Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van April 2010
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.ultraned.org/n_item/f4894.php
Cupkalender zie http://www.ultraned.org/n_item/f4895.php
Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer altijd zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.


Stand

Plts Naam Wedstr. Pntn Gebj. Gesl. Hand. Woonplaats Nation.
1 Pardaens Leo 4 313 1944 M 28 PELLENBERG BEL
2 Annegarn Els 5 270 1956 W 22 Amsterdam NED
3 Gendrault Jean-P 4 256 1948 M 20 ZEIST NED
4 Bus Sjaak 5 249,4 1955 M 11 RAAMSDONKSVEER NED
5 Bouwen Walter 4 232 1965 M 3 Itegem BEL
6 Derks Henk 3 203 1955 M 11 HAARLEM NED
7 Wiering Paul 4 203 1956 M 10 DIEMEN NED
8 Stynen Geert 3 194 1969 M 1 TURNHOUT BEL
9 Beckers Paul 3 191 1962 M 5 Oostmalle BEL
10 Hekkers Mieke 3 188 1964 W 16 Deventer NED
11 Mertens Gert 3 183 1964 M 4 BEL
12 van Daele Rudy 4 178 1962 M 5 Sint Niklaas BEL
13 Blyaert Marc 4 172 1958 M 8 NATANYA BEL
14 Bogaard Jan 3 172 1951 M 15 WEZEP NED
15 Idrissi Mo 3 171 1952 M 14 HEEMSKERK NED
16 Suijkerbuijk Jan 3 168 1963 M 4 Moerstraten NED
17 Hopman Jos 3 165 1939 M 38 EINDHOVEN NED
18 Dierx Wilma 3 161 1966 W 15 AMSTERDAM NED
19 Borrias Erwin 3 159 1968 M 2 AMSTERDAM NED
20 Preibisch Ralf 2 155 1962 M 5 Halsteren GER
21 Taghon Kurt 3 153 1967 M 2 ZOMERGEM BEL
22 Kamphuis Paul 3 152 1956 M 10 LEIDEN NED
23 Leysen Pat 2 152 1957 M 9 Hoogstraten BEL
24 Taelman Lucien 2 148 1957 M 9 Waregem BEL
25 Doorten Henk 3 147 1963 M 4 Assen NED
26 Callens Xavier 2 145 1942 M 32 Harelbeke BEL
27 de Grove Bart 2 139 1972 M 0 Wetteren BEL
28 Koedam Albert 3 130 1959 M 7 Veenendaal NED
29 Daniel Ernst 2 127 1955 M 11 Alphen aan den Rijn NED
30 Bogaert Johan 2 124 1961 M 5 Dendermonde BEL
31 Callens Wim 2 122 1966 M 3 BEL
32 Bemong Marc 2 121 1948 M 20 Tielt-Winge BEL
33 Jurriaans Hans 2 121 1969 M 1 Tegelen NED
34 Bosman Hans 2 119 1956 M 10 DORDRECHT NED
35 Van Hiel Paul 3 118 1970 M 1 BEL
36 van der Heijden 3 117 1969 M 1 GRAVE NED
37 van Leest Wim 2 116 1955 M 11 NIEUW VENNEP NED
38 Theissen Markus 3 115 1963 M 4 AACHEN DUI
39 van der Neut Chr 2 115 1961 M 5 Amsterdam NED
40 Domhof Petra 2 114 1966 W 15 HARREVELD NED
41 Gerlo Luc 2 113 1956 M 10 Temse-Elversele BEL
42 Maes Suzanne 2 113 1952 W 26 BEL
43 de Jaeger Luc 2 109 1958 M 8 BEL
44 Top Egbert 2 109 1965 M 3 Tolbert NED
45 Spieker Hans 2 105 1960 M 6 Deventer NED
46 van Wijhe Henk 2 105 1965 M 3 Deventer NED
47 Herteleer Christ 2 104 1950 M 16 Bellem Aalter BEL
48 Wagemans Stefan 2 103 1971 M 0 LICHTAART BEL
49 Dops Ghislain 2 102 1955 M 11 LANAKEN BEL
50 Hogentoren Wim 2 99 1957 M 9 Vught NED
51 Leus Frankie 2 98 1962 M 5 Herenthout BEL
52 Prins Jan 2 98 1964 M 4 Assen NED
53 Baars Margot 2 97 1959 W 19 Houten NED
54 Simons Cris 2 97 1966 M 3 Haaren NED
55 Blok Simon 2 96 1942 M 32 Heerlen NED
56 Meers Vincent 2 95 1973 M 0 Gentbrugge BEL
57 Vandewal Jacques 2 94 1952 M 14 DILSEN-STOKKEM BEL
58 Hofstede Martine 2 93 1964 W 16 Rotterdam NED
59 Euverman Herman 2 91 1953 M 13 ZWOLLE NED
60 Fokker Ron 2 90 1955 M 11 Almere NED
61 Vater Roland 2 90 1960 M 6 Leverkusen GER
62 Immink George 2 89 1963 M 4 Best NED
63 Schipper Sjaak 2 89 1948 M 20 Groningen NED
64 Ariens Jordy 2 88 1981 M 0 Almere NED
65 Ilkin Selim 2 88 1970 M 1 AMSTERDAM NED
66 van der Hoek Cor 2 87 1953 M 13 Brummen NED
67 Hagel Thomas 2 86 1963 M 4 Geilenkirchen GER
68 Claereboudt Jan 2 85 1962 M 5 LINT BEL
69 Reumkens Wim 2 85 1962 M 5 HEERLEN NED
70 Janicki Jaroslaw 1 84 1966 M 3 POL
71 Spieker Johann 1 84 1939 M 38 Laar GER
72 Suijkerbuijk Ad 2 84 1960 M 6 Steenbergen NED
73 Fecher Stefan 2 82 1963 M 4 LTF MARPINGEN  DUI
74 Brydl Pavel 1 81 1980 M 0 CZE
75 Krotwaar Luc 1 81 1968 M 2 Eindhoven NED
76 Lantink Jan-Albe 1 81 1958 M 8 NED
77 Manikowski Micha 1 81 1932 M 52 Bonn GER
78 Pechek Petr 1 79 1983 M 0 CZE
79 Sarnicki Janusz 1 78 1980 M 0 POL
80 Schoonbroodt Jo 1 78 1950 M 16 Maastricht NED
81 Braekman Conny 1 77 1966 W 15 Erpe - Mere BEL
82 Vermeesch Pieter 1 77 1976 M 0 De Haan BEL
