Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2010
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.ultraned.org/n_item/f4894.php
Cupkalender zie http://www.ultraned.org/n_item/f4895.php
Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be


Stand

Plts Naam Wedstr.Punt. Gebj.Gesl.Hand.Woonplaats Nation.
1 Annegarn Els 4 252 1956 W 22 Amsterdam NED
2 Bus Sjaak 4 237 1955 M 11 Raamsdonksveer NED
3 Pardaens Leo 3 228 1944 M 28 Pellenberg BEL
4 Gendrault Jean-Pierre 3 194 1948 M 20 NOORDGOUWE NED
5 Beckers Paul 3 191 1962 M 5 Oostmalle BEL
6 Bouwen Walter 3 178 1965 M 3 Itegem BEL
7 Preibisch Ralf 2 155 1962 M 5 OLYMPIA HALSTEREN NED
8 Wiering Paul 3 153 1956 M 10 Diemen NED
9 Mertens Gert 2 145 1964 M 4 Schoten BEL
10 De Grove Bart 2 139 1972 M 0 WETTEREN (BEL) BEL
11 Derks Henk 2 138 1955 M 11 Haarlem NED
12 Koedam Albert 3 130 1959 M 7 Veenendaal NED
13 Blyaert Marc 3 128 1958 M 8 Merchtem BEL
14 Hekkers Mieke 2 126 1964 W 16 Deventer NED
15 van Daele Rudy 3 125 1962 M 5 Sint Niklaas BEL
16 Bemong Marc 2 121 1948 M 20 Tielt-Winge BEL
17 Jurriaans Hans 2 121 1969 M 1 Tegelen NED
18 Bosman Hans 2 119 1956 M 10 Dordrecht NED
19 Bogaard Jan 2 118 1951 M 15 Wezep NED
20 Idrissi Mo 2 118 1952 M 14 Heemskerk NED
21 van der Heijden Rudy 3 117 1969 M 1 Grave NED
22 Theissen Markus 3 115 1963 M 4 Aachen GER
23 van der Neut Chris 2 115 1961 M 5 Amsterdam NED
24 Suijkerbuijk Jan 2 114 1963 M 4 Moerstraten NED
25 Gerlo Luc 2 113 1956 M 10 ELVERSELE (BEL) BEL
26 Maes Suzanne 2 113 1952 W 26 Maasmechelen BEL
27 Top Egbert 2 109 1965 M 3 Tolbert NED
28 Borrias Erwin 2 108 1968 M 2 Amsterdam NED
29 Hopman Jos 2 107 1939 M 38 Eindhoven NED
30 Spieker Hans 2 105 1960 M 6 Deventer NED
31 van Wijhe Henk 2 105 1965 M 3 Deventer NED
32 Herteleer Christian 2 104 1950 M 16 BELLEM (AALTER) BEL
33 Dierx Wilma 2 103 1966 W 15 Amsterdam NED
34 Kamphuis Paul 2 103 1956 M 10 Leiden NED
35 Wagemans Stefan 2 103 1971 M 0 BEL
36 Dops Ghislain 2 102 1955 M 11 Lanaken BEL
37 Taghon Kurt 2 101 1967 M 2 Zomergem BEL
38 Hogentoren Wim 2 99 1957 M 9 VUGHT NED
39 Leus Frankie 2 98 1962 M 5 Herenthout BEL
40 Prins Jan 2 98 1964 M 4 Assen NED
41 Simons Cris 2 97 1966 M 3 Haaren NED
42 Blok Simon 2 96 1942 M 32 Heerlen NED
43 Meers Vincent 2 95 1973 M 0 GENTBRUGGE BEL
44 Vandewal Jacques 2 94 1952 M 14 Dilsen-Stokkem BEL
45 Hofstede Martine 2 93 1964 M 4 ROTTERDAM NED
46 Euverman Herman 2 91 1953 M 13 Zwolle NED
47 Vater Roland 2 90 1960 M 6 Leverkusen GER
48 Immink George 2 89 1963 M 4 Best NED
49 Schipper Sjaak 2 89 1948 M 20 Groningen NED
50 Ariens Jordy 2 88 1981 M 0 Almere NED
51 van der Hoek Cor 2 87 1953 M 13 Brummen NED
52 Hagel Thomas 2 86 1963 M 4 Geilenkirchen GER
53 Claereboudt Jan 2 85 1962 M 5 LINT BEL
54 Reumkens Wim 2 85 1962 M 5 Heerlen NED
55 Suijkerbuijk Ad 2 84 1960 M 6 Steenbergen NED
56 Van Hiel Paul 2 84 1970 M 1 DILBEEK BEL
57 Janicki Jaroslaw 1 84 1966 M 3 POL
58 Spieker Johann 1 84 1939 M 38 Laar GER
59 Doorten Henk 2 81 1963 M 4 Assen NED
60 Brydl Pavel 1 81 1980 M 0 CZE
61 Krotwaar Luc 1 81 1968 M 2 Eindhoven NED
62 Manikowski Michael 1 81 1932 M 52 Bonn GER
63 Pechek Petr 1 79 1983 M 0 CZE
64 Sarnicki Janusz 1 78 1980 M 0 POL
65 Schoonbroodt Jo 1 78 1950 M 16 Maastricht NED
66 Braekman Conny 1 77 1966 W 15 Erpe - Mere BEL
67 Vermeesch Pieter 1 77 1976 M 0 De Haan BEL
68 Haalboom Drikus 1 76 1947 M 22 Bennekom NED
69 Kaminkova Petra 1 76 1973 W 12 CZE
70 Kolich Rosta 1 76 1964 M 4 CZE
71 Qualm Cock 2 75 1966 M 3 Rozenburg Zh NED
72 Casier Gino 1 75 1972 M 0 Wilrijk BEL
73 Janata Mylan 1 75 1980 M 0 CZE
74 Kalter Irene 1 75 1968 W 14 Deventer NED
75 Boer Remko 2 74 1975 M 0 NED
76 Czyz Grzegorz 1 74 1980 M 0 POL
77 Holub Miroslav 1 74 1966 M 3 CZE
78 Kocianova Jirina 1 74 1981 W 12 CZE
79 Leysen Pat 1 74 1957 M 9 Hoogstraten BEL
80 Stouten Tonnie 1 74 1965 M 3 Apeldoorn NED
