Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
18 sep 2019
Sri Chinmoy 6 uur op zaterdag 28 september
14 sep 2019
Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
14 sep 2019
Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
14 sep 2019
Hinke Schokker wint de RUN met nieuw Nederlands record!
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
* December
* November
* Oktober
* September
* 30 sep 2011: Lantink gestopt na 123 km
* 30 sep 2011: Alle Belgen en bijna alle Nederlanders nog in de Spartathlon na 81 km
* 30 sep 2011: Lantink snel van start in Spartathlon
* 29 sep 2011: In memoriam Filip verdonck
* 26 sep 2011: In memoriam Philip Verdonck
* 25 sep 2011: Wereldrecord marathon Berlijn
* 22 sep 2011: Voorbeschouwing Spartathlon 2011
* 19 sep 2011: Tussenstand M&U Cup na Hilvarenbeek
* 17 sep 2011: Haag atletiek heeft een wereldprimeur: Een 9 uursloop!
* 15 sep 2011: Knappe prestatie Gideon Zadoks in Tor des Geants
* 14 sep 2011: Self Transcendence 6 uur
* 14 sep 2011: Voorlopige Nederlandse ultrakalender 2012 (update)
* 12 sep 2011: Nabeschouwing EK/WK 100 km Winschoten 2011
* 12 sep 2011: Theo de Jong stopt als bestuurslid van de 100mcnl
* 9 sep 2011: Winst Jeroen Renes in Schotse 24-uurs trail
* 8 sep 2011: Winschoten EK/WK 100 km 2011
* 5 sep 2011: Tussenstand M&U Cup na Maas en Waalse Rabomarathon
* 4 sep 2011: Tussenstand M&U Cup na Assen en Hulshout
* 4 sep 2011: Eberhard Schaaf and Henk Sipers running against cancer
* 2 sep 2011: Alle records van belang bij het WK/EK/NK 100km in Winschoten
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2011
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1066768