83 Haalboom Drikus 1 76 1947 M 22 Bennekom NED
84 Kaminkova Petra 1 76 1973 W 12 CZE
85 Kolich Rosta 1 76 1964 M 4 CZE
86 Casier Gino 1 75 1972 M 0 Wilrijk BEL
87 Jacques Olivier 1 75 1967 M 2 PURMEREND FRA
88 Janata Mylan 1 75 1980 M 0 CZE
89 Kalter Irene 1 75 1968 W 14 Deventer NED
90 Qualm Cock 2 75 1966 M 3 Rozenburg Zh NED
91 Boer Remko 2 74 1975 M 0 Barendrecht NED
92 Czyz Grzegorz 1 74 1980 M 0 POL
93 Holub Miroslav 1 74 1966 M 3 CZE
94 Kocianova Jirina 1 74 1981 W 12 CZE
95 Stouten Tonnie 1 74 1965 M 3 Apeldoorn NED
96 Hostens Ivan 1 73 1963 M 4 Handzame BEL
97 Jonkers Willy 2 73 1965 M 3 HELMOND NED
98 Major Linda 2 73 1965 W 15 Northampton GBR
99 Pols Simon 2 73 1952 M 14 DUIVENDRECHT NED
100 de Wert Rene 2 72 1970 M 1 Best NED
101 Silkin Piotr 1 72 1941 M 34 LTU
102 Cauwels Kris 1 71 1971 M 0 TORHOUT BEL
103 de Rooij John 1 71 1957 M 9 Venray NED
104 Jagersma Dik 1 71 1954 M 12 GRONINGEN NED
105 Major David 2 71 1965 M 3 Northampton GBR
106 Roelen Alfred 1 71 1968 M 2 Hillegom NED
107 Roelen Bernard 1 71 1968 M 2 Utrecht NED
108 Vanderlinden Mar 1 71 1958 M 8 Brussel BEL
109 Bomeré Kurt 1 70 1968 M 2 Aalter BEL
110 Limbeek Gerard 1 70 1961 M 5 Dieren NED
111 Moitroux Hans-Le 1 70 1944 M 28 Grevenbroich GER
112 Steeger Ulrike 1 70 1961 W 17 Troisdorf GER
113 van Duijvenvoord 1 70 1963 M 4 Leiden NED
114 Kampman Martin 2 69 1966 M 3 Holten NED
115 Klein Barend 1 69 1974 M 0 Papendrecht NED
116 Ludwig Manfred 1 69 1940 M 36 Korschenbroich GER
117 Mans Pieter 1 69 1979 M 0 Almelo NED
118 Watthy Johan 1 69 1967 M 2 Gistel BEL
119 BRUYNOOGHE Hugo 1 68 1947 M 22 BEL
120 Hartnack Annet 1 68 1955 W 23 Krommenie NED
121 Strosny René 1 68 1973 M 0 Rossdof GER
122 Buis Hans 2 67 1951 M 15 De Rijp NED
123 Cichorek Dariusz 1 67 1974 M 0 POL
124 John Gerd 2 67 1961 M 5 DUI
125 Okkersen Henry 1 67 1945 M 26 SCHIMMERT NED
126 Sprang Holger 2 67 1964 M 4 Aachen GER
127 Tiggelkamp Ferdi 1 67 1948 M 20 Rommerskirchen GER
128 Dedapper Yves 1 66 1973 M 0 Hansbeke BEL
129 Pangemanan Lesli 1 66 1973 M 0 Amsterdam NED
130 Vandewaetere Dor 1 66 1962 W 17 Eernegem BEL
131 Breedveld Rombou 1 65 1967 M 2 Amsterdam NED
132 Eeckhout Ronny 1 65 1966 M 3 Erpe - Mere BEL
133 Saucikovas Daini 1 65 1973 M 0 LTU
134 van de Kamp Wilf 1 65 1962 M 5 Kranenburg GER
135 van Gier van Bur 1 65 1953 W 25 LEPELSTRAAT NED
136 van Nuenen Jan 1 65 1948 M 20 Utrecht NED
137 Gruben Marco 1 64 1966 M 3 Eerbeek NED
138 Kersten Wienny 1 64 1957 M 9 Ooij NED
139 Rumphakwaen Nid 1 64 1968 M 2 Grimbergen BEL
140 Södergårds Annel 1 64 1963 W 16 Göteborg ZWE
141 Tinga Tiedo 1 64 1973 M 0 Bolsward NED
142 Wietscher Antje 1 64 1956 W 22 Leichlingen GER
143 Andries Michael 1 63 1982 M 0 Herselt BEL
144 Dörnfeld Elke 1 63 1961 W 17 Troisdorf GER
145 Elzenga Dick 1 63 1966 M 3 Eerbeek NED
146 Lensvelt Gerard 1 63 1967 M 2 Oosterhout Nb NED
147 Marhold Günter 1 63 1969 M 1 Wolfratshausen GER
148 Metternich Heinz 1 63 1954 M 12 Kevelaer GER
149 Stoppa Philippe 1 63 1953 M 13 Suresnes FRA
150 Straimer Anna 1 63 1948 W 32 Bonn GER
151 Vis Prisca 1 63 1963 M 4 GRONINGEN NED
152 Bullig Cornelia 1 62 1959 W 19 Erkrath GER
153 Detavernier Hans 1 62 1968 M 2 Ooigem BEL
154 Douw Wim 1 62 1963 M 4 Oud-Vossemeer NED
155 Driesen Wim 1 62 1967 M 2 Beerse BEL
156 Epskamp Wim 1 62 1954 M 12 HOOFDDORP NED
157 Hamers Erwin 2 62 1962 M 5 Hechtel-Eksel BEL
158 Schmidt Walter 1 62 1958 M 8 Bersenbrück GER
159 Smets Leo 1 62 1964 M 4 Olen BEL
160 Van Der Heyden W 1 62 1951 M 15 KIELDRECHT (BEL) BEL
161 Vandevoorde Marc 2 62 1961 M 5 Ruiselede BEL
162 Vilcinskas Ramun 1 62 1985 M 0 LTU
163 BOUCKNOOGHE Benj 1 61 1972 M 0 Fra
164 GAYMAY Jacques 1 61 1955 M 11 Fra
165 Kok Ruud 1 61 1956 M 10 Apeldoorn NED
166 Ribbink Roel 1 61 1946 M 24 Dieren NED
167 van der Klis Ric 1 61 1963 M 4 Zoetermeer NED
168 van Meurs Christ 1 61 1975 M 0 Nijverdal NED
169 Sipers Henk 2 60 1955 M 11 Maastricht NED
170 Staskevicius Ign 1 60 1970 M 1 Vilnius LIT
171 van Beckhoven Th 1 60 1963 M 4 Deventer NED
172 Vandenbussche De 1 60 1983 M 0 OOSTKAMP BEL
