Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
15 jul 2018
Chris Dhooge en Patricia Verschuere Belgisch Kampioen 24 uur
10 jul 2018
Coal Miner’s Trail 2018 met aangepast parcours
9 jul 2018
Ultrafestival Deventer met Nationaal Kampioenschap 24 uur
24 jun 2018
Nieuw Wereldrecord 100 km Nao Kazami
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 31 mei 2001: Postoia (ITA) 53 km climbing race (26/6)
* 30 mei 2001: Nieuw experiment bulletin-board
* 30 mei 2001: Bulletin-board: Rob Wiche
* 30 mei 2001: Snelwandelend door het Mheenpark
* 30 mei 2001: Arctic Circle Ice Run 2003
* 30 mei 2001: Paul Beckers and others
* 29 mei 2001: Pedro Huntjes honderdman
* 29 mei 2001: Surgeres (FRA), 48h, May 4th-6th
* 29 mei 2001: Jean-Paul Praet versus Anton Smeets
* 28 mei 2001: Eppeville (FRA), 24h, 19/20-5
* 28 mei 2001: Official IAU statistics
* 28 mei 2001: Messages for Paul Beckers, Jens Lukas and others
* 27 mei 2001: Laatste nieuws dit weekeind
* 27 mei 2001: European Championship 24 hours 2001
* 26 mei 2001: Mister European 24 hours 2001
* 26 mei 2001: Champions 2001: IRINA REUTOVITCH and PAUL BECKERS
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 23:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 23:15'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 22:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 22:00 hours
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 21:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 19:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 16:00'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 15:15'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 13:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 11:45'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 10:00 hours race
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 9:30’
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 31-40/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 31-40/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 21-30/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 21-30/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 1-10/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 1-10/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 11-20
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 8:00’ race
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 6:55'
* 25 mei 2001: Some e-mail from the inbox of the EC
* 25 mei 2001: EC 24 hours after 3:45 race
* 25 mei 2001: EC 24 hour after 2:00 hour race
* 25 mei 2001: EC 24 hour, after 1:15 race
* 25 mei 2001: EC 24 hours; 1:30 before start
* 25 mei 2001: Apeldoorn 3 hours before start.
* 23 mei 2001: Belgium team EC 24h
* 21 mei 2001: Alpine marathon 8/9 Slovenia
* 20 mei 2001: Definitieve uitslag ValkenbergRUN solo
* 20 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 51-78)
* 20 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 31-49)
* 18 mei 2001: Nederlands team EK 24 uur
* 17 mei 2001: EC 24 hours Apeldoorn, press release (in Dutch)
* 17 mei 2001: EC 24 hours Apeldoorn 2001
* 13 mei 2001: Definitieve uitslag ValkenbergRUN estafette
* 13 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 80-99)
* 13 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 1-30)
* 13 mei 2001: Voorlopige uitslag ValkenbergRUN 13/5
* 10 mei 2001: GEEN nainschrijving ValkenburgRUN Breda!
* 8 mei 2001: Startlijst ValkenbergRun
* 8 mei 2001: Ditjes en datjes van Anton
* 8 mei 2001: UltraNed zet premie op verbetering Nederlandse ultrarecords
* 7 mei 2001: Nieuw: de Röntgen-Lauf
* 3 mei 2001: 5 uur van Bad Mondorf (LUX) 1/5
* 2 mei 2001: Korte ultramarathons in Italië; 25/4 en 24/6.
* 1 mei 2001: Marathon du Hainaut 29/4
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2001
 

