Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 sep 2019
Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
14 sep 2019
Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
14 sep 2019
Hinke Schokker wint de RUN met nieuw Nederlands record!
14 sep 2019
Matteo Lucchese wint de RUN Winschoten 100 km
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* 31 aug 2008: Verslagen van de Transalpine Run
* 31 aug 2008: Peperkamp en Hofstede volbrengen Transrockies
* 30 aug 2008: La Trans Gaule: de finish in Gruissan-Plage
* 29 aug 2008: Eerste Landgoedmarathon van Nederland
* 27 aug 2008: Ultra-Trail du Mont-Blanc: NL- en B-deelnemers
* 27 aug 2008: Ultra-Trail du Mont-Blanc 2008 op Losse Veter
* 26 aug 2008: Veron Lust: Lopen geeft mij vrijheid
* 25 aug 2008: Tussenstand La Trans Gaule na 12 etappes
* 24 aug 2008: Self Transcendence 6 Uur met nieuwe startplek
* 22 aug 2008: NK 24 uur ook in 2009 en 2010 in Steenbergen
* 21 aug 2008: La Trans Gaule: Ria Buiten niet meer gestart in 8e etappe
* 20 aug 2008: 'Sporters voor Artsen Zonder Grenzen' reist naar marathon Athene 2008
* 20 aug 2008: Ruim twintig Benelux duo’s in de TransAlpine-Run 2008
* 20 aug 2008: Nog 5 dagen inschrijven RUN 2008
* 19 aug 2008: La Trans Gaule, tussenstand na de eerste 6 etappes
* 18 aug 2008: Een unieke ervaring op Hope Pass
* 18 aug 2008: Belgisch kampioenschap 24 uur op vrijdag 17/10
* 17 aug 2008: Een goudvis zwemt sneller dan Michael Phelps
* 16 aug 2008: Meteen 60 inschrijvers voor De Zestig van Texel 2009
* 14 aug 2008: Rectificatie
* 11 aug 2008: Zes Nederlanders in de Trans Gaule 13 t/m 30 augustus
* 10 aug 2008: Tussenstand startlijsten RUN 2008 Winschoten
* 6 aug 2008: De dubbele van Texel: 120 km, 5 april 1999
* 4 aug 2008: WK/EK 24 uur van 2009 in Bergamo, Italië
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Augustus 2008
 
Van 30 augustus t/m 6 september 2008 vindt de 4e editie van TransAlpine-Run plaats, met de start in Ruhpolding (Duitsland) en de finish in Sexten (Italië).

http://www.transalpine-run.com/index.htm

DAS RENNEN: Gestartet wird in Zweierteams - 4 Kategorien MEN, MASTER-MEN (beide männlichen Partner sind zusammen über 80 Jahre), MIXED und WOMEN -
8 Etappen über die Alpen - ca. 300 KM Horizontaldistanz - ca. 14.200 Höhenmeter im Aufstieg

In het uittreksel hieronder van de deelnemerslijst blijkt dat er 22 teams, bijna 10% van de 232 teams in totaal (tussenstand 8 aug.), uit de Benelux komen: met 9 NL-teams, 1 NL/B team, 8 België-teams, 1 B/D team en 3 Luxemburgse teams.

Wat betreft de Nederlanders opvallend veel Apeldoorners, waarbij Masters Elbert Voogt en Maurice Winterman wellicht lastige tegenstanders worden voor het Bornse Master-koppel Jan-Albert Lantink en Roel Land.

Martien Baars

Bron: http://www.transalpine-run.com/pdf2/Teilnehmerliste.pdf

27 TEAM AMORE MOTORHOME MASTER Lantink Jan-albert 7623 Cm , Borne Netherlands
Land Roel 7623 Eb , Borne Netherlands

43 DE SCHARE TEAM MEN Danneels Pascal Wingene Belgium
Van Belleghem Didier Oostkamp Belgium

51 TEAM BNL MASTER Lukasik Jo Tegelen Netherlands
Wijnants Marc Bilzen Belgium

52 TEAM WITH MEN Verboort Willem AL Gemonde Netherlands
van Heerebeek Willem LN Liempde Netherlands

62 DIE LUXEMBURGER MIXED Malget Camille Steinsel Luxembourg
Malget Vera Steinsel Luxembourg

63 TEAM LAUSILUX MIXED Kayser Lis Freiburg i. B. Luxembourg
Wagener Joe Bofferdange Luxembourg

81 TEAM SHIVA MELLE MASTER Vanhaverbeke Guy Melle Belgium
Vanhaverbeke Benjamien Melle Belgium

99 DE PEKKERS TEAM MASTER Codron Danny Izegem Belgium
Kerckhof Francis Izegem Belgium

100 TEAM BELGIUM MEN Claes Filip Nieuwerkerken Belgium
Schellekens Michiel Ravels Belgium

105 TEAM KCT MEN Monna Christian De Lier Netherlands
Van Erck Hans Zundert Netherlands

107 TEAM ANNIE AND PAT MIXED Kirschenmann Anne Amsterdam Netherlands
Danko Patrick Amsterdam Netherlands

118 TEAM THE BOA'Z MEN Van Gaever Tom Gent Belgium
Peeters Stefan Hamme Belgium

134 A.R.A.C TEAM MASTER van Wetering Luc Ravels/Antwerpen Belgium
van de Poel Luc Westerlo/Antwerpen Belgium

150 WORLD F P TEAM MASTER van Ingen Ronald Apeldoorn Netherlands
Kok Ruud Apeldoorn Netherlands

153 TEAM LES BONS SUIVANTS MEN Vanaudenhove William Diest Belgium
Vandeweyer Michel Loksbergen Belgium

155 TEAM FLACHLÄNDER MEN Renes Jeroen MH Maarsbergen Netherlands
van Eekeren Leo Soesterberg Netherlands

166 TEAM PANEWIPCHEN & CO MASTER Aschman Antoine Steinsel Luxembourg
Wagener Guy Bofferdange Luxembourg

174 TEAM W. FOOD. P. MASTER Lamberts John Apeldoorn Netherlands
Weijn Joop Apeldoorn Netherlands

188 TEAM APELDOORN MASTER Veldwijk Martin Apeldoorn Netherlands
Veltman Jan Apeldoorn Netherlands

224 SAHARA TEAM MIXED Gerling Claudia Ladenburg Germany
Gevaert Tom Brugge Belgium

225 TEAM RUNNERSWORLD MASTER Voogt Elbert Beekbergen Apeldoorn Netherlands
Winterman Maurice Apeldoorn Netherlands

230 ENDURANCE TEAM MASTER Van De Water Bart Kasterlee Belgium
Delen Werner Lichtaart Belgium 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]