173 Verhart Ria 1 60 1963 W 16 Leiden NED
174 Visser Jacob 1 60 1944 M 28 HEERENVEEN NED
175 Boussauw Nico 1 59 1974 M 0 TORHOUT BEL
176 Broeders Jan 1 59 1963 M 4 Oosterhout Nb NED
177 Decock Wouter 1 59 1983 M 0 Westkerke BEL
178 Dhooge Chris 1 59 1970 M 1 Zaffelare BEL
179 Hülse Renate 1 59 1957 W 21 Krefeld GER
180 Kleinekoort Hans 1 59 1939 M 38 Soest NED
181 Mol Ben 2 59 1949 M 18 Almere NED
182 Parker Sabina 1 59 1954 W 24 Trier GER
183 Tijskens Rik 1 59 1954 M 12 BEL
184 van de Erve Jan 1 59 1964 M 4 Bergschenhoek NED
185 Venema Geke 1 59 1966 W 15 Easterlittens NED
186 Zoutman Rut 1 59 1959 M 7 MONSTER NED
187 BIGO Regis 1 58 1953 M 13 Fra
188 Bouwens John 1 58 1955 M 11 Alphen aan den Rijn NED
189 Dautzenberg Leon 1 58 1951 M 15 Dilsen-Stokkem BEL
190 de Weert Johan 1 58 1957 M 9 ASSE (BEL) BEL
191 Doman Gabor 1 58 1965 M 3 HUN
192 Froberg Arie 1 58 1964 M 4 Enschede NED
193 Peeters Ton 1 58 1964 M 4 Oisterwijk NED
194 Rouwhorst Oscar 1 58 1971 M 0 NED
195 Strijker Jan 1 58 1952 M 14 Brummen NED
196 van der Zalm Fra 1 58 1962 M 5 Weert NED
197 Betjes Ilonka 1 57 1972 W 12 Krommenie NED
198 Bundervoet Johan 1 57 1949 M 18 Sleidinge BEL
199 de Boer Sjoerdtj 1 57 1952 W 26 Ede Gld NED
200 Derksen Wim 1 57 1952 M 14 's-Gravenhage NED
201 Fuhrmann Reinhol 1 57 1958 M 8 Hannover GER
202 Leusink Martin 1 57 1963 M 4 Duiven NED
203 Maertens Bram 1 57 1948 M 20 Almere NED
204 Meijer Ronald 1 57 1969 M 1 Alphen aan den Rijn NED
205 Mpetsi-Bokondji 1 57 1965 M 3 Wassenaar NED
206 Mutze Willem 2 57 1956 M 10 Heerlen NED
207 Schäfer Sabine 1 57 1964 W 16 Troisdorf GER
208 van den Haak Léo 1 57 1981 W 12 Amsterdam NED
209 van Noordt Rob 1 57 1964 M 4 Monster NED
210 Vink Robert 1 57 1952 M 14 Zevenhuizen Zh NED
211 Bosman Kitt 1 56 1961 W 17 Rotterdam NED
212 Cuppen Arie 1 56 1950 M 16 Wageningen NED
213 Demoortele Johan 1 56 1961 M 5 Torhout BEL
214 DUYCK Christian 1 56 1957 M 9 Fra
215 Lempers Jos 1 56 1957 M 9 Landgraaf NED
216 Meershoek Liesbe 1 56 1963 W 16 Gouda NED
217 Noordam Jan 1 56 1954 M 12 's-Gravenzande NED
218 Sant Yvonne 1 56 1964 W 16 Heemskerk NED
219 Schuurman Willib 1 56 1959 M 7 Olst NED
220 van de Voort Rin 1 56 1971 M 0 Groesbeek NED
221 van Houtte Johan 1 56 1962 M 5 Mechelen BEL
222 van Toor David 1 56 1953 M 13 Appeltern NED
223 Vanden Driessche 1 56 1979 M 0 KAPRIJKE BEL
224 Verheyen Wouter 1 56 1985 M 0 Rillaar BEL
225 Wijffelaars Henr 1 56 1956 M 10 Sint Oedenrode NED
226 Bogár Jánoš 1 55 1964 M 4 HUN
227 Broers Kor 1 55 1972 M 0 Lemmer NED
228 Chawawko Tomek 1 55 1974 M 0 POL
229 de Keyser Gust 1 55 1948 M 20 VLEZENBEEK BEL
230 DUVERNE Alain 1 55 1957 M 9 Fra
231 FORESTIERI Alexa 1 55 1982 M 0 Fra
232 Garmus Mindaugas 1 55 1981 M 0 LTU
233 Hessing Richard 1 55 1967 M 2 Purmerend NED
234 Kromeich Mark 1 55 1970 M 1 NED
235 Pardaens Pieter 1 55 1970 M 1 PELLENBERG BEL
236 Rosieka Helmut 1 55 1944 M 28 LAAKDAL (BEL) DUI
237 Terwiel Joop 1 55 1949 M 18 Schiedam NED
238 Tijssen Wim B 1 55 1960 M 6 Utrecht NED
239 Van de Weerdt Je 1 55 1950 M 16 MAASTRICHT NED
240 Vermeulen Renske 1 55 1963 W 16 PUTTEN NED
241 Vilvo Stefan 2 55 1968 M 2 Düren GER
242 Zondervan Wouter 1 55 1967 M 2 Amersfoort NED
243 Abrahams Toon 1 54 1959 M 7 Hilvarenbeek NED
244 Betjes Sjaak 1 54 1968 M 2 Krommenie NED
245 Boom Andre 1 54 1954 M 12 HAARLEM NED
246 Dattin Martine 1 54 1971 W 12 Schiedam NED
247 Dümmer Ignas 1 54 1966 M 3 Assen NED
248 KITAGAKI Toru 1 54 1967 M 2 Paris FRA
249 LAVIGNE Jerome 1 54 1982 M 0 Fra
250 Peperkamp Ingrid 1 54 1963 W 16 Rotterdam NED
251 Peters Ton 1 54 1951 M 15 SCHOORL NED
252 Schmiade Frank 1 54 1970 M 1 Riedstadt-Erfelden GER
253 Schmidt Rob 1 54 1944 M 28 Bergen op Zoom NED
254 Schortinghuis Ro 1 54 1963 M 4 Huizen NED
255 Sessink Rita 1 54 1960 W 18 Gaanderen NED
256 Zuidema Nitish 1 54 1967 M 2 UTRECHT NED
257 Balk Peter-Paul 1 53 1973 M 0 Wijchen NED
258 Beckmann Stefan 1 53 1959 M 7 Borken GER
259 Borsten Mik 1 53 1962 M 5 AMERSFOORT NED
260 Brudereck Martin 1 53 1966 M 3 Bedburg-Hau GER
261 Costermans Herma 1 53 1949 M 18 Essen BEL
