Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
13 aug 2019
Van hittegolf naar hoosbuien: de laatste week van de Holland Ultra Tour
12 aug 2019
Laatste editie Berg en Dal 12-10-2019
12 aug 2019
Klavertje Vier marathon- en ultraloop 25-8
29 jul 2019
De lopers van de HUT zijn halverwege
Nieuws in 2019
* Augustus
* 13 aug 2019: Van hittegolf naar hoosbuien: de laatste week van de Holland Ultra Tour
* 12 aug 2019: Laatste editie Berg en Dal 12-10-2019
* 12 aug 2019: Klavertje Vier marathon- en ultraloop 25-8
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2011
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1066768

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=958477

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Tussenstand


PLAATS NAAM PUNTEN MAR ULTRAWEDSTR GEBJ GESL NATION WOONPLAATS
1 Annegarn Els 349,8 4 4 8 1956 W NED Amsterdam
2 Idrissi Mo 345 4 5 9 1952 M NED Heemskerk
3 Taelman Lucien 334,4 2 4 6 1957 M BEL Waregem
4 Vandebeek Patrick 321,2 4 4 8 1974 M BEL Aarschot
5 de Jaeger-Braet Luc 312,6 2 5 7 1957 M BEL Watervliet
6 Mertens Gert 312 4 3 7 1964 M BEL Schoten
7 Okkersen Henry 306 2 3 5 1945 M NED Schimmert
8 Vandewal Jacques 295,8 6 3 9 1952 M BEL Dilsen-Stokkem
9 Preibisch Ralf 295 2 2 4 1962 M NED Halsteren
10 Derks Henk 289,4 3 2 5 1955 M NED Haarlem
11 Bus Sjaak 289,2 2 5 7 1955 M NED Raamsdonksveer
12 Bemong Marc 283,8 4 3 7 1948 M BEL Tielt-Winge
13 Leus Frankie 278,2 4 1 5 1962 M BEL Herenthout
14 Hamers Erwin 278 0 4 4 1962 M BEL Hechtel-Eksel
15 Bodelier Hein 272,6 2 4 6 1948 M NED Landgraaf
16 Vermeesch Fernand 260 2 2 4 1949 M BEL De Haan
17 Driesen Wim 259 2 2 4 1967 M BEL Beerse
18 Watthy Johan 259 3 1 4 1967 M BEL Gistel
19 Willemsen Ronald 255 4 4 8 1963 M NED Kamperland
20 de Keyser Gust 250,8 2 3 5 1948 M BEL Vlezenbeek
21 Meijer Manon 249,2 0 5 5 1963 W NED Hoofddorp
22 Van Daele Rudy 247,8 4 3 7 1962 M BEL Sint Niklaas
23 Honing Gijs 246,8 3 3 6 1945 M NED Blokker
24 Dierx Wilma 245 1 3 4 1966 W NED Amsterdam
25 Vandenplas Marc 245 0 4 4 1955 M BEL DILBEEK
26 Bakker Ron 236 1 3 4 1956 M NED Heemskerk
27 Bock Bob 231,8 3 4 7 1955 M NED Amsterdam
28 Blyaert Marc 230,2 1 5 6 1958 M BEL Merchtem
29 Dops Ghislain 229,2 1 4 5 1955 M BEL lanaken
30 Meers Vincent 226,6 3 3 6 1973 M BEL Gentbrugge
31 van den Haak Leonie 226 1 3 4 1981 W NED Amsterdam
32 Callens Xavier 220 0 3 3 1942 M BEL Hulste
33 Roodenburg Andy 216 1 3 4 1971 M NED Rotterdam
34 Mertens Paul 216 2 1 3 1962 M BEL NIJLEN
35 Borrias Erwin 215 2 2 4 1968 M NED Amsterdam
36 Casier Gino 213 2 1 3 1972 M BEL WILRIJK (ANTWERPEN)
37 Nabuurs Jan 212 0 4 4 1962 M NED Stevensbeek
38 Zuidema Nitish 209 1 3 4 1967 M NED Utrecht
39 Verbugt Henry 208 3 1 4 1962 M NED Griendtsveen
40 De Grove Bart 208 3 0 3 1972 M BEL Wetteren
41 Hille Monika 199 1 2 3 1953 W NED Almere
