Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 sep 2018
Sri Chinmoy 6 uur zaterdag 6 oktober
24 sep 2018
Korte voorbeschouwing en spoorboekje Spartathlon
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* 29 jun 2010: De 6 uren van Aalter
* 29 jun 2010: Rondje Amsterdam 3 juli 2010
* 25 jun 2010: dé 50 van Assen energiek & keigoed
* 24 jun 2010: Tussenstand M&U Cup na Den Haag
* 23 jun 2010: Sterk deelnemersveld bij dé 50 van Assen
* 22 jun 2010: De zesdaagse van Bornholm ten einde
* 17 jun 2010: De zesdaagse van Bornhom na 4 dagen (update)
* 16 jun 2010: Tussenstand M&U Cup na de Child Learn Marathon
* 16 jun 2010: Zesdaagse van Bornholm halverwege
* 12 jun 2010: De zesdaagse van Antibes ten einde
* 12 jun 2010: Ria Buiten verbetert Nederlandse bestprestatie op de 6 dagen
* 10 jun 2010: Zesdaagse Antibes na 4 dagen
* 8 jun 2010: Zesdaagse Antibes na 2 dagen
* 6 jun 2010: Van genieten wordt je niet moe (Rondje Waddenzee 2010)
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2010
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.ultraned.org/n_item/f4894.php
Cupkalender zie http://www.ultraned.org/n_item/f4895.php
Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer altijd zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.