81 Jonkers Willy 2 73 1965 M 3 Helmond NED
82 Major Linda 2 73 1965 W 15 GBR
83 Pols Simon 2 73 1952 M 14 Duivendrecht NED
84 Hostens Ivan 1 73 1963 M 4 Handzame BEL
85 Taelman Lucien 1 73 1957 M 9 Waregem BEL
86 Callens Xavier 1 72 1942 M 32 Harelbeke BEL
87 Silkin Piotr 1 72 1941 M 34 LTU
88 Major David 2 71 1965 M 3 GBR
89 Cauwels Kris 1 71 1971 M 0 TORHOUT BEL
90 de Rooij John 1 71 1957 M 9 Venray NED
91 Roelen Alfred 1 71 1968 M 2 Hillegom NED
92 Roelen Bernard 1 71 1968 M 2 Utrecht NED
93 Vanderlinden Marc 1 71 1958 M 8 Brussel BEL
94 Bomeré Kurt 1 70 1968 M 2 Aalter BEL
95 Limbeek Gerard 1 70 1961 M 5 Dieren NED
96 Moitroux Hans-Leo 1 70 1944 M 28 Grevenbroich GER
97 Steeger Ulrike 1 70 1961 W 17 Troisdorf GER
98 van Duijvenvoorde Jaap 1 70 1963 M 4 Leiden NED
99 Klein Barend 1 69 1974 M 0 Papendrecht NED
100 Ludwig Manfred 1 69 1940 M 36 Korschenbroich GER
101 Mans Pieter 1 69 1979 M 0 Almelo NED
102 Watthy Johan 1 69 1967 M 2 Gistel BEL
103 Hartnack Annet 1 68 1955 W 23 Krommenie NED
104 Strosny René 1 68 1973 M 0 Rossdof GER
105 Buis Hans 2 67 1951 M 15 De Rijp NED
106 John Gerd 2 67 1961 M 5 Düren GER
107 Sprang Holger 2 67 1964 M 4 Aachen GER
108 Cichorek Dariusz 1 67 1974 M 0 POL
109 Okkersen Henry 1 67 1945 M 26 SCHIMMERT NED
110 Tiggelkamp Ferdinand 1 67 1948 M 20 Rommerskirchen GER
111 Dedapper Yves 1 66 1973 M 0 Hansbeke BEL
112 Pangemanan Leslie 1 66 1973 M 0 Amsterdam NED
113 Vandewaetere Dora 1 66 1962 W 17 Eernegem BEL
114 Breedveld Rombout 1 65 1967 M 2 Amsterdam NED
115 Eeckhout Ronny 1 65 1966 M 3 Erpe - Mere BEL
116 Saucikovas Dainius 1 65 1973 M 0 LTU
117 van de Kamp Wilfried 1 65 1962 M 5 Kranenburg GER
118 van Gier van Buren Paul 1 65 1953 W 25 LEPELSTRAAT NED
119 van Nuenen Jan 1 65 1948 M 20 Utrecht NED
120 Gruben Marco 1 64 1966 M 3 Eerbeek NED
121 Kersten Wienny 1 64 1957 M 9 Ooij NED
122 Rumphakwaen Nid 1 64 1968 M 2 Grimbergen BEL
123 Södergårds Anneli 1 64 1963 W 16 Göteborg ZWE
124 Tinga Tiedo 1 64 1973 M 0 Bolsward NED
125 Wietscher Antje 1 64 1956 W 22 Leichlingen GER
126 Andries Michael 1 63 1982 M 0 Herselt BEL
127 Callens Wim 1 63 1966 M 3 Hulste BEL
128 Dörnfeld Elke 1 63 1961 W 17 Troisdorf GER
129 Elzenga Dick 1 63 1966 M 3 Eerbeek NED
130 Lensvelt Gerard 1 63 1967 M 2 Oosterhout Nb NED
131 Marhold Günter 1 63 1969 M 1 Wolfratshausen GER
132 Metternich Heinz-Jürgen 1 63 1954 M 12 Kevelaer GER
133 Stoppa Philippe 1 63 1953 M 13 Suresnes FRA
134 Straimer Anna 1 63 1948 W 32 Bonn GER
135 Hamers Erwin 2 62 1962 M 5 Hechtel-Eksel BEL
136 Vandevoorde Marc 2 62 1961 M 5 RUISLEDE BEL
137 Bullig Cornelia 1 62 1959 W 19 Erkrath GER
138 Detavernier Hans 1 62 1968 M 2 Ooigem BEL
139 Douw Wim 1 62 1963 M 4 Oud-Vossemeer NED
140 Driesen Wim 1 62 1967 M 2 Beerse BEL
141 Schmidt Walter 1 62 1958 M 8 Bersenbrück GER
142 Smets Leo 1 62 1964 M 4 Olen BEL
143 Stijnen Geert 1 62 1969 M 1 Turnhout BEL
144 Van Der Heyden Willem 1 62 1951 M 15 KIELDRECHT (BEL) BEL
145 Vilcinskas Ramunas 1 62 1985 M 0 LTU
146 Kok Ruud 1 61 1956 M 10 Apeldoorn NED
147 Ribbink Roel 1 61 1946 M 24 Dieren NED
148 Stynen Geert 1 61 1969 M 1 TURNHOUT BEL
149 van der Klis Richard 1 61 1963 M 4 Zoetermeer NED
150 van Meurs Christiaan 1 61 1975 M 0 Nijverdal NED
151 Sipers Henk 2 60 1955 M 11 Maastricht NED
152 Staskevicius Ignas 1 60 1970 M 1 Vilnius LIT
153 van Beckhoven Thijs 1 60 1963 M 4 Deventer NED
154 Vandenbussche Dennis 1 60 1983 M 0 OOSTKAMP BEL
155 Verhart Ria 1 60 1963 W 16 Leiden NED
156 Mol Ben 2 59 1949 M 18 Almere NED
157 Boussauw Nico 1 59 1974 M 0 TORHOUT BEL
158 Broeders Jan 1 59 1963 M 4 Oosterhout Nb NED
159 Daniel Ernst 1 59 1955 M 11 Alphen aan den Rijn NED
160 Decock Wouter 1 59 1983 M 0 Westkerke BEL
161 Dhooge Chris 1 59 1970 M 1 Zaffelare BEL
162 Hülse Renate 1 59 1957 W 21 Krefeld GER
163 Kleinekoort Hans 1 59 1939 M 38 Soest NED
