Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
23 apr 2019
Wouter Huitzing loopt FKT op Pieterpad
19 apr 2019
Ultraloop Steenbergen 6 uur op 12 mei, voorinschrijving verlengd
19 apr 2019
Zes Uur van de Haarlemmermeer 29.06.2019: voor-inschrijving geopend
15 apr 2019
Osschotse 6 urenloop en marathon 14/04/19
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2001: La Louviere resultaten
* 30 mrt 2001: Latest news Texel.
* 30 mrt 2001: Nieuwe datum voor 60/120 km Texel
* 30 mrt 2001: De Zes Uur van Texel
* 30 mrt 2001: Deelnemers 6 uur La Louviere
* 29 mrt 2001: Texel op toeren!
* 29 mrt 2001: Kopspijkers en ultramarathon
* 27 mrt 2001: MKZ preventie: De Zestig van Texel NIET op 16 april 01 !
* 26 mrt 2001: Nürnburg 6 uur, 17/3 (GER)
* 26 mrt 2001: MKZ (maart 2001)
* 25 mrt 2001: Nieuwe adressen België
* 23 mrt 2001: In memoriam Louis Weisscher
* 22 mrt 2001: 6 uur leeftijdsrecords
* 21 mrt 2001: Nürnburg 6 uur, 17/3 (GER)
* 20 mrt 2001: Steinfurter marathon
* 20 mrt 2001: Marathon- en UltraCup
* 19 mrt 2001: De inschrijvers voor De 120 van Texel
* 18 mrt 2001: Routebeschrijving La Louvière
* 18 mrt 2001: Verenigingsklassementen Stein
* 18 mrt 2001: Stein per categorie
* 18 mrt 2001: Definitieve uitslag Stein
* 18 mrt 2001: Over de geboorte van De Zestig van Texel
* 17 mrt 2001: Eindstand Limbrutg Trofee
* 16 mrt 2001: Terugblik op Stein
* 14 mrt 2001: Looptip
* 14 mrt 2001: Live reports Stein 11/3 & errata
* 13 mrt 2001: En toen werd ik 40 ...
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names N-R
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 21-28, names A-D
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names N-R
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 11-20, names A-D
* 13 mrt 2001: Stein 6 hour/uur lap recordings/doorkomsten
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names S-Z
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names N-R
* 13 mrt 2001: Lap recordings Stein
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names K-M
* 13 mrt 2001: Laps 1-10, names E-J
* 13 mrt 2001: Laps 1-10; names A-D
* 12 mrt 2001: Diever marathon
* 12 mrt 2001: Recordbezoek aan UltraNed tijdens Stein 6 uur!
* 11 mrt 2001: Stein 50K splits
* 11 mrt 2001: Budel Dorplein 10:15 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 5:10 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 4:16 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 4:10 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 3:30 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 3:15 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 2:48 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 2:08 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 1:40 p.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:40 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:18 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 12:15 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein 11:15 a.m.
* 11 mrt 2001: Stein is on the air!
* 10 mrt 2001: Participants 6 hours Stein
* 10 mrt 2001: Bulletin board Stein
* 10 mrt 2001: Lap length / rondelengte Stein
* 9 mrt 2001: WK indoor ...
* 7 mrt 2001: Stein moet parcours aanpassen!
