Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
10 sep 2018
Foto’s en berichten uit de RUN 2018
8 sep 2018
Nederlands kampioen 100 km: Cees van der Land 7.54.30 en Sameena v d Mijden 8.47.50
Nieuws in 2018
* September
* 12 sep 2018: Allgau Ultra en UTMB
* 11 sep 2018: Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
* 10 sep 2018: Foto’s en berichten uit de RUN 2018
* 8 sep 2018: Nederlands kampioen 100 km: Cees van der Land 7.54.30 en Sameena v d Mijden 8.47.50
* 8 sep 2018: Verrassende winnaars RUN Winschoten 100 km: Joris Beaumon en Hilke Schokker
* 8 sep 2018: Joris Beaumon (B) en Hinke Schokker fier op kop bij de 100 km Winschoten
* 8 sep 2018: Ton Verbaandert en Julia Jezek winnen 50 km RUN Winschoten
* 8 sep 2018: RUN Winschoten 2018 in droog weer van start
* 8 sep 2018: Honderd kilometer Winschoten 1988
* 7 sep 2018: Voorbeschouwing RUN Winschoten 2018
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van April 2001
 
Tijdens een 24 uur loop eerder dit jaar liep -of beter snelwandelde- Marleen Radder een afstand bij elkaar van meer dan 185 kilometer. De beste Nederlandse prestaties aller tijden bij de vrouwen (24 uur lopen) worden nog altijd sterk bezet door de snelwandelende vrouwen.

Af en toe hoor je geluiden dat snelwandelprestaties niet bij de lopers meegeteld mogen worden. Maar lopen is de vrije stijl vorm, en wandelen heeft alleen maar extra beperkingen. Gelukkig heeft de IAU ook oog voor de ultra-wandelevenementen. Hopelijk gaat de 24 uur van Apeldoorn ook nog eens om, want daar gaat men haar eigen weg tegen de koers van de KNAU of de IAU in.

Hier onder volgen de uitslagen van een Franse 100 kilometer wandelwedstrijd.


100KM ORLEANS - CHEMERY
Randonnée Pédestre
IAU Union Berrichonne du Loiret
INTERNATIONAL M. Doubre 1039 route d’Orléans
ASSOCIATION OF F-45370 Cléry St André
ULTRARUNNERS 10/11 03 2001 Tel: Doubre +33 2 38 45 95 00
Tel: Boursain +33 2 38 91 10 69