164 Parker Sabina 1 59 1954 W 24 Trier GER
165 Tijskens Rik 1 59 1954 M 12 BEL
166 van de Erve Jan 1 59 1964 M 4 Bergschenhoek NED
167 van Leest Wim 1 59 1955 M 11 HOOGE ZWALUWE NED
168 Venema Geke 1 59 1966 W 15 Easterlittens NED
169 Bogaert Johan 1 58 1961 M 5 Dendermonde BEL
170 Bouwens John 1 58 1955 M 11 Alphen aan den Rijn NED
171 Dautzenberg Leon 1 58 1951 M 15 Dilsen-Stokkem BEL
172 de Weert Johan 1 58 1957 M 9 ASSE (BEL) BEL
173 Doman Gabor 1 58 1965 M 3 HUN
174 Froberg Arie 1 58 1964 M 4 Enschede NED
175 Peeters Ton 1 58 1964 M 4 Oisterwijk NED
176 Strijker Jan 1 58 1952 M 14 Brummen NED
177 van der Zalm Frans 1 58 1962 M 5 Weert NED
178 Mutze Willem 2 57 1956 M 10 BRECHEN (GER) NED
179 Betjes Ilonka 1 57 1972 W 12 Krommenie NED
180 Bundervoet Johan 1 57 1949 M 18 Sleidinge BEL
181 de Boer Sjoerdtje 1 57 1952 W 26 Ede Gld NED
182 Derksen Wim 1 57 1952 M 14 's-Gravenhage NED
183 Fuhrmann Reinhold 1 57 1958 M 8 Hannover GER
184 Leusink Martin 1 57 1963 M 4 Duiven NED
185 Maertens Bram 1 57 1948 M 20 Almere NED
186 Meijer Ronald 1 57 1969 M 1 Alphen aan den Rijn NED
187 Mpetsi-Bokondji B 1 57 1965 M 3 Wassenaar NED
188 Schäfer Sabine 1 57 1964 W 16 Troisdorf GER
189 van den Haak Léonie 1 57 1981 W 12 Amsterdam NED
190 van Leest Wim 1 57 1955 M 11 NIEUW VENNEP NED
191 van Noordt Rob 1 57 1964 M 4 Monster NED
192 Vink Robert 1 57 1952 M 14 Zevenhuizen Zh NED
193 Bosman Kitt 1 56 1961 W 17 Rotterdam NED
194 Cuppen Arie 1 56 1950 M 16 Wageningen NED
195 Demoortele Johan 1 56 1961 M 5 Torhout BEL
196 Domhof Petra 1 56 1966 W 15 HARREVELD NED
197 Lempers Jos 1 56 1957 M 9 Landgraaf NED
198 Meershoek Liesbeth 1 56 1963 W 16 Gouda NED
199 Noordam Jan 1 56 1954 M 12 's-Gravenzande NED
200 Sant Yvonne 1 56 1964 W 16 Heemskerk NED
201 Schuurman Willibrord 1 56 1959 M 7 Olst NED
202 van de Voort Rinus 1 56 1971 M 0 Groesbeek NED
203 van Houtte Johan 1 56 1962 M 5 Mechelen BEL
204 van Toor David 1 56 1953 M 13 Appeltern NED
205 Verheyen Wouter 1 56 1985 M 0 Rillaar BEL
206 Wijffelaars Henry 1 56 1956 M 10 Sint Oedenrode NED
207 Vilvo Stefan 2 55 1968 M 2 Düren GER
208 Bogár Jánoš 1 55 1964 M 4 HUN
209 Broers Kor 1 55 1972 M 0 Lemmer NED
210 Chawawko Tomek 1 55 1974 M 0 POL
211 de Keyser Gust 1 55 1948 M 20 VLEZENBEEK BEL
212 Garmus Mindaugas 1 55 1981 M 0 LTU
213 Hessing Richard 1 55 1967 M 2 Purmerend NED
214 Kromeich Mark 1 55 1970 M 1 NED
215 Pardaens Pieter 1 55 1970 M 1 PELLENBERG BEL
216 Rosieka Helmut 1 55 1944 M 28 LAAKDAL (BEL) DUI
217 Terwiel Joop 1 55 1949 M 18 Schiedam NED
218 Tijssen Wim B 1 55 1960 M 6 Utrecht NED
219 Van de Weerdt Jef 1 55 1950 M 16 MAASTRICHT NED
220 Vermeulen Renske 1 55 1963 W 16 PUTTEN NED
221 Zondervan Wouter 1 55 1967 M 2 Amersfoort NED
222 Abrahams Toon 1 54 1959 M 7 Hilvarenbeek NED
223 Betjes Sjaak 1 54 1968 M 2 Krommenie NED
224 Dattin Martine 1 54 1971 W 12 Schiedam NED
225 Dümmer Ignas 1 54 1966 M 3 Assen NED
226 KITAGAKI Toru 1 54 1967 M 2 Paris FRA
227 Peperkamp Ingrid 1 54 1963 W 16 Rotterdam NED
228 Peters Ton 1 54 1951 M 15 SCHOORL NED
229 Schmiade Frank 1 54 1970 M 1 Riedstadt-Erfelden GER
230 Schmidt Rob 1 54 1944 M 28 Bergen op Zoom NED
231 Schortinghuis Robert 1 54 1963 M 4 Huizen NED
232 Sessink Rita 1 54 1960 W 18 Gaanderen NED
233 Balk Peter-Paul 1 53 1973 M 0 Wijchen NED
234 Beckmann Stefan 1 53 1959 M 7 Borken GER
235 Borsten Mik 1 53 1962 M 5 AMERSFOORT NED
236 Brudereck Martin 1 53 1966 M 3 Bedburg-Hau GER
237 Costermans Herman 1 53 1949 M 18 Essen BEL
238 de Graaf Lydia 1 53 1981 W 12 Lekkerkerk NED
239 Hemstra Saco 1 53 1968 M 2 Weidum NED
240 Kraemer Elisabeth 1 53 1960 W 18 Alfter GER
241 Leslie Judy 1 53 1961 W 17 Wassenaar NED
242 Mennen Victor 1 53 1963 M 4 Echt NED
243 Montroos Otmar 1 53 1961 M 5 Apeldoorn NED
244 Pesch Lars 1 53 1977 M 0 Eindhoven NED
245 Ritsema Wim 1 53 1964 M 4 Dieren NED
246 Schinkel Jan 1 53 1953 M 13 Benschop NED
