Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
11 feb 2020
Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
31 dec 2019
Sri Chinmoy Inspiration Marathon zaterdag 25 januari 2020
28 dec 2019
Trailrunning: samen rennen door de Limburgse heuvels (NRC 6 mei 2019)
27 dec 2019
Eindstand M&U Cup 2019
Nieuws in 2020
* Februari
* 11 feb 2020: Zestig van Texel ontloopt de Paasdrukte van 2021
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2009
 
Ook bij sommige toppers loopt het nu niet altijd even goed. Rainer Koch won weer alle etappes maar René Strosny verloor de 2e plaats aan Takasumi Senoo. Elke Streicher wint alle 5 de laatste etappes terwijl Hiroko Okiyama laat binnenkomt maar nog wel een grote voorsprong heeft in het klassement. Jan Nabuurs, Ubel Dijk en Theo Kuijpers blijven elk in hun eigen tempo goed gaan maar problemen bij Jenni de Groot. Vandaag heeft ze helaas moeten opgeven.
Zie ook de Leeuwarder Courant http://www.leeuwardercourant.nl/nieuws/sport/atletiek/article4792091.ece/Europa-loop_Jenni_de_Groot_ten_einde

Stage victories males
week 7: Rainer Koch 7

week 4,5,6: Rainer Koch 21
week 1,2,3: Rainer Koch 15, René Strosny 4, Takasumi Senoo 2

Stage victories females
week 7: Elke Streicher 5, Hiroko Okiyama 2

week 4,5,6: Hiroko Okiyama 21
week 1,2,3: Hiroko Okiyama 18, Furuyama Takako 1, Ria Buiten 1, multiple 1

Position after                                                                  Total time

49 42 35 28 21 14 7 stages after 49
stages
Women
1 1 1 1 1 1 1 Hiroko Okiyama (JAP) 355:20:15

2 2 2 2 2 3 3 Furuyama Takako (JAP) 388:26:53
3 3 3 3 4 4 4 Elke Streicher (GER) 399:16:20
4 5 5 6 6 6 6 Kazuko Kaihata (JAP) 452:57:35
5 6 6 7 7 7 7 Heike Pawzik (GER) 510:16:42
6 7 7 8 8 9 10/11 Okuno Tomoko (JAP) 533:54:04
7 8 8 9 9 11 10/11 Saeko Kishimoto (JAP) 535:45:00

dnf 4 4 5 5 5 5 Jenni De Groot (NED)

Men
1 1 1 1 1 1 2 Rainer Koch (GER) 278:06:35

2 3 3 3 3 3 5 Takasumi Senoo (JAP) 296:38:41
3 2 2 2 2 2 1 René Strosny (GER) 296:56:59
4 4 4 4 4 4 3 Robert Wimmer (GER) 306:16:58
5 5 5 6 8 8 10 Jan Nabuurs (NED) 315:44:47
6 6 6 7 5 5 7 Martin Wagen (SUI) 323:41:00
7 7 7 5 7 7 9 Trond Sjavik (NOR) 327:13:20
8 8 8 8 6 6 6 Janne Kankaasyrjä (FIN) 335:28:51
9 9 9 9 9 9 11 Henry Wehder (NOR) 336:27:02
10 11 13 13 12 12 13 Eiolf Eivindsen (NOR) 346:22:17
11 10 10 10 10 11 12 Hans-Jürgen Schlotter (G 346:35:14
12 12 11 11 11 10 8 Stephane Pelissier (FRA) 350:35:03
13 13 14 14 15 18 15 Achim Heukemes (GER) 361:45:01
14 14 15 15 18 22 18 Werner Selch (GER) 369:29:37
15 18 21 20 24 25 23 Markus Bernhard (SUI) 384:29:30
16/17 16/17 17/18 16/17 19/20 20/21 21 Matthias Bramstang (SWE) 388:13:50
16/17 16/17 17/18 16/17 19/20 20/21 20 Andreas Falk (SWE) 388:13:50
18 19 19 21 21 19 4 Christian Fatton (SUI) 393:56:48
19 20 22 23 26 28 33 Ullrich Zach (GER) 394:16:57
20 15 16 18 22 23 24 Fabrice Viaud (FRA) 394:40:24
21 21 20 22 25 27 26 Ching-Hui Chen (TAP) 402:37:20
22 22 24 24 28 30 40/41 Marcel Heinig (GER) 407:01:01
23 23 25 25 27 26 27 Klaus Wanner (GER) 409:58:42
24 24 26 26 29 29 30 Ubel Dijk (NED) 418:06:48
25 25 27 27 31 31 29 Tom Wolter-Roessler (GER 422:08:07
26 26 28 28 32 41 45 Roger Warenghem (FRA) 422:53:48
27 27 29 29 33 40 44 Alain Lemarchand (FRA) 424:17:16
28 29 30 30 30 15 14 Koji Nakamura (JAP) 436:22:40
29 30 31 31 34 33 34 Russell Secker (USA) 449:04:42
30 28 23 19 23 24 25 Mike Friedl (TUR) 450:44:45
31 31 33 33 35 35 37 Gèrard Denis (FRA) 454:35:57
32 32 32 35 37 37 36 Christian Marti (SUI) 455:18:12
33 33 35 36 39 38 42 Yasuo Kanai (JAP) 464:20:54
34 34 34 32 40 43 48 Hermann Böhm (GER) 466:08:05
35 36 38 41 45 49 53 Bernd Wagner (GER) 467:33:35
36 35 36 34 36 39 38 Joachim Hauser (GER) 471:42:36
37 37 37 37 43 42 43 Jörg Koenig (GER) 474:17:06
38 38 39 38 41 34 40/41 Klaus Neumann (GER) 480:27:58
39 39 40 39 44 46 47 Tsuyoshi Sugawara (JAP) 484:38:38
40 40 41 40 42 36 35 Shoji Konoeda (JAP) 491:20:52
41 41 42 42 47 47 50 Heinz Jäckel (GER) 501:22:38
42 42 44 44 48 50 52 Theo Kuijpers (NED) 513:58:59

Adapted from 'Wertungen' under TEFR09 at http://www.transeuropalauf.de/tel_09/index.php

Martien Baars 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]