262 de Graaf Lydia 1 53 1981 W 12 Lekkerkerk NED
263 Hemstra Saco 1 53 1968 M 2 Weidum NED
264 Kraemer Elisabet 1 53 1960 W 18 Alfter GER
265 Leslie Judy 1 53 1961 W 17 Wassenaar NED
266 Mennen Victor 1 53 1963 M 4 Echt NED
267 Montroos Otmar 1 53 1961 M 5 Apeldoorn NED
268 Pesch Lars 1 53 1977 M 0 Eindhoven NED
269 Ritsema Wim 1 53 1964 M 4 Dieren NED
270 Schinkel Jan 1 53 1953 M 13 Benschop NED
271 Scholten Karl-He 1 53 1951 M 15 Kevelaer GER
272 Wolsing Han 1 53 1965 M 3 NED
273 Berntsen Hans 1 52 1956 M 10 Nijmegen NED
274 Breimer Feikje 1 52 1964 W 16 Gouda NED
275 Coopman Jimmy 1 52 1949 M 18 ZULTE BEL
276 Geilen Henk 1 52 1960 M 6 MUNSTERGELEEN NED
277 Jeurissen Arno 1 52 1957 M 9 GENK NED
278 Mölders Angelika 1 52 1965 W 15 Geldern GER
279 Oesterheld Frank 1 52 1964 M 4 Hückelhoven GER
280 Overklift Karin 1 52 1967 W 14 Almere NED
281 Reijngoudt Rinus 1 52 1959 M 7 TERNEUZEN NED
282 Rodewijk John 1 52 1958 M 8 Oude Wetering NED
283 Scheerlinck Fran 1 52 1963 M 4 KONTICH (BEL) BEL
284 Suijkerbuijk Pet 1 52 1956 M 10 Steenbergen Nb NED
285 Tolboom Leo 1 52 1964 M 4 's-Gravenhage NED
286 van Beek Ed 1 52 1960 M 6 Diepenveen NED
287 van de Klis Rich 1 52 1963 M 4 Zoetermeer NED
288 van Elburg Bertu 1 52 1952 M 14 Nijverdal NED
289 van Wijk Chris 1 52 1960 M 6 Sliedrecht NED
290 Verholt Udo 1 52 1959 M 7 Dorsten GER
291 Vos Koos 1 52 1946 M 24 Zeewolde NED
292 Zondag Jan 1 52 1949 M 18 Leeuwarden NED
293 Boer John 1 51 1957 M 9 RON CLARKE NED
294 Davy Boelens 1 51 1983 M 0 Kaprijke BEL
295 de Jong Marcel 1 51 1966 M 3 Monnickendam NED
296 de Vries Eric 1 51 1952 M 14 Deventer NED
297 Krimmel Walter 1 51 1952 M 14 Kerpen GER
298 Kusters Jan 1 51 1945 M 26 Vianen Nb NED
299 Moskalenko Valer 1 51 1961 M 5 Apeldoorn NED
300 Moyson Renaat 1 51 1961 M 5 Merchtem BEL
301 Odijk Benno 1 51 1963 M 4 GBR
302 Scheirs Willem 1 51 1961 M 5 Itegem BEL
303 Souren Tjeu 1 51 1954 M 12 Utrecht NED
304 Stultiens Bob 1 51 1964 M 4 Weert NED
305 Stupp Hans-Peter 1 51 1955 M 11 Leichlingen GER
306 Welles Andries 2 51 1966 M 3 Lippenhuizen NED
307 Wuijster P 1 51 1951 M 15 Groot Ammers NED
308 Beffort Marc 1 50 1962 M 5 Kraainem BEL
309 Castelein Edwin 1 50 1963 M 4 Arnhem NED
310 Hofs Arjan 1 50 1971 M 0 Amersfoort NED
311 Hoogeveen Daan 1 50 1978 M 0 Etten-Leur NED
312 Jorritsma Jouke 1 50 1964 M 4 Drachten NED
313 Küpper Lukas 1 50 1965 M 3 Aachen GER
314 Lenaerts Edwin 1 50 1966 M 3 GENK BEL
315 Luttmann Richard 1 50 1950 M 16 Rheine GER
316 Nagtzaam Ron 1 50 1966 M 3 Puttershoek NED
317 Riedel Roland 1 50 1963 M 4 Oberhausen GER
318 Scheldewaert Gil 1 50 1956 W 22 St.Amandsberg BEL
319 Schreurs Piet 1 50 1955 M 11 Heibloem NED
320 Siebold Jeff 1 50 1978 M 0 Amsterdam NED
321 Slagers Anton 1 50 1967 M 2 Eelderwolde NED
322 Strigencz Rob 1 50 1966 M 3 ZONHOVEN (BEL) NED
323 Tenbieg Edith 1 50 1972 W 12 Kranenburg GER
324 Alosery-Tijssen 1 49 1962 W 17 Apeldoorn NED
325 Bolt Marten 1 49 1961 M 5 Zwolle NED
326 Burger Hans 1 49 1961 M 5 Tuitjenhorn NED
327 de Groen Paul 1 49 1951 M 15 Rotterdam NED
328 Deroo Lieven 1 49 1974 M 0 'S-GRAVENHAGE NED
329 Franken Alex 1 49 1958 M 8 Schiedam NED
330 Hoeksema Kees 1 49 1963 M 4 Garrelsweer NED
331 Honing Gijs 1 49 1945 M 26 BLOKKEN NED
332 LEJEUNE Laurent 1 49 1972 M 0 BEL
333 Michels Harry 1 49 1965 M 3 Huerth GER
334 Spoelder Majet 1 49 1971 W 12 AMERSFOORT NED
335 Tadema Gert 1 49 1959 M 7 Zwolle NED
336 van den Bosch Be 1 49 1951 M 15 Wageningen NED
337 van Doorn Dick 1 49 1956 M 10 Almere NED
338 van Egmond Liane 1 49 1975 W 12 Ter Aar NED
339 Weisener Elke 1 49 1954 W 24 Falkensee GER
340 Wiggers Hedwig 1 49 1966 W 15 Hengelo Ov NED
341 Bod Wander 1 48 1957 M 9 Stokkum NED
342 Brocker Jörg 1 48 1971 M 0 Wegberg GER
343 Christophe Grégo 1 48 1974 M 0 Auvelais BEL
344 de Blaey Jaap 1 48 1954 M 12 Wolphaartsdijk NED
345 de Groot Jaring 1 48 1966 M 3 Bergum NED
346 Duivenvoorden Wi 1 48 1963 M 4 Hoofddorp NED
347 Kerkvliet Martin 1 48 1977 M 0 Dongen NED
348 Knein Peter 1 48 1962 M 5 Everswinkel GER
349 Kulk Jean-paul 1 48 1975 M 0 Voorburg NED