* 6 mrt 2001: Taiwan 24 uur baanloop
* 6 mrt 2001: Prikbord experiment
* 5 mrt 2001: Persbericht Stein
* 5 mrt 2001: La Louvière 6 uur/hours/heures
* 2 mrt 2001: Friese Elfsteden Ultramarathon
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2001
 

Tijden per Deelnemer - 6e Meulenberg Recycling Ultraloop Stein 2001;Doorkomst ronden 11-20
Nr StartNrCat Naam Nat Club 39263m 42842m 46421m 50000m 53579m 57158m 60737m 64316m 67895m 71474m
200 218 Msen Saes, Henri NED Geleen 04:17:57 04:45:43 05:12:56 05:43:11
201 138 M50 Sande van de, Jack NED Achil '87 03:13:07 03:33:35 04:03:03 04:24:25 04:57:44 05:20:27 05:46:14
202 22 Msen Santen, Martin D Post SV Osnabrück 03:51:44 04:14:04
203 169 V20 Schäfer, Sabine D Troisdorfer LG M.U.T. 03:55:46 04:20:05 04:44:47 05:09:28 05:33:56 05:56:54
204 244 M50 Scharrenberg, Ulrich NED TSV Hochdahl 03:16:09 03:34:24 03:52:25 04:10:14 04:29:37 04:48:06 05:06:23 05:25:04 05:43:07 05:59:34
205 55 M40 Schild, Wilhelm D SG Ruhrgas Essen
206 123 M45 Schipper, D.A. NED av Veteranen Nederland 03:23:30 03:43:57 04:03:55
207 60 M40 Schödel, Wolfgang D ASV-LT Kemperdick e.V. 04:45:23 05:18:07 05:49:33
208 117 M45 Scholten, Karl-Heinz D LLG Laufsport Kevelaer 03:33:59 03:55:52 04:17:43 04:38:58 05:02:28 05:24:36 05:48:21
209 136 M50 Schoon, Karl-Heinz D ASV-LT Kemperdick e.V. 04:26:59 04:55:16 05:25:29 05:53:00
210 239 V50 Schröder, Helga D TV Friesen Telgte 04:35:35 05:02:47 05:29:13 05:54:39
211 145 M50 Schut, Frank NED Roderwolde 04:12:22 04:37:55 05:05:48 05:33:51 05:59:15
212 229 Msen Schuurs, Lambert NED Nieuwstadt
213 148 M50 Simankou, Stanislau W-R Butaber 03:38:27 04:03:27 04:28:47 04:53:09
214 98 M45 Sipers, Henk NED av Veteranen Nederland 03:15:37 03:35:13 03:55:08 04:15:22 04:35:40 04:57:33 05:19:05 05:40:34
215 279 M55 Smitka, Paul NED Veteranen Nederland 03:14:59 03:33:22 03:52:06 04:10:59 04:29:19 04:48:12 05:08:18 05:28:34 05:47:24
216 135 M50 Spaan, Chiel NED av Monnickendam 03:58:16
217 180 V20 Spellerberg, Simone D DLC Aachen 03:47:09 04:08:44
218 28 Msen Spirk, Peter NED Bocholtz 03:18:12 03:38:23 03:59:57 04:22:39 04:45:16 05:06:55 05:28:13 05:49:43
219 249 V40 Stangneth, Ingrid D TV Friesen Telgte 03:51:38 04:14:47 04:41:10 05:09:28 05:38:05
220 284 Steeger, Udo
221 167 V20 Steeger, Ulrike D Troisdorfer LG M.U.T. 03:11:52 03:29:11 03:47:04 04:05:15 04:23:33 04:42:09 05:00:38 05:19:11 05:38:00 05:57:44
222 236 M55 Steen van der, Hans NED av Veteranen Nederland 04:10:04 04:34:36
223 210 V50 Susanne Eckardt D LLG Laufsport Kevelaer 04:54:52 05:22:56 05:50:05
224 261 M40 Taelman, Lucien B JSMC 02:37:55 02:52:13 03:06:37 03:21:07 03:35:53 03:50:37 04:05:21 04:20:32 04:35:48 04:51:45
225 199 V40 Theissen, Maria D DLC Aachen 03:46:48 04:07:48 04:28:35 04:49:13 05:09:39 05:29:55 05:48:50
