Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
* December
* November
* 30 nov 2003: Uitslag Zuiderzee marathon
* 30 nov 2003: Jan Knippenberg Memorial 1996
* 27 nov 2003: ValkenbergRUN gaat NIET door
* 27 nov 2003: Ivan Degrieck stapt op als Belgisch bondscoach ultralopen
* 25 nov 2003: Zesdaagse baanloop (GER) 1-7/aug
* 25 nov 2003: Marathontrainingen
* 23 nov 2003: Run Across America 2004
* 21 nov 2003: Jan Knippenberg Memorial 2004
* 20 nov 2003: Guusherdenkingsloop
* 19 nov 2003: UltraNed klassement na 16 november 2003
* 18 nov 2003: Alle acht Belgen + Nederlanders gefinisht in Taiwan
* 18 nov 2003: Jan van de Erve wint eerste Fifty Soerendonk
* 18 nov 2003: Uitslag FIFTY/FIFTY Soerendonk
* 18 nov 2003: De FIFTY van Vincent
* 18 nov 2003: WK 100 km: dubbelslag Italië!
* 15 nov 2003: Aanmeldingen fifty/FIFTY Soerendonk
* 15 nov 2003: Uitslag FIFTY/fifty Soerendonk
* 14 nov 2003: Samen op de foto: het B- & NL-team WK 100 km Taiwan
* 12 nov 2003: Verslag Rursee marathon 9 november 2003
* 12 nov 2003: Still running
* 9 nov 2003: Olne-Spa-Olne (BEL) 23/11
* 9 nov 2003: Guidelines for non-Dutch publications on UltraNed
* 4 nov 2003: Voorinschrijvingen Fifty/Fifty Race
* 4 nov 2003: Calendar 2004 ultramarathons The Netherlands
* 1 nov 2003: De organisatie van het Rondje Guus verloopt voorspoedig!!
* 1 nov 2003: Appels en Beren
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van December 2011
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1066768