350 Leentje Hindryck 1 48 1973 W 12 Merchtem BEL
351 Lendfers Milou 1 48 1974 W 12 Lisse NED
352 Maierhof Lena 1 48 1986 W 13 Berlin GER
353 Maria Banatzki I 1 48 1963 W 16 Castrop-Rauxel GER
354 Mobach Kasper 1 48 1961 M 5 Utrecht NED
355 Mose Rüdiger 1 48 1960 M 6 Weilerswist GER
356 Mulder Ed 1 48 1956 M 10 Wijk bij Duurstede NED
357 Rosenkamp Yvonne 1 48 1967 W 14 Raalte NED
358 Rouwhorst Wouter 1 48 1965 M 3 Borculo NED
359 Rutten Richard 1 48 1965 M 3 Schalkhaar NED
360 Sieling John 1 48 1957 M 9 Middelburg NED
361 van den Berg Kee 1 48 1955 M 11 Noordwijkerhout NED
362 van der Zon Rene 1 48 1958 M 8 Nieuwkoop NED
363 van Vlimmeren To 1 48 1952 M 14 ROELOFARENDSVEEN NED
364 van Waes Briek 1 48 1954 M 12 Breda NED
365 Verhaegen Paul 1 48 1961 M 5 Hontich BEL
366 Verveer Gerard 1 48 1960 M 6 ENERGIE NED
367 Zeelen Marcel 1 48 1966 M 3 Steyl NED
368 Bosch René 1 47 1968 M 2 Vorden NED
369 Brijs Filip 1 47 1972 M 0 Oud-Turnhout BEL
370 Broersen Jos 1 47 1950 M 16 Alphen aan den Rijn NED
371 Gorissen Ton 1 47 1959 M 7 Bennekom NED
372 Kaminsky Peter 1 47 1977 M 0 Emsdetten GER
373 Lauriks Kees 1 47 1951 M 15 Amsterdam NED
374 Mohri Detlef 1 47 1955 M 11 Falkensee GER
375 Poppe Patrick 1 47 1958 M 8 Borsbeek BEL
376 Rommen Ferdie 1 47 1972 M 0 Tilburg NED
377 Schön Maarten 1 47 1976 M 0 Goirle NED
378 Stoorvogel Jetse 1 47 1965 M 3 Wageningen NED
379 Terlouw Cor 1 47 1963 M 4 Bergambacht NED
380 Thung Rutger 1 47 1973 M 0 Vlaardingen NED
381 van den Berg Toi 1 47 1959 M 7 Gaanderen NED
382 Van Loo Karel 1 47 1952 M 14 Hofstade/zemst BEL
383 van Wesenbeeck H 1 47 1961 M 5 Kalmthout BEL
384 Vink Aad 1 47 1947 M 22 Klaaswaal NED
385 Bakker Christian 1 46 1969 M 1 Nijmegen NED
386 Baschin Andrea 1 46 1960 W 18 Wolfsburg GER
387 Brenner Walter 1 46 1958 M 8 St. Gallen SUI
388 de Groot Ronny 1 46 1982 M 0 Eindhoven NED
389 Elkardoudi Aziz 2 46 1967 M 2 OUDERKERK A/D AMSTEL NED
390 Everaert Cees 1 46 1961 M 5 Nijmegen NED
391 Francesco Floris 1 46 1973 M 0 Bruxelles BEL
392 Gagnon André-Rob 1 46 1945 M 26 Aachen GER
393 HERIN Bernard 1 46 1964 M 4 Fra
394 Hoogenboom Ronal 1 46 1964 M 4 Naaldwijk NED
395 Hundscheidt Paul 1 46 1963 M 4 Zeewolde NED
396 Kloek Patrick 1 46 1964 M 4 ANTWERPEN BEL
397 KOZLOWSKI Sebast 1 46 1971 M 0 Fra
398 Lambeck Robin 1 46 1981 M 0 Steenwijk NED
399 Slaaf Sjoerd 1 46 1952 M 14 Groningen NED
400 te Koppele Peter 1 46 1970 M 1 Twello NED
401 Theeuwen Sraar 1 46 1963 M 4 Meerlo NED
402 Twaalfhoven Mich 1 46 1967 M 2 Nieuwkoop NED
403 van Aken Iwan 1 46 1964 M 4 Apeldoorn NED
404 van de Berg Mart 1 46 1971 M 0 Vaassen NED
405 van Korlaar Gijs 1 46 1963 M 4 Soest NED
406 Vandenberghe Dir 1 46 1957 M 9 Duffel BEL
407 Andersen Bo 1 45 1958 M 8 's-Gravenhage NED
408 Finkensiep Dirk 1 45 1959 M 7 Bochum GER
409 FRACKOWIAK Joann 1 45 1982 W 12 Pol
410 Haaser Matthias 1 45 1966 M 3 Leichlingen GER
411 Jahn Sigrid 1 45 1964 W 16 's-Gravenhage NED
412 Lathouwers Gust 1 45 1954 M 12 Zutendaal BEL
413 Limaheluw Ritchi 1 45 1980 M 0 Leeuwarden NED
414 Locher Pieter 1 45 1957 M 9 AMSTERDAM NED
415 Lukasik Jo 1 45 1956 M 10 TEGELEN NED
416 Roodenburg Andy 1 45 1971 M 0 ROTTERDAM NED
417 Szalai Michael 1 45 1965 M 3 Duisburg GER
418 van Berkel Mike 1 45 1973 M 0 OEGSTGEEST NED
419 van de Riet Henk 1 45 1968 M 2 NIJVERDAL NED
420 van Drunen Bert 1 45 1956 M 10 Steenbergen Nb NED
421 van Emmerik Cor 1 45 1973 M 0 Epe NED
422 van Noordenburg 1 45 1967 M 2 Escharen NED
423 van Tol Rob 1 45 1957 M 9 IJMUIDEN NED
424 Verdoobt Kris 1 45 1976 M 0 Antwerpen BEL
425 Vermeulen Enst-J 1 45 1960 M 6 SINT-NIKLAAS NED
426 Zimmermann Walte 1 45 1954 M 12 Marktheidenfeld GER
427 Zirkwitz Hans-Wa 1 45 1953 M 13 Düsseldorf GER
428 Deeleman Jannis 1 44 1965 M 3 Breda NED
429 Fokker Ruud 1 44 1961 M 5 LELYSTAD NED
430 Hoek Robert 1 44 1958 M 8 Schoonhoven NED
431 Jonker Wietze 1 44 1954 M 12 LUXWOUDE NED
432 Kuschel Thomas 1 44 1970 M 1 Menden GER
433 Meppelink Henk 1 44 1961 M 5 Gramsbergen NED
434 Pechler Edward 1 44 1965 M 3 Groningen NED