42 de Boer Lex 197 0 3 3 1947 M NED Avenhorn
43 Scheffer Ineke 196,2 2 3 5 1958 W NED Leens
44 Samuel Ronny 195 2 2 4 1965 M NED Amsterdam
45 Luyten Willy 193 3 0 3 1945 M BEL OUD-TURNHOUT
46 Vermeesch Pieter 188 0 3 3 1976 M BEL De Haan
47 Lange Jannet 186 0 3 3 1964 W NED Almere
48 Meijer Albert 184 3 2 5 1959 M NED Hoofddorp
49 Bogaert Johan 184 0 3 3 1961 M BEL Dendermonde
50 Kasanardjo Endymion 183 1 3 4 1969 M NED Eindhoven
51 Gendrault Jean-Pier 183 0 3 3 1948 M NED Zeist
52 Rombaut Jo 182 2 2 4 1958 M BEL Beveren
53 Suijkerbuijk Peter 181 1 2 3 1956 M NED Steenbergen Nb
54 Callens Wim 177 0 3 3 1966 M BEL Hulste
55 VANDEWAETERE Dora 177 1 2 3 1962 W BEL Eernegem
56 Janssens Heidi 176 1 2 3 1975 W BEL ICHTEGEM
57 Plakke Rik 173 1 3 4 1967 M NED Zutphen
58 Riedel Roland 173 1 2 3 1963 M DUI Oberhausen
59 Jurriaans Hans 171 1 2 3 1969 M NED Tegelen
60 Buis Hans 168 2 2 4 1951 M NED De Rijp
61 Palmans Peter 168 1 2 3 1962 M BEL Neerpelt
62 Abrahams Toon 159 1 2 3 1959 M NED Hilvarenbeek
63 Schoonbroodt Jo 159 1 1 2 1950 M NED Maastricht
64 Kramer Willem 157,4 5 2 7 1958 M NED Apeldoorn
65 van der Heijden Rud 153 2 2 4 1969 M NED Grave
66 Bundervoet Johan 153 1 2 3 1949 M BEL Sleidinge
67 van der Ent Ferry 152 0 3 3 1959 M NED Hoofddorp
68 Poppe Patrick 150 2 1 3 1958 M BEL Borsbeek
69 Hulsmans Pierre 149 2 1 3 1945 M BEL Zonhoven
70 Fokker Ron 146 1 2 3 1955 M NED Almere
71 Bullig Cornelia 146 0 2 2 1959 W DUI Erkrath
72 Rumphakwaen Nid 146 1 1 2 1968 M BEL Grimbergen
73 Stynen Geert 146 0 2 2 1969 M BEL Turnhout
74 Boom André 145 0 3 3 1954 M NED Haarlem
75 Vermeulen Renske 145 1 2 3 1963 M NED Putten
76 Papanikitas Marc 145 1 1 2 1967 M BEL Mortsel
77 Depoortere Ludo 144 0 2 2 1958 M BEL Geluwe
78 VERDONCK Philip 143 1 2 3 1972 M BEL BEVEREN-WAAS
79 Spieker Johann 142 1 1 2 1939 M NED Laar
80 Douw Wim 139 0 2 2 1963 M NED Oud-Vossemeer
81 Leysen Pat 139 0 2 2 1957 M BEL Hoogstraten
82 Smits Michiel 138 2 2 4 1983 M BEL Brasschaat
83 Dautzenberg Leon 138 1 2 3 1951 M BEL Dilsen-Stokkem
84 Scheutjens Peter 138 1 2 3 1963 M NED Gemonde
85 Schuurman Anton 137 1 1 2 1936 M NED Amsterdam
86 Mik Gerik 136 1 3 4 1960 M NED Sint Annen
87 Unoki Katie 136 1 2 3 1969 W NED Leiden
88 Grobben Jan 133 1 2 3 1964 M NED Hengelo
89 Qualm Cock 131 3 1 4 1966 M NED Rozenburg
90 BOUWEN Walter 131 2 1 3 1965 M BEL ITEGEM
91 Michiels Wim 129 1 2 3 1969 M BEL Haasrode
92 van de Rijzen Jean- 129 1 2 3 1970 M NED Huijbergen
93 Boone Dave 129 1 1 2 1988 M NED Kruiningen
94 Pardaens Pieter 128 0 2 2 1970 M BEL Lubbeek
95 Fulkerson James 127 1 2 3 1945 M NED WATERGANG
96 van der Wal Rinus 127 1 2 3 1964 M NED Heemskerk
97 Froberg Arie 125 1 2 3 1964 M NED Enschede
98 van der Logt Paul 124 2 1 3 1963 M NED Hellevoetsluis
99 Nolens Katia 124 2 0 2 1950 W BEL St Truiden
