Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
18 jun 2018
In memoriam Don Ritchie
1 jun 2018
Bokemei Run 2018 6e editie - zondag 15 juli.
27 mei 2018
Europese Kampioenschap 24 uur Timsisoara
24 mei 2018
In Memoriam Jos Akkermans
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 30 mei 2011: Belangrijk laatste nieuws over de meermarathons
* 25 mei 2011: Self Transcendence 100 km / 50 km
* 23 mei 2011: Ultralopers genieten van eerste editie UltraRun van Gieten 50 kilometer
* 23 mei 2011: Tussenstand M&U Cup na Steenbergen
* 19 mei 2011: Eemmeerloop, PieterROGPad special en Ultra Run van Gieten
* 19 mei 2011: 12 urenloop Laakdal op zaterdag 25/6
* 15 mei 2011: Wim Douw en Jannet Lange zijn de Nederlands kampioen 24 uur van 2011
* 9 mei 2011: Visé-Maasmarathon 2011; een warme editie.
* 8 mei 2011: Tussenstand M&U Cup na Antwerpen
* 6 mei 2011: Lijsten deelnemers Marathon Steenbergen en Zes Uren Steenbergen
* 6 mei 2011: Overzicht deelnemers NK en BK 24 uur Steenbergen
* 5 mei 2011: Ultraloop Hank en Altena Marathon afgelast!
* 4 mei 2011: Na maandag moesten Peter & Peter nog 201 kilometer
* 4 mei 2011: Nog meer verslagen over De Zestig van Texel
* 3 mei 2011: Pradeep Hoogakker loopt nieuwe Nederlandse bestprestatie in 10 dagen
* 2 mei 2011: De 24 uur deel 3: Wedstrijdtactiek en verzorging
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2011
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1066768

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=958477

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Tussenstand


PLAATS NAAM PUNTEN MAR ULTRA WEDSTR GEBJ GESL NATION WOONPLAATS
1 de Jaeger-Braet Luc 248 1 3 4 1957 M BEL Watervliet
2 Annegarn Els 247 2 2 4 1956 W NED Amsterdam
3 Idrissi Mo 220 3 1 4 1952 M NED Heemskerk
4 Vandewal Jacques 216 2 2 4 1952 M BEL Dilsen-Stokkem
5 Leus Frankie 215 2 1 3 1962 M BEL Herenthout
6 Bus Sjaak 209 2 2 4 1955 M NED Raamsdonksveer
7 De Grove Bart 208 3 0 3 1972 M BEL Wetteren
8 Watthy Johan 207 2 1 3 1967 M BEL GISTEL
9 Hille Monika 199 1 2 3 1953 W NED Almere
10 Bock Bob 178 2 2 4 1955 M NED Amsterdam
11 Bakker Ron 174 1 2 3 1956 M NED Heemskerk
12 Jurriaans Hans 171 1 2 3 1969 M NED Tegelen
13 Palmans Peter 168 1 2 3 1962 M BEL Neerpelt
14 Blyaert Marc 166 1 3 4 1958 M BEL Merchtem
15 Van Daele Rudy 162 1 2 3 1962 M BEL Sint Niklaas
16 Schoonbroodt Jo 159 1 1 2 1950 M NED Maastricht
17 Vandebeek Patrick 156 1 2 3 1974 M BEL Aarschot B
18 Verbugt Henry 154 2 1 3 1962 M NED Griendtsveen
19 Bundervoet Johan 153 1 2 3 1949 M BEL Sleidinge
20 Mertens Paul 153 1 1 2 1962 M BEL NIJLEN
21 Bodelier Hein 150 1 2 3 1948 M NED Landgraaf
22 Poppe Patrick 150 2 1 3 1958 M BEL Borsbeek
23 Casier Gino 150 1 1 2 1972 M BEL Wilrijk
24 Taelman Lucien 150 0 2 2 1957 M BEL Waregem
25 Fokker Ron 146 1 2 3 1955 M NED Almere
26 Rumphakwaen Nid 146 1 1 2 1968 M BEL Grimbergen