PERFORM NOM-PRENOM Birthday NAT PLACE

09.44.12 VOS Jean-Hugues 29.12.70 M FRA 44 ORLEAN2001
10.04.15 GROSJEAN Bernard 16.02.52 M45 FRA ORLEAN2001
11.36.00 BLANCHET Eric 30.04.58 M40 FRA 45 FLEURY LES AUBRAIS ORLEAN2001
13.23.17 ELIOT Patrice 21.05.52 M45 FRA 45 UNION BERRICHONNE ORLEAN2001
14.13.00 GRILLON Etienne 2.11.49 M50 FRA 45 BAULE ORLEAN2001
14.32.12 BOUILLY Charles 14.07.43 M55 FRA ORLEAN2001
14.46.00 PARRAIN Fabrice 24.02.72 M FRA 45 ORLEANS ORLEAN2001
15.10.00 GIRAULT Geneviève 2.11.45 F55 FRA 86 IND POITOU NAINTRE ORLEAN2001
15.10.00 GIRAULT Henri 22.07.36 M60 FRA 86 IND POITOU NAINTRE ORLEAN2001
15.10.15 CAMY Daniel 14.05.53 M45 FRA ORLEAN2001
15.10.17 PAINDAVOINE Michel 18.01.51 M50 FRA 45 CVDC FLEURY ORLEAN2001
15.10.25 BOIRON Jean-Michel 23.08.45 M55 FRA 88 ASRHV XONRUPT ORLEAN2001
15.48.59 CHENU Jean-Marie 20.12.42 M55 FRA ORLEAN2001
16.09.10 MULLARD Michel 28.11.38 M60 FRA 45 UNION BERRICHONNE ORLEAN2001
16.09.16 BIET Christophe 19.05.66 M FRA 45 UNION BERRICHONNE ORLEAN2001
16.09.36 MARIN Danielle 15.05.48 F50 FRA ORLEAN2001
16.15.52 GUELLAI Taïeb 31.12.57 M40 FRA 92 REUIL MALMAISON ORLEAN2001
16.16.46 BUISSON Claude Jean 26.04.32 M65 FRA 94 COSMA ARCUEIL ORLEAN2001
16.17.49 DELACOUR Guy 2.10.47 M FRA ORLEAN2001
16.47.50 LE PAPE Anne-Marie 24.05.51 F45 FRA ORLEAN2001
16.47.51 TESSIER Jean-Pierre 21.02.47 M50 FRA ORLEAN2001
16.52.30 POULAIN Yves 2.09.56 M45 FRA 50 COUTANCES ORLEAN2001
16.53.12 BODIVIT Jacqueline 7.06.58 F40 FRA ORLEAN2001
16.57.26 AUBIER Maurice 16.03.48 M50 FRA 45 UNION BERRICHONNE ORLEAN2001
17.07.30 DEVILLERS Christine 24.09.58 F40 FRA 76 ROUEN AC ORLEAN2001
17.08.25 CHAMPION Alain 6.03.55 M45 FRA ORLEAN2001
17.08.25 HERAUD Marie-Lucie 1.01.59 F40 FRA AUTHEUIL ORLEAN2001
17.08.28 BAUCHET Didier 1.01.54 M45 FRA ORLEAN2001
17.08.32 LEBIGUE Jean-Claude 8.11.38 M60 FRA ORLEAN2001
17.13.25 VALADON Henri 2.07.37 M60 FRA ORLEAN2001
17.13.27 GILLES Claude 28.05.50 M45 FRA ORLEAN2001
17.23.15 GIRAUD Agnès 18.08.50 F50 FRA 94 BOISSY ST LEGER ORLEAN2001
17.23.17 GIRAUD Alain 4.05.47 M50 FRA 94 BOISSY ST LEGER ORLEAN2001
17.23.35 METHIVIER Gilbert 22.02.49 M50 FRA ORLEAN2001
17.23.45 GAYTE Bernard 25.07.49 M50 FRA ORLEAN2001
17.50.52 JOYE Daniel 11.11.42 M55 FRA 95 TAVERNY ORLEAN2001
17.55.34 BRIDERON Christian 12.08.50 M50 FRA 89 VILLENEUVE S/YONNE ORLEAN2001
17.59.57 MARAIS Claude 26.02.37 M60 FRA ORLEAN2001
18.00.00 NAUDIN Jean-Pierre 28.09.44 M55 FRA 45 UNION BERRICHONNE ORLEAN2001
18.00.00 PINAULT Stephane 23.12.61 M FRA ORLEAN2001
18.27.25 DESPREZ Gérard 24.03.42 M55 FRA ORLEAN2001
18.30.15 LEPAPE Gérard 11.09.55 M45 FRA 45 ORLEANS USM SARAN ORLEAN2001
18.30.25 GENETAY Michel 23.11.49 M50 FRA ORLEAN2001
18.30.25 GUESNEL Christian 21.06.55 M45 FRA ORLEAN2001
18.35.25 GOUJON Marie-Thérèse 3.07.52 F45 FRA 37 TOURS ORLEAN2001
18.44.30 RUIZ Martine 11.01.47 F50 FRA ORLEAN2001
18.49.12 DUBOSQ Thierry 4.09.62 M FRA ORLEAN2001
18.49.12 JAUD Guy 18.02.48 M50 FRA 78 FOLLAINVILLE ORLEAN2001
19.04.15 BRINDAT Claudine 3.12.39 F60 FRA ORLEAN2001