435 Placek Tomas 1 44 1963 M 4 Decin CZE
436 van den Berg Han 1 44 1970 M 1 Zwolle NED
437 van Noordt Aad 1 44 1970 W 13 Monster NED
438 vd Werf Julius 1 44 1958 M 8 Leeuwarden NED
439 Verbeke Eduard 1 44 1951 M 15 Brussel BEL
440 Aarts Paul 1 43 1959 M 7 Tilburg NED
441 Boom André 1 43 1954 M 12 HAARLEM NED
442 de Boer Cor 1 43 1955 M 11 Hoofddorp NED
443 Dops Dennis 1 43 1989 M 2 Lanaken BEL
444 Konter Thijm 1 43 1952 M 14 Raalte NED
445 Meinhold Günter 1 43 1950 M 16 HEMER DUI
446 MORIN Luc 1 43 1962 M 5 Fra
447 Offermans Raymon 1 43 1967 M 2 Geleen NED
448 PECOURT Jean-mic 1 43 1958 M 8 Fra
449 Roeleveld Wilber 1 43 1955 M 11 Wijk bij Duurstede NED
450 Scheutjens Peter 1 43 1963 M 4 FORTUNA '67 NED
451 Spitz Dirk 1 43 1970 M 1 Bochum GER
452 Valanko Rasmus 1 43 1980 M 0 's-Gravenhage NED
453 van den Bos Kees 1 43 1961 M 5 Monster NED
454 van der Logt Pau 1 43 1963 M 4 Hellevoetsluis NED
455 van Hofwegen Fra 1 43 1958 M 8 Susteren NED
456 Visschers Johan 1 43 1955 M 11 Elsloo Lb NED
457 Vreeke Wieger 1 43 1962 M 5 Emmeloord NED
458 Zelewkova Alilie 1 43 1963 W 16 Kladwo CZE
459 Benoey Rudi 1 42 1960 M 6 Antwerpen BEL
460 Bruiss Dinant 1 42 1957 M 9 Enschede NED
461 Depoortere Ronny 1 42 1968 M 2 Roosdaal BEL
462 GRADOS Daniel 1 42 1949 M 18 Fra
463 Hendriks Marcel 1 42 1967 M 2 Apeldoorn NED
464 Hofmann Cecila 1 42 1976 W 12 Veldhoven NED
465 Janthur Christop 1 42 1962 M 5 Wuppertal GER
466 Jongen Gerard 1 42 1964 M 4 Purmerend NED
467 Kleinmann Klaus 1 42 1960 M 6 KALKAR GER
468 Laan Klaas 1 42 1958 M 8 Amsterdam NED
469 Menzel Udo 1 42 1961 M 5 Emsdetten GER
470 Nefs Stan 1 42 1964 M 4 Bergen op Zoom NED
471 Pieterman Rene 1 42 1970 M 1 Huizen NED
472 Pol Ronald 1 42 1961 M 5 Vlaardingen NED
473 Quentin Jory 1 42 1963 M 4 Bienenbuttel NED
474 Schneider Sabine 1 42 1963 W 16 Heimborn GER
475 Theunissen Gerti 1 42 1961 W 17 Eindhoven NED
476 van Meggelen Jur 1 42 1978 M 0 Vaassen NED
477 van Riel Bas 1 42 1949 M 18 Lisse NED
478 van Vliet Alfons 1 42 1960 M 6 Leeuwarden NED
479 Vente Yubi Micha 1 42 1972 W 12 Fürth GER
480 Visser Marten 1 42 1979 M 0 Almere NED
481 de Krom Arnold 1 41 1966 M 3 Halsteren NED
482 Dol Chris 1 41 1963 M 4 Stadskanaal NED
483 Flies Dirk 1 41 1959 M 7 Essen BEL
484 Kruse Jochen 1 41 1966 M 3 DUI
485 Lenaerts Luc 1 41 1963 M 4 BEL
486 Ludden Peter 1 41 1962 M 5 Essen GER
487 Marais Charel 1 41 1971 M 0 Helmond NED
488 Masselink Toon 1 41 1958 M 8 Gendringen NED
489 Meisterling-Riec 1 41 1955 W 23 WILLEBROEK DUI
490 Pans Aleid 1 41 1978 W 12 's-Gravenhage NED
491 Schuttert Jan 1 41 1988 M 2 Ommen NED
492 Stutvoet Esther 1 41 1970 W 13 Oud Beijerland NED
493 Valentijn Pascal 1 41 1976 M 0 Ter Aar NED
494 van Avesaath Lia 1 41 1966 W 15 Herten NED
495 van Klaveren Han 1 41 1964 M 4 Rotterdam NED
496 Verhelst Jean-Mi 1 41 1977 M 0 Evere BEL
497 Weidemann Friedh 1 41 1959 M 7 Stuede GER
498 Krijger Walter 1 40 1962 M 5 Amsterdam NED
499 Krol Ton 1 40 1966 M 3 Rijswijk Zh NED
500 Nijboer Marco 1 40 1970 M 1 Raalte NED
501 Overhage Lothar 1 40 1969 M 1 AACHEN DUI
502 Schinkel Jeroen 1 40 1977 M 0 IJsselstein Ut NED
503 Smit Watze 1 40 1961 M 5 Wassenaar NED
504 Urban Kai 1 40 1964 M 4 Hagen GER
505 Van den Hauten G 1 40 1958 M 8 Nederokkerzeel BEL
506 van der Vaart Wi 1 40 1961 M 5 Vlaardingen NED
507 van Groen Thierr 1 40 1978 M 0 Gorredijk NED
508 van Haren Patric 1 40 1967 M 2 Bergen op Zoom NED
509 van Hemert Leo 1 40 1961 M 5 Leiden NED
510 Vester Marja 1 40 1960 W 18 Vogelenzang NED
511 Wibberg Henry 1 40 1961 M 5 Salzkotten GER
512 Allerheiligen Je 1 39 1968 M 2 Hannover GER
513 Bodelier Hein 1 39 1948 M 20 Landgraaf NED
514 DANCETTE Thierry 1 39 1967 M 2 Fra
515 Dickhoff Toon 1 39 1953 M 13 Beetsterzwaag NED
516 Drenthel Henrie 1 39 1966 M 3 Aalten NED
517 Duenk Gerben 1 39 1965 M 3 Aalten NED
518 Grootveld Martin 1 39 1957 M 9 Warnsveld NED
519 HERNIE Jean-luc 1 39 1962 M 5 Fra
520 Looijestijn Jurg 1 39 1966 M 3 's-Gravenhage NED
521 Meert Frank 1 39 1969 M 1 Vilvoorde BEL
522 Meier Andre 1 39 1973 M 0 Hattingen GER
