Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
* December
* November
* Oktober
* September
* 30 sep 2011: Lantink gestopt na 123 km
* 30 sep 2011: Alle Belgen en bijna alle Nederlanders nog in de Spartathlon na 81 km
* 30 sep 2011: Lantink snel van start in Spartathlon
* 29 sep 2011: In memoriam Filip verdonck
* 26 sep 2011: In memoriam Philip Verdonck
* 25 sep 2011: Wereldrecord marathon Berlijn
* 22 sep 2011: Voorbeschouwing Spartathlon 2011
* 19 sep 2011: Tussenstand M&U Cup na Hilvarenbeek
* 17 sep 2011: Haag atletiek heeft een wereldprimeur: Een 9 uursloop!
* 15 sep 2011: Knappe prestatie Gideon Zadoks in Tor des Geants
* 14 sep 2011: Self Transcendence 6 uur
* 14 sep 2011: Voorlopige Nederlandse ultrakalender 2012 (update)
* 12 sep 2011: Nabeschouwing EK/WK 100 km Winschoten 2011
* 12 sep 2011: Theo de Jong stopt als bestuurslid van de 100mcnl
* 9 sep 2011: Winst Jeroen Renes in Schotse 24-uurs trail
* 8 sep 2011: Winschoten EK/WK 100 km 2011
* 5 sep 2011: Tussenstand M&U Cup na Maas en Waalse Rabomarathon
* 4 sep 2011: Tussenstand M&U Cup na Assen en Hulshout
* 4 sep 2011: Eberhard Schaaf and Henk Sipers running against cancer
* 2 sep 2011: Alle records van belang bij het WK/EK/NK 100km in Winschoten
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van September 2011
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1066768