Mannen / Men

1 ALAIN PRUAL M40 FRA
2 JEAN-PIERRE GUYOMARCH M45 FRA
3 ALAIN MALLEREAU M40 FRA
4 MAX GRANIER M50 FRA
5 LOÏC LEBON M40 FRA
7 ANDREI KAZANTSEV MSEN RUS
8 EVGENII ANISIMOV MSEN RUS
9 TIMUR ABZALILOV MSEN RUS
10 VALERII KONSTANTINOV MSEN RUS
11 ALEKSANDR STUDENTSEV MSEN RUS
12 VLADIMIR KURBATOV MSEN RUS
13 VASSILI EMANOV MSEN RUS
14 WILLIAM SICHEL M45 GBR
15 ADRIAN STOTT M45 GBR
16 WALTER HILL MSEN GBR
20 PAUL BECKERS MSEN BEL
21 WILSON DAMMEKENS M45 BEL
22 MARC MEIRLAEN M40 BEL
23 ALAIN PONCHELET MSEN BEL
24 LUCIEN TAELMAN M40 BEL
25 ALFONS VEKEMANS M50 BEL
26 JENS LUKAS MSEN GER
27 HUBERT KARL M40 GER
28 GERALD DUDACY M45 GER
29 SIGURD DUTZ M45 GER
30 KARL GRAF M50 GER
31 WOLFGANG FEIKERT M45 GER
32 DIETMAR MÜCKE MSEN GER
33 WALTER EBERHARD M45 GER
34 MIKALAI HRYBAYEDAU M40 BLR
35 YAUHUNI RYSIK M45 BLR
36 ALEH BYKAU M45 BLR
37 ANATOLY LAPUTS M45 BLR
38 SANDRO SELMAN M45 BOS
39 HAJRO VOJIC MSEN BOS
40 HAVIC HUSEIN M40 BOS
41 MILOS SKORPIL M45 CZE
42 JAN SOUREK MSEN CZE
43 JAN ONDRUS M45 CZE
44 JAROSLAV KOCOUREK M50 CZE
45 PETR SOLNICKA M40 CZE
46 VLASTIMIL DVORACEK M40 CZE
47 ANTONIO MAZZEO M45 ITA
48 VINCENZO TARASCIO M40 ITA
49 MARIO CASTAGNOLI M50 ITA
50 REMO FACCHINETTI M45 ITA
51 SILVIO SCUKA M45 ITA
52 JØRGEN LIEN MSEN NOR
53 LARS SATRAN M45 NOR
54 EGIL SKARPSNO MSEN NOR
55 WALDEMAR PEDZICH MSEN POL
56 AUGUST JAKUBIK MSEN POL
57 CZESLAW MACHERZYNSKI M45 POL
58 ZBIGNIEW BOGDANOWICZ M40 POL
59 LUBOMIR HRMO M40 SVK
60 MILAN FURIN M50 SVK
61 JAN BUJNAK MSEN SVK
62 JESPER KENN OLSEN MSEN DEN
63 KJELL-OVE SKOGLUND M60 SWE
64 ISTVAN SIPOS M40 HUN
65 LASZLO FENDRIK M40 HUN
66 ZOLTAN KISS MSEN HUN
67 JENO HORVATH MSEN HUN
71 ROGER NECKEBROECK M60 BEL
72 ROMAN PSUTKA MSEN CZE
73 KARL-HEINZ BECKER M45 GER
74 HERBERT BRITZ M50 GER
75 MARTIN DEBENER MSEN GER
76 RAINER FRITSCH M45 GER
77 WOLFGANG GRUBER M40 GER
78 MICHAEL HADDERFELD M40 GER
79 GÜNTHER HAUDE M45 GER
80 JOACHIM HAUSER MSEN GER
81 HANS-PETER HEISE M50 GER
82 THOMAS KAMPICK MSEN GER
83 GÜNTER KNOTH M40 GER
84 MICHAEL KRAUS M40 GER
85 MARTIN MAIER MSEN GER
86 KLAUS-DIETER MAURITZ M50 GER
87 CHRISTOF OTTO MSEN GER
88 HANS-JÜRGEN POSPIECH M60 GER
89 HORST PREISLER M60 GER
90 MANFRED PÜSCHNER M60 GER
91 WOLFGANG SCHWERK M45 GER
92 HANS-PETER SEIDEL M50 GER
93 JOCHEN THIELEN MSEN GER
94 HANS-PETER VOGT M40 GER
95 PETER WASSER MSEN GER
96 PETER WEBER M40 GER
97 CHRISTIAN HOTTAS M45 GER
98 ROBERT-EDGAR HEUSER MSEN GER
99 FRANK HAASE-RECK MSEN GER
100 FRANK NÜMANN MSEN GER
101 KAROLY FARKAS M45 HUN
102 MIROSLAW LASOTA M45 POL
103 WOJCIECH PISMENKO MSEN POL
104 WIESLAW POKRZYWNIAK MSEN POL
105 VALERY KLEMENT M40 RUS
106 MICHAEL MISTELI MSEN SUI
107 VOLODYMYR KONOPLOV M60 UCR
108 VLADLEN SIROTA MSEN UCR
109 ANDRIY SOLODOVNIKOV MSEN UCR
111 RON BAKKER M40 NED
112 MICHEL BROUWER MSEN NED
113 UBEL DIJK M45 NED
114 JAN WILLEM DIJKGRAAF M45 NED
115 FEIKE VAN DRIESUM M45 NED
116 WIM EPSKAMP M45 NED
117 HERMY HEYMANN M45 NED
118 LAMMERT MEIJER M50 NED
119 BEN MOL M50 NED
120 EGBERT VAN DER MOLEN M45 NED
121 PIET DE PEUTER MSEN NED
122 LUIGI SIMBULA M40 NED
123 P.H. SPIRK MSEN NED
124 ROB TIELEMAN MSEN NED
125 JAN VAN DER WEIJDE M50 NED
126 COR WESTHUIS M50 NED
127 ROB WICHE MSEN NED
128 RUT ZOUTMAN M40 NED
129 PETER ZUIDEMA MSEN NED
130 HENK NOOR M45 NED
131 ABDELHADI CHANNANE MSEN MAR
132 PAUL ANDREWES MSEN NZL
133 AKIHIRO INOUE MSEN JAP
134 ALEXANDRE SARTORATO MSEN BRA
135 ANGEL LUIS SANCHES MAZA MSEN ESP
136 UWE RIEß M45 GER

