Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
9 dec 2018
Wereldrecord Camille Herron 24 uur
25 nov 2018
Verslagje 3 Bruggen Ultra
22 nov 2018
“Over 5 jaar loop ik de Spartathlon”
14 nov 2018
Blaauwbekmarathon 2-2-2019 met permanent marathon parcours
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
* December
* November
* 28 nov 2011: Bram van Rijswijk weer tweede in Olne Spa Olne
* 27 nov 2011: Dutch Coastal Ultra Run by Night
* 25 nov 2011: Onderscheiding Annie van der Meer
* 22 nov 2011: De kalender voor de M&U Cup 2012 krijgt stilaan vorm.
* 20 nov 2011: Zesde SPARK Spijkenisse Marathon zoekt nog pacer voor 3.30 (update)
* 17 nov 2011: Tussenstand M&U Cup na Kasterlee
* 17 nov 2011: Martine Hofstede in WK adventure racen
* 15 nov 2011: Deventer 50 en 100 km 2011
* 12 nov 2011: Nieuwe Nederlandse best prestatie 24 uur van Léonie van den Haak
* 8 nov 2011: Bergwerker Bob blijft bovengronds
* 7 nov 2011: Uitbreiding deelnemersveld 100 km Deventer
* 6 nov 2011: New-York Marathon 2011
* 2 nov 2011: Stein 4 maart opent inschrijving
* 1 nov 2011: De lange weg van Athene naar Sparta
* 1 nov 2011: Luc Krotwaar onder de 100 km deelnemers in Deventer 13/11
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van November 2011
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1066768