100 HOEKEN Michel 123 1 1 2 1948 M BEL KINROOI
101 Sipers Henk 120 1 2 3 1955 M NED Maastricht
102 Haan John 120 1 1 2 1958 M NED Landgraaf
103 Cornelis Andy 119 1 2 3 1966 M BEL overmere
104 Koree Maurice 119 3 0 3 1974 M NED ROTTERDAM
105 van der Klis Richar 119 1 1 2 1963 M NED Zoetermeer
106 Leeuwerik Hans 117 1 1 2 1942 M NED Mijdrecht
107 Van Thuyne Dirk 116 1 1 2 1969 M BEL Zulte
108 Besuijen Marius 115 2 0 2 1962 M NED Middelburg
109 Eeckhout Ronny 115 1 1 2 1966 M BEL Erpe - Mere
110 Vanzeer Ludo 114 1 2 3 1964 M BEL MERKSEM
111 van Gils Peter 114 1 1 2 1956 M NED Rhoon
112 Lempers Jos 113 2 0 2 1957 M NED Landgraaf
113 Swagemakers Gustav 112 2 0 2 1973 M NED Steenbergen Nb
114 Bouwens John 111 1 1 2 1955 M NED Alphen a/d Rijn
115 Spieker Hans 111 1 1 2 1960 M NED Deventer
116 Verbruggen Xavier 111 1 1 2 1963 M BEL Zulte
117 Gerlo Luc 108 2 0 2 1956 M BEL Temse
118 Slagers Anton 108 1 1 2 1967 M NED Eelderwolde
119 Reumkens Wim 107 1 2 3 1962 M NED Heerlen
120 Brouwer Ronald 105 1 1 2 1955 M NED Apeldoorn
121 Daniel Ernst 105 0 2 2 1955 M NED Alphen a/d Rijn
122 Koers Arnold 105 1 1 2 1962 M NED Deventer
123 Slaaf Sjoerd 105 1 1 2 1952 M NED Groningen
124 van de Erve Jan 105 0 2 2 1964 M NED Bergschenhoek
125 Beernaert Veerle 104 1 1 2 1969 W BEL BISSEGEM
126 Bogaard Jan 104 0 2 2 1951 M NED Wezep
127 Eymael Sibilla 103 2 0 2 1962 W NED Kerkrade
128 Lenaerts Edwin 103 0 2 2 1966 M BEL GENK
129 SPOOREN Chris 103 2 0 2 1946 M BEL OVERPELT
130 Top Egbert 103 1 1 2 1965 M NED Tolbert
131 Vandevoorde Kristof 102 1 2 3 1972 M BEL Bavikhove
132 Maasland Gerrit 101 1 1 2 1963 M NED Noordeloos
133 Morreel Anke 101 2 0 2 1974 W BEL BOOM
134 SMETS Leo 101 2 0 2 1964 M BEL OLEN
135 van der Veldt Tom 101 1 1 2 1968 M NED Haarlem
136 Bosman Hans 100 1 2 3 1956 M NED Dordrecht
137 Heuser Gina 100 1 1 2 1960 W NED Ridderkerk
138 van Hiel Paul 99 1 2 3 1970 M BEL Steenhuffel
139 van Katwijk Jan 99 2 0 2 1955 M NED Rhoon
140 Nullens Stef 98 0 2 2 1963 M BEL peer
141 Verbrugge Bob 98 1 1 2 1957 M NED ZOETERMEER
142 Nagtzaam Ron 97 2 0 2 1966 M NED Puttershoek
143 van Giels Betsy 97 0 2 2 1957 W NED Lepelstraat
144 Verbeke Eduard 97 2 0 2 1951 M BEL Brussel
145 Ariens Jordy 95 1 1 2 1981 M NED Almere
146 de Jager Menno 95 0 2 2 1950 M NED Borne
147 Flies Dirk 95 2 0 2 1959 M BEL Essen
148 Marsé Jules 95 2 0 2 1957 M NED Hilvarenbeek
149 Dhooge Chris 93 0 2 2 1970 M BEL Zaffelare
150 Dol Chris 93 1 1 2 1963 M NED Stadskanaal
151 Eymael Paul 93 2 0 2 1960 M NED Kerkrade
152 Franck Peter 93 2 0 2 1970 M BEL Niel
153 Holterman Herman 93 0 2 2 1953 M NED Hengelo
154 Krijnen Herman 93 1 1 2 1960 M NED Zundert
155 Vermeulen Ernst-Jan 93 0 2 2 1960 M NED Putten
156 Bosch René 92 1 1 2 1968 M NED Vorden
157 van Eijck Frank 92 1 1 2 1968 M NED Doetinchem