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=958477

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Tussenstand


PLAATS NAAM PUNTEN MAR ULTRAWEDSTR GEBJ GESL NATION WOONPLAATS
1 Mertens Gert 350 5 3 8 1964 M BEL Schoten
2 Annegarn Els 349,8 4 4 8 1956 W NED Amsterdam
3 Taelman Lucien 347,8 3 4 7 1957 M BEL Waregem
4 Idrissi Mo 345 4 5 9 1952 M NED Heemskerk
5 Vandebeek Patrick 332,8 5 4 9 1974 M BEL Aarschot
6 Bus Sjaak 325,6 3 5 8 1955 M NED Raamsdonksveer
7 de Jaeger-Braet Luc 312,6 2 5 7 1957 M BEL Watervliet
8 Vandewal Jacques 310,4 7 3 10 1952 M BEL Dilsen-Stokkem
9 Okkersen Henry 306 2 3 5 1945 M NED Schimmert
10 Leus Frankie 302,8 5 1 6 1962 M BEL Herenthout
11 Preibisch Ralf 295 2 2 4 1962 M NED Halsteren
12 Derks Henk 289,4 3 2 5 1955 M NED Haarlem
13 Bemong Marc 283,8 4 3 7 1948 M BEL Tielt-Winge
14 Van Daele Rudy 282,4 5 3 8 1962 M BEL Sint Niklaas
15 Hamers Erwin 278 0 4 4 1962 M BEL Hechtel-Eksel
16 Bodelier Hein 272,6 2 4 6 1948 M NED Landgraaf
17 Bock Bob 264 4 4 8 1955 M NED Amsterdam
18 De Keyser Gust 261,6 3 3 6 1948 M BEL Vlezenbeek
19 Willemsen Ronald 261,2 5 4 9 1963 M NED Kamperland
20 Vermeesch Fernand 260 2 2 4 1949 M BEL De Haan
21 Driesen Wim 259 2 2 4 1967 M BEL Beerse
22 Watthy Johan 259 3 1 4 1967 M BEL Gistel
23 Honing Gijs 256,8 4 3 7 1945 M NED Blokker
24 Meijer Manon 249,2 0 5 5 1963 W NED Hoofddorp
25 Dierx Wilma 245 1 3 4 1966 W NED Amsterdam
26 Vandenplas Marc 245 0 4 4 1955 M BEL DILBEEK
27 Meers Vincent 243,2 4 3 7 1973 M BEL Gentbrugge
28 Blyaert Marc 237,6 2 5 7 1958 M BEL Merchtem
29 Bakker Ron 236 1 3 4 1956 M NED Heemskerk
30 Dops Ghislain 229,2 1 4 5 1955 M BEL lanaken
31 van den Haak Leonie 226 1 3 4 1981 W NED Amsterdam
32 Callens Xavier 220 0 3 3 1942 M BEL Hulste
33 Roodenburg Andy 216 1 3 4 1971 M NED Rotterdam
34 Mertens Paul 216 2 1 3 1962 M BEL NIJLEN
35 Borrias Erwin 215 2 2 4 1968 M NED Amsterdam
36 Casier Gino 213 2 1 3 1972 M BEL WILRIJK (ANTWERPEN)
37 Nabuurs Jan 212 0 4 4 1962 M NED Stevensbeek
38 Zuidema Nitish 209 1 3 4 1967 M NED Utrecht
39 Verbugt Henry 208 3 1 4 1962 M NED Griendtsveen
40 De Grove Bart 208 3 0 3 1972 M BEL Wetteren
41 Scheffer Ineke 204,8 3 3 6 1958 W NED Leens
42 Bundervoet Johan 199 2 2 4 1949 M BEL Sleidinge
43 Hille Monika 199 1 2 3 1953 W NED Almere
44 de Boer Lex 197 0 3 3 1947 M NED Avenhorn
45 Samuel Ronny 195 2 2 4 1965 M NED Amsterdam
46 Luyten Willy 193 3 0 3 1945 M BEL OUD-TURNHOUT
47 Vermeesch Pieter 188 0 3 3 1976 M BEL De Haan
48 Lange Jannet 186 0 3 3 1964 W NED Almere
49 Meijer Albert 184 3 2 5 1959 M NED Hoofddorp
50 Bogaert Johan 184 0 3 3 1961 M BEL Dendermonde
51 Gendrault Jean-Pierre 183 0 3 3 1948 M NED Zeist
52 Nolens Katia 183 3 0 3 1950 W BEL St Truiden
53 Kasanardjo Endymion 182 1 3 4 1969 M NED Eindhoven
54 Rombaut Jo 182 2 2 4 1958 M BEL Beveren
55 Suijkerbuijk Peter 181 1 2 3 1956 M NED Steenbergen Nb
56 Callens Wim 177 0 3 3 1966 M BEL Hulste
57 Vandewaetere Dora 177 1 2 3 1962 W BEL Eernegem
58 Janssens Heidi 176 1 2 3 1975 W BEL ICHTEGEM
59 Plakke Rik 173 1 3 4 1967 M NED Zutphen
60 Riedel Roland 173 1 2 3 1963 M DUI Oberhausen
61 Jurriaans Hans 171 1 2 3 1969 M NED Tegelen
62 Buis Hans 168 2 2 4 1951 M NED De Rijp
63 Palmans Peter 168 1 2 3 1962 M BEL Neerpelt
64 Abrahams Toon 159 1 2 3 1959 M NED Hilvarenbeek
65 Kramer Willem 157,4 5 2 7 1958 M NED Apeldoorn
66 Spooren Chris 157 3 0 3 1946 M BEL OVERPELT
67 van der Heijden Rudy 153 2 2 4 1969 M NED Grave
68 van der Ent Ferry 152 0 3 3 1959 M NED Hoofddorp
69 Poppe Patrick 150 2 1 3 1958 M BEL Borsbeek
70 Hulsmans Pierre 149 2 1 3 1945 M BEL Zonhoven
71 Fokker Ron 146 1 2 3 1955 M NED Almere
72 Boom André 145 0 3 3 1954 M NED Haarlem
73 van Vlimmeren Toon 145 3 0 3 1962 M NED Roelofarendsveen
74 Vermeulen Renske 145 1 2 3 1963 M NED Putten
75 Verdonck Philip 143 1 2 3 1972 M BEL BEVEREN-WAAS
76 Smits Michiel 138 2 2 4 1983 M BEL Brasschaat
77 Dautzenberg Leon 138 1 2 3 1951 M BEL Dilsen-Stokkem
78 Scheutjens Peter 138 1 2 3 1963 M NED Gemonde
79 Mik Gerik 136 1 3 4 1960 M NED Sint Annen
80 Unoki Katie 136 1 2 3 1969 W NED Leiden
81 Grobben Jan 133 1 2 3 1964 M NED Hengelo
82 Qualm Cock 131 3 1 4 1966 M NED Rozenburg
83 Bouwen Walter 131 2 1 3 1965 M BEL ITEGEM
84 Michiels Wim 129 1 2 3 1969 M BEL Haasrode
85 van de Rijzen Jean-Antoi 129 1 2 3 1970 M NED Huijbergen
86 Fulkerson James 127 1 2 3 1945 M NED WATERGANG
87 van der Wal Rinus 127 1 2 3 1964 M NED Heemskerk
88 Froberg Arie 125 1 2 3 1964 M NED Enschede
89 van der Logt Paul 124 2 1 3 1963 M NED Hellevoetsluis
90 Sipers Henk 120 1 2 3 1955 M NED Maastricht
91 Cornelis Andy 119 1 2 3 1966 M BEL overmere
92 Koree Maurice 119 3 0 3 1974 M NED ROTTERDAM
93 Vanzeer Ludo 114 1 2 3 1964 M BEL MERKSEM
94 Reumkens Wim 107 1 2 3 1962 M NED Heerlen
95 Vandevoorde Kristof 102 1 2 3 1972 M BEL Bavikhove
96 Bosman Hans 100 1 2 3 1956 M NED Dordrecht
97 van Hiel Paul 99 1 2 3 1970 M BEL Steenhuffel
98 Hendrickx Jack 89 3 0 3 1960 M NED Putte
99 Kint Lucas 81 3 0 3 1961 M NED Middelburg
100 Cooremans Sven 79 3 0 3 1974 M BEL WESTMALLE
101 van Rossum Annie 55 1 2 3 1954 W NED Vianen


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]