Stand

PLAATS NAAM PUNTEN WEDSTR. MAR. ULTRA GEBJ. GESL. WOONPLAATS NATION.
1 ANNEGARN ELS 432,6 12 5 7 1956 W Amsterdam NED
2 BUS SJAAK 354,8 9 3 6 1955 M Raamsdonksveer NED
3 PARDAENS LEO 353,4 6 3 3 1944 M PELLENBERG BEL
4 GENDRAULT JEAN-PIERRE 323 7 1 6 1948 M Zeist NED
5 DERKS HENK 300,2 6 3 3 1955 M Haarlem NED
6 TAELMAN LUCIEN 299 4 1 3 1957 M Waregem BEL
7 BOUWEN WALTER 285,4 6 2 4 1965 M Itegem BEL
8 HOPMAN JOS 279,6 7 2 5 1939 M eindhoven NED
9 OKKERSEN HENRY 277 4 2 2 1945 M Schimmert NED
10 MAES SUSANNE 269,8 5 1 4 1952 W Maasmechelen BEL
11 VANDEWAL JACQUES 263,8 7 2 5 1952 M DILSEN-STOKKEM BEL
12 BEMONG MARC 261,6 5 4 1 1948 M Tielt-Winge BEL
13 DOPS GHISLAIN 260,8 6 1 5 1955 M LANAKEN BEL
14 HEKKERS MIEKE 259 4 1 3 1964 W Deventer NED
15 WIERING PAUL 251,8 6 2 4 1956 M DIEMEN NED
16 DIERX WILMA 242 5 2 3 1966 W AMSTERDAM NED
17 IDRISSI MO 241 6 3 3 1952 M Heemskerk NED
18 PREIBISCH RALF 237 3 3 0 1962 M Halsteren DUI
19 BLYAERT MARC 236,4 7 2 5 1958 M Merchtem BEL
20 SUIJKERBUIJK JAN 233 4 1 3 1963 M Moerstraten NED
21 VAN DAELE RUDY 232 7 4 3 1962 M Sint Niklaas BEL
22 DE GROVE BART 225,4 4 4 0 1972 M Wetteren BEL
23 TAGHON KURT 211,2 5 3 2 1967 M Zomergem BEL
24 KAMPHUIS PAUL 207 4 1 3 1956 M LEIDEN NED
25 LUYTEN WILLY 196 3 3 0 1945 M Oud-Turnhout BEL
26 STYNEN GEERT 194 3 0 3 1969 M TURNHOUT BEL
27 BECKERS PAUL 191 3 2 1 1962 M Oostmalle BEL
28 VAN LEEST WIM 191 3 1 2 1955 M HOOGE ZWALUWE NED
29 CALLENS WIM 189 3 0 3 1966 M Hulste BEL
30 DOMHOF PETRA 187 3 0 3 1966 W HARREVELD NED
31 SAMUEL RONNY 185 4 2 2 1965 M AV '23 NED
32 IMMINK GEORGE 183,8 5 3 2 1963 M Best NED
33 MERTENS GERT 183 3 1 2 1964 M Schoten BEL
34 GERLO LUC 182,2 4 4 0 1956 M Temse-Elversele BEL
35 JURRIAANS HANS 181 3 1 2 1969 M Tegelen NED
36 VERHEYEN WOUTER 181 3 3 0 1985 M Rillaar BEL
37 BORRIAS ERWIN 180 4 1 3 1968 M Amsterdam NED
38 VERDONCK WILLIAM 180 3 3 0 1944 M Beveren-Waas BEL
39 DOORTEN HENK 174 4 1 3 1963 M Assen NED
40 KOEDAM ALBERT 173 4 2 2 1959 M Veenendaal NED
41 VAN DER NEUT CHRIS 173 3 2 1 1961 M Amsterdam NED
42 VAN HIEL PAUL 172 4 2 2 1970 M BEL
43 BOGAARD JAN 172 3 1 2 1951 M WEZEP NED
44 THEISSEN MARKUS 168,4 5 2 3 1963 M AACHEN DUI
45 DAUTZENBERG LEON 168 3 2 1 1951 M Dilsen-Stokkem (B) BEL
46 LEUS FRANKIE 167 3 2 1 1962 M Herenthout BEL
47 HONING GIJS 164 3 1 2 1945 M BLOKKEN NED
48 SCHOENMAKERS VINCENT 163 4 0 4 1939 M Bergeijk NED
49 VANDEBEEK PATRICK 163 3 3 0 1974 M Aarschot BEL
50 JONKERS WILLY 160 4 0 4 1965 M HELMOND NED
51 MEERS VINCENT 160 4 4 0 1973 M Gentbrugge BEL
52 VAN VLIMMEREN TOON 160 3 2 1 1952 M ROELOFARENDSVEEN NED
53 HOGENTOREN WIM 159,2 4 4 0 1957 M Vucht NED
54 VAN DER HEIJDEN RUDY 156,8 5 2 3 1969 M Grave NED
55 WAGEMANS STEFAN 155 3 3 0 1971 M Lichtaart BEL
56 KLOEK PATRICK 153 3 2 1 1964 M ANTWERPEN BEL
57 BOOM ANDRE 152 3 0 3 1954 M HAARLEM NED
58 BUIS HANS 150,4 5 4 1 1951 M De Rijp NED
59 POPPE PATRICK 145 3 2 1 1958 M Borsbeek BEL
60 SUIJKERBUIJK AD 145 3 1 2 1960 M Steenbergen NED
61 BODELIER HEIN 135 3 2 1 1948 M Landgraaf NED
62 CLAEREBOUDT JAN 132 3 3 0 1962 M LINT BEL
63 PRINS JAN 127 3 2 1 1964 M Assen NED
64 REUMKENS WIM 127 3 1 2 1962 M HEERLEN NED
65 POLS SIMON 126 3 1 2 1952 M DUIVENDRECHT NED
66 MAERTENS DAVE 123 3 2 1 1974 M GENT BEL
67 MOL BEN 122 4 2 2 1949 M Almere NED
68 DE WERT RENE 117 3 1 2 1970 M Best NED
69 MEIJER ALBERT 110 3 0 3 1959 M Hoofddorp NED
70 SIPERS HENK 106 3 1 2 1955 M Maastricht NED
71 BERKA VOLKER 104 3 0 3 1943 M Bonn DUI
72 SPRANG HOLGER 103 3 1 2 1964 M Aachen DUI
73 MUTZE WILLEM 90 4 3 1 1956 M Heerlen NED
74 SPOELSTRA FRANCIS 84 4 1 3 1956 M Leiden NED
75 VAN GEENE REGINA 84 3 0 3 1954 W Veldhoven NED
76 VAN DER END GERT-JAN 83 3 2 1 1960 M VLAARDINGEN NLD
77 VAN DER WAL RINUS 80 3 0 3 1964 M Heemskerk NED
78 WELLES ANDRIES 75 3 2 1 1966 M Lippenhuizen NED


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]