158 van Vlimmeren Toon 92 2 0 2 1962 M NED Roelofarendsveen
159 Burgers Arend 91 1 1 2 1963 M NED Deventer
160 Reijngoudt Rinus 91 1 1 2 1959 M NED Terneuzen
161 Aret Ron 90 1 1 2 1960 M NED Gouda
162 Foster Stewart 90 2 0 2 1962 M BEL Brussels
163 van Groen Thierry 90 1 1 2 1978 M NED Gorredijk
164 Schepers Joeri 89 0 2 2 1971 M BEL Aalter
165 Demey Dieter 88 1 1 2 2000 M BEL Brugge
166 Kempinski Roger 88 0 2 2 1972 M NED Bemelen
167 Maes Luc 88 1 1 2 1952 M BEL Meulebeke
168 Claereboudt Jan 86 2 0 2 1962 M BEL Lint
169 CURINCKX Rene 86 1 1 2 1962 M BEL BALEN
170 Duivenvoorden Wilfr 86 2 0 2 1963 M NED Hoofddorp
171 Schalkx Radmer 86 1 1 2 1972 M NED de Bilt
172 Maertens Dave 85 2 0 2 1974 M BEL GENT
173 Zoutman Rut 84 1 1 2 1959 M NED Monster
174 Bartelsman Gerard 83 1 1 2 1964 M NED Purmerend
175 Schaaf Eberhard 82 0 2 2 1950 M DUI Aachen
176 van Boven Eddy 82 2 0 2 1955 M BEL SCHOONAARDE
177 Kint Lucas 81 3 0 3 1961 M NED Middelburg
178 AVAU Benoit 81 2 0 2 1958 M BEL Strombeek
179 CEUPPENS Johan 81 2 0 2 1968 M BEL HERENTALS
180 COOREMANS Sven 79 3 0 3 1974 M BEL WESTMALLE
181 GOOSSENS Philip 79 2 0 2 1960 M BEL STEKENE
182 Ickert Peter 79 0 2 2 1961 M DUI Niederkrüchten
183 Castelein Tillo 78 2 0 2 1956 M BEL Aalter
184 VREUGDENHIL Art 78 2 0 2 1959 M BEL
185 Drenthel Henrie 77 1 1 2 1966 M NED Aalten
186 Nicklisch Frank 77 0 2 2 1964 M DUI Neuwied
187 Kampman Martin 76 1 1 2 1966 M NED holten
188 Romeijn Jeroen 76 1 1 2 1980 M NED Sliedrecht
189 van der Linden Eric 76 2 0 2 1962 M NED Bergen op Zoom
190 van Hoorn John 76 2 0 2 1963 M NED VOORNE ATLETIEK
191 Hoogenkamp Simon 74 1 1 2 1969 M NED Maarn
192 Bouma Cees 69 1 1 2 1968 M NED Biddinghuizen
193 van de Sande Jack 69 1 1 2 1950 M NED hilvarenbeek
194 SEVENANS Sven 67 1 1 2 1969 M BEL BERCHEM (ANTWERPEN)
195 Berka Volker 66 0 2 2 1943 M DUI Bonn
196 Froonhoff Rob 66 2 0 2 1966 M NED Amersfoort
197 Ambuhl Vincent 65 2 0 2 1968 M BEL Brussel
198 Konter Thijm 63 1 1 2 1952 M NED Raalte
199 Schroijen Theo 60 2 0 2 1963 M NED Bocholtz
200 van de Kruijs Peter 60 1 1 2 1959 M NED Weert
201 de Graaff Wim 59 0 2 2 1964 M NED Leusden
202 Hendrickx Jack 59 2 0 2 1960 M NED Putte
203 Janssen Panda 58 1 1 2 1965 M NED Brunssum
204 Wouters Peter 58 2 0 2 1966 M BEL AALTER
205 van Rossum Annie 55 1 2 3 1954 W NED Vianen
206 Tuerlings Mayke 55 0 2 2 1962 W NED Tilburg
207 Cloosterman Theo 54 1 1 2 1957 M NED Veldhoven
208 Muetze Willem 54 2 0 2 1956 M NED Heerlen
209 van den Brink Jake 53 1 1 2 1964 M NED Veenendaal
210 de Jong Marcel 50 1 1 2 1966 M NED Monnickendam
211 Moser Jeroen 50 1 1 2 1964 M NED Roden
212 van Beek Ed 45 1 1 2 1960 M NED Deventer
213 ABEL Dirk 43 2 0 2 1971 M BEL LIER
214 Van de Keere Nico 36 2 0 2 1976 M BEL kaprijke
215 Schröer Martin 27 0 2 2 1953 M DUI Essen


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]