Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 mei 2019
Sri Chinmoy 100 km en 50 km zaterdag 25 mei 2019
2 mei 2019
Limburg Loopt Lekker 11 mei, deelnemers welkom
26 apr 2019
De ontwikkeling van het ultralopen in Nederland vanaf 2008
23 apr 2019
Wouter Huitzing loopt FKT op Pieterpad
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 30 mei 2009: TransEurope Foot Race: general ranking after 42 days
* 29 mei 2009: Uit de oude doos: de eerste 12 Uurs Estafette Den Haag 1988
* 28 mei 2009: Marc Vanderlinden getroffen door hersentrombose
* 27 mei 2009: Cor Westhuis moet opgeven, Jan Nabuurs vijfde in TransEurope Footrace
* 26 mei 2009: Teams WK 100 km Torhout bekend
* 26 mei 2009: Tussenstand M&U Cup na Self Transcendence 50K en 100K
* 24 mei 2009: Muzhingi verslaat Shvetsov in de Comrades
* 23 mei 2009: TransEurope Foot Race: general ranking after 35 days
* 21 mei 2009: Lex de Boer wint tweede Woensdag Gehaktdag Marathon te Glimmen
* 21 mei 2009: Self Transcendence 100/50 km 23 mei
* 20 mei 2009: Jan Nabuurs naar de vijfde plaats, Ria Buiten moet strijd staken
* 19 mei 2009: Elfde editie Pieter-ROG-pad 2009
* 18 mei 2009: De 84e editie van de Comrades Marathon 24/5
* 18 mei 2009: Korte mededeling van Gijs Honing
* 17 mei 2009: TransEurope Foot Race: general ranking after 28 days
* 15 mei 2009: Jan Nabuurs zesde in de TransEurope Footrace
* 15 mei 2009: Tussenstand M&U Cup na Antwerpen en Steenbergen
* 15 mei 2009: K(ameraden) en C(amera’s) loopje
* 14 mei 2009: Jan Derksen van AV ’34 overleden
* 13 mei 2009: De 100ste Nederlandse marathon van Peter Akerboom
* 10 mei 2009: Nederlands Kampioenschap 24 uur
* 9 mei 2009: TransEurope FootRace: general ranking after 21 days
* 6 mei 2009: Goede en slechte berichten uit de TransEurope Footrace
* 6 mei 2009: Anne-Cécile Fontaine duldde bij WK slechts twee mannen voor zich
* 3 mei 2009: TransEurope FootRace: general ranking after 2nd week
* 3 mei 2009: Inschrijving Steenbergen verlengd tot 7 mei
* 3 mei 2009: Voorlopige uitslag WC 24 hrs in Bergamo
* 3 mei 2009: Tussenstand WC 24 hrs in Bergamo na 18 uur
* 2 mei 2009: Tussenstand na 12 uur in Bergamo WC 24 hrs
* 2 mei 2009: Tussenstand na 6 uur in Bergamo WC 24 hrs
* 2 mei 2009: Live reports: Bergamo WC / EC 24 hrs has started
* 2 mei 2009: Starters en finishers Zestig van Texel 2009
* 1 mei 2009: Zes Uur Haarlemmermeer op nieuw parcours Vijfhuizen
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2009
 
Afgelopen week wonnen klassementaanvoerders Rainer Koch en Hiroko Okiyama alle etappes. Er stopten 5 lopers maar gelukkig houdt Ria Buiten het nog wel vol. Met de andere 5 Nederlanders die nog aan het algemeen klassement mee doen, gaat het heel goed. Jan Nabuurs is opgerukt naar de 6e en Cor Westhuis naar de 12e plaats.

Stage victories males
week 4: Rainer Koch 7;
week 3: Rainer Koch 5, Takasumi Senoo 2;
week 2: Rainer Koch 6, René Strosny 1;
week 1: Rainer Koch 4, René Strosny 3;

Stage victories females
week 4: Hiroko Okiyama 7;
week 3: Hiroko Okiyama 6, Furuyama Takako 1;
week 2: Hiroko Okiyama 7;
week 1: Hiroko Okiyama 5, Ria Buiten 1, multiple winners 1.