247 Scholten Karl-Heinz 1 53 1951 M 15 Kevelaer GER
248 Wolsing Han 1 53 1965 M 3 NED
249 Berntsen Hans 1 52 1956 M 10 Nijmegen NED
250 Breimer Feikje 1 52 1964 W 16 Gouda NED
251 Coopman Jimmy 1 52 1949 M 18 ZULTE BEL
252 Geilen Henk 1 52 1960 M 6 MUNSTERGELEEN NED
253 Jeurissen Arno 1 52 1957 M 9 GENK NED
254 Mölders Angelika 1 52 1965 W 15 Geldern GER
255 Oesterheld Frank 1 52 1964 M 4 Hückelhoven GER
256 Overklift Karin 1 52 1967 W 14 Almere NED
257 Reijngoudt Rinus 1 52 1959 M 7 TERNEUZEN NED
258 Rodewijk John 1 52 1958 M 8 Oude Wetering NED
259 Scheerlinck Frank 1 52 1963 M 4 KONTICH (BEL) BEL
260 Suijkerbuijk Peter 1 52 1956 M 10 Steenbergen Nb NED
261 Tolboom Leo 1 52 1964 M 4 's-Gravenhage NED
262 van Beek Ed 1 52 1960 M 6 Diepenveen NED
263 van de Klis Richard 1 52 1963 M 4 Zoetermeer NED
264 van Elburg Bertus 1 52 1952 M 14 Nijverdal NED
265 van Wijk Chris 1 52 1960 M 6 Sliedrecht NED
266 Verholt Udo 1 52 1959 M 7 Dorsten GER
267 Vos Koos 1 52 1946 M 24 Zeewolde NED
268 Zondag Jan 1 52 1949 M 18 Leeuwarden NED
269 Welles Andries 2 51 1966 M 3 Lippenhuizen NED
270 Boer John 1 51 1957 M 9 RON CLARKE NED
271 Davy Boelens 1 51 1983 M 0 Kaprijke BEL
272 de Jong Marcel 1 51 1966 M 3 Monnickendam NED
273 de Vries Eric 1 51 1952 M 14 Deventer NED
274 Krimmel Walter 1 51 1952 M 14 Kerpen GER
275 Kusters Jan 1 51 1945 M 26 Vianen Nb NED
276 Moskalenko Valery 1 51 1961 M 5 Apeldoorn NED
277 Moyson Renaat 1 51 1961 M 5 Merchtem BEL
278 Odijk Benno 1 51 1963 M 4 GBR
279 Scheirs Willem 1 51 1961 M 5 Itegem BEL
280 Souren Tjeu 1 51 1954 M 12 Utrecht NED
281 Stultiens Bob 1 51 1964 M 4 Weert NED
282 Stupp Hans-Peter 1 51 1955 M 11 Leichlingen GER
283 Wuijster P 1 51 1951 M 15 Groot Ammers NED
284 Beffort Marc 1 50 1962 M 5 Kraainem BEL
285 Castelein Edwin 1 50 1963 M 4 Arnhem NED
286 de Jaegher Luc 1 50 1952 M 14 BEL
287 Hofs Arjan 1 50 1971 M 0 Amersfoort NED
288 Hoogeveen Daan 1 50 1978 M 0 Etten-Leur NED
289 Jorritsma Jouke 1 50 1964 M 4 Drachten NED
290 Küpper Lukas 1 50 1965 M 3 Aachen GER
291 Lenaerts Edwin 1 50 1966 M 3 GENK BEL
292 Luttmann Richard 1 50 1950 M 16 Rheine GER
293 Nagtzaam Ron 1 50 1966 M 3 Puttershoek NED
294 Riedel Roland 1 50 1963 M 4 Oberhausen GER
295 Scheldewaert Gilberte 1 50 1956 W 22 St.Amandsberg BEL
296 Schreurs Piet 1 50 1955 M 11 Heibloem NED
297 Siebold Jeff 1 50 1978 M 0 Amsterdam NED
298 Slagers Anton 1 50 1967 M 2 Eelderwolde NED
299 Strigencz Rob 1 50 1966 M 3 ZONHOVEN (BEL) NED
300 Tenbieg Edith 1 50 1972 W 12 Kranenburg GER
301 Alosery-Tijssen Manda 1 49 1962 W 17 Apeldoorn NED
302 Bolt Marten 1 49 1961 M 5 Zwolle NED
303 Burger Hans 1 49 1961 M 5 Tuitjenhorn NED
304 de Groen Paul 1 49 1951 M 15 Rotterdam NED
305 Deroo Lieven 1 49 1974 M 0 DEN HAAG NED
306 Franken Alex 1 49 1958 M 8 Schiedam NED
307 Hoeksema Kees 1 49 1963 M 4 Garrelsweer NED
308 Honing Gijs 1 49 1945 M 26 BLOKKEN NED
309 Michels Harry 1 49 1965 M 3 Huerth GER
310 Spoelder Majet 1 49 1971 W 12 AMERSFOORT NED
311 Tadema Gert 1 49 1959 M 7 Zwolle NED
312 van den Bosch Bert 1 49 1951 M 15 Wageningen NED
313 van Doorn Dick 1 49 1956 M 10 Almere NED
314 van Egmond Liane 1 49 1975 W 12 Ter Aar NED
315 Weisener Elke 1 49 1954 W 24 Falkensee GER
316 Wiggers Hedwig 1 49 1966 W 15 Hengelo Ov NED
317 Bod Wander 1 48 1957 M 9 Stokkum NED
318 Brocker Jörg 1 48 1971 M 0 Wegberg GER
319 Christophe Grégoire 1 48 1974 M 0 Auvelais BEL
320 de Blaey Jaap 1 48 1954 M 12 Wolphaartsdijk NED
321 de Groot Jaring 1 48 1966 M 3 Bergum NED
322 Duivenvoorden Wilfried 1 48 1963 M 4 Hoofddorp NED
323 Kerkvliet Martin 1 48 1977 M 0 Dongen NED
324 Knein Peter 1 48 1962 M 5 Everswinkel GER
325 Kulk Jean-paul 1 48 1975 M 0 Voorburg NED
326 Leentje Hindryckx 1 48 1973 W 12 Merchtem BEL
327 Lendfers Milou 1 48 1974 W 12 Lisse NED
328 Maierhof Lena 1 48 1986 W 13 Berlin GER
