Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
18 sep 2019
Sri Chinmoy 6 uur op zaterdag 28 september
14 sep 2019
Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
14 sep 2019
Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
14 sep 2019
Hinke Schokker wint de RUN met nieuw Nederlands record!
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 31 mei 2001: Postoia (ITA) 53 km climbing race (26/6)
* 30 mei 2001: Nieuw experiment bulletin-board
* 30 mei 2001: Bulletin-board: Rob Wiche
* 30 mei 2001: Snelwandelend door het Mheenpark
* 30 mei 2001: Arctic Circle Ice Run 2003
* 30 mei 2001: Paul Beckers and others
* 29 mei 2001: Pedro Huntjes honderdman
* 29 mei 2001: Surgeres (FRA), 48h, May 4th-6th
* 29 mei 2001: Jean-Paul Praet versus Anton Smeets
* 28 mei 2001: Eppeville (FRA), 24h, 19/20-5
* 28 mei 2001: Official IAU statistics
* 28 mei 2001: Messages for Paul Beckers, Jens Lukas and others
* 27 mei 2001: Laatste nieuws dit weekeind
* 27 mei 2001: European Championship 24 hours 2001
* 26 mei 2001: Mister European 24 hours 2001
* 26 mei 2001: Champions 2001: IRINA REUTOVITCH and PAUL BECKERS
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 23:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 23:15'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 22:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 22:00 hours
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 21:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 19:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 16:00'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 15:15'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 13:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 11:45'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 10:00 hours race
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 9:30
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 31-40/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 31-40/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 21-30/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 21-30/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 1-10/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 1-10/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 11-20
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 8:00 race
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 6:55'
* 25 mei 2001: Some e-mail from the inbox of the EC
* 25 mei 2001: EC 24 hours after 3:45 race
* 25 mei 2001: EC 24 hour after 2:00 hour race
* 25 mei 2001: EC 24 hour, after 1:15 race
* 25 mei 2001: EC 24 hours; 1:30 before start
* 25 mei 2001: Apeldoorn 3 hours before start.
* 23 mei 2001: Belgium team EC 24h
* 21 mei 2001: Alpine marathon 8/9 Slovenia
* 20 mei 2001: Definitieve uitslag ValkenbergRUN solo
* 20 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 51-78)
* 20 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 31-49)
* 18 mei 2001: Nederlands team EK 24 uur
* 17 mei 2001: EC 24 hours Apeldoorn, press release (in Dutch)
* 17 mei 2001: EC 24 hours Apeldoorn 2001
* 13 mei 2001: Definitieve uitslag ValkenbergRUN estafette
* 13 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 80-99)
* 13 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 1-30)
* 13 mei 2001: Voorlopige uitslag ValkenbergRUN 13/5
* 10 mei 2001: GEEN nainschrijving ValkenburgRUN Breda!
* 8 mei 2001: Startlijst ValkenbergRun
* 8 mei 2001: Ditjes en datjes van Anton
* 8 mei 2001: UltraNed zet premie op verbetering Nederlandse ultrarecords
* 7 mei 2001: Nieuw: de Röntgen-Lauf
* 3 mei 2001: 5 uur van Bad Mondorf (LUX) 1/5
* 2 mei 2001: Korte ultramarathons in Italië; 25/4 en 24/6.
* 1 mei 2001: Marathon du Hainaut 29/4
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2001
 

Breda, 6 uur ValkenbergRun, 13 mei 2001 Programmatuur van
Runners for Life / avVN Anton H.M. Smeets
Eindstand solo alle categorien

