Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
16 okt 2019
Website Ultraplatform tijdelijk uit de lucht
14 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 12-13 oktober
5 okt 2019
Jan Albert Lantink verbetert Wereldbestprestatie M60 100 mijl
29 sep 2019
Marathon Berlijn 2019
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* 30 jun 2009: Zesde ultra-editie Ronde van Amsterdam 4/7
* 29 jun 2009: Deelnemers dé 50 km van Assen (voorlopig)
* 28 jun 2009: Dé 50 km van Assen en Leo Pardaens
* 23 jun 2009: Afscheid van Marc Papa van de 100 km en verder
* 23 jun 2009: Tussentijden in de WHWR 2009
* 22 jun 2009: Afscheid van Ultra op hoog niveau
* 21 jun 2009: Nieuwe tussenstand M&U Cup na 12 uren van Den Haag
* 21 jun 2009: TransEurope FootRace 2009
* 21 jun 2009: Jan-Albert Lantink 2e in de West Highland Way Race
* 21 jun 2009: TransEurope Foot Race: general ranking after 63 days
* 19 jun 2009: Live Updates from Torhout 100km WC / EC
* 18 jun 2009: Lex de Boer wint Pinetum-marathon
* 17 jun 2009: Nog maar een paar dagen in de TransEurope Footrace
* 17 jun 2009: Centrale RUPS-training Assen 5/7
* 16 jun 2009: 6-daagse Antibes
* 14 jun 2009: De eerste 25 mannen na 15 en na 60 km op Texel (2009)
* 13 jun 2009: TransEurope Foot Race: general ranking after 56 days
* 12 jun 2009: Marathon des Sables: DÉ meerdaagse woestijnloop
* 11 jun 2009: Comrades is DÉ ultraloopwedstrijd
* 11 jun 2009: Poolcirkel gepasseerd
* 10 jun 2009: 6-daagse Antibes halverwege
* 10 jun 2009: Een korte reactie op de Comrades marathon en de Marathon des Sables
* 8 jun 2009: Twee ouwe Belgen in 6 uur Haarlemmermeer
* 7 jun 2009: Nieuwe stand M&U Cup na 6uren van de Haarlemmermeer
* 6 jun 2009: TransEurope Foot Race: general ranking after 49 days
* 5 jun 2009: Nederlanders in de West Highland Way Race, 1999-2007
* 4 jun 2009: Op naar de Poolcirkel
* 3 jun 2009: Lijst voorinschrijvers Zes Uur van Vijfhuizen (Haarlemmermeer)
* 3 jun 2009: Jan-Albert Lantink 2e in Les Sentes de Légendes
* 2 jun 2009: Drie Nederlanders en drie Belgen in de zesdaagse Antibes (F)
* 1 jun 2009: Hazen 3.30 t/m 4.45 gezocht voor Amersfoort Marathon 14 juni
* 1 jun 2009: Assen gaat voor 100 deelnemers op de 50 km !!
* 1 jun 2009: 1e Editie van de Waterland Marathon en 19e editie halve marathon
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2009
 
Bijgaand de voorlopige deelnemerslijst; zoals jullie zien nog geen 100 ! We zijn wel aardig op weg en hebben nog de tijd tot zondagmorgen 5 juli 09.30 uur. Dus wie weet !

Er hebben zich reeds een aantal coryfeeën gemeld uit de hoogste regionen van het M&U Cup klassement.

Mocht je nog twijfelen om mee te doen. Aarzel dan niet en kom naar Assen.
En als de afstand van 50 km, op dit moment, te bezwaarlijk is voor je dan kun je meedoen met een estafette-duo of estafette-team. We hebben inmiddels 25 estafetteteams. Wat dat betreft wordt het wel gezellig met zovelen in het bos en op de baan.