27 Bemong Marc 145 1 2 3 1948 M BEL Tielt-Winge
28 Meers Vincent 145 1 2 3 1973 M BEL Gentbrugge
29 Callens Xavier 145 0 2 2 1942 M BEL Hulste
30 Papanikitas Marc 145 1 1 2 1967 M BEL Mortsel
31 Honing Gijs 141 2 1 3 1945 M NED Blokker
32 Derks Henk 140 1 1 2 1955 M NED Haarlem
33 Driesen Wim 136 1 1 2 1967 M BEL Beerse
34 Samuel Ronny 135 2 1 3 1966 M NED Amsterdam
35 Vermeesch Fernand 135 1 1 2 1949 M BEL DE HAAN
36 Preibisch Ralf 132 2 0 2 1962 M NED Halsteren
37 Qualm Cock 131 3 1 4 1966 M NED Rozenburg
38 Luyten Willy 131 2 0 2 1945 M BEL OUD-TURNHOUT
39 Pardaens Pieter 128 0 2 2 1970 M BEL Lubbeek
40 Froberg Arie 125 1 2 3 1964 M NED Enschede
41 Van Der Logt Paul 124 2 1 3 1963 M NED Hellevoetsluis
42 Callens Wim 123 0 2 2 1966 M BEL
43 Hoeken Michel 123 1 1 2 1948 M BEL KINROOI
44 Hamers Erwin 122 0 2 2 1962 M BEL Hechtel-Eksel
45 Sipers Henk 120 1 2 3 1955 M NED Maastricht
46 Willemsen Ronald 120 2 1 3 1963 M NED Kamperland
47 De Keyser Gust 120 2 0 2 1948 M BEL Vlezenbeek
48 Haan John 120 1 1 2 1958 M NED Landgraaf
49 Koree Maurice 119 3 0 3 1974 M NED ROTTERDAM
50 Mertens Gert 119 0 2 2 1964 M BEL Schoten
51 Van Der Klis Richard 119 1 1 2 1963 M NED Zoetermeer
52 Vandewaetere Dora 119 1 1 2 1962 W BEL EERNEGEM
53 Borrias Erwin 117 1 1 2 1968 M NED Amsterdam
54 Leeuwerik Hans 117 1 1 2 1942 M NED Mijdrecht
55 Van Der Heijden Rudy 115 1 2 3 1969 M NED Grave
56 Besuijen Marius 115 2 0 2 1962 M NED Middelburg
57 Janssens Heidi 115 1 1 2 1975 W BEL ICHTEGEM
58 Suijkerbuijk Peter 114 1 1 2 1956 M NED Steenbergen Nb
59 Van Gils Peter 114 1 1 2 1956 M NED Rhoon
60 Bogaert Johan 113 0 2 2 1961 M BEL Dendermonde
61 Swagemakers Gustav 112 2 0 2 1973 M NED Steenbergen Nb
62 Bouwens John 111 1 1 2 1955 M NED Alphen a/d Rijn
63 Spieker Hans 111 1 1 2 1960 M NED Deventer
64 Verbruggen Xavier 111 1 1 2 1963 M BEL Zulte
65 Dierx Wilma 109 1 1 2 1966 W NED Amsterdam
66 Vandenplas Marc 107 0 2 2 1955 M BEL Dilbeek
67 Abrahams Toon 105 1 1 2 1959 M NED Hilvarenbeek
68 Daniel Ernst 105 0 2 2 1955 M NED Alphen a/d Rijn
69 Koers Arnold 105 1 1 2 1962 M NED Deventer
70 Van De Erve Jan 105 0 2 2 1964 M NED Bergschenhoek
71 Beernaert Veerle 104 1 1 2 1969 W BEL BISSEGEM
72 Eymael Sibilla 103 2 0 2 1962 W NED Kerkrade
73 Top Egbert 103 1 1 2 1965 M NED Tolbert
74 Vermeulen Renske 103 1 1 2 1963 W NED Putten
75 Vanzeer Ludo 102 1 1 2 1964 M BEL Merksem
76 Maasland Gert 101 1 1 2 1963 M NED Noordeloos
77 Heuser Gina 100 1 1 2 1960 W NED Ridderkerk
78 Dops Ghislain 99 0 2 2 1955 M BEL Lanaken   
79 Hulsmans Pierre 99 1 1 2 1945 M BEL Zonhoven
80 Van Katwijk Jan 99 2 0 2 1955 M NED Rhoon
81 Nullens Stef 98 0 2 2 1963 M BEL peer
82 Nagtzaam Ron 97 2 0 2 1966 M NED Puttershoek
83 Verbeke Eduard 97 2 0 2 1951 M BEL Brussel
84 Zuidema Nitish 97 0 2 2 1967 M NED Utrecht
85 Ariens Jordy 95 1 1 2 1981 M NED Almere