Nr. Naam GJ Nat. Cat. R. Rest Afstand Vereniging


17 Ivan Horsten 171163 BEL Mse 67 427 85.263 Beverhout
78 Lucien Taelman 090757 BEL M40 66 220 83.791 JSMC
10 Wim Epskamp 080154 NED M45 64 972 82.013 Haarlemmermeer
32 Emiel Dierckx 080456 BEL M45 63 192 79.968 Herentals
35 Tom Hendriks 020157 NED M40 61 1062 78.308 Haarlemmermeer
70 Alain Ponchelet 081266 BEL Mse 59 549 75.265 # Flawinne
15 Jan Nabuurs 170562 NED Mse 56 597 71.518 de Keien
31 Piet den Hartog 070554 NED M45 56 156 71.077 ARR
30 Alfons Vekemans 160151 NED M50 56 107 71.028 AVZK
7 Luc Maes 260452 BEL M45 55 591 70.247 Molenland
<10>
28 Jan Elshorst 270748 NED M50 55 499 70.155 Noordkop
2 Ron Bakker 011056 NED M40 54 899 69.290 avVN - Almere
58 Sjoerd Slaaf 190852 NED M45 54 889 69.280 sv Friesland
22 Han van Bueren 290845 NED M55 54 812 69.203 # Oosterhout
37 Jef Vanbecelaere 030457 BEL M40 54 446 68.837 Beverhout
77 Rob Tieleman 210664 NED Mse 54 444 68.835 TRR
5 Ulrich Scharrenberg 260348 GER M50 53 963 68.089 TSV Hochdahl
65 Patrick Kloek 191164 BEL Mse 53 633 67.759 Atletica'84 Zwijndre
6 Jack van de Sande 150250 NED M50 53 213 67.339 Achil'87
68 Rob van den Hoek 280765 NED Mse 52 1188 67.049 avVN - Breda
<20>
26 Cees van der Woude 161246 NED M50 52 385 66.246 Haarlemmermeer
75 Herman Krijnen 030560 NED M40 52 179 66.040 DJA
13 Wim Heijenk 191055 NED M45 51 855 65.451 Monnickendam
14 Bertrand Verlinde 260262 BEL Mse 51 28 64.624 Gistelse JC
18 Brian Egdell 280864 NED Mse 50 1001 64.332 # Spaarnhout
57 Wilson Dammekens 310552 BEL M45 50 849 64.180 Geraardsbergen
25 Willem van Haperen 200746 NED M50 49 1208 63.274 avVN - Roosendaal
23 Henri Okkersen 161045 NED M55 49 1117 63.183 Caesar
56 Hans Buis 020351 NED M50 49 271 62.337 LCN - De Rijp
61 Jurgen Schmicker 190356 GER M45 49 240 62.306 Athletik Waldniel
<30>
46 Jacqueline Sellink 190565 NED W35 49 179 62.245 Hellas
53 Vincent Schoenmakers 240739 NED M60 49 166 62.232 DES
21 Jan van der Weijde 180445 NED M55 48 799 61.600 avVN - Kapelle
45 Prisca Vis 011063 NED W35 48 793 61.594 NSL
64 Rob Steyger 020659 NED M40 48 434 61.235 # Zaandam
33 Hans Bosman 130956 NED M40 47 995 60.531 # Dordrecht
8 Rene Triest 061052 NED M45 47 423 59.959 Noordkop
11 Dre van den Bosch 220855 NED M45 47 0 59.536 # LG Rapide
34 Loek Lips 121056 NED M40 46 1141 59.412 # Breda
63 Jean-Claude Roelens 030160 BEL M40 46 253 58.524 Gistelse JC
<40>
66 Gerald Kloek 191164 BEL Mse 45 1192 58.198 Atletica'84 Zwijndre
29 Wim van Brummen 081249 NED M50 45 882 57.888 avVN - Almere
55 Ben Mol 220349 NED M50 44 996 56.737 Voorne Atletiek
44 Mies Kuipers 211258 NED W40 44 454 56.195 Sprint
60 Ton Epskamp 280952 NED M45 44 23 55.764 Startbaan
43 Annie Dekker 200458 NED W40 44 0 55.741 # LG Rapide
51 Roger Neckenbroeck 160436 BEL M65 43 1168 55.644 # Sint Pieters Leeuw
67 Francky Boret 200165 BEL Mse 43 197 54.673 Gistelse JC
16 Ruud Jakobs 301262 NED Mse 42 984 54.195 de Komeet
71 Ronny van Besselaere 120459 BEL M40 42 924 54.135 # Waarschot
<50>
20 Hans van der Steen 211244 NED M55 42 205 53.416 avVN - Ridderkerk
3 Carrie van de Beek 010453 NED M45 42 133 53.344 HAC
49 Marianne Swart 210656 NED W40 42 107 53.318 avVN - Haarlem
47 Ellen Wasser 250569 GER Wse 41 1193 53.139 LLG Laufsport Kevela
76 Victor Massart 200253 BEL M45 41 477 52.423 # Naechien
41 Ingeborg Krieger 250450 GER W50 41 410 52.356 TSV Hochdahl
52 Jos Hopman 180339 NED M60 40 829 51.510 avVN - Eindhoven
24 Hans Nieuwenhuijse 050446 NED M55 38 1104 49.255 Startbaan
27 Herman Waardenburg 031248 NED M50 38 188 48.339 # Maarssen
40 Suzanne Eckardt 281047 GER W50 38 166 48.317 LLG Laufsport Kevela
<60>
48 Mareike Bestenbreur 010148 NED W50 38 16 48.167 SV de LAT - Tuitjenh
1 Edward de Ruiter 070566 NED Mse 38 0 48.151 avVN - Groningen
72 Peter de Jongh 130452 NED M45 37 0 46.886 # Breda
39 Guus Smit 131064 NED Mse 32 0 40.561 avVN - Den Haag
54 Theo Kuijpers 290446 NED M55 31 28 39.324 de Keien
42 Lies Heijnen 140256 NED W45 28 0 35.501 avVN - Almere
36 Benny Geens 280257 BEL M40 27 0 34.236 # Herenthout
69 Spencer Nel 210766 NED Mse 27 0 34.236 # Jeppe Quondam
73 Jaap Swart 301051 NED M45 24 0 30.441 avVN - Haarlem
59 Simon Pols 140952 NED M45 10 0 12.731 Startbaan
<70>
4 Johan Luyben 280847 NED M50 0 0 0.000 avVN - Balkbrug
9 Siebe Turksma 120253 NED M45 0 0 0.000 GAC-H
12 Hermy Heymann 230955 NED M45 0 0 0.000 avVN - Veenendaal
19 Andre van de Vliert 061069 NED Mse 0 0 0.000 Ron Clarke
38 Valery Klement 221057 GBR? M40 0 0 0.000 # London
50 Jac van Steen 230326 NED M75 0 0 0.000 OLAT - Breda
62 Marc van Damme 200759 BEL M40 0 0 0.000 # Wetteren
74 Leo Kroser 211252 GER M45 0 0 0.000 DUV - Furth

