Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 mei 2019
Sri Chinmoy 100 km en 50 km zaterdag 25 mei 2019
2 mei 2019
Limburg Loopt Lekker 11 mei, deelnemers welkom
26 apr 2019
De ontwikkeling van het ultralopen in Nederland vanaf 2008
23 apr 2019
Wouter Huitzing loopt FKT op Pieterpad
Nieuws in 2019
* Mei
* 14 mei 2019: Sri Chinmoy 100 km en 50 km zaterdag 25 mei 2019
* 2 mei 2019: Limburg Loopt Lekker 11 mei, deelnemers welkom
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van April 2001
 
Eeerder ontvingen we al een uitslag van dit kampioenschap van Mikhail Popov. Probleem was het gebruikte alfabet. Maar Bram van der Bijl nam de moeite om ons een uitslag toe te sturen die voor ons West-Europeanen leesbaar is.

Championship of Russia 100 km.
Chernogolovka, Moscow reg. 22.04.2001

Surname, Name Date of berth ¬.ÂÏ
1 Netreba Vladimir 1967 6:30:07
2 Belosloudtsev Alexei 1973 6:31:40
3 Akhmetshin Eldar 1970 6:40:57
4 Zchalybin Andrei 1980 6:47:27
5 Sinioushkine Valeri 1967 6:48:48
6 Zavialov Igor 1963 6:56:46
7 Khitterman Leo 1952 7:02:48
8 Kouznetsov Valeri 1966 7:06:00
9 Kashapov Ravil 1956 7:08:24
10 Ishmoulkine Serguei 1963 7:12:31
11 Kazantzev Andrei 1962 7:13:09
12 Bazchenov Oleg 1977 7:17:24
13 Khasanov Eric 1964 7:30:40
14 Konstsntinov Valeri 1962 7:40:58
15 Kroupski Leonid 1952 7:41:53
16 Iakovlev Oleg 1965 7:42:00
17 Suprouniouk Serguei 2001 7:49:50
18 Anissimov Evgoueni 1967 7:51:36
19 Sidorenkov Alexandr 1979 8:08:41
20 Gordioushenko Victor 1957 8:14:52
21 Mochalov Viatcheslav 1955 8:15:14
22 Naimoushin Vladimir 1954 8:17:09
23 Vlassov Vlalimir 1961 8:18:55
24 Mecheriako Victor 1964 8:46:05
25 Zchoukaus Andreq 1962 8:46:21
26 Postnikocov Vladimir 1950 9:17:14
27 Kouzmin Alexander 1957 9:18:35
28 Kochmine Vladimir 1957 9:36:20
29 Shkliaev Valeri 1942 9:43:01
30 Kirutsa Dmitrii 1961 9:50:06

Surname, Name Date of berth ¬.ÂÏ
1 Malafeeva Ekaterina 1967 8:10:45
2 Reoutovich Irina 1950 8:19:04
3 Sidorenkova Elena 1966 8:49:02
4 Koval Irina 1958 8:52:34
5 Rysina Irina 1957 9:06:00
6 Barkhatova Olga 1981 10:18:22
7 Kouptsova Anna 1976

Director of the race Konstantin Santalov

Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl
 

 
[ top pagina ]