86 Flies Dirk 95 2 0 2 1959 M BEL Essen
87 Marsé Jules 95 2 0 2 1957 M NED Hilvarenbeek
88 Meijer Albert 95 1 1 2 1959 M NED Haarlemmermeer
89 Rombaut Jo 94 1 1 2 1958 M BEL BEVEREN-WAAS
90 Verdonck Philip 94 1 1 2 1972 M BEL BEVEREN-WAAS
91 Eymael Paul 93 2 0 2 1960 M NED Kerkrade
92 Franck Peter 93 2 0 2 1970 M BEL Niel
93 Fulkerson James 93 1 1 2 1945 M NED Watergang
94 Bosch René 92 1 1 2 1968 M NED Vorden
95 Van Eijck Frank 92 1 1 2 1968 M NED Doetinchem
96 Kasanardjo Endymion 91 1 1 2 1969 M NED Eindhoven
97 Reijngoudt Rinus 91 1 1 2 1959 M NED Terneuzen
98 Aret Ron 90 1 1 2 1960 M NED Gouda
99 Foster Stewart 90 2 0 2 1962 M BEL Brussels
100 Scheffer Ineke 89 2 0 2 1958 W NED LEENS
101 Cornelis Andy 88 1 1 2 1966 M BEL Overmere
102 Demey Dieter 88 1 1 2 2000 M BEL Brugge
103 Kempinski Roger 88 0 2 2 1972 M NED Bemelen
104 Grobben Jan 87 1 1 2 1964 M NED Hengelo Ov
105 Claereboudt Jan 86 2 0 2 1962 M BEL Lint
106 Curinckx Rene 86 1 1 2 1962 M BEL BALEN
107 Duivenvoorden Wilfried 86 2 0 2 1963 M NED Hoofddorp
108 Schalkx Radmer 86 1 1 2 1972 M NED de Bilt
109 Scheutjens Peter 86 1 1 2 1963 M NED Gemonde
110 Smits Michiel 86 1 1 2 1983 M BEL Brasschaat
111 Maertens Dave 85 2 0 2 1974 M BEL GENT
112 Bouwen Walter 84 2 0 2 1965 M BEL ITEGEM
113 Plakke Rik 84 1 1 2 1967 M NED Zutphen
114 Buis Hans 83 2 0 2 1951 M NED DE RIJP
115 Schaaf Eberhard 82 0 2 2 1950 M DE Aachen
116 Van Boven Eddy 82 2 0 2 1955 M BEL SCHOONAARDE
117 Kint Lucas 81 3 0 3 1961 M NED Middelburg
118 Avau Benoit 81 2 0 2 1958 M BEL Strombeek
119 Ceuppens Johan 81 2 0 2 1968 M BEL HERENTALS
120 Dautzenberg Leon 81 0 2 2 1951 M BEL Dilsen-Stokkem
121 Reumkens Wim 81 0 2 2 1962 M NED Heerlen
122 Cooremans Sven 79 3 0 3 1974 M BEL WESTMALLE
123 Goossens Philip 79 2 0 2 1960 M BEL STEKENE
124 Ickert Peter 79 0 2 2 1961 M DUI Niederkrüchten
125 Vreugdenhil Art 78 2 0 2 1959 M BEL
126 Drenthel Henrie 77 1 1 2 1966 M NED Aalten
127 Romeijn Jeroen 76 1 1 2 1980 M NED Sliedrecht
128 Van Hoorn John 76 2 0 2 1963 M NED VOORNE ATLETIEK
129 Hoogenkamp Simon 74 1 1 2 1969 M NED Maarn
130 Van Der Wal Rinus 74 1 1 2 1964 M NED Heemskerk
131 Mik Gerik 69 1 1 2 1960 M NED Sint Annen
132 Sevenans Sven 67 1 1 2 1969 M BEL BERCHEM (ANTWERPEN)
133 Ambuhl Vincent 65 2 0 2 1968 M BEL Brussel
134 Konter Thijm 63 1 1 2 1952 M NED Raalte
135 Vandevoorde Kristof 63 1 1 2 1972 M BEL Bavikhove
136 Kramer Willem 60 2 0 2 1958 M NED Apeldoorn
137 Schroijen Theo 60 2 0 2 1963 M NED Bocholtz
138 Wouters Peter 58 2 0 2 1966 M BEL AALTER
139 Tuerlings Mayke 55 0 2 2 1962 W NED Tilburg
140 Cloosterman Theo 54 1 1 2 1957 M NED Veldhoven
141 Muetze Willem 54 2 0 2 1956 M NED Heerlen
142 Nabuurs Jan 54 0 2 2 1962 M NED Stevensbeek
143 Van Den Brink Jake 53 1 1 2 1964 M NED Veenendaal
144 de Jong Marcel 50 1 1 2 1966 M NED Monnickendam


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]