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=958477

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Tussenstand

PLAATS          NAAM          PUNTEN  MAR ULTRA WEDSTR  GEBJ  GESL  NATION    WOONPLAATS

1 Mertens Gert 480,6 6 6 12 1964 M BEL Schoten
2 Okkersen Henry 426,6 4 5 9 1945 M NED Schimmert
3 Taelman Lucien 415,4 6 4 10 1957 M BEL Waregem
4 Vandebeek Patrick 412,4 6 6 12 1974 M BEL Aarschot
5 Preibisch Ralf 402,6 5 3 8 1962 M NED Halsteren
6 Bemong Marc 400,4 6 5 11 1948 M BEL Tielt-Winge
7 Derks Henk 395,8 4 4 8 1955 M NED Haarlem
8 Annegarn Els 389,4 5 6 11 1956 W NED Amsterdam
9 Vandewal Jacques 384,6 8 4 12 1952 M BEL Dilsen-Stokkem
10 de Jaeger-Braet Luc 375,6 3 7 10 1957 M BEL Watervliet
11 Idrissi Mo 371,2 5 6 11 1952 M NED Heemskerk
12 Driesen Wim 370 4 4 8 1967 M BEL BEERSE
13 Bus Sjaak 369 4 7 11 1955 M NED Raamsdonksveer
14 Leus Frankie 358,6 7 1 8 1962 M BEL Herenthout
15 van Daele Rudy 348,4 7 4 11 1962 M BEL Sint Niklaas
16 Meers Vincent 338 7 4 11 1973 M BEL Gentbrugge
17 Honing Gijs 337,8 5 4 9 1945 M NED Blokker
18 De Keyser Gust 336 4 4 8 1948 M BEL VLEZENBEEK
19 Watthy Johan 322,8 4 3 7 1967 M BEL Gistel
20 Blyaert Marc 289,6 3 7 10 1958 M BEL Merchtem
21 Vermeesch Fernand 289,4 4 2 6 1949 M BEL De Haan
22 Mertens Paul 289 3 1 4 1962 M BEL Nijlen
23 Hamers Erwin 284 0 5 5 1962 M BEL Hechtel-Eksel
24 Casier Gino 282 3 1 4 1972 M BEL Wilrijk
25 Scheffer Ineke 281,2 3 5 8 1958 W NED Leens
26 Bock Bob 277,2 4 5 9 1955 M NED Amsterdam
27 Nolens Katia 274,2 5 1 6 1950 W BEL Sint-Truiden
28 Bodelier Hein 272,6 2 4 6 1948 M NED Landgraaf
29 Gendrault Jean-Pierre 272 0 4 4 1948 M NED Zeist
30 Willemsen Ronald 270,6 5 5 10 1963 M NED Kamperland
31 de Boer Lex 270 0 4 4 1947 M NED AVENHORN
32 Meijer Manon 269,8 1 6 7 1963 W NED Hoofddorp
33 Meijer Albert 257 3 5 8 1959 M NED Hoofddorp
34 Van Hiel Paul 254,6 4 4 8 1970 M BEL Steenhuffel
35 Scheutjens Peter 248,2 2 4 6 1963 M NED Gemonde
36 Dierx Wilma 245 1 3 4 1966 W NED Amsterdam
37 Vandenplas Marc 245 0 4 4 1955 M BEL DILBEEK
38 Riedel Roland 240 1 3 4 1963 M DUI Oberhausen
39 Bakker Ron 236 1 3 4 1956 M NED Heemskerk
40 Kasanardjo Endymion 235,2 2 4 6 1969 M NED Eindhoven
41 Bundervoet Johan 231 3 3 6 1949 M BEL Sleidinge
42 Dops Ghislain 229,2 1 4 5 1955 M BEL lanaken
43 van der Ent Ferry 228 0 4 4 1959 M NED Hoofddorp
44 Buis Hans 227,8 3 4 7 1951 M NED De Rijp
45 Janssens Heidi 226 2 2 4 1975 W BEL Eernegem
46 van den Haak Leonie 226 1 3 4 1981 W NED Amsterdam
47 Luyten Willy 225,4 5 0 5 1945 M BEL OUD-TURNHOUT
48 Boom André 225 0 4 4 1954 M NED Haarlem
49 Spieker Johann 224 1 2 3 1939 M NED Laar
50 Callens Xavier 220 0 3 3 1942 M BEL Hulste
51 Rumphakwaen Nid 220 2 1 3 1968 M BEL Grimbergen
52 Roodenburg Andy 216 1 3 4 1971 M NED Rotterdam
53 Borrias Erwin 215 2 2 4 1968 M NED Amsterdam
54 Nabuurs Jan 212 0 4 4 1962 M NED Stevensbeek
55 Zuidema Nitish 209 1 3 4 1967 M NED Utrecht
56 Bullig Cornelia 209 0 3 3 1959 W DUI Erkrath
57 Verbugt Henry 208 3 1 4 1962 M NED Griendtsveen
58 De Grove Bart 208 3 0 3 1972 M BEL Wetteren
59 Beernaert Veerle 201 3 1 4 1969 W BEL Bissegem
60 Kramer Willem 200,2 6 2 8 1958 M NED Apeldoorn
61 Daems Jan 200 4 0 4 1971 M BEL BORGERHOUT
62 Hille Monika 199 1 2 3 1953 W NED Almere
63 Rombaut Jo 198,6 4 2 6 1958 M BEL BEVEREN-WAAS
64 Boone Dave 197 1 2 3 1988 M NED Kruiningen
65 Samuel Ronny 196,2 2 3 5 1965 M NED Amsterdam
66 Spooren Chris 193,8 6 0 6 1946 M BEL Overpelt
67 Vermeesch Pieter 188 0 3 3 1976 M BEL De Haan
68 Hess Kees 187 3 0 3 1944 M NED Haaren
69 Lange Jannet 186 0 3 3 1964 W NED Almere
70 Blumtritt Thomas 185 0 3 3 1965 M DUI Düsseldorf
71 Schuurman Anton 185 1 2 3 1936 M NED Amsterdam
72 Bogaert Johan 184 0 3 3 1961 M BEL Dendermonde
73 Havreluk Micha 181 3 1 4 1950 M BEL GENK
