Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2010
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.ultraned.org/n_item/f4894.php
Cupkalender zie http://www.ultraned.org/n_item/f4895.php
Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer altijd zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.


Stand

PLAATS NAAM PUNTEN MAR ULTRA WEDSTR GEBJ GESL NAT WOONPLAATS
1 Pardaens Leo 452,2 3 6 9 1944 M BEL Pellenberg
2 Annegarn Els 436,8 5 11 16 1956 M NED Amsterdam
3 Bus Sjaak 425,8 5 8 13 1955 M NED Raamsdonksveer
4 Taelman Lucien 408,8 3 5 8 1957 M BEL Waregem
5 Derks Henk 378,8 4 4 8 1955 M NED Haarlem
6 Gendrault Jean-Pierre 366,8 1 8 9 1948 M NED Zeist
7 Hopman Jos 362,8 3 8 11 1939 M NED Eindhoven
8 Bemong Marc 352,2 4 4 8 1948 M BEL Tielt-Winge
9 Preibisch Ralf 336,2 4 1 5 1962 M NED Olympia Halsteren
10 Idrissi Mo 330,4 3 6 9 1952 M NED Heemskerk
11 Van Daele Rudy 320,6 6 4 10 1962 M BEL Sint Niklaas
12 Vandewal Jacques 318,2 4 6 10 1952 M BEL Dilsen-Stokkem
13 Dops Ghislain 312,8 1 7 8 1955 M BEL Lanaken
14 De Grove Bart 310,6 5 1 6 1972 M BEL Wetteren
15 Mertens Gert 300,8 4 3 7 1964 M BEL Schoten
16 Hekkers Mieke 297,4 1 4 5 1964 W NED Deventer
17 Honing Gijs 296,6 3 4 7 1945 M NED Blokken
18 Bouwen Walter 296 2 5 7 1965 M BEL Itegem
19 Meijer Albert 293 3 6 9 1959 M NED Hoofddorp
20 Maes Susanne 281,6 2 4 6 1952 W BEL Maasmechelen
21 Blyaert Marc 281 4 6 10 1958 M BEL Merchtem
22 Okkersen Henry 277 2 2 4 1945 M NED Schimmert
23 Stynen Geert 277 0 4 4 1969 M BEL Turnhout
24 Buis Hans 273,2 5 5 10 1951 M NED De Rijp
25 Scheffer Ineke 267,2 2 4 6 1958 W NED Leens
26 Van Hiel Paul 265,6 2 5 7 1970 M BEL Steenhuffel
27 Verheyen Wouter 265,4 4 2 6 1985 M BEL Rillaar
28 Meers Vincent 260,4 7 1 8 1973 M BEL Gentbrugge
29 Taghon Kurt 259,2 3 4 7 1967 M BEL Zomergem
30 Verdonck William 254,2 4 1 5 1944 M BEL Beveren
31 Vandebeek Patrick 252,8 3 3 6 1974 M BEL Aarschot
32 Theissen Markus 252,6 4 4 8 1963 M DUI Aachen
33 Wiering Paul 251,8 2 4 6 1956 M NED Diemen
34 De Jaeger Luc 250 0 4 4 1957 M BEL St Lauwreis
35 Leysen Pat 243 0 4 4 1957 M BEL Hoogstraten
36 Dierx Wilma 242 2 3 5 1966 W NED Amsterdam
37 Gerlo Luc 237,4 5 1 6 1956 M BEL Elversele
38 Suijkerbuijk Jan 233 1 3 4 1963 M NED Moerstraten
39 Bogaard Jan 230 2 2 4 1951 M NED Wezep
40 Boom Andre 230 0 4 4 1954 M NED Haarlem
41 Dautzenberg Leon 226,8 3 2 5 1951 M BEL Dilsen-Stokkem
42 Luyten Willy 220,8 5 0 5 1945 M BEL Oud-Turnhout
43 Slaaf Sjoerd 215 2 2 4 1952 M NED Groningen
44 De Keyser Gust 214 3 1 4 1948 M BEL Vlezenbeek
45 Hostens Ivan 209 1 2 3 1963 M BEL Handzame
46 Kloek Patrick 208,6 3 2 5 1964 M BEL Antwerpen
47 Kamphuis Paul 207 1 3 4 1956 M NED Leiden
48 Callens Xavier 205 1 2 3 1942 M BEL Hulste-Harelbeke
49 Palmans Peter 204 0 3 3 1962 M BEL
50 Suijkerbuijk Ad 203 1 3 4 1960 M NED Steenbergen
51 Van Leest Wim 202 1 3 4 1955 M NED Hooge Zwaluwe
