Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
21 sep 2019
Voorbeschouwing Spartathlon 2019
18 sep 2019
Sri Chinmoy 6 uur op zaterdag 28 september
14 sep 2019
Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
14 sep 2019
Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
Nieuws in 2019
* September
* 21 sep 2019: Voorbeschouwing Spartathlon 2019
* 18 sep 2019: Sri Chinmoy 6 uur op zaterdag 28 september
* 14 sep 2019: Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
* 14 sep 2019: Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
* 14 sep 2019: Hinke Schokker wint de RUN met nieuw Nederlands record!
* 14 sep 2019: Matteo Lucchese wint de RUN Winschoten 100 km
* 14 sep 2019: Tussenstanden NK 100 km
* 14 sep 2019: Prachtige 50 km tijden in Winschoten (met link naar de einduitslag)
* 9 sep 2019: Voorbeschouwing RUN Winschoten 2019
* 6 sep 2019: WK 50 km Brasov, kort verslag
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2009
 
Ook bij sommige toppers loopt het nu niet altijd even goed. Rainer Koch won weer alle etappes maar René Strosny verloor de 2e plaats aan Takasumi Senoo. Elke Streicher wint alle 5 de laatste etappes terwijl Hiroko Okiyama laat binnenkomt maar nog wel een grote voorsprong heeft in het klassement. Jan Nabuurs, Ubel Dijk en Theo Kuijpers blijven elk in hun eigen tempo goed gaan maar problemen bij Jenni de Groot. Vandaag heeft ze helaas moeten opgeven.
Zie ook de Leeuwarder Courant http://www.leeuwardercourant.nl/nieuws/sport/atletiek/article4792091.ece/Europa-loop_Jenni_de_Groot_ten_einde

Stage victories males
week 7: Rainer Koch 7

week 4,5,6: Rainer Koch 21
week 1,2,3: Rainer Koch 15, René Strosny 4, Takasumi Senoo 2

Stage victories females
week 7: Elke Streicher 5, Hiroko Okiyama 2

week 4,5,6: Hiroko Okiyama 21
week 1,2,3: Hiroko Okiyama 18, Furuyama Takako 1, Ria Buiten 1, multiple 1

Position after                                                                  Total time

49 42 35 28 21 14 7 stages after 49
stages
Women
1 1 1 1 1 1 1 Hiroko Okiyama (JAP) 355:20:15

2 2 2 2 2 3 3 Furuyama Takako (JAP) 388:26:53
3 3 3 3 4 4 4 Elke Streicher (GER) 399:16:20
4 5 5 6 6 6 6 Kazuko Kaihata (JAP) 452:57:35
5 6 6 7 7 7 7 Heike Pawzik (GER) 510:16:42
6 7 7 8 8 9 10/11 Okuno Tomoko (JAP) 533:54:04
7 8 8 9 9 11 10/11 Saeko Kishimoto (JAP) 535:45:00

dnf 4 4 5 5 5 5 Jenni De Groot (NED)

Men
1 1 1 1 1 1 2 Rainer Koch (GER) 278:06:35

2 3 3 3 3 3 5 Takasumi Senoo (JAP) 296:38:41
3 2 2 2 2 2 1 René Strosny (GER) 296:56:59
4 4 4 4 4 4 3 Robert Wimmer (GER) 306:16:58
5 5 5 6 8 8 10 Jan Nabuurs (NED) 315:44:47
6 6 6 7 5 5 7 Martin Wagen (SUI) 323:41:00
7 7 7 5 7 7 9 Trond Sjavik (NOR) 327:13:20
8 8 8 8 6 6 6 Janne Kankaasyrjä (FIN) 335:28:51
9 9 9 9 9 9 11 Henry Wehder (NOR) 336:27:02
10 11 13 13 12 12 13 Eiolf Eivindsen (NOR) 346:22:17
11 10 10 10 10 11 12 Hans-Jürgen Schlotter (G 346:35:14
12 12 11 11 11 10 8 Stephane Pelissier (FRA) 350:35:03
13 13 14 14 15 18 15 Achim Heukemes (GER) 361:45:01
14 14 15 15 18 22 18 Werner Selch (GER) 369:29:37
15 18 21 20 24 25 23 Markus Bernhard (SUI) 384:29:30
16/17 16/17 17/18 16/17 19/20 20/21 21 Matthias Bramstang (SWE) 388:13:50
16/17 16/17 17/18 16/17 19/20 20/21 20 Andreas Falk (SWE) 388:13:50
18 19 19 21 21 19 4 Christian Fatton (SUI) 393:56:48
19 20 22 23 26 28 33 Ullrich Zach (GER) 394:16:57
20 15 16 18 22 23 24 Fabrice Viaud (FRA) 394:40:24
21 21 20 22 25 27 26 Ching-Hui Chen (TAP) 402:37:20
22 22 24 24 28 30 40/41 Marcel Heinig (GER) 407:01:01
23 23 25 25 27 26 27 Klaus Wanner (GER) 409:58:42
24 24 26 26 29 29 30 Ubel Dijk (NED) 418:06:48
25 25 27 27 31 31 29 Tom Wolter-Roessler (GER 422:08:07
26 26 28 28 32 41 45 Roger Warenghem (FRA) 422:53:48
27 27 29 29 33 40 44 Alain Lemarchand (FRA) 424:17:16
28 29 30 30 30 15 14 Koji Nakamura (JAP) 436:22:40
29 30 31 31 34 33 34 Russell Secker (USA) 449:04:42
30 28 23 19 23 24 25 Mike Friedl (TUR) 450:44:45
31 31 33 33 35 35 37 Gèrard Denis (FRA) 454:35:57
32 32 32 35 37 37 36 Christian Marti (SUI) 455:18:12
33 33 35 36 39 38 42 Yasuo Kanai (JAP) 464:20:54
34 34 34 32 40 43 48 Hermann Böhm (GER) 466:08:05
35 36 38 41 45 49 53 Bernd Wagner (GER) 467:33:35
36 35 36 34 36 39 38 Joachim Hauser (GER) 471:42:36
37 37 37 37 43 42 43 Jörg Koenig (GER) 474:17:06
38 38 39 38 41 34 40/41 Klaus Neumann (GER) 480:27:58
39 39 40 39 44 46 47 Tsuyoshi Sugawara (JAP) 484:38:38
40 40 41 40 42 36 35 Shoji Konoeda (JAP) 491:20:52
41 41 42 42 47 47 50 Heinz Jäckel (GER) 501:22:38
42 42 44 44 48 50 52 Theo Kuijpers (NED) 513:58:59

Adapted from 'Wertungen' under TEFR09 at http://www.transeuropalauf.de/tel_09/index.php

Martien Baars 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]