Breda, 6 uur ValkenbergRun, 13 mei 2001 Programmatuur van
Runners for Life / avVN Anton H.M. Smeets
Eindstand etafette

83 De Rooi Pannen Team 1 NED est 80 386 101.667 Bavel
85 DJA-Runners NED est 76 471 96.692 Zundert
95 T.O.F. NED est 73 666 93.092 Breda
84 De Rooi Pannen Team 2 NED est 73 76 92.502 Bavel
93 Road Runners Etten-Leur NED est 72 765 91.926 Etten-Leur
86 Five Roses NED est 69 1107 88.473 Breda
92 Remijsen Running Team NED est 69 856 88.222 Rijen
90 OZ RopaRun Team NED est 67 261 85.097 Bavel
81 Achilles Etten-Leur NED est 66 1054 84.625 Etten-Leur
88 Loopgroep Woudrichem NED est 65 794 83.100 Woudrichem
<10>
97 We Do It NED est 65 192 82.498 Oosterhout
89 Oosterhoutse Bruggelopers NED est 62 1254 79.765 Oosterhout
91 PijlSnel-fietskoeriers NED est 62 853 79.364 Breda
96 Wigwam NED est 60 543 76.524 Etten-Leur
80 Team Stichting Elisabeth NED est 57 680 72.866 Breda
98 Het loopt vanzelf team 2 NED est 54 557 68.948 Breda
99 Het loopt vanzelf team 1 NED est 54 281 68.672 Breda
82 Ben Klantenservice Team NED est 51 924 65.520 Breda
87 Kinderrevalidatie Team NED est 53 749 67.875 Breda
94 SPD Breda NED est 52 1246 67.107 Oosterhout

Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]