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=958477

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Tussenstand

 PLAATS         NAAM          PUNTEN   MAR    ULTRA   WEDSTR   GEBJ    GESL   NATION        WOONPLAATS

1 Taelman Lucien 389,2 4 4 8 1957 M BEL Waregem
2 Mertens Gert 363,2 6 3 9 1964 M BEL Schoten
3 Vandebeek Patrick 351,4 6 4 10 1974 M BEL Aarschot
4 Annegarn Els 349,8 4 4 8 1956 W NED Amsterdam
5 de Jaeger-Braet Luc 347 3 5 8 1957 M BEL Watervliet
6 Idrissi Mo 345 4 5 9 1952 M NED Heemskerk
7 Bus Sjaak 337 4 5 9 1955 M NED Raamsdonksveer
8 Bemong Marc 325,2 5 3 8 1948 M BEL Tielt-Winge
9 Preibisch Ralf 323 3 2 5 1962 M NED Halsteren
10 Okkersen Henry 322,2 3 3 6 1945 M NED Schimmert
11 Vandewal Jacques 320,8 8 3 11 1952 M BEL Dilsen-Stokkem
12 Derks Henk 304,6 4 2 6 1955 M NED Haarlem
13 Leus Frankie 302,8 5 1 6 1962 M BEL Herenthout
14 van Daele Rudy 293,8 6 3 9 1962 M BEL Sint Niklaas
15 Honing Gijs 292,8 5 3 8 1945 M NED Blokker
16 Hamers Erwin 278 0 4 4 1962 M BEL Hechtel-Eksel
17 Meers Vincent 277,6 5 3 8 1973 M BEL Gentbrugge
18 Driesen Wim 275,2 3 2 5 1967 M BEL BEERSE
19 Bodelier Hein 272,6 2 4 6 1948 M NED Landgraaf
20 Blyaert Marc 270,6 3 5 8 1958 M BEL Merchtem
21 Bock Bob 264 4 4 8 1955 M NED Amsterdam
22 De Keyser Gust 261,6 3 3 6 1948 M BEL Vlezenbeek
23 Willemsen Ronald 261,2 5 4 9 1963 M NED Kamperland
24 Vermeesch Fernand 260 2 2 4 1949 M BEL De Haan
25 Watthy Johan 259 3 1 4 1967 M BEL Gistel
26 Meijer Manon 258,8 1 5 6 1963 W NED Hoofddorp
27 Dierx Wilma 245 1 3 4 1966 W NED Amsterdam
28 Vandenplas Marc 245 0 4 4 1955 M BEL DILBEEK
29 Bakker Ron 236 1 3 4 1956 M NED Heemskerk
30 Dops Ghislain 229,2 1 4 5 1955 M BEL lanaken
31 van den Haak Leonie 226 1 3 4 1981 W NED Amsterdam
32 Callens Xavier 220 0 3 3 1942 M BEL Hulste
33 Roodenburg Andy 216 1 3 4 1971 M NED Rotterdam
34 Mertens Paul 216 2 1 3 1962 M BEL NIJLEN
35 Borrias Erwin 215 2 2 4 1968 M NED Amsterdam
36 Bundervoet Johan 213,2 3 2 5 1949 M BEL Sleidinge
37 Casier Gino 213 2 1 3 1972 M BEL WILRIJK (ANTWERPEN)
38 Nabuurs Jan 212 0 4 4 1962 M NED Stevensbeek
39 Luyten Willy 209,4 4 0 4 1945 M BEL OUD-TURNHOUT
40 Zuidema Nitish 209 1 3 4 1967 M NED Utrecht
41 Verbugt Henry 208 3 1 4 1962 M NED Griendtsveen
42 De Grove Bart 208 3 0 3 1972 M BEL Wetteren
43 Scheffer Ineke 204,8 3 3 6 1958 W NED Leens
44 Hille Monika 199 1 2 3 1953 W NED Almere
45 de Boer Lex 197 0 3 3 1947 M NED Avenhorn
46 Samuel Ronny 195 2 2 4 1965 M NED Amsterdam
47 Rombaut Jo 189,8 3 2 5 1958 M BEL BEVEREN-WAAS
48 Scheutjens Peter 189 2 2 4 1963 M NED Gemonde
49 Vermeesch Pieter 188 0 3 3 1976 M BEL De Haan
50 Hess Kees 187 3 0 3 1944 M NED Haaren
51 Lange Jannet 186 0 3 3 1964 W NED Almere
52 Meijer Albert 184 3 2 5 1959 M NED Hoofddorp
53 Bogaert Johan 184 0 3 3 1961 M BEL Dendermonde
54 Gendrault Jean-Pierre 183 0 3 3 1948 M NED Zeist
55 Nolens Katia 183 3 0 3 1950 W BEL St Truiden
56 Kasanardjo Endymion 182 1 3 4 1969 M NED Eindhoven
57 Suijkerbuijk Peter 181 1 2 3 1956 M NED Steenbergen Nb
58 Callens Wim 177 0 3 3 1966 M BEL Hulste
59 Vandewaetere Dora 177 1 2 3 1962 W BEL Eernegem
60 Janssens Heidi 176 1 2 3 1975 W BEL ICHTEGEM
61 Plakke Rik 173 1 3 4 1967 M NED Zutphen
62 Riedel Roland 173 1 2 3 1963 M DUI Oberhausen
63 Van Hiel Paul 172,4 3 2 5 1970 M BEL Steenhuffel
64 Spooren Chris 171,2 4 0 4 1946 M BEL OVERPELT
65 Jurriaans Hans 171 1 2 3 1969 M NED Tegelen
66 Buis Hans 168 2 2 4 1951 M NED De Rijp
67 Palmans Peter 168 1 2 3 1962 M BEL Neerpelt
68 van der Logt Paul 167 3 1 4 1963 M NED Hellevoetsluis
69 Gerlo Luc 166 3 0 3 1956 M BEL Temse
70 Abrahams Toon 159 1 2 3 1959 M NED Hilvarenbeek
71 Witlox Peter 159 3 0 3 1952 M NED Haaren
72 Kramer Willem 157,4 5 2 7 1958 M NED Apeldoorn
73 van der Heijden Rudy 153 2 2 4 1969 M NED Grave
74 van der Ent Ferry 152 0 3 3 1959 M NED Hoofddorp
75 Poppe Patrick 150 2 1 3 1958 M BEL Borsbeek
76 Hulsmans Pierre 149 2 1 3 1945 M BEL Zonhoven
77 Fokker Ron 146 1 2 3 1955 M NED Almere
78 Boom André 145 0 3 3 1954 M NED Haarlem
79 van Vlimmeren Toon 145 3 0 3 1962 M NED Roelofarendsveen
80 Vermeulen Renske 145 1 2 3 1963 M NED Putten
81 Verdonck Philip 143 1 2 3 1972 M BEL BEVEREN-WAAS
82 Smits Michiel 138 2 2 4 1983 M BEL Brasschaat
83 Dautzenberg Leon 138 1 2 3 1951 M BEL Dilsen-Stokkem
84 Mik Gerik 136 1 3 4 1960 M NED Sint Annen
85 Unoki Katie 136 1 2 3 1969 W NED Leiden
86 Grobben Jan 133 1 2 3 1964 M NED Hengelo
87 Qualm Cock 131 3 1 4 1966 M NED Rozenburg
88 Bouwen Walter 131 2 1 3 1965 M BEL ITEGEM
89 Simons Cris 130 3 0 3 1966 M NED Haaren
90 Michiels Wim 129 1 2 3 1969 M BEL Haasrode
91 van de Rijzen Jean-An 129 1 2 3 1970 M NED Huijbergen
92 Fulkerson James 127 1 2 3 1945 M NED WATERGANG
93 van der Wal Rinus 127 1 2 3 1964 M NED Heemskerk
94 Froberg Arie 125 1 2 3 1964 M NED Enschede
95 Schepers Joeri 125 1 2 3 1971 M BEL Joggingclub Aalter B
96 Theunissen Gertie 122 3 0 3 1961 M NED Eindhoven
97 Sipers Henk 120 1 2 3 1955 M NED Maastricht
98 Cornelis Andy 119 1 2 3 1966 M BEL overmere
99 Koree Maurice 119 3 0 3 1974 M NED ROTTERDAM
100 van de Sande Jack 114 2 1 3 1950 M NED hilvarenbeek
101 Vanzeer Ludo 114 1 2 3 1964 M BEL MERKSEM
102 Reumkens Wim 107 1 2 3 1962 M NED Heerlen
103 Vandevoorde Kristof 102 1 2 3 1972 M BEL Bavikhove
104 Bosman Hans 100 1 2 3 1956 M NED Dordrecht
105 Cloosterman Theo 95 2 1 3 1957 M NED Veldhoven
106 Hendrickx Jack 89 3 0 3 1960 M NED Putte
107 Kint Lucas 81 3 0 3 1961 M NED Middelburg
108 Cooremans Sven 79 3 0 3 1974 M BEL WESTMALLE
109 van Rossum Annie 55 1 2 3 1954 W NED Vianen


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]