523 Mol Martien 1 39 1968 M 2 Naaldwijk NED
524 Mulder Emiel 1 39 1985 M 0 Purmerend NED
525 Picrit Marc 1 39 1986 M 1 Brussel BEL
526 Pirl Andreas 1 39 1978 M 0 Leichlingen GER
527 Probst Thorsten 1 39 1966 M 3 Moers GER
528 Samuel Ronny 1 39 1965 M 3 AV '23 NED
529 Seuren Jan 1 39 1960 M 6 NED
530 Treurniet Marijn 1 39 1981 M 0 Rotterdam NED
531 van der Poel Aad 1 39 1958 M 8 Schoonhoven NED
532 Veldhuizen Rolan 1 39 1961 M 5 Arnhem NED
533 Yntema Bote 1 39 1967 M 2 Grou NED
534 Absil Michel 1 38 1959 M 7 Brussel BEL
535 Agteres Wilco 1 38 1986 M 1 Ederveen NED
536 Bodewes Harm 1 38 1968 M 2 Culemborg NED
537 de Backer Anthon 1 38 1974 M 0 BEL
538 De Houwer Bart 1 38 1971 M 0 Overijse BEL
539 de Vries Bennie 1 38 1965 M 3 Stadskanaal NED
540 Haeck Steven 1 38 1971 M 0 Sint Jan In Eremo BEL
541 Hanewald Christi 1 38 1969 M 1 AMSTELVEEN DUI
542 Hoeksema Jurn 1 38 1974 M 0 DE BILT NED
543 Hoffmann Christo 1 38 1961 M 5 BERLIN DUI
544 Huisman Raoul 1 38 1969 M 1 Apeldoorn NED
545 Kuipers Harm 1 38 1966 M 3 Haarlem NED
546 Moll Erik 1 38 1974 M 0 Oosterbeek NED
547 Opstal Nathalie 1 38 1966 W 15 Nieuw Beijerland NED
548 Sanders Erwin 1 38 1966 M 3 Woerdense Verlaat NED
549 Spanier Volker 1 38 1959 M 7 Erkelenz GER
550 van Dijk Chris 1 38 1961 M 5 Almere NED
551 Vromans Jaap 1 38 1975 M 0 Utrecht NED
552 Wilde Wolfgang 1 38 1953 M 13 Wustermark GER
553 Ariens Dennis 1 37 1979 M 0 GOUDA NED
554 Doeksen Peter 1 37 1955 M 11 Voorschoten NED
555 Liszewitz Dagmar 1 37 1962 W 17 Köln GER
556 Maertens Dave 1 37 1974 M 0 GENT BEL
557 Oosters Onno 1 37 1970 M 1 Utrecht NED
558 Peters Werner 1 37 1963 M 4 Everswinkel GER
559 Schläger Lars 1 37 1984 M 0 DUI
560 Valkenburg René 1 37 1969 M 1 Nigtevecht NED
561 van Broekhoven H 1 37 1961 M 5 DE MEERN NED
562 Van Keymolen Mar 1 37 1956 M 10 Steenokkerzeel BEL
563 van Wijnen Cor 1 37 1952 M 14 HOOGVLIET NED
564 VandeRijzen Jean 1 37 1970 M 1 HUIJBERGEN NED
565 Zelewica Vladimi 1 37 1960 M 6 Kladwo CZE
566 Avau Benoit 1 36 1958 M 8 Strombeek Bever BEL
567 de Haan Arend 1 36 1968 M 2 Jubbega NED
568 De Wit 1 36 1970 M 1 Bergen op Zoom NED
569 Gijsen Irmgard 1 36 1966 W 15 Horst NED
570 Gommers Daniel 1 36 1964 M 4 GENK BEL
571 Mastrogiacomi An 1 36 1960 M 6 Gonderange LUX
572 Mathewson Ian 1 36 1959 M 7 GER
573 Messerschmidt Ma 1 36 1962 M 5 's-Gravenhage NED
574 Michels Frank 1 36 1969 M 1 Kalenborn GER
575 Remmers Frans 1 36 1954 M 12 Ruurlo NED
576 Riemer Ulrike 1 36 1969 W 13 Saarbrücken GER
577 Rohrmann Bernd 1 36 1959 M 7 HAGEN DUI
578 Schröer Martin 1 36 1953 M 13 Essen GER
579 Verlinden Jef 1 36 1952 M 14 BEL
580 Blom Jos 1 35 1957 M 9 Zeist NED
581 Jamoulle Nicolas 1 35 1977 M 0 Liège BEL
582 Lennström Göran 1 35 1949 M 18 Hultsfred ZWE
583 Meyer Volker 1 35 1970 M 1 Warendorf GER
584 Murphy Mary 1 35 1959 W 19 Cork IRL
585 van der Vennen J 1 35 1969 M 1 Lelystad NED
586 Baakman Maarten 1 34 1969 M 1 Bennekom NED
587 Barkman Raymond 1 34 1964 M 4 ROTTERDAM NED
588 Heienbrock Klaus 1 34 1954 M 12 Herne GER
589 Koll Helmut 1 34 1955 M 11 Bonn GER
590 Manders Gerard 1 34 1959 M 7 Mierlo NED
591 Onderwater Peter 1 34 1965 M 3 Hoofddorp NED
592 Peek Frank 1 34 1969 M 1 Oosterhout Nb NED
593 Philippot Leslie 1 34 1980 M 0 Eppegem BEL
594 Schaerlaeckens L 1 34 1960 M 6 WILLEBROEK BEL
595 TORQUE James 1 34 1961 M 5 Fra
596 van Beek Gert 1 34 1961 M 5 Arnhem NED
597 van der Klei Dic 1 34 1963 M 4 's-Gravenhage NED
598 Wiggers Harald 1 34 1966 M 3 Hengelo Ov NED
599 Wijsman Alex 1 34 1948 M 20 DIEMEN NED
600 Berka Volker 1 33 1943 M 30 Bonn GER
601 Boer Christian 1 33 1979 M 0 Barendrecht NED
602 Cornelissen Jos 1 33 1960 M 6 Aalsmeer NED
603 de Roos Harm 1 33 1969 M 1 Wijk bij Duurstede NED
604 Delen Wouter 1 33 1964 M 4 Geldrop NED
605 Fulkerson James 1 33 1945 M 26 Watergang NED
606 Kinderis Gedimin 1 33 1963 M 4 LTU
607 Krom Rob 1 33 1964 M 4 Breda NED
608 Teunissen Ton 1 33 1966 M 3 Eindhoven NED
609 Twyrdy Krystian 1 33 1961 M 5 Danndorf GER
610 van Arendonk Pat 1 33 1969 M 1 Apeldoorn NED
611 van de Bijl Bram 1 33 1965 M 3 NED
