13 03:38:33 04:09:39
130 206 V40 Kullnick, Ulrike D VSV Grenzland Wegberg 00:17:19 00:35:16 00:53:39 01:12:03 01:30:21 01:48:41 02:07:17 02:25:47 02:44:29 03:03:10
131 262 Msen Lagemann, Tobias D DJK Frankenberg 00:22:08 00:43:49 01:04:57 01:25:56 01:47:33 02:09:05 02:30:42 02:53:12 03:17:50 03:37:52
132 49 M40 Laputs, Anatoli W-R Butaber 00:15:06 00:31:06 00:47:41 01:04:38 01:21:48 01:39:37 01:57:42 02:16:06 02:35:09 02:54:43
133 270 V20 Lennartz, Birgit D LLG St. Augustin 00:15:17 00:31:12 00:47:24 01:03:32 01:19:52 01:36:36 01:53:50 02:11:00 02:28:17 02:45:59
134 281 Msen Leschin, Andei W-R Vitabeg 00:15:02 00:30:56 00:46:52 01:02:37 01:18:20 01:34:22 01:50:23 02:06:33 02:22:41 02:38:59
135 75 M40 Leunissen, Ben NED av Veteranen Nederland 00:19:35 00:38:09 00:57:06 01:15:28 01:33:50 01:52:36 02:11:37 02:31:16 02:51:24 03:12:19
136 214 V20 Liebers, Verena D Sektion Oberland 00:22:08 00:43:50 01:04:58 01:25:56 01:47:33 02:09:06 02:30:42 02:53:12 03:17:11 03:52:01
137 129 M50 Lindemann, Rainer D LG Salzgitter 00:13:07 00:26:52 00:40:43 00:54:49 01:09:03 01:23:24 01:37:42 01:52:03 02:06:37 02:21:11
138 172 V20 Linnartz, Birgit D Germania 07 Dürwiss 00:17:18 00:35:16 00:53:53 01:12:03 01:30:26 01:48:59 02:07:19 02:25:52 02:44:19 03:03:05
139 186 V40 Loenstad, Anni DK VSV Grenzland Wegberg 00:15:43 00:32:30 00:49:31 01:06:36 01:23:53 01:41:05 01:58:32 02:15:57 02:33:29 02:51:26
140 177 V20 Loock van, Monik B AC Herentals 00:20:55 00:41:52 01:02:25 01:23:01 01:43:20 02:04:03 02:24:33 02:45:17 03:06:59 03:30:11
141 72 M40 Lorenz, Michael D TV Huchem-Stammeln 00:17:17 00:35:36 00:53:19 01:11:04 01:28:54 01:46:37 02:04:21 02:22:11 02:40:22 03:00:41
142 34 Msen Ludden, Peter D Gerscheder SV Essen 00:17:18 00:35:12 00:53:15 01:11:03 01:28:53 01:46:35 02:04:15 02:22:06 02:40:04 02:57:52
143 2 Msen Lust, Veron NED NEA Volharding 00:15:00 00:30:13 00:45:12 01:00:08 01:14:51 01:29:34 01:44:22 01:59:02 02:13:38 02:28:21
144 143 M50 Luyben, Johan NED av Veteranen Nederland 00:16:09 00:32:56 00:49:50 01:06:55 01:23:40 01:40:32 01:57:08 02:13:54 02:30:14 02:47:14
145 205 V40 Maes, Suzanne B MACD 00:20:39 00:40:41 01:00:43 01:20:39 01:40:47 02:01:02 02:21:21 02:41:44 03:02:23 03:22:53
146 127 M45 Massart, Victor B Ultra marathon 00:22:00 00:42:38 01:02:46 01:22:31 01:42:25
147 144 M50 Meijer, Lammert NED av Veteranen Nederland 00:16:20 00:33:50 00:51:11 01:08:43 01:26:07 01:44:26 02:05:04 02:26:11 02:47:33 03:12:13
148 58 M40 Meirlaen, Marc B ASVO Oudenaarde 00:15:14 00:31:02 00:47:20 01:03:32 01:19:42 01:36:16 01:52:35 02:09:32 02:26:07 02:43:05
149 46 Msen Menzel, Udo D LG Emsdetten 00:19:52 00:39:39 00:59:51 01:19:25 01:38:48 01:58:17 02:17:40 02:37:41 02:56:58 03:17:09
150 118 M45 Metternich, Heinz-Jürgen D LLG Laufsport Kevelaer 00:15:20 00:31:12 00:47:19 01:03:33 01:19:51 01:36:07 01:52:31 02:08:58 02:25:42 02:43:11
151 73 M40 Michollek, Wolfgang D GSV-Porz Köln 00:16:43 00:34:54 00:52:44 01:10:38 01:28:23 01:46:18 02:04:20 02:22:11 02:40:37 02:58:55
152 150 M50 Mol, Ben NED Voorne Atletiek 00:19:46 00:39:57 01:00:34 01:24:51 01:45:20 02:10:00 02:31:36 02:52:53 03:14:18 03:35:35
153 66 M40 Molen van der, Egbert NED Artemis 00:19:50 00:39:42 00:58:57 01:18:15 01:37:07 01:57:07 02:15:50 02:35:22 02:55:30 03:15:21
154 197 V40 Molen van der, Hillie NED Artemis 00:24:30 00:49:21 01:14:04 01:40:41 02:06:55 02:36:13 03:05:04 03:37:17
155 185 V20 Mönnichs, Barbara D Wuppertal(D) 00:23:27 00:48:34 01:12:15 01:36:40 02:01:33 02:26:52 02:52:25 03:20:16 03:46:08 04:14:14
156 231 Msen Moyson, Renaat B AC Opwijk 00:15:51 00:30:39 00:45:22 00:59:54 01:14:29 01:29:06 01:45:16 01:59:53 02:14:52 02:29:45
157 115 M45 Müller, Günter D ESV Gremberghoven 00:19:13 00:37:27 00:56:12 01:15:14 01:34:39 01:54:42 02:15:28 02:36:19 02:58:46 03:20:20
158 173 V20 Mundt, Brigitte D SC Delphin Eschweiler e.V. 00:23:55 00:47:15 01:10:00 01:32:25 01:55:00 02:17:17 02:41:22 03:05:10 03:29:16 03:53:03
159 219 M40 Mundt, Thomas D SC Delphin Eschweiler e.V. 00:23:55 00:47:15 01:10:00 01:32:25 01:54:59 02:17:17 02:41:22 03:05:09 03:29:17 03:53:03
160 234 M45 Munnik de, Henny NED av Zuidwal 00:20:37 00:40:54 01:01:32 01:22:34 01:45:01 02:06:07 02:28:01 02:52:27 03:20:31 03:46:39
161 246 M40 Mütze, Willem NED RWV Rotterdam 00:16:06 00:33:20 00:50:21 01:07:24 01:24:39 01:42:14 02:00:00 02:25:31 02:49:59 03:14:29
(efixed) 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]