329 Maria Banatzki Ilka 1 48 1963 W 16 Castrop-Rauxel GER
330 Mobach Kasper 1 48 1961 M 5 Utrecht NED
331 Mose Rüdiger 1 48 1960 M 6 Weilerswist GER
332 Mulder Ed 1 48 1956 M 10 Wijk bij Duurstede NED
333 Rosenkamp Yvonne 1 48 1967 W 14 Raalte NED
334 Rouwhorst Wouter 1 48 1965 M 3 Borculo NED
335 Rutten Richard 1 48 1965 M 3 Schalkhaar NED
336 Sieling John 1 48 1957 M 9 Middelburg NED
337 van den Berg Kees 1 48 1955 M 11 Noordwijkerhout NED
338 van der Zon Rene 1 48 1958 M 8 Nieuwkoop NED
339 van Vlimmeren Toon 1 48 1952 M 14 ROELOFARENDSVEEN NED
340 van Waes Briek 1 48 1954 M 12 Breda NED
341 Verhaegen Paul 1 48 1961 M 5 Hontich BEL
342 Verveer Gerard 1 48 1960 M 6 ENERGIE NED
343 Zeelen Marcel 1 48 1966 M 3 Steyl NED
344 Bosch René 1 47 1968 M 2 Vorden NED
345 Brijs Filip 1 47 1972 M 0 Oud-Turnhout BEL
346 Broersen Jos 1 47 1950 M 16 Alphen aan den Rijn NED
347 Gorissen Ton 1 47 1959 M 7 Bennekom NED
348 Ilkin Selim 1 47 1970 M 1 Amsterdam NED
349 Kaminsky Peter 1 47 1977 M 0 Emsdetten GER
350 Lauriks Kees 1 47 1951 M 15 Amsterdam NED
351 Mohri Detlef 1 47 1955 M 11 Falkensee GER
352 Poppe Patrick 1 47 1958 M 8 Borsbeek BEL
353 Rommen Ferdie 1 47 1972 M 0 Tilburg NED
354 Schön Maarten 1 47 1976 M 0 Goirle NED
355 Stoorvogel Jetse 1 47 1965 M 3 Wageningen NED
356 Terlouw Cor 1 47 1963 M 4 Bergambacht NED
357 Thung Rutger 1 47 1973 M 0 Vlaardingen NED
358 van den Berg Toine 1 47 1959 M 7 Gaanderen NED
359 Van Loo Karel 1 47 1952 M 14 Hofstade/zemst BEL
360 van Wesenbeeck Herman 1 47 1961 M 5 Kalmthout BEL
361 Vink Aad 1 47 1947 M 22 Klaaswaal NED
362 Elkardoudi Aziz 2 46 1967 M 2 Ouderkerk aan de Ams NED
363 Bakker Christian 1 46 1969 M 1 Nijmegen NED
364 Baschin Andrea 1 46 1960 W 18 Wolfsburg GER
365 Brenner Walter 1 46 1958 M 8 St. Gallen SUI
366 de Groot Ronny 1 46 1982 M 0 Eindhoven NED
367 Everaert Cees 1 46 1961 M 5 Nijmegen NED
368 Francesco Floris 1 46 1973 M 0 Bruxelles BEL
369 Gagnon André-Robert 1 46 1945 M 26 Aachen GER
370 Hoogenboom Ronald 1 46 1964 M 4 Naaldwijk NED
371 Hundscheidt Paul 1 46 1963 M 4 Zeewolde NED
372 Kloek Patrick 1 46 1964 M 4 ANTWERPEN BEL
373 Lambeck Robin 1 46 1981 M 0 Steenwijk NED
374 Slaaf Sjoerd 1 46 1952 M 14 Groningen NED
375 te Koppele Peter 1 46 1970 M 1 Twello NED
376 Theeuwen Sraar 1 46 1963 M 4 Meerlo NED
377 Twaalfhoven Michel 1 46 1967 M 2 Nieuwkoop NED
378 van Aken Iwan 1 46 1964 M 4 Apeldoorn NED
379 van de Berg Martin 1 46 1971 M 0 Vaassen NED
380 van Korlaar Gijs 1 46 1963 M 4 Soest NED
381 Vandenberghe Dirk 1 46 1957 M 9 Duffel BEL
382 Andersen Bo 1 45 1958 M 8 's-Gravenhage NED
383 Fecher Stevie 1 45 1963 M 4 Hattersheim GER
384 Finkensiep Dirk 1 45 1959 M 7 Bochum GER
385 Haaser Matthias 1 45 1966 M 3 Leichlingen GER
386 Jahn Sigrid 1 45 1964 W 16 's-Gravenhage NED
387 Lathouwers Gust 1 45 1954 M 12 Zutendaal BEL
388 Limaheluw Ritchie 1 45 1980 M 0 Leeuwarden NED
389 Locher Pieter 1 45 1957 M 9 AMSTERDAM NED
390 Lukasik Jo 1 45 1956 M 10 TEGELEN NED
391 Roodenburg Andy 1 45 1971 M 0 ROTTERDAM NED
392 Szalai Michael 1 45 1965 M 3 Duisburg GER
393 van Berkel Mike 1 45 1973 M 0 OEGSTGEEST NED
394 van de Riet Henk 1 45 1968 M 2 NIJVERDAL NED
395 van Drunen Bert 1 45 1956 M 10 Steenbergen Nb NED
396 van Emmerik Cor 1 45 1973 M 0 Epe NED
397 van Noordenburg Ronald 1 45 1967 M 2 Escharen NED
398 Verdoobt Kris 1 45 1976 M 0 Antwerpen BEL
399 Vermeulen Enst-Jan 1 45 1960 M 6 SINT-NIKLAAS NED
400 Zimmermann Walter 1 45 1954 M 12 Marktheidenfeld GER
401 Zirkwitz Hans-Walter 1 45 1953 M 13 Düsseldorf GER
402 Deeleman Jannis 1 44 1965 M 3 Breda NED
403 Fokker Ron 1 44 1955 M 11 Almere NED
404 Hoek Robert 1 44 1958 M 8 Schoonhoven NED
405 Kuschel Thomas 1 44 1970 M 1 Menden GER
406 Meppelink Henk 1 44 1961 M 5 Gramsbergen NED
407 Pechler Edward 1 44 1965 M 3 Groningen NED
408 Placek Tomas 1 44 1963 M 4 Decin CZE
409 van den Berg Han 1 44 1970 M 1 Zwolle NED
