Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
* December
* 9 dec 2018: Wereldrecord Camille Herron 24 uur
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2011
 
Van de inschrijvingen voor de 120 van Texel zijn er 43 geaccepteerd. De laatste maanden en weken kwamen er de nodige afzeggingen: Prisca Vis, Edward de Ruiter, Paul Beckers, John Beerendonk, Ron Teunisse, Jaap Swart, Stefan Hinze, Carel Schrama en Cees Verhagen.
En Majet Spoelder, Gert Mertens en Marc Papanikitas zijn verhuisd naar de 60 km. Het potentiële startveld omvat nu nog 4 vrouwen en 27 mannen.


After 43 entries were accepted, there were 12 cancellations for various reasons. The potential start field comprises now 31 runners in total, 4 women and 27 men.

   Participants 120 van Texel 25 April 2011

version 26 March 2011

Start# Name Age City Club Best result PB 100 km Best result
(at 25/4/11) since 2005 120 Texel
(100 km or 24h or finish
Texel/JKM/Spartathlon etc)

Women


12101 Sharon Gayter 47 Guisborough (UK) 226 km (24h 2009) 8.12.03 (1995) debut

12102 Gabriele Grohmann 45 Troisdorf (D) 213 km (24h 2010) (none) debut

12103 Léonie van den Haak 30 Amsterdam Loopgroep Aart Stigter 9.29.52 (2010) 9.29.52 (2010) debut

12104 Jenni de Groot 48 Leeuwarden SV Friesland 204 km (24h 2008) 9.34.27 (2008) debut

Men

12001 Jan-Albert Lantink 52 Borne Marathon Pim Mulier runnerup Spartathlon 2010 7.10.08 (2008) 1st 2009
237 km (24h 2007)
12002 Colin Gell 31 Stockport (UK) 7.40.14 (2008) 7.40.14 (2008) debut

12003 Robert Boersma 42 Purmerend NEA Volharding 8.13.11 (2008) 8.13.11 (2008) 3e 2009

12006 Rainer Koch 30 Dettelbach (D) winner Trans Europa Lauf 2009 7.05.24 (2005) debut

12007 Geert Stynen 41 Turnhout (B) 248 km (24h 2006) 8.18.35 (2005) 4th 2007 & 2009
JKM & Spartathlon 2010
12008 Pat Leysen 53 Hoogstraten (B) 230 km (24h 2008) 8.20.07 (2006) debut
finisher JKM 161 km 2010
12009 Rut Zoutman 52 Monster Olympus '70 JKM 161 km 2008, 2010 7.38.52 (2003) 6th 2007

12010 Tom Hendriks 54 Hoofddorp AV Haarlemmermeer 652 km (6d 2008) 7.54.48 (2003) 3rd 2003

12011 Jan Nabuurs 48 Stevensbeek Sporting Boxmeer winner Trans Gaule 2010 8.02.11 (2002) 2nd 2003
5th Trans Europa Lauf 2009
12012 Peter Palmans 48 Neerpelt (B) 134 km (12h 2010) 8.06.54 (2010) debut

12013 Luc De Jaeger-Braet 53 Watervliet (B) JKM & Spartathlon 2008-09-10 8.19 (1996) 13th 2009

12014 Dennis Vandenbussche 28 Brussel (B) 8.26.18 (2010) 8.26.18 (2010) debut

12015 Niko Adam 55 Reutlingen (D) 212 km (24h 2007) 8.29.53 (2006) debut
finisher Deutschlandlauf 2008
12016 Marco Stijnman 44 Haarlem Haarlemmermeer finisher Texel 120 km 2007 8.38.30 (2008) 14th 2007

12017 Dik Jagersma 56 Groningen SV Friesland finisher Spartathlon 2007 8.41.37 (2009) 9th 2009

12018 John Bouwens 55 Alphen ad Rijn AAV '36 9.08.59 (2008) 9.08.59 (2008) 12th 2009

12019 Ernst Daniël 56 Alphen ad Rijn AAV '36 finisher Spartathlon 2008 & 2009 9.12.44 (2008) 16th 2009

12020 Mik Borsten 48 Amersfoort AV Triathlon finisher Texel 120 km (5 times) (none) 3rd 1999

12021 Alain Ponchelet 44 Flawinne (B) 8.56.17 (2006) 8.11.12 (2000) dnf 2001 & 2007
(finisher Spartathlon 2000, 2001)
12022 Ron Bakker 54 Heemskerk MarathonPlus finisher West Highland WR 2006 9.15.56 (2007) 10th 2001

12023 Henk Noor 59 Heiligerlee Aquilo 9.30.37 (2008) 7.08.56 (1984) debut

12024 Richard van der Klis 47 Zoetermeer ARV Ilion 9.05.08 (2010) 9.05.08 (2010) debut

12025 Henk Geilen 51 Munstergeleen 9.06.22 (2009) 9.06.22 (2009) debut

12026 Hans Jurriaans 42 Tegelen MarathonPlus 9.06.46 (2010) 9.06.46 (2010) debut

12027 Giel Joziasse 48 Goes AV '56 9.10.48 (2010) 9.10.48 (2010) debut

12028 Erwin Borrias 42 Amsterdam De Spartaan 9.23.04 (2010) 9.23.04 (2010) debut

12029 Piet Abma 51 Oud-Vossemeer Loopgroep Aart Stigter 9.23.14 (2009) 9.23.14 (2009) debut

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]