Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2009
 
Afgelopen week wonnen klassementaanvoerders Rainer Koch en Hiroko Okiyama weer alle etappes: de laatste 5 in Duitsland en de eerste 2 in Zweden. Ria Buiten moest op medisch advies stoppen maar zit al wel weer bij de groep en hoopt later weer mee te kunnen lopen, zoals Theo Cloosterman nu al bijna 2 weken doet. Met de andere 5 Nederlanders die nog aan het algemeen klassement mee doen, gaat het nog steeds uitstekend. Jan Nabuurs is opgerukt naar de 5e plaats en Cor Westhuis heeft de 12e plaats stevig in handen en kruipt naar plek 11.
Annemieke Cloosterman is het meest ijverig in de Nederlandse berichtgeving, met mooie sfeerimpressies: http://footrace.wordpress.com/2009/

Stage victories males
week 5: Rainer Koch 7;
week 4: Rainer Koch 7;
week 3: Rainer Koch 5, Takasumi Senoo 2;
week 2: Rainer Koch 6, René Strosny 1;
week 1: Rainer Koch 4, René Strosny 3;

Stage victories females
week 5: Hiroko Okiyama 7;
week 4: Hiroko Okiyama 7;
week 3: Hiroko Okiyama 6, Furuyama Takako 1;
week 2: Hiroko Okiyama 7;
week 1: Hiroko Okiyama 5, Ria Buiten 1, multiple winners 1.

 Position after                                            Total time

35 28 21 14 7 stages after 35
stages
Women
1 1 1 1 1 Hiroko Okiyama (JAP) 243:51:13

2 2 2 3 3 Furuyama Takako (JAP) 271:07:13
3 3 4 4 4 Elke Streicher (GER) 282:19:47
4 5 5 5 5 Jenni De Groot (NED) 297:03:48
5 6 6 6 6 Kazuko Kaihata (JAP) 321:46:32
6 7 7 7 7 Heike Pawzik (GER) 355:05:44
7 8 8 9 10/11 Okuno Tomoko (JAP) 373:10:08
8 9 9 11 10/11 Saeko Kishimoto (JAP) 373:28:58

dnf 4 3 2 2 Ria Buiten (NED)

Men
1 1 1 1 2 Rainer Koch (GER) 195:19:21

2 2 2 2 1 René Strosny (GER) 204:59:42
3 3 3 3 5 Takasumi Senoo (JAP) 205:05:22
4 4 4 4 3 Robert Wimmer (GER) 216:22:45
5 6 8 8 10 Jan Nabuurs (NED) 223:29:46
6 7 5 5 7 Martin Wagen (SUI) 227:20:53
7 5 7 7 9 Trond Sjavik (NOR) 228:24:54
8 8 6 6 6 Janne Kankaasyrjä (FIN) 232:22:57
9 9 9 9 11 Henry Wehder (NOR) 235:54:57
10 10 10 11 12 Hans-Jürgen Schlotter (GE243:48:37
11 11 11 10 8 Stephane Pelissier 249:15:57
12 12 13 13 16 Cor Westhuis (NED) 249:36:47
13 13 12 12 13 Eiolf Eivindsen 251:26:51
14 14 15 18 15 Achim Heukemes 256:25:50
15 15 18 22 18 Werner Selch 261:47:57
16 18 22 23 24 Fabrice Viaud 271:37:24
17/1816/17 19/20 20/21 21 Matthias Bramstang 275:37:54
17/1816/17 19/20 20/21 20 Andreas Falk 275:37:54
19 21 21 19 4 Christian Fatton 281:48:34
20 22 25 27 26 Ching-Hui Chen 283:27:06
21 20 24 25 23 Markus Bernhard 283:27:23
22 23 26 28 33 Ullrich Zach 288:07:49
23 19 23 24 25 Mike Friedl 290:04:25
24 24 28 30 40/41 Marcel Heinig 290:41:43
25 25 27 26 27 Klaus Wanner 292:35:17
26 26 29 29 30 Ubel Dijk (NED) 294:49:39
27 27 31 31 29 Tom Wolter-Roessler 300:01:42
28 28 32 41 45 Roger Warenghem 304:12:41
29 29 33 40 44 Alain Lemarchand 305:36:09
30 30 30 15 14 Koji Nakamura 311:35:35
31 31 34 33 34 Russell Secker 317:32:38
32 35 37 37 36 Christian Marti 321:04:42
33 33 35 35 37 Gèrard Denis 321:47:31
34 32 40 43 48 Hermann Böhm 323:39:46
35 36 39 38 42 Yasuo Kanai 323:53:56
36 34 36 39 38 Joachim Hauser 326:50:21
37 37 43 42 43 Jörg Koenig 330:57:05
38 41 45 49 53 Bernd Wagner 333:10:03
39 38 41 34 40/41 Klaus Neumann 333:25:51
40 39 44 46 47 Tsuyoshi Sugawara 333:30:26
41 40 42 36 35 Shoji Konoeda 338:49:38
42 42 47 47 50 Heinz Jäckel 351:45:48
43 43 46 44 31 Shigeru Mitsuhashi 354:45:07
44 44 48 50 52 Theo Kuijpers (NED) 358:05:10

Adapted from 'Wertungen' under TEFR09 at http://www.transeuropalauf.de/tel_09/index.php

Martien Baars 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]