Position after

28 21 14 7 stages

Women
1 1 1 1 Hiroko Okiyama (JAP) 199:47:3

2 2 3 3 Furuyama Takako (JAP) 221:44:1
3 4 4 4 Elke Streicher (GER) 230:02:4
4 3 2 2 Ria Buiten (NED) 238:18:4
5 5 5 5 Jenni De Groot (NED) 241:58:5
6 6 6 6 Kazuko Kaihata (JAP) 266:41:2
7 7 7 7 Heike Pawzik (GER) 287:31:1
8 8 9 10/11 Okuno Tomoko (JAP) 301:48:0
9 9 11 10/11 Saeko Kishimoto (JAP) 302:18:0

dnf 10 8 9 Martina Hausmann (GER)


Men
1 1 1 2 Rainer Koch (GER) 159:33:4

2 2 2 1 René Strosny (GER) 164:24:0
3 3 3 5 Takasumi Senoo (JAP) 166:08:5
4 4 4 3 Robert Wimmer (GER) 177:11:0
5 7 7 9 Trond Sjavik (NOR) 182:25:1
6 8 8 10 Jan Nabuurs (NED) 184:18:2
7 5 5 7 Martin Wagen (SUI) 185:11:1
8 6 6 6 Janne Kankaasyrjä (FIN) 188:46:3
9 9 9 11 Henry Wehder (NOR) 193:55:5
10 10 11 12 Hans-Jürgen Schlotter (GER) 199:45:2
11 11 10 8 Stephane Pelissier 203:32:1
12 13 13 16 Cor Westhuis (NED) 206:20:3
13 12 12 13 Eiolf Eivindsen 207:01:1
14 15 18 15 Achim Heukemes 210:08:2
15 18 22 18 Werner Selch 213:22:3
16/17 19/20 20/21 21 Matthias Bramstang 214:52:2
16/17 19/20 20/21 20 Andreas Falk 214:52:2
18 22 23 24 Fabrice Viaud 221:59:5
19 23 24 25 Mike Friedl 229:22:4
20 24 25 23 Markus Bernhard 232:21:5
21 21 19 4 Christian Fatton 232:56:3
22 25 27 26 Ching-Hui Chen 234:18:5
23 26 28 33 Ullrich Zach 236:40:5
24 28 30 40/41 Marcel Heinig 238:24:3
25 27 26 27 Klaus Wanner 240:33:2
26 29 29 30 Ubel Dijk (NED) 242:00:3
27 31 31 29 Tom Wolter-Roessler 246:01:4
28 32 41 45 Roger Warenghem 251:17:2
29 33 40 44 Alain Lemarchand 252:40:5
30 30 15 14 Koji Nakamura 253:22:2
31 34 33 34 Russell Secker 261:32:1
32 40 43 48 Hermann Böhm 262:11:3
33 35 35 37 Gèrard Denis 262:51:2
34 36 39 38 Joachim Hauser 263:26:1
35 37 37 36 Christian Marti 263:48:5
36 39 38 42 Yasuo Kanai 264:20:4
37 43 42 43 Jörg Koenig 268:46:4
38 41 34 40/41 Klaus Neumann 269:46:1
39 44 46 47 Tsuyoshi Sugawara 270:11:2
40 42 36 35 Shoji Konoeda 270:40:5
41 45 49 53 Bernd Wagner 275:42:5
42 47 47 50 Heinz Jäckel 284:59:5
43 46 44 31 Shigeru Mitsuhashi 288:39:5
44 48 50 52 Theo Kuijpers (NED) 290:30:3

dnf 16 16 19 Theo Huhnholt (GER)
dnf 17 14 17 Hans Damm (GER)
dnf 14 17 22 Jürgen Zuth (GER)
dnf 38 32 28 Yasumasa Namikoshi (JAP)

Adapted from 'Wertungen' under TEFR09 at http://www.transeuropalauf.de/tel_09/index.php

Martien Baars 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]