Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
17 jun 2019
Zes Uur van de Haarlemmermeer: WE GAAN LIVE!!!!
10 jun 2019
Verslagje Belgisch Kampioenschap 100 km 2019
10 jun 2019
Verslagje WK trail 2019
4 jun 2019
WK trail 2019 Portugal
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 31 mei 2001: Postoia (ITA) 53 km climbing race (26/6)
* 30 mei 2001: Nieuw experiment bulletin-board
* 30 mei 2001: Bulletin-board: Rob Wiche
* 30 mei 2001: Snelwandelend door het Mheenpark
* 30 mei 2001: Arctic Circle Ice Run 2003
* 30 mei 2001: Paul Beckers and others
* 29 mei 2001: Pedro Huntjes honderdman
* 29 mei 2001: Surgeres (FRA), 48h, May 4th-6th
* 29 mei 2001: Jean-Paul Praet versus Anton Smeets
* 28 mei 2001: Eppeville (FRA), 24h, 19/20-5
* 28 mei 2001: Official IAU statistics
* 28 mei 2001: Messages for Paul Beckers, Jens Lukas and others
* 27 mei 2001: Laatste nieuws dit weekeind
* 27 mei 2001: European Championship 24 hours 2001
* 26 mei 2001: Mister European 24 hours 2001
* 26 mei 2001: Champions 2001: IRINA REUTOVITCH and PAUL BECKERS
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 23:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 23:15'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 22:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 22:00 hours
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 21:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 19:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 16:00'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 15:15'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 13:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 11:45'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 10:00 hours race
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 9:30
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 31-40/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 31-40/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 21-30/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 21-30/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 1-10/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 1-10/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 11-20
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 8:00 race
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 6:55'
* 25 mei 2001: Some e-mail from the inbox of the EC
* 25 mei 2001: EC 24 hours after 3:45 race
* 25 mei 2001: EC 24 hour after 2:00 hour race
* 25 mei 2001: EC 24 hour, after 1:15 race
* 25 mei 2001: EC 24 hours; 1:30 before start
* 25 mei 2001: Apeldoorn 3 hours before start.
* 23 mei 2001: Belgium team EC 24h
* 21 mei 2001: Alpine marathon 8/9 Slovenia
* 20 mei 2001: Definitieve uitslag ValkenbergRUN solo
* 20 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 51-78)
* 20 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 31-49)
* 18 mei 2001: Nederlands team EK 24 uur
* 17 mei 2001: EC 24 hours Apeldoorn, press release (in Dutch)
* 17 mei 2001: EC 24 hours Apeldoorn 2001
* 13 mei 2001: Definitieve uitslag ValkenbergRUN estafette
* 13 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 80-99)
* 13 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 1-30)
* 13 mei 2001: Voorlopige uitslag ValkenbergRUN 13/5
* 10 mei 2001: GEEN nainschrijving ValkenburgRUN Breda!
* 8 mei 2001: Startlijst ValkenbergRun
* 8 mei 2001: Ditjes en datjes van Anton
* 8 mei 2001: UltraNed zet premie op verbetering Nederlandse ultrarecords
* 7 mei 2001: Nieuw: de Röntgen-Lauf
* 3 mei 2001: 5 uur van Bad Mondorf (LUX) 1/5
* 2 mei 2001: Korte ultramarathons in Italië; 25/4 en 24/6.
* 1 mei 2001: Marathon du Hainaut 29/4
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2001
 

Breda, 6 uur ValkenbergRun, 13 mei 2001
Runners for Life / avVN
Startlijst Mannen Senioren

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

1 Edward de Ruiter 070566 NED Mse avVN - Groningen
14 Bertrand Verlinde 260262 BEL Mse Gistelse JC
15 Jan Nabuurs 170562 NED Mse de Keien
16 Ruud Jakobs 301262 NED Mse de Komeet
17 Ivan Horsten 171163 BEL Mse Beverhout
18 Brian Egdell 280864 NED Mse # Spaarnhout
19 Andre van de Vliert 061069 NED Mse Ron Clarke
39 Guus Smit 131064 NED Mse avVN - Den Haag
65 Patrick Kloek 191164 BEL Mse Atletica'84 Zwijndre
66 Gerald Kloek 191164 BEL Mse Atletica'84 Zwijndre

67 Francky Boret 200165 BEL Mse Gistelse JC
68 Rob van den Hoek 280765 NED Mse avVN - Breda
69 Spencer Nel 210766 NED Mse # Jeppe Quondam
70 Alain Ponchelet 081266 BEL Mse # Flawinne
77 Rob Tieleman 210664 NED Mse TRR

Startlijst Mannen M40/M45

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

2 Ron Bakker 011056 NED M40 avVN - Almere
3 Carrie van de Beek 010453 NED M45 HAC
7 Luc Maes 260452 BEL M45 Molenland
8 Rene Triest 061052 NED M45 Noordkop
9 Siebe Turksma 120253 NED M45 GAC-H
10 Wim Epskamp 080154 NED M45 Haarlemmermeer
11 Dre van den Bosch 220855 NED M45 # LG Rapide
12 Hermy Heymann 230955 NED M45 avVN - Veenendaal
13 Wim Heijenk 191055 NED M45 Monnickendam
31 Piet den Hartog 070554 NED M45 ARR