DOE MEE - KIJK MEE - HELP MEE

Sport 2000 van Leeuwen Ultraloop dé 50 km van Assen

Nellie van der Made & Henk Doorten

    voornaam  naam             plaats           land            vereniging


1 Ineke Scheffer Leens Nederland sv Friesland
2 Ellen van Pelt Assen Nederland AAC 61
3 Arjanne van Heijningen Meeden Nederland sv Veendam
4 Madeleen van Elsberg Amsterdam Nederland
5 Jantje Gips Finsterwolde Nederland Aquilo
6 Katelijne Lodde Amsterdam Nederland Phanos
7 Mieke Hekkers Deventer Nederlend AV Daventria
8 Els Annegarn Greene Amsterdam Nederland avVN
9 Annelies Appelhof Assen nederland AAC 61
10 Conny Braekman Erpe-Mere Belgie
11 Dora Vandewaetere Eernegem Belgie
12 Gerry Visser Borne Nederland Laac Twente
13 Majet Spoelder Amersfoort Nederland
14 Iris Hadbanik Duitsland
15 Julia Alter Duitsland


1 Dimitri Heuckeroth Zaandam Nederland
2 Huib Wijntje Den Haag Nederland Haag Atletiek
3 Nico Goudkamp Bovensmilde Nederland AAC 61
4 Jan Prins Assen Nederland
5 Hans Buis De Rijp Nederland Dutch Runners Gold
6 Hans Spieker Deventer Nederland AV Daventria
7 Frank Zondag Assen Nederland V0022501
8 Peter Medema Zuidlaren Nederland De Drentsche Aa
9 Evert Hoekstra Drachten Nederland
10 Lammert Meijer Assen Nederland
11 Martin Veenhuizen Ekehaar Nederland AAC 61
12 Karel Vos Assen Nederland AAC 61
13 Anton Schuurman Amsterdam Nederland Champignon
14 Koos Adema Boerakker Nederland Loopgroep Nienoord
15 Edward Pechler Groningen Nederland Loopgroep Bedum
16 Jos Hopman Eindhoven Nederland avVN
17 Simon Smidt Assen Nederland AAC 61
18 Bob Stultiens Weert Nederland AV Weert
19 Hein Bodelier Landgraaf nederland Lopersgroep Gem. Heerlen
20 Donne Bodelier Landgraaf Nederland Lopersgroep Gem. Heerlen
21 Hans van Niekerk Haarlem Nederland
22 Herman vd Pluym Arnhem Nederland
23 Richard Pieters Wijster Nederland Loopgroep Beilen
24 Eddy Van Boven Schoonaarde Belgie
25 Rudy Van Daele Sint Niklaas Belgie
26 Ruud Kok Apeldoorn Nederland AV '34
27 Daan Gips Finsterwolde Nederland Aquilo
28 Henk van Wijhe Deventer Nederland AV Daventria
29 Robert Boersma Purmerend Nederland NEA Volharding
30 Marcel de Jong Monnickendam Nederland AV Monnickendam
31 Leo Pardaens Pellenberg Belgie VAL BERT AC
32 Audri vd Giezen Assen Nederland AAC 61
33 Willy Jonkers Helmond Nederland avVN
34 Egbert Oosterhoff Winschoten Nederland Aquilo
35 Peter Suijkerbuijk Steenbergen Nederland S.V. Diomedon
36 Albert Meijer Hoofddorp Nederland AV Haarlemmermeer
37 Bennie de Vries Stadskanaal Nederland
38 Gerrie Boersma Twijzel Nederland sv Friesland
39 Andy Roodenburg Rotterdam Nederland Energie
40 Lucien Taelman Waregem Belgie AZW
41 Michiel Diependaal Velserbroek Nederland
42 Ignas Dummer Assen Nederland AAC 61
43 Jan Bogaard Wezep Nederland av de Gemzen
44 Ronny Eeckhout Erpe-Mere Belgie
45 Herman Ebbekink Winschoten Nederland av Aquilo
46 Martin Leusink Duiven Nederland
47 Rene Nijkamp Emst Nederland AV '34
48 Peter Kuijpers Apeldoorn Nederland
49 Renaat Moyson Merchtem Belgie
50 Eric de Vries Deventer Nederland AV Daventria
51 Sjoerd Slaaf Groningen Nederland sv Friesland
52 Richard Rutten Schalkhaar Nederland AV Daventria
53 Rudy van der Heijden Grave Nederland AV Olympus Land van Cuijk
54 Johan Spieker Duitsland
55 Wibo Veenstra Assen Nederland AAC 61
56 Gerrit Jansen Nederland
57 Selim Ikim Amsterdam Nederland
58 Herman Euverman Zwolle Nederland
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]