19.04.50 LEGRAND Gilbert 14.01.47 M50 FRA 28 AC LUISANT ORLEAN2001
19.05.10 HEL-LEBRAULT Claude 3.12.39 M60 FRA ORLEAN2001
19.05.45 DEBONNAIRE Thierry 26.06.53 M45 FRA ORLEAN2001
19.08.00 POCHEVEUX Xavier 15.06.66 M FRA ORLEAN2001
19.11.00 JEAMBEAU Georges 1.01.39 M60 FRA ORLEAN2001
19.31.00 MAITRE Yvon 11.01.41 M60 FRA ORLEAN2001
19.35.15 BLONDEL Daniel 27.10.49 M50 FRA ORLEAN2001
19.39.15 PLANCON Dominique 29.01.53 M45 FRA ORLEAN2001
19.39.15 POHU Nicole 1.01.56 F45 FRA 28 ST MAUR SUR LE LOIR ORLEAN2001
19.53.15 THOMAS Jean-Pierre 5.04.47 M50 FRA 69 LIERGUES ORLEAN2001
19.53.15 THORET Pierre 4.11.36 M60 FRA ORLEAN2001
19.58.25 CACLIN Guy 7.01.47 M50 FRA ORLEAN2001
19.58.45 ADNOT Paul 16.09.43 M55 FRA ORLEAN2001
20.03.15 CAILHOL Norbert 14.05.30 M65 FRA 94 ST MAUR DES FOSSES ORLEAN2001
20.14.00 DUBOIS Louis 11.05.22 M75 FRA ORLEAN2001
20.39.23 PAVARD Christophe 6.09.70 M FRA 45 BEAUGENCY ORLEAN2001
20.44.05 CHAILLET Jean 21.09.52 M45 FRA FOSSE ORLEAN2001
20.44.05 CHAILLET Monique 28.02.55 F45 FRA FOSSE ORLEAN2001
20.44.05 LATOUCHE Pascal 3.07.66 M FRA 41 BLOIS ORLEAN2001
20.48.45 FAUCHEUX Claude 13.07.46 M55 FRA ORLEAN2001
21.04.30 TREMBULAK Jean-Marie 29.05.49 M50 FRA ORLEAN2001
21.05.00 CAILLARD Marie-José 1.01.50 F50 FRA ORLEAN2001
21.05.00 MAZET Jean-Pierre 24.09.49 M50 FRA ORLEAN2001
21.11.00 GUIRAL Francis 1.07.45 M55 FRA ORLEAN2001
21.16.00 CERVEK François 20.12.40 M60 FRA 92 SCEAUX ORLEAN2001
21.16.00 CHAUFOUR Chantal 1.01.51 F50 FRA 45 ST HILAIRE ST MESMIN ORLEAN2001
21.16.00 LANGLOIS Daniel 8.01.51 M45 FRA 45 GIDY ORLEAN2001
21.21.00 GRILLON Claudine 16.07.49 F50 FRA 45 BAULE ORLEAN2001
21.22.00 SAINRON Bernard 21.11.44 M55 FRA 75 PARIS ORLEAN2001
22.07.00 LEBRETON Patrice 1.01.50 M50 FRA ORLEAN2001
22.07.00 MARION Bernard 1.01.50 M50 FRA ORLEAN2001
22.07.00 POURNIN Jean-Michel 12.03.56 M40 FRA 36 CHATEAUROUX ORLEAN2001
22.07.00 SAMYN Nathalie 14.02.67 F FRA ORLEAN2001
22.15.00 JOUANIN Georges 10.08.39 M60 FRA ORLEAN2001
22.15.00 LAROCHE Chantal 1.01.72 F FRA ORLEAN2001
22.28.00 BOIRE Annick 22.11.51 F50 FRA ORLEAN2001
22.28.00 BRIALI Bertrand 29.10.64 M FRA 36 VINEUIL ORLEAN2001
22.31.00 BERNAT Patrick 31.10.63 M FRA ORLEAN2001
22.36.00 BARRE Julien 1.01.78 M FRA ORLEAN2001
22.36.00 BARRE Karine 28.11.73 F FRA ORLEAN2001
22.36.00 HEBERT Francis 1.01.40 M60 FRA ORLEAN2001
22.38.00 MARECHAL Paul 26.08.48 M50 FRA 45 ST JEAN DE LA RUELLE ORLEAN2001
22.38.00 MEUNIER Viviane 7.01.49 F50 FRA ORLEAN2001
22.43.00 BOULET Christine 1.01.70 F FRA ORLEAN2001
22.43.00 LIMOUSIN Patrick 1.01.69 M FRA ORLEAN2001
22.46.00 MENIGAULT Liliane 3.11.51 F45 FRA ORLEAN2001
22.48.00 ROCHEX Monique 30.03.51 F45 FRA ORLEAN2001
22.49.00 ANDRIEU Didier 23.01.44 M55 FRA ORLEAN2001
22.49.00 GITTON Raymond 7.10.48 M50 FRA ORLEAN2001
22.49.00 SIMONOT Martine 4.11.56 F40 FRA ORLEAN2001
22.59.00 HABERY Françoise 27.05.54 F45 FRA ORLEAN2001
22.59.00 ROCHEFORT Claude 29.04.34 M65 FRA 50 HAUTEVILLE LA GUICHARD ORLEAN2001
 

 
[ top pagina ]