32 Emiel Dierckx 080456 BEL M45 Herentals
33 Hans Bosman 130956 NED M40 # Dordrecht
34 Loek Lips 121056 NED M40 # Breda
35 Tom Hendriks 020157 NED M40 Haarlemmermeer
36 Benny Geens 280257 BEL M40 # Herenthout
37 Jef Vanbecelaere 030457 BEL M40 Beverhout
38 Valery Klement 221057 GBR? M40 # London
57 Wilson Dammekens 310552 BEL M45 Geraardsbergen
58 Sjoerd Slaaf 190852 NED M45 sv Friesland
59 Simon Pols 140952 NED M45 Startbaan

60 Ton Epskamp 280952 NED M45 Startbaan
61 Jurgen Schmicker 190356 GER M45 Athletik Waldniel
62 Marc van Damme 200759 BEL M40 # Wetteren
63 Jean-Claude Roelens 030160 BEL M40 Gistelse JC
64 Rob Steyger 020659 NED M40 # Zaandam
71 Ronny van Besselaere 120459 BEL M40 # Waarschot
72 Peter de Jongh 130452 NED M45 # Breda
73 Jaap Swart 301051 NED M45 avVN - Haarlem
75 Herman Krijnen 030560 NED M40 DJA
76 Victor Massart 200253 BEL M45 # Naechien

78 Lucien Taelman 090757 BEL M40 JSMC

Startlijst Mannen M50+

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

4 Johan Luyben 280847 NED M50 avVN - Balkbrug
5 Ulrich Scharrenberg 260348 GER M50 TSV Hochdahl
6 Jack van de Sande 150250 NED M50 Achil'87
20 Hans van der Steen 211244 NED M55 avVN - Ridderkerk
21 Jan van der Weijde 180445 NED M55 avVN - Kapelle
22 Han van Bueren 290845 NED M55 # Oosterhout
23 Henri Okkersen 161045 NED M55 Caesar
24 Hans Nieuwenhuijse 050446 NED M55 Startbaan
25 Willem van Haperen 200746 NED M50 avVN - Roosendaal
26 Cees van der Woude 161246 NED M50 Haarlemmermeer

27 Herman Waardenburg 031248 NED M50 # Maarssen
28 Jan Elshorst 270748 NED M50 Noordkop
29 Wim van Brummen 081249 NED M50 avVN - Almere
30 Alfons Vekemans 160151 NED M50 AVZK
50 Jac van Steen 230326 NED M75 OLAT - Breda
51 Roger Neckenbroeck 160436 BEL M65 # Sint Pieters Leeuw
52 Jos Hopman 180339 NED M60 avVN - Eindhoven
53 Vincent Schoenmakers 240739 NED M60 DES
54 Theo Kuijpers 290446 NED M55 de Keien
55 Ben Mol 220349 NED M50 Voorne Atletiek

56 Hans Buis 020351 NED M50 LCN - De Rijp
74 Leo Kroser 211252 GER M45 DUV - Furth

Startlijst Vrouwen

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

40 Suzanne Eckardt 281047 GER W50 LLG Laufsport Kevela
41 Ingeborg Krieger 250450 GER W50 TSV Hochdahl
42 Lies Heijnen 140256 NED W45 avVN - Almere
43 Annie Dekker 200458 NED W40 # LG Rapide
44 Mies Kuipers 211258 NED W40 Sprint
45 Prisca Vis 011063 NED W35 NSL
46 Jacqueline Sellink 190565 NED W35 Hellas
47 Ellen Wasser 250569 GER Wse LLG Laufsport Kevela
48 Mareike Bestenbreur 010148 NED W50 SV de LAT - Tuitjenh
49 Marianne Swart 210656 NED W40 avVN - Haarlem

Startlijst Estafette

Nr. Naam GJ Nat. Cat. Vereniging

80 Team Stichting Elisabeth NED est Breda
81 Achilles Etten-Leur NED est Etten-Leur
82 Ben Klantenservice Team NED est Breda
83 De Rooi Pannen Team 1 NED est Bavel
84 De Rooi Pannen Team 2 NED est Bavel
85 DJA-Runners NED est Zundert
86 Five Roses NED est Breda
87 Kinderrevalidatie Team NED est Breda
88 Loopgroep Woudrichem NED est Woudrichem
89 Oosterhoutse Bruggelopers NED est Oosterhout

90 OZ RopaRun Team NED est Bavel
91 PijlSnel-fietskoeriers NED est Breda
92 Remijsen Running Team NED est Rijen
93 Road Runners Etten-Leur NED est Etten-Leur
94 SPD Breda NED est Oosterhout
95 T.O.F. NED est Breda
96 Wigwag NED est Etten-Leur
97 We Do It NED est Oosterhout
98 Het loopt vanzelf team 2 NED est Breda
99 Het loopt vanzelf team 1 NED est Breda


Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]