410 van Noordt Aad 1 44 1970 W 13 Monster NED
411 vd Werf Julius 1 44 1958 M 8 Leeuwarden NED
412 Verbeke Eduard 1 44 1951 M 15 Brussel BEL
413 Aarts Paul 1 43 1959 M 7 Tilburg NED
414 Boom André 1 43 1954 M 12 HAARLEM NED
415 de Boer Cor 1 43 1955 M 11 Hoofddorp NED
416 Dops Dennis 1 43 1989 M 2 Lanaken BEL
417 Konter Thijm 1 43 1952 M 14 Raalte NED
418 Meinhold Günter 1 43 1950 M 16 HEMER DUI
419 Offermans Raymond 1 43 1967 M 2 Geleen NED
420 Roeleveld Wilbert 1 43 1955 M 11 Wijk bij Duurstede NED
421 Scheutjens Peter 1 43 1963 M 4 FORTUNA '67 NED
422 Spitz Dirk 1 43 1970 M 1 Bochum GER
423 Valanko Rasmus 1 43 1980 M 0 's-Gravenhage NED
424 van den Bos Kees 1 43 1961 M 5 Monster NED
425 van der Logt Paul 1 43 1963 M 4 Hellevoetsluis NED
426 van Hofwegen Frans 1 43 1958 M 8 Susteren NED
427 Visschers Johan 1 43 1955 M 11 Elsloo Lb NED
428 Vreeke Wieger 1 43 1962 M 5 Emmeloord NED
429 Zelewkova Alilie 1 43 1963 W 16 Kladwo CZE
430 Baars Margot 1 42 1959 W 19 Houten NED
431 Benoey Rudi 1 42 1960 M 6 Antwerpen BEL
432 Bruiss Dinant 1 42 1957 M 9 Enschede NED
433 Depoortere Ronny 1 42 1968 M 2 Roosdaal BEL
434 Hendriks Marcel 1 42 1967 M 2 Apeldoorn NED
435 Hofmann Cecila 1 42 1976 W 12 Veldhoven NED
436 Janthur Christoph 1 42 1962 M 5 Wuppertal GER
437 Jongen Gerard 1 42 1964 M 4 Purmerend NED
438 Kleinmann Klaus 1 42 1960 M 6 KALKAR GER
439 Laan Klaas 1 42 1958 M 8 Amsterdam NED
440 Menzel Udo 1 42 1961 M 5 Emsdetten GER
441 Nefs Stan 1 42 1964 M 4 Bergen op Zoom NED
442 Pieterman Rene 1 42 1970 M 1 Huizen NED
443 Pol Ronald 1 42 1961 M 5 Vlaardingen NED
444 Quentin Jory 1 42 1963 M 4 Bienenbuttel NED
445 Schneider Sabine 1 42 1963 W 16 Heimborn GER
446 Theunissen Gertie 1 42 1961 W 17 Eindhoven NED
447 van Meggelen Jurjen 1 42 1978 M 0 Vaassen NED
448 van Riel Bas 1 42 1949 M 18 Lisse NED
449 van Vliet Alfons 1 42 1960 M 6 Leeuwarden NED
450 Vente Yubi Michaela 1 42 1972 W 12 Fürth GER
451 Visser Marten 1 42 1979 M 0 Almere NED
452 de Krom Arnold 1 41 1966 M 3 Halsteren NED
453 Dol Chris 1 41 1963 M 4 Stadskanaal NED
454 Flies Dirk 1 41 1959 M 7 Essen BEL
455 Kruse Jochen 1 41 1966 M 3 DUI
456 Lenaerts Luc 1 41 1963 M 4 BEL
457 Ludden Peter 1 41 1962 M 5 Essen GER
458 Marais Charel 1 41 1971 M 0 Helmond NED
459 Masselink Toon 1 41 1958 M 8 Gendringen NED
460 Meisterling-Riecks Erik 1 41 1955 W 23 WILLEBROEK DUI
461 Pans Aleid 1 41 1978 W 12 's-Gravenhage NED
462 Schuttert Jan 1 41 1988 M 2 Ommen NED
463 Stutvoet Esther 1 41 1970 W 13 Oud Beijerland NED
464 Valentijn Pascal 1 41 1976 M 0 Ter Aar NED
465 van Avesaath Lianne 1 41 1966 W 15 Herten NED
466 van Klaveren Hans 1 41 1964 M 4 Rotterdam NED
467 Verhelst Jean-Michel 1 41 1977 M 0 Evere BEL
468 Weidemann Friedhelm 1 41 1959 M 7 Stuede GER
469 de Wert René 1 40 1970 M 1 NED
470 Krijger Walter 1 40 1962 M 5 Amsterdam NED
471 Krol Ton 1 40 1966 M 3 Rijswijk Zh NED
472 Nijboer Marco 1 40 1970 M 1 Raalte NED
473 Overhage Lothar 1 40 1969 M 1 AACHEN DUI
474 Schinkel Jeroen 1 40 1977 M 0 IJsselstein Ut NED
475 Smit Watze 1 40 1961 M 5 Wassenaar NED
476 Urban Kai 1 40 1964 M 4 Hagen GER
477 Van den Hauten Geo 1 40 1958 M 8 Nederokkerzeel BEL
478 van der Vaart Willem 1 40 1961 M 5 Vlaardingen NED
479 van Groen Thierry 1 40 1978 M 0 Gorredijk NED
480 van Haren Patrick 1 40 1967 M 2 Bergen op Zoom NED
481 van Hemert Leo 1 40 1961 M 5 Leiden NED
482 Vester Marja 1 40 1960 W 18 Vogelenzang NED
483 Wibberg Henry 1 40 1961 M 5 Salzkotten GER
484 Allerheiligen Jens 1 39 1968 M 2 Hannover GER
485 Bodelier Hein 1 39 1948 M 20 Landgraaf NED
486 Dickhoff Toon 1 39 1953 M 13 Beetsterzwaag NED
487 Drenthel Henrie 1 39 1966 M 3 Aalten NED
488 Duenk Gerben 1 39 1965 M 3 Aalten NED
489 Grootveld Martin 1 39 1957 M 9 Warnsveld NED
490 Looijestijn Jurgen 1 39 1966 M 3 's-Gravenhage NED
491 Meert Frank 1 39 1969 M 1 Vilvoorde BEL