612 Declercq Michael 1 32 1970 M 1 Eppegem BEL
613 den Otter René 1 32 1968 M 2 Bruchem NED
614 DOGIMONT Franck 1 32 1969 M 1 Fra
615 Groen Hans 1 32 1963 M 4 Raalte NED
616 Jaartsveld Edwar 1 32 1964 M 4 Apeldoorn NED
617 Kramer Willem 1 32 1958 M 8 Apeldoorn NED
618 van Broekhoven J 1 32 1985 M 0 DE MEERN NED
619 Bouma Cees 1 31 1968 M 2 Biddinghuizen NED
620 Fennis Bram 1 31 1973 M 0 Amersfoort NED
621 Gruber Helmut 1 31 1969 M 1 Weißenhorn GER
622 Janssen Panda 1 31 1965 M 3 BRUNSSUM NED
623 Mertens Geert 1 31 1978 M 0 Wommelgem BEL
624 Ramoska Povilas 1 31 1957 M 9 Vilnius LIT
625 Stutvoet Hans 1 31 1966 M 3 Oud Beijerland NED
626 Verheul J 1 31 1989 M 2 Weesp NED
627 WOUTERS Peter 1 31 1966 M 3 Aalter BEL
628 Ambuhl Vincent 1 30 1968 M 2 Brussel BEL
629 Batenburg André 1 30 1960 M 6 Zoetermeer NED
630 Broekman Rob 1 30 1980 M 0 NED
631 Rösen Detlef 1 30 1962 M 5 Düsseldorf GER
632 Schroijen Theo 1 30 1963 M 4 Bocholtz NED
633 Bayer Else 1 29 1939 W 50 Nettetal GER
634 Brummelkamp Leo 1 29 1969 M 1 Apeldoorn NED
635 CAILLIEZ Jean-ch 1 29 1962 M 5 Fra
636 Frenken Dietmar 1 29 1965 M 3 Hückelhoven GER
637 Kieboom Frank 1 29 1964 M 4 Oosterhout Nb NED
638 Meijer Lammert 1 29 1957 M 9 Assen NED
639 Schroots Hans 1 29 1965 M 3 Roermond NED
640 van Beem Chris 1 29 1972 M 0 Geldrop NED
641 van Zantwijk Kee 1 29 1968 M 2 Utrecht NED
642 Vanreusel Hans 1 29 1976 M 0 Oud-Turnhout BEL
643 Versteeg John 1 29 1967 M 2 Utrecht NED
644 Cremer Pieter 1 28 1952 M 14 Gorredijk NED
645 de Bruin Jan 1 28 1963 M 4 Vogelenzang NED
646 Heijligers Paul 1 28 1963 M 4 Eindhoven NED
647 Hulsmans Pierre 1 28 1945 M 26 Zonhoven BEL
648 Ngamkam Angela 1 28 1966 W 15 Rossdorf GER
649 Würl Hans 1 28 1961 M 5 VELUWE DUI
650 Löhr Stefan 1 27 1970 M 1 Bonn GER
651 CORMIER Mireille 1 26 1959 W 19 Fra
652 Inghelbrecht Raf 1 26 1965 M 3 Eernegem BEL
653 Meisterling Bern 1 26 1958 M 8 WILLEBROEK DUI
654 Neumann Bernd 1 26 1955 M 11 34246 Vellmar GER
655 Peters Danny 1 26 1984 M 0 Vianen Ut NED
656 Wimmer Robert 1 26 1965 M 3 Nürnberg GER
657 Bettini Paolo 1 25 1966 M 3 Apeldoorn NED
658 Bleeker Matheus 1 25 1971 M 0 Groningen NED
659 Deuze Koen 1 25 1977 M 0 Zuidwolde Dr NED
660 Haagmans Michael 1 25 1974 M 0 Arnhem NED
661 Joehring Jutta 1 25 1967 W 14 Essen GER
662 SCHOENMAKERS Vin 1 25 1939 M 38 NED
663 van der End Gert 1 25 1960 M 6 VLAARDINGEN NED
664 De Riemaecker Th 1 24 1972 M 0 Vinderhoute BEL
665 Mills Brian 1 24 1955 M 11 Aalsmeer NED
666 TAR Claudine 1 24 1951 W 27 Fra
667 Wandt Harald 1 24 1949 M 18 Bergneustadt GER
668 Patrocinio Fabie 1 23 1974 M 0 Bainville sur Madon FRA
669 van der Meer Bou 1 23 1970 M 1 Jubbega NED
670 BOUCQ Romain 1 22 1976 M 0 Fra
671 Jüchter Birger 1 21 1972 M 0 Düsseldorf GER
672 Kettner Sonja 1 21 1973 W 12 Aachen GER
673 Lane Phil 1 21 1967 M 2 Vossem BEL
674 Nuss Bernd 1 21 1948 M 20 Menden GER
675 Dekker Marcel 1 20 1971 M 0 Apeldoorn NED
676 Markusse Jos 1 20 1965 M 3 Vlaardingen NED
677 van der Kraan Ar 1 19 1963 M 4 DELFT NED
678 de Jong Theo 1 18 1950 M 16 Culemborg NED
679 Diekema Jasper 1 18 1979 M 0 's-Gravenhage NED
680 Münnich Thomas 1 18 1965 M 3 Nürnberg GER
681 Pfleugler Christ 1 18 1967 M 2 GER
682 Bayer Martin 1 17 1939 M 38 Nettetal GER
683 Borgers Thomas 1 17 1967 M 2 Borken GER
684 DEBLANDRE Alexan 1 17 1974 M 0 Fra
685 Lochmann Daniel 1 16 1969 M 1 Essen GER
686 van Rossum Annie 1 16 1954 W 24 Vianen NED
687 MANG Isabelle 1 15 1972 W 12 Fra
688 DOGIMONT Isabell 1 14 1972 W 12 Fra
689 Halder Roland 1 14 1970 M 1 Köln GER
690 Ceuppens Geert 1 13 1973 M 0 Duffel BEL
691 Spoelstra Franci 1 12 1956 M 10 Leiden NED
692 MANCHUELLE Patri 1 11 1955 M 11 Fra
693 Isringhausen Ste 1 9 1963 M 4 Bochum GER
694 Becker Martin 1 8 1960 M 6 Arnsberg GER
695 Bougè Frank 1 5 1966 M 3 Würselen GER
696 FLAUTRE Pascal 1 4 1967 M 2 Fra
697 Büchter Martin 1 3 1960 M 6 Hennef GER
698 Lathouwers Bart 1 2 1980 M 0 Tessenderlo BEL
699 van der Wal Rinu 1 1 1964 M 4 Heemskerk NED
700 WALLAEYS Jean 1 1 1980 M 0 Fra


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]