Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
19 feb 2020
25e Dirix Zes Uren en 50 km Ultraloop Stein op 1 maart
11 feb 2020
Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
31 dec 2019
Sri Chinmoy Inspiration Marathon zaterdag 25 januari 2020
28 dec 2019
Trailrunning: samen rennen door de Limburgse heuvels (NRC 6 mei 2019)
Nieuws in 2020
* Februari
* 19 feb 2020: 25e Dirix Zes Uren en 50 km Ultraloop Stein op 1 maart
* 11 feb 2020: Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van April 2009
 
Bij de mannen is het spannend: Rainer Koch loopt elke dag wat in op klassementsleider René Strosny. Achter Hiroko Okiyama staat Ria Buiten stevig op de 2e plaats. Van de 67 starters zijn er nu de laatste dagen 3 uitgevallen.

See all the daily reports (in different languages) at http://www.transeuropalauf.de/tel_09/index.php?lan=de&page=TEFR09&content=Bericht

Stage victories
Males 1st week: 4 Rainer Koch, 3 René Strosny
Females 1st week: 5 Hiroko Okiyama, 1 Ria Buiten, 1 Elke Streicher/Ria Buiten/Hiroko Okiyama

Position        Name                            Total time

after 7 stages after 7 stages

Women
1 Hiroko Okiyama (JAP) 43:56:27
2 Ria Buiten (NED) 45:45:19
3 Furuyama Takako (JAP) 49:32:11
4 Elke Streicher (GER) 51:51:29
5 Jenni De Groot (NED) 53:20:09
6 Kazuko Kaihata (JAP) 55:32:44
7 Heike Pawzik (GER) 60:15:50
8 Sigrid Eichner (GER) 62:34:28
9 Martina Hausmann (GER) 64:24:40
10/11 Okuno Tomoko (JAP) 65:50:24
10/11 Saeko Kishimoto (JAP) 65:50:24


Men
1 René Strosny (GER) 36:49:23
2 Rainer Koch (GER) 36:59:36
3 Robert Wimmer (GER) 39:02:06
4 Christian Fatton (SUI) 39:08:59
5 Takasumi Senoo (JAP) 39:25:08
6 Janne Kankaasyrjä (FIN) 40:23:05
7 Martin Wagen 40:23:11
8 Stephane Pelissier 40:41:27
9 Trond Sjavik 41:39:46
10 Jan Nabuurs (NED) 42:28:22
11 Henry Wehder 43:11:14
12 Hans-Jürgen Schlotter 44:08:41
13 Eiolf Eivindsen 45:28:15
14 Koji Nakamura 46:28:01
15 Achim Heukemes 46:56:43
16 Cor Westhuis (NED) 47:11:20
17 Hans Damm 47:16:45
18 Werner Selch 47:20:50
19 Theo Huhnholt 47:39:42
20 Andreas Falk 48:39:40
21 Matthias Bramstang 48:39:41
22 Jürgen Zuth 48:50:43
23 Markus Bernhard 50:35:53
24 Fabrice Viaud 50:42:49
25 Mike Friedl 50:50:41
26 Ching-Hui Chen 51:55:37
27 Klaus Wanner 52:40:33
28 Yasumasa Namikoshi 53:16:20
29 Tom Wolter-Roessler 53:18:50
30 Ubel Dijk (NED) 53:23:59
31 Shigeru Mitsuhashi 53:27:31
32 Jean-Herve Duchesne 53:28:50
33 Ullrich Zach 53:29:05
34 Russell Secker 54:43:47
35 Shoji Konoeda 55:39:14
36 Christian Marti 57:24:20
37 Gèrard Denis 57:49:18
38 Joachim Hauser 58:11:06
39 Kazuhiko Horiguchi 58:13:39
40/41 Marcel Heinig 58:32:05
40/41 Klaus Neumann 58:32:05
42 Yasuo Kanai 58:48:30
43 Jörg Koenig 58:51:23
44 Alain Lemarchand 58:53:19
45 Roger Warenghem 58:53:25
46 Christophe Midelet 58:53:26
47 Tsuyoshi Sugawara 59:00:57
48 Hermann Böhm 59:07:59
49 Kenji Hara 59:17:34
50 Heinz Jäckel 61:07:07
51 Theo Cloosterman (NED) 64:09:57
52 Theo Kuijpers (NED) 65:05:40
53 Bernd Wagner 65:13:01

dnf Ahn Byeung Sik (KOR) out of time 7th stage
dnf Richard Hofbauer stopped 7th stage
dnf Jürgen Wetzel stopped after 5th stage


Source: http://www.transeuropalauf.de/tel_new/index.php  

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]