226 216 Msen Tieleman, Rob NED TRR 03:22:33 03:42:01 04:02:25 04:23:49 04:50:18 05:21:14 05:49:51
227 82 M45 Tijskens, Henri B Heusden-Zolder(B) 03:25:17 03:50:29 04:14:42 04:35:38 05:00:28 05:24:00 05:47:46
228 108 M45 Turksma, Siebe NED GAC Hilversum
229 1 Msen Vandendriessche, Jan B HAC 02:31:09 02:45:06 02:59:06 03:13:03 03:27:31 03:41:53 03:56:39 04:11:46 04:27:04 04:42:39
230 125 M45 Vandewal, Jacques B MACD 03:43:35 04:04:32 04:25:27 04:46:10 05:07:02 05:27:58 05:48:42
231 81 M40 Vanlangendonck, Bernard B BRRC-AVT 03:00:13 03:18:07 03:43:03 04:01:05 04:18:57 04:36:33 04:54:13 05:12:02 05:30:22 05:48:03
232 152 M50 Vekemans, Alfons B AVZK 03:07:07 03:27:07 03:47:25 04:07:59 04:29:49 04:51:50 05:13:17 05:34:31 05:58:52
233 282 M55 Verbeke, Robert 03:20:05 03:40:06 04:01:15 04:23:13 04:46:03 05:12:34 05:34:30 05:55:18
234 44 Msen Vercruysse, Rudi B Molenlopers Bekegem 02:58:35 03:14:59 03:31:32 03:48:23 04:05:41 04:23:16 04:40:46 04:58:30 05:16:32 05:35:14
235 14 Msen Verdonck, Philip B T 'Swin 02:43:19 02:58:22 03:13:48 03:29:30 03:45:45 04:02:58 04:19:55 04:37:15 04:56:27 05:15:33
236 274 M45 Vermeer, Frans NED av Monnickendam 03:09:42 03:27:51
237 253 Msen Ververgaert, Mike NED AVON
238 252 Msen Visschedijk, Johan NED Hellas Utrecht 03:25:14 03:46:50 04:06:28 04:28:16 04:48:56 05:08:46 05:28:46
239 119 M45 Visschers, Johan NED av Caesar 03:35:44 03:58:16 04:30:12 04:55:30
240 226 M45 Völl, Günter D LG Mützenich 03:40:14 04:01:10 04:22:37 04:43:38 05:05:26 05:27:21 05:48:06
241 124 M45 Waack, Hans D DJK Frankenberg AC 03:20:26 03:41:18 04:02:30 04:24:12
242 181 V20 Wasser, Ellen D LLG Laufsport Kevelaer 05:03:43 05:34:28
243 31 Msen Wasser, Peter D LLG Laufsport Kevelaer 03:21:56 03:47:13 04:43:52 05:11:38 05:49:22
244 212 Msen Weiss, Florian D USC Bochum e.V. 03:47:54 04:09:18 04:32:11 04:56:49 05:24:25 05:48:21
245 264 M60 Werder, Walter CH LG Horn 04:02:09 04:32:45 05:04:04 05:33:37
246 104 M45 Wienands, Guido D TV Obermaubach 04:40:36 05:07:15
247 272 M40 Wilhelmy, Jurgen D Troisdorfer LG M.U.T.
248 36 Msen Willems, André D Troisdorfer LG M.U.T. 03:32:11 03:52:05 04:09:17 04:26:54 04:43:45 05:01:51 05:21:39 05:41:42
249 201 V40 Winkels, Christel D LLG Laufsport Kevelaer
250 110 M45 Winkhold-Gallina, Werner D Body Fit Team 03:55:01 04:28:01 05:03:13 05:31:53 05:53:45
251 259 V20 Winter de, An B Runners Wetteren 04:09:19 04:35:07 05:00:43 05:26:46 05:53:43
252 263 Msen Wolff, Peri D DJK Frankenberg
253 187 V40 Zerressen, Martina D VSV Grenzland Wegberg 03:17:01 03:35:17 03:53:43 04:11:59 04:30:13 04:49:00 05:08:25 05:27:37 05:46:54
254 221 M45 Zimmermann, Walter D TV 1884 Marktheidenfeld 03:36:23 03:57:49 04:19:12 04:41:12 05:03:09 05:24:09 05:44:06
{efixed] 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]