Vrouwen / Women

141 IRINA REUTOVITCH WSEN RUS
142 IRINA KOVAL WSEN RUS
143 RIMMA PALTSEVA WSEN RUS
146 NATALIA GRIGORIEVA WSEN RUS
147 HELGA BACKHAUS W40 GER
148 JULIA ALTER WSEN GER
149 HEIKE PAWZIK W35 GER
150 MARTINA HAUSMANN W40 GER
151 CORNELIA BULLIG W40 GER
152 MONIKA BELAU W40 GER
153 CHRISTINE SEXTL W40 GER
155 JOELLE SEMUR W40 FRA
156 COLETTE MUSY W40 FRA
157 MARIE MAYERAS-BERTRAND W40 FRA
158 CHRISTIANE LE CERF W40 FRA
161 MARIA TERESA NARDIN W40 ITA
162 MARINELLA SATTA W40 ITA
163 ELVIRA ZOBOLI W35 ITA
165 SHARON GAYTER W35 GBR
171 ELSE BAYER W40 GER
173 JUTTA JÖHRING WSEN GER
174 DAGMAR KRAUS W40 GER
175 SIGRID MAIER W35 GER
176 ANGELIKA STEINBORN W40 GER
177 IRENA LASOTA W40 POL
178 BARBARA SZLACHETKA W40 POL
179 RIA BUITEN W40 NED

100 km / 100K

191 ROY BAINBRIDGE M60 GBR
192 MICHAEL KREUTZ M40 GER
193 ED VAN BEEK MSEN NED
194 BOUALEM HANNI MSEN ALG
195 MAAMAR TOUMI MSEN ALG
196 BRAHAM MEROUANE MSEN ALG
199 PRADEEP KUMAR MSEN IND

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]