52 Samuel Ronny 200,8 2 3 5 1965 M NED Av '23
53 Bodelier Hein 195 2 2 4 1948 M NED Landgraaf
54 Beckers Paul 191 2 1 3 1962 M BEL Oostmalle
55 Spoelstra Francis 190,2 3 6 9 1956 M NED Leiden
56 Callens Wim 189 0 3 3 1966 M BEL Hulste
57 Domhof Petra 187 0 3 3 1966 W NED Harreveld
58 Simons Cris 186 3 1 4 1966 M NED Haaren
59 Immink George 184,6 3 3 6 1963 M NED Best
60 Jurriaans Hans 181 1 2 3 1969 M NED Tegelen
61 Borrias Erwin 180 1 3 4 1968 M NED Amsterdam
62 Douw Wim 180 0 3 3 1963 M NED Oud Vossemeer
63 Vandewaetere Dora 177 1 2 3 1962 W BEL Ichtegem
64 Bomere Kurt 176 1 2 3 1968 M BEL Aalter
65 Berka Volker 174 0 5 5 1943 M DUI Bonn
66 Doorten Henk 174 1 3 4 1963 M NED Assen
67 De Pooter Dirk 174 1 2 3 1963 M BEL Itegem
68 Koedam Albert 173 2 2 4 1959 M NED Veenendaal
69 Van Der Neut Chris 173 2 1 3 1961 M NED Amsterdam
70 Schmidt Rob 171 3 0 3 1944 M NED Bergen Op Zoom
71 Leus Frankie 167 2 1 3 1962 M BEL Herenthout
72 Top Egbert 166 1 2 3 1965 M NED Tolbert
73 Van Der Heijden Rudy 164 3 3 6 1969 M NED Grave
74 Schoenmakers Vincent 163 0 4 4 1939 M NED Bergeijk
75 Jonkers Willy 160 0 4 4 1965 M NED Helmond
76 Van Vlimmeren Toon 160 2 1 3 1952 M NED Roelofarendsveen
77 Hogentoren Wim 159,2 4 0 4 1957 M NED Vucht
78 Maertens Dave 158 2 2 4 1974 M BEL Gent
79 Wagemans Stefan 155 3 0 3 1971 M BEL Lichtaart
80 Stultiens Bob 153 0 3 3 1964 M NED Weert
81 Bundervoet Johan 151 2 1 3 1949 M BEL Sleidinge
82 Spooren Chris 149 3 0 3 1946 M BEL Overpelt
83 Claereboudt Jan 147,8 5 0 5 1962 M BEL Lint
84 Van Der Wal Rinus 147 0 4 4 1964 M NED Heemskerk
85 Poppe Patrick 145 2 1 3 1958 M BEL Borsbeek
86 Abrahams Toon 138 2 1 3 1959 M NED Achil '87
87 Sprang Holger 137 1 3 4 1964 M DUI Aachen
88 Ilkin Selim 136 1 2 3 1970 M NED Amsterdam
89 Van Geene Regina 135,4 0 5 5 1954 M NED
90 Fokker Ron 135 2 1 3 1955 M NED Almere
91 Theunissen Gertie 135 2 1 3 1961 W NED Eindhoven
92 Schipper Sjaak 132 1 2 3 1948 M NED Groningen
93 Mol Ben 129 2 3 5 1949 M NED Almere
94 Prins Jan 127 2 1 3 1964 M NED Assen
95 Reumkens Wim 127 1 2 3 1962 M NED Heerlen
96 Schure Rose-Minke 127 1 2 3 1983 W NED Zeist
97 Pols Simon 126 1 2 3 1952 M NED Duivendrecht
98 Van De Sande Jack 120 3 0 3 1950 M NED Hilvarenbeek
99 De Wert Rene 117 1 2 3 1970 M NED Best
100 De Vries Bennie 115 2 1 3 1965 M NED Stadskanaal
101 Qualm Cock 115 3 0 3 1966 M NED Rozenburg Zh
102 Mutze Willem 112,6 3 2 5 1956 M NED Heerlen
103 Kramer Willem 111 1 2 3 1958 M NED Apeldoorn
104 Van De Rijzen Jean An 110 1 2 3 1970 M NED Spado
105 Sipers Henk 106 1 2 3 1955 M NED Maastricht
106 Vandevoorde Marc 100 3 0 3 1961 M BEL Ruiselede
107 Deschacht Jan 86 2 1 3 1963 M BEL Assebroek
108 Van Der End Gert-Jan 83 2 1 3 1960 M NLD Vlaardingen
109 Welles Andries 75 2 1 3 1966 M NED Lippenhuizen
110 Mertens Geert 74 1 2 3 1978 M BEL Wommelgem
111 Spoelder Majet 56 0 3 3 1971 W NED Amersfoort


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]