74 Suijkerbuijk Peter 181 1 2 3 1956 M NED Steenbergen Nb
75 Schmidt Rob 179 3 0 3 1944 M NED Bergen op Zoom
76 Gerlo Luc 178,8 4 0 4 1956 M BEL Temse
77 Callens Wim 177 0 3 3 1966 M BEL Hulste
78 De Cuyper Ivan 177 3 0 3 1962 M BEL PUTTE
79 Vandewaetere Dora 177 1 2 3 1962 W BEL Eernegem
80 Van der Logt Paul 174,8 4 1 5 1963 M NLD HELLEVOETSLUIS
81 Unoki Katie 174 1 3 4 1969 W NED Leiden
82 Plakke Rik 173 1 3 4 1967 M NED Zutphen
83 van de Rijzen Jean-Anto 172 1 3 4 1970 M NED Huijbergen
84 Jurriaans Hans 171 1 2 3 1969 M NED Tegelen
85 Westerlinck Rosita 171 3 0 3 1967 W BEL WESTMALLE
86 Witlox Peter 169,4 4 0 4 1952 M NED Haaren
87 Lathouwers Gust 168 2 1 3 1954 M NED Zutendaal
88 Palmans Peter 168 1 2 3 1962 M BEL Neerpelt
89 Beirens Magda 166 3 0 3 1953 W BEL KAPELLEN
90 Slabon Raimund 166 0 3 3 1960 M DUI Velbert
91 Nelsen Fernand 165 3 0 3 1950 M BEL Bonheiden
92 Schepers Joeri 164 2 2 4 1971 M BEL Aalter
93 Verbruggen Xavier 163 2 1 3 1963 M BEL Zulte
94 Smits Michiel 161,2 3 2 5 1983 M BEL Brasschaat
95 van der Heijden Rudy 161 3 2 5 1969 M NED Grave
96 Slaaf Sjoerd 161 1 2 3 1952 M NED Groningen
97 van Vlimmeren Toon 160 3 1 4 1952 M NED Roelofarendsveen
98 van de Sande Jack 159 3 1 4 1950 M NED Hilvarenbeek
99 Abrahams Toon 159 1 2 3 1959 M NED Hilvarenbeek
100 Fecher Stefan 158 0 4 4 1963 M DUI LTF Marpingen
101 Morreel Anke 153,8 4 0 4 1974 W BEL BOOM
102 Poppe Patrick 150 2 1 3 1958 M BEL Borsbeek
103 Hulsmans Pierre 149 2 1 3 1945 M BEL Zonhoven
104 Verbeke Eduard 149 3 0 3 1951 M BEL Brussel
105 Devilee Esther 146 0 3 3 1970 W NED Leiden
106 Fokker Ron 146 1 2 3 1955 M NED Almere
107 van den Bosch Bert 146 3 0 3 1951 M NED Wageningen
108 Vermeulen Renske 145 1 2 3 1963 W NED Putten
109 Zimmermann Walter 144 0 3 3 1954 M DUI LG Würzburg
110 Verdonck Philip 143 1 2 3 1972 M BEL Beveren
111 Reijngoudt Rinus 139 2 1 3 1959 M NED Terneuzen
112 Dautzenberg Leon 138 1 2 3 1951 M BEL Dilsen-Stokkem
113 Simons Cris 137 4 0 4 1966 M NED Haaren
114 Mik Gerik 136 1 3 4 1960 M NED Sint Annen
115 Flies Dirk 136 3 0 3 1959 M BEL Essen
116 Dol Chris 135 2 1 3 1963 M NED Stadskanaal
117 Bosch René 134 2 1 3 1968 M NED Vorden
118 van Groen Thierry 134 2 1 3 1978 M NED Gorredijk
119 Grobben Jan 133 1 2 3 1964 M NED Hengelo
120 Van Loo Karel 132 3 0 3 1952 M BEL Hofstade
121 Qualm Cock 131 3 1 4 1966 M NED Rozenburg
122 Bouwen Walter 131 2 1 3 1965 M BEL ITEGEM
123 Haustrate Fred 129 3 0 3 1966 M BEL PIPAIX
124 Michiels Wim 129 1 2 3 1969 M BEL Haasrode
125 Theunissen Gertie 128,8 4 0 4 1961 W NED EINDHOVEN
126 Fulkerson James 127 1 2 3 1945 M NED Watergang
127 van der Wal Rinus 127 1 2 3 1964 M NED Heemskerk
128 Bartelsman Gerard 125 2 1 3 1964 M NED Purmerend
129 Claereboudt Jan 125 3 0 3 1962 M BEL LINT
130 Froberg Arie 125 1 2 3 1964 M NED Enschede
131 van Hoorn John 122 3 1 4 1963 M NED Heenvliet
132 Goossens Philip 121 3 0 3 1960 M BEL Stekene
133 Sipers Henk 120 1 2 3 1955 M NED Maastricht
134 Cornelis Andy 119 1 2 3 1966 M BEL overmere
135 Koree Maurice 119 3 0 3 1974 M NED ROTTERDAM
136 Vanzeer Ludo 114 1 2 3 1964 M BEL MERKSEM
137 Verbrugge Bob 108 1 2 3 1957 M NED Zoetermeer
138 Ambuhl Vincent 107,2 4 0 4 1968 M BEL Brussel
139 Reumkens Wim 107 1 2 3 1962 M NED Heerlen
140 Vandevoorde Kristof 102 1 2 3 1972 M BEL Bavikhove
141 Bosman Hans 100 1 2 3 1956 M NED Dordrecht
142 Kint Lucas 98 4 0 4 1961 M NED Middelburg
143 de Graaff Wim 96 0 3 3 1964 M NED Leusden
144 Cloosterman Theo 95 2 1 3 1946 M NED Veldhoven
145 Sevenans Sven 92 2 1 3 1969 M BEL BERCHEM (ANTW)
146 Hendrickx Jack 89 3 0 3 1960 M NED Putte
147 Cooremans Sven 79 3 0 3 1974 M BEL Westmalle
148 Muetze Willem 72 2 1 3 1956 M NED Heerlen
149 Van de Keere Nico 63 3 0 3 1976 M BEL kaprijke
150 van Rossum Annie 55 1 2 3 1954 W NED Vianen


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]