Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
18 sep 2019
Sri Chinmoy 6 uur op zaterdag 28 september
14 sep 2019
Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
14 sep 2019
Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
14 sep 2019
Hinke Schokker wint de RUN met nieuw Nederlands record!
Nieuws in 2019
* September
* 18 sep 2019: Sri Chinmoy 6 uur op zaterdag 28 september
* 14 sep 2019: Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
* 14 sep 2019: Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
* 14 sep 2019: Hinke Schokker wint de RUN met nieuw Nederlands record!
* 14 sep 2019: Matteo Lucchese wint de RUN Winschoten 100 km
* 14 sep 2019: Tussenstanden NK 100 km
* 14 sep 2019: Prachtige 50 km tijden in Winschoten (met link naar de einduitslag)
* 9 sep 2019: Voorbeschouwing RUN Winschoten 2019
* 6 sep 2019: WK 50 km Brasov, kort verslag
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Februari 2009
 
De Transeurope-Footrace 2009 gaat op 19 april van start in Bari in het puntje van Italië en na 64 etappes is dan de finish op de Noordkaap op 21 juni.
Zie voor allerlei info de nieuwe site
http://www.transeurope-footrace.org/tefr09/index.php
en de oude site
http://www.transeurope-footrace.org/tel_09/index.php

Er zijn op papier 66 deelnemers (startnummer 0 Peter Bartel t/m stnr 65 Sigrid Eichner) uit 12 landen: 25 uit Duitsland, 14 uit Japan, 7 uit Frankrijk, 7 uit Nederland, 4 uit Zwitserland, 2 uit Noorwegen, 2 uit Zweden, 1 uit Finland, Zuid Korea, Taiwan, Turkije en de USA.

stnr Vrouwen (13)

7 Elke Streicher GER Gerlingen
9 Heike Pawzik GER Rostock
16 Jenni de Groot NED Leeuwarden
18 Hiroko Okiyama JPN Tokio
36 Ria Buiten NED Biddinghuizen
45 Martina Hausmann GER Würzburg
42 Kazuko Kaihata JPN Kurashiki
49 Ahn Byeung Sik KOR Jeju
52 Saeko Kishimoto JPN Gunma
54 Dagmar Großheim GER Gräfenberg
61 Okuno Tomoko JPN Tokyo
62 Furuyama Takako JPN Tokyo
65 Sigrid Eichner GER Berlin

Mannen (53)

0 Peter Bartel GER Berlin
1 Robert Wimmer GER Nürnberg
2 Martin Wagen SUI Biel-Benken
3 Jean-Herve Duchesne FRA Saint-Germain
4 Jürgen Zuth GER Siegelsbach
5 Theo Cloosterman NED Veldhoven
6 Werner Selch GER Amberg
8 Russell Secker USA Austin/Texas
10 Bernd Wagner GER Duisburg
11 René Strosny GER Filderstadt
12 Jan Nabuurs NED Westerbeek
13 Ulrich Zach GER Rödental
14 Cor Westhuis NED Dalfsen
15 Jörg Koenig GER Stade
17 Janne Kankaasyrjä FIN Järvenpää
19 Tom Wolter-Roessler GER Ulm-Böfingen
20 Christian Marti SUI Zürich
21 Stephane Pelissier FRA Lanta
22 Theo Huhnholt GER Waldkraiburg
23 Richard Hofbauer GER Rosenheim
24 Theo Kuijpers NED Westerbeek
25 Christophe Midelet FRA Gizy / Aisne
26 Klaus Neumann GER Stuttgart
27 Andreas Falk SWE Sollentuna
28 Mike Friedl TUR Yesiköy
29 Ubel Dijk NED Drachten
30 Rainer Koch GER Dettelbach
31 Fabrice Viaud FRA Rezè
32 Takasumi Senoo JPN Yokohama
33 Gèrard Denis FRA Fouesnant
34 Shoji Konoeda JPN Osaka
35 Matthias Bramstang SWE Halmstad
37 Yasumasa Namikoshi JPN Osaka
38 Hans-Jürge Schlotter GER Horb-Bittelbronn
39 Roger Warenghem FRA Le Touvet
40 Eiolf Eivindsen NOR Mosjøen
41 Trond Sjavik NOR Mosjøen
43 Kenji Hara JPN Utsunomiya
44 Yasuo Kanai JPN Yokohama
46 Shigeru Mitsuhashi JPN Sapporo
47 Kazuhiko Horiguchi JPN Kitakata
48 Heinz Jäckel GER Hennef
50 Tsuyoshi Sugawara JPN Hasuda
51 Klaus Wanner GER Holzgerlingen
53 Achim Heukemes GER Gräfenberg
55 Ching-Hui Chen TPE Taipeh
56 Koji Nakamura JPN Osaka
57 Joachim Hauser GER Dettenhausen
58 Hans Damm GER Neu-Isenburg
59 Markus Bernhard SUI Thunstetten
60 Hermann Böhm GER Weiherhammer
63 Christian Fatton SUI Noiraigue
64 Alain Lemarchand FRA Neuric sur I'Is

De zeven Nederlanders zijn in volgorde van startnummer (is aanmelding): 5 Theo Cloosterman, 12 Jan Nabuurs, 14 Cor Westhuis, 16 Jenni de Groot, 24 Theo Kuijpers, 29 Ubel Dijk en 36 Ria Buiten.

Over Cor Westhuis verscheen deze week een krantenartikel:

Ultraloper klaar voor monstertocht
door Hans Keesmaat. woensdag 11 februari 2009 | 07:00
http://www.destentor.nl/regio/vechtdal/4488860/Ultraloper-klaar-voor-monstertocht.ece

Ria Buiten liep afgelopen weekend 100 km als training aan de buitenkant van de nieuwe 5 km lange ijsbaan FlevOnice in haar woonplaats, zie http://www.riasrun.nl/ . Er werden opnames gemaakt door Omroep Flevoland, die zijn te vinden op haar website en op
http://www.omroepflevoland.nl/2771fa14-556d-4414-bf05-54f6d4c7a8f0.aspx?NewsID=56627

UltraNed heeft aan de andere 5 Nederlanders gevraagd hoe het met hun voorbereiding gaat en hoopt daar de komende tijd over te berichten.

Zie voor de finishers en andere berichten van de Trans Europa Lauf 2003 http://www.ultraned.org/n_item/f4524_2009_02.php

Martien Baars
(baars provider nioz.nl) 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]