492 Meier Andre 1 39 1973 M 0 Hattingen GER
493 Mol Martien 1 39 1968 M 2 Naaldwijk NED
494 Mulder Emiel 1 39 1985 M 0 Purmerend NED
495 Picrit Marc 1 39 1986 M 1 Brussel BEL
496 Pirl Andreas 1 39 1978 M 0 Leichlingen GER
497 Probst Thorsten 1 39 1966 M 3 Moers GER
498 Seuren Jan 1 39 1960 M 6 NED
499 Treurniet Marijn 1 39 1981 M 0 Rotterdam NED
500 van der Poel Aad 1 39 1958 M 8 Schoonhoven NED
501 Veldhuizen Roland 1 39 1961 M 5 Arnhem NED
502 Yntema Bote 1 39 1967 M 2 Grou NED
503 Absil Michel 1 38 1959 M 7 Brussel BEL
504 Agteres Wilco 1 38 1986 M 1 Ederveen NED
505 Bodewes Harm 1 38 1968 M 2 Culemborg NED
506 de Backer Anthony 1 38 1974 M 0 BEL
507 De Houwer Bart 1 38 1971 M 0 Overijse BEL
508 de Vries Bennie 1 38 1965 M 3 Stadskanaal NED
509 Haeck Steven 1 38 1971 M 0 Sint Jan In Eremo BEL
510 Hanewald Christian 1 38 1969 M 1 AMSTELVEEN DUI
511 Hoffmann Christoph 1 38 1961 M 5 BERLIN DUI
512 Huisman Raoul 1 38 1969 M 1 Apeldoorn NED
513 Kuipers Harm 1 38 1966 M 3 Haarlem NED
514 Moll Erik 1 38 1974 M 0 Oosterbeek NED
515 Opstal Nathalie 1 38 1966 W 15 Nieuw Beijerland NED
516 Sanders Erwin 1 38 1966 M 3 Woerdense Verlaat NED
517 Spanier Volker 1 38 1959 M 7 Erkelenz GER
518 van Dijk Chris 1 38 1961 M 5 Almere NED
519 Vromans Jaap 1 38 1975 M 0 Utrecht NED
520 Wilde Wolfgang 1 38 1953 M 13 Wustermark GER
521 Ariens Dennis 1 37 1979 M 0 GOUDA NED
522 Doeksen Peter 1 37 1955 M 11 Voorschoten NED
523 Fecher Stefan 1 37 1963 M 4 LTF MARPINGEN  DUI
524 Liszewitz Dagmar 1 37 1962 W 17 Köln GER
525 Maertens Dave 1 37 1974 M 0 GENT BEL
526 Oosters Onno 1 37 1970 M 1 Utrecht NED
527 Peters Werner 1 37 1963 M 4 Everswinkel GER
528 Schläger Lars 1 37 1984 M 0 DUI
529 Valkenburg René 1 37 1969 M 1 Nigtevecht NED
530 van Broekhoven Huib 1 37 1961 M 5 DE MEERN NED
531 Van Keymolen Marc 1 37 1956 M 10 Steenokkerzeel BEL
532 van Wijnen Cor 1 37 1952 M 14 HOOGVLIET NED
533 Zelewica Vladimir 1 37 1960 M 6 Kladwo CZE
534 Avau Benoit 1 36 1958 M 8 Strombeek Bever BEL
535 de Haan Arend 1 36 1968 M 2 Jubbega NED
536 De Wit 1 36 1970 M 1 Bergen op Zoom NED
537 Gijsen Irmgard 1 36 1966 W 15 Horst NED
538 Gommers Daniel 1 36 1964 M 4 GENK BEL
539 Mastrogiacomi Angelo 1 36 1960 M 6 Gonderange LUX
540 Mathewson Ian 1 36 1959 M 7 GER
541 Messerschmidt Marty 1 36 1962 M 5 's-Gravenhage NED
542 Michels Frank 1 36 1969 M 1 Kalenborn GER
543 Remmers Frans 1 36 1954 M 12 Ruurlo NED
544 Riemer Ulrike 1 36 1969 W 13 Saarbrücken GER
545 Rohrmann Bernd 1 36 1959 M 7 HAGEN DUI
546 Schröer Martin 1 36 1953 M 13 Essen GER
547 Verlinden Jef 1 36 1952 M 14 BEL
548 Blom Jos 1 35 1957 M 9 Zeist NED
549 Jamoulle Nicolas 1 35 1977 M 0 Liège BEL
550 Lennström Göran 1 35 1949 M 18 Hultsfred ZWE
551 Meyer Volker 1 35 1970 M 1 Warendorf GER
552 Murphy Mary 1 35 1959 W 19 Cork IRL
553 van der Vennen Jeroen 1 35 1969 M 1 Lelystad NED
554 Baakman Maarten 1 34 1969 M 1 Bennekom NED
555 Barkman Raymond 1 34 1964 M 4 ROTTERDAM NED
556 Heienbrock Klaus 1 34 1954 M 12 Herne GER
557 Kampman Martin 1 34 1966 M 3 Holten NED
558 Koll Helmut 1 34 1955 M 11 Bonn GER
559 Manders Gerard 1 34 1959 M 7 Mierlo NED
560 Onderwater Peter 1 34 1965 M 3 Hoofddorp NED
561 Peek Frank 1 34 1969 M 1 Oosterhout Nb NED
562 Philippot Leslie 1 34 1980 M 0 Eppegem BEL
563 Schaerlaeckens Ludo 1 34 1960 M 6 WILLEBROEK BEL
564 van Beek Gert 1 34 1961 M 5 Arnhem NED
565 van der Klei Dick 1 34 1963 M 4 's-Gravenhage NED
566 Wiggers Harald 1 34 1966 M 3 Hengelo Ov NED
567 Wijsman Alex 1 34 1948 M 20 DIEMEN NED
568 Berka Volker 1 33 1943 M 30 Bonn GER
569 Boer Christian 1 33 1979 M 0 Barendrecht NED
570 Cornelissen Jos 1 33 1960 M 6 Aalsmeer NED
571 de Roos Harm 1 33 1969 M 1 Wijk bij Duurstede NED
572 Delen Wouter 1 33 1964 M 4 Geldrop NED
573 Fulkerson James 1 33 1945 M 26 Watergang NED
574 Kinderis Gediminas 1 33 1963 M 4 LTU
575 Krom Rob 1 33 1964 M 4 Breda NED
576 Teunissen Ton 1 33 1966 M 3 Eindhoven NED
577 Twyrdy Krystian 1 33 1961 M 5 Danndorf GER
578 van Arendonk Patrick 1 33 1969 M 1 Apeldoorn NED
579 van de Bijl Bram 1 33 1965 M 3 NED
580 de Wert Rene 1 32 1970 M 1 Best NED
581 Declercq Michael 1 32 1970 M 1 Eppegem BEL
582 den Otter René 1 32 1968 M 2 Bruchem NED
583 Groen Hans 1 32 1963 M 4 Raalte NED
584 Jaartsveld Edward 1 32 1964 M 4 Apeldoorn NED
585 Kramer Willem 1 32 1958 M 8 Apeldoorn NED
586 van Broekhoven Jaap 1 32 1985 M 0 DE MEERN NED
587 Bouma Cees 1 31 1968 M 2 Biddinghuizen NED
588 Fennis Bram 1 31 1973 M 0 Amersfoort NED
589 Gruber Helmut 1 31 1969 M 1 Weißenhorn GER
590 Janssen Panda 1 31 1965 M 3 BRUNSSUM NED
591 Mertens Geert 1 31 1978 M 0 Wommelgem BEL
592 Ramoska Povilas 1 31 1957 M 9 Vilnius LIT
593 Stutvoet Hans 1 31 1966 M 3 Oud Beijerland NED
594 Verheul J 1 31 1989 M 2 Weesp NED
595 WOUTERS Peter 1 31 1966 M 3 Aalter BEL
596 Ambuhl Vincent 1 30 1968 M 2 Brussel BEL
597 Batenburg André 1 30 1960 M 6 Zoetermeer NED
598 Broekman Rob 1 30 1980 M 0 NED
599 Rösen Detlef 1 30 1962 M 5 Düsseldorf GER
600 Schroijen Theo 1 30 1963 M 4 Bocholtz NED
601 Bayer Else 1 29 1939 W 50 Nettetal GER
602 Brummelkamp Leo 1 29 1969 M 1 Apeldoorn NED
603 Frenken Dietmar 1 29 1965 M 3 Hückelhoven GER
604 Kieboom Frank 1 29 1964 M 4 Oosterhout Nb NED
605 Meijer Lammert 1 29 1957 M 9 Assen NED
606 Schroots Hans 1 29 1965 M 3 Roermond NED
607 van Beem Chris 1 29 1972 M 0 Geldrop NED
608 van Zantwijk Kees 1 29 1968 M 2 Utrecht NED
609 Vanreusel Hans 1 29 1976 M 0 Oud-Turnhout BEL
610 Versteeg John 1 29 1967 M 2 Utrecht NED
611 Cremer Pieter 1 28 1952 M 14 Gorredijk NED
612 Heijligers Paul 1 28 1963 M 4 Eindhoven NED
613 Hulsmans Pierre 1 28 1945 M 26 Zonhoven BEL
614 Jan de Bruin Dirk 1 28 1963 M 4 Vogelenzang NED
615 Ngamkam Angela 1 28 1966 W 15 Rossdorf GER
616 Würl Hans 1 28 1961 M 5 VELUWE DUI
617 Löhr Stefan 1 27 1970 M 1 Bonn GER
618 Inghelbrecht Raf 1 26 1965 M 3 Eernegem BEL
619 Meisterling Bernd 1 26 1958 M 8 WILLEBROEK DUI
620 Neumann Bernd 1 26 1955 M 11 34246 Vellmar GER
621 Peters Danny 1 26 1984 M 0 Vianen Ut NED
622 Wimmer Robert 1 26 1965 M 3 Nürnberg GER
623 Bettini Paolo 1 25 1966 M 3 Apeldoorn NED
624 Bleeker Matheus 1 25 1971 M 0 Groningen NED
625 Deuze Koen 1 25 1977 M 0 Zuidwolde Dr NED
626 Haagmans Michael 1 25 1974 M 0 Arnhem NED
627 Joehring Jutta 1 25 1967 W 14 Essen GER
628 van der End Gert-Jan 1 25 1960 M 6 VLAARDINGEN NED
629 De Riemaecker Thierry 1 24 1972 M 0 Vinderhoute BEL
630 Mills Brian 1 24 1955 M 11 Aalsmeer NED
631 Wandt Harald 1 24 1949 M 18 Bergneustadt GER
632 Patrocinio Fabien 1 23 1974 M 0 Bainville sur Madon FRA
633 van der Meer Bouwe 1 23 1970 M 1 Jubbega NED
634 Jüchter Birger 1 21 1972 M 0 Düsseldorf GER
635 Kettner Sonja 1 21 1973 W 12 Aachen GER
636 Lane Phil 1 21 1967 M 2 Vossem BEL
637 Nuss Bernd 1 21 1948 M 20 Menden GER
638 Dekker Marcel 1 20 1971 M 0 Apeldoorn NED
639 Markusse Jos 1 20 1965 M 3 Vlaardingen NED
640 van der Kraan Arnold 1 19 1963 M 4 DELFT NED
641 de Jong Theo 1 18 1950 M 16 Culemborg NED
642 Diekema Jasper 1 18 1979 M 0 's-Gravenhage NED
643 Münnich Thomas 1 18 1965 M 3 Nürnberg GER
644 Pfleugler Christian 1 18 1967 M 2 GER
645 Bayer Martin 1 17 1939 M 38 Nettetal GER
646 Borgers Thomas 1 17 1967 M 2 Borken GER
647 Lochmann Daniel 1 16 1969 M 1 Essen GER
648 van Rossum Annie 1 16 1954 W 24 Vianen NED
649 Halder Roland 1 14 1970 M 1 Köln GER
650 Ceuppens Geert 1 13 1973 M 0 Duffel BEL
651 Spoelstra Francis 1 12 1956 M 10 Leiden NED
652 Isringhausen Stephan 1 9 1963 M 4 Bochum GER
653 Becker Martin 1 8 1960 M 6 Arnsberg GER
654 Bougè Frank 1 5 1966 M 3 Würselen GER
655 Büchter Martin 1 3 1960 M 6 Hennef GER
656 Lathouwers Bart 1 2 1980 M 0 Tessenderlo BEL
657 van der Wal Rinus 1 1 1964 M 4 Heemskerk NED


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]