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=958477

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Tussenstand

PLAATS         NAAM         PUNTEN MAR ULTRAWEDSTR  GEBJ GESL NATION    WOONPLAATS

1 Mertens Gert 482,2 7 6 13 1964 M BEL Schoten
2 Bemong Marc 438,2 7 5 12 1948 M BEL Tielt-Winge
3 Okkersen Henry 426,6 4 5 9 1945 M NED Schimmert
4 Taelman Lucien 426,6 7 4 11 1957 M BEL Waregem
5 Annegarn Els 425,6 6 6 12 1956 W NED Amsterdam
6 Preibisch Ralf 415,8 6 3 9 1962 M NED Halsteren
7 Vandebeek Patrick 414,6 8 6 14 1974 M BEL Aarschot
8 Derks Henk 407,2 5 4 9 1955 M NED Haarlem
9 Bus Sjaak 405,2 5 7 12 1955 M NED Raamsdonksveer
10 de Jaeger-Braet Luc 386,2 4 7 11 1957 M BEL Watervliet
11 Vandewal Jacques 384,8 9 4 13 1952 M BEL Dilsen-Stokkem
12 Driesen Wim 381,8 5 4 9 1967 M BEL BEERSE
13 Meers Vincent 372,4 8 4 12 1973 M BEL Gentbrugge
14 Leus Frankie 371,6 8 1 9 1962 M BEL Herenthout
15 Idrissi Mo 371,2 5 6 11 1952 M NED Heemskerk
16 Watthy Johan 359,6 5 3 8 1967 M BEL Gistel
17 van Daele Rudy 348,4 7 4 11 1962 M BEL Sint Niklaas
18 De Keyser Gust 347,4 5 4 9 1948 M BEL VLEZENBEEK
19 Honing Gijs 345,8 6 4 10 1945 M NED Blokker
20 Blyaert Marc 297 4 7 11 1958 M BEL Merchtem
21 de Boer Lex 290,6 1 4 5 1947 M NED Avenhorn
22 Vermeesch Fernand 289,4 4 2 6 1949 M BEL De Haan
23 Mertens Paul 289 3 1 4 1962 M BEL Nijlen
24 Rumphakwaen Nid 289 3 1 4 1968 M BEL Grimbergen
25 Nolens Katia 284 6 1 7 1950 W BEL Sint-Truiden
26 Hamers Erwin 284 0 5 5 1962 M BEL Hechtel-Eksel
27 Bock Bob 283,8 5 5 10 1955 M NED Amsterdam
28 Casier Gino 282 3 1 4 1972 M BEL Wilrijk
29 Scheffer Ineke 281,2 3 5 8 1958 W NED Leens
30 Willemsen Ronald 278,2 6 5 11 1963 M NED Kamperland
31 Bodelier Hein 272,6 2 4 6 1948 M NED Landgraaf
32 Gendrault Jean-Pierre 272 0 4 4 1948 M NED Zeist
33 Meijer Manon 269,8 1 6 7 1963 W NED Hoofddorp
34 Nabuurs Jan 263,4 1 4 5 1962 M NED Stevensbeek
35 Van Hiel Paul 261,2 5 4 9 1970 M BEL Steenhuffel
36 Buis Hans 259,2 4 4 8 1951 M NED De Rijp
37 Meijer Albert 257 3 5 8 1959 M NED Hoofddorp
38 Dops Ghislain 250,6 2 4 6 1955 M BEL Lanaken
39 Scheutjens Peter 248,2 2 4 6 1963 M NED Gemonde
40 Dierx Wilma 245 1 3 4 1966 W NED Amsterdam
41 Vandenplas Marc 245 0 4 4 1955 M BEL DILBEEK
42 Kasanardjo Endymion 242,6 3 4 7 1969 M NED Eindhoven
43 Riedel Roland 240 1 3 4 1963 M DUI Oberhausen
44 Luyten Willy 236,4 6 0 6 1945 M BEL Sporters voor AZG
45 Bakker Ron 236 1 3 4 1956 M NED Heemskerk
46 Bogaert Johan 234 1 3 4 1961 M BEL Dendermonde
47 Bundervoet Johan 231 3 3 6 1949 M BEL Sleidinge
48 van der Ent Ferry 228 0 4 4 1959 M NED Hoofddorp
49 Janssens Heidi 226 2 2 4 1975 W BEL Eernegem
50 van den Haak Leonie 226 1 3 4 1981 W NED Amsterdam
51 Boom André 225 0 4 4 1954 M NED Haarlem
52 Spieker Johann 224 1 2 3 1939 M NED Laar
53 Callens Xavier 220 0 3 3 1942 M BEL Hulste
54 Palmans Peter 219 2 2 4 1962 M BEL Neerpelt
55 Roodenburg Andy 216 1 3 4 1971 M NED Rotterdam
56 Borrias Erwin 215 2 2 4 1968 M NED Amsterdam
57 Zuidema Nitish 209 1 3 4 1967 M NED Utrecht
58 Bullig Cornelia 209 0 3 3 1959 W DUI Erkrath
59 Verbugt Henry 208 3 1 4 1962 M NED Griendtsveen
60 De Grove Bart 208 3 0 3 1972 M BEL Wetteren
61 Samuel Ronny 203,6 3 3 6 1965 M NED Amsterdam
62 Beernaert Veerle 201 3 1 4 1969 W BEL Bissegem
63 Kramer Willem 200,2 6 2 8 1958 M NED Apeldoorn
64 Daems Jan 200 4 0 4 1971 M BEL BORGERHOUT
65 Hille Monika 199 1 2 3 1953 W NED Almere
66 Rombaut Jo 198,6 4 2 6 1958 M BEL BEVEREN-WAAS
67 Boone Dave 197 1 2 3 1988 M NED Kruiningen
68 Havreluk Micha 192 4 1 5 1950 M BEL GENK
69 Spooren Chris 191,6 7 0 7 1952 M BEL Overpelt
70 Dol Chris 190 3 1 4 1963 M NED Stadskanaal
71 Gerlo Luc 189,4 5 0 5 1956 M BEL Temse
72 Vermeesch Pieter 188 0 3 3 1976 M BEL De Haan
73 Hess Kees 187 3 0 3 1944 M NED Haaren
74 Lange Jannet 186 0 3 3 1964 W NED Almere
75 Blumtritt Thomas 185 0 3 3 1965 M DUI Düsseldorf
76 Schuurman Anton 185 1 2 3 1936 M NED Amsterdam
77 van der Logt Paul 184 5 1 6 1963 M NLD HELLEVOETSLUIS
78 Suijkerbuijk Peter 181 1 2 3 1956 M NED Steenbergen Nb
79 Witlox Peter 179,6 5 0 5 1952 M NED Haaren
80 Schmidt Rob 179 3 0 3 1944 M NED Bergen op Zoom
81 Callens Wim 177 0 3 3 1966 M BEL Hulste
82 De Cuyper Ivan 177 3 0 3 1962 M BEL PUTTE
83 Vandewaetere Dora 177 1 2 3 1962 W BEL Eernegem
84 Unoki Katie 174 1 3 4 1969 W NED Leiden
85 Plakke Rik 173 1 3 4 1967 M NED Zutphen
86 van de Rijzen Jean-Ant 172 1 3 4 1970 M NED Huijbergen
87 Jurriaans Hans 171 1 2 3 1969 M NED Tegelen
88 Westerlinck Rosita 171 3 0 3 1967 W BEL WESTMALLE
89 Bouwens John 169 2 1 3 1955 M NED Alphen a/d Rijn
90 Lathouwers Gust 168 2 1 3 1954 M NED Zutendaal
91 Haan John 167 2 1 3 1958 M NED Landgraaf
92 van de Erve Jan 167 1 2 3 1964 M NED Bergschenhoek
93 van de Sande Jack 166,4 4 1 5 1950 M NED Hilvarenbeek
94 Beirens Magda 166 3 0 3 1953 W BEL KAPELLEN
95 Slabon Raimund 166 0 3 3 1960 M DUI Velbert
96 van Leest Wim 166 3 0 3 1955 M NED HOOGE ZWALUWE
97 Nelsen Fernand 165 3 0 3 1950 M BEL Bonheiden
98 Schepers Joeri 164 2 2 4 1971 M BEL Aalter
99 Van Thuyne Dirk 164 2 1 3 1969 M BEL Zulte
100 Verbruggen Xavier 163 2 1 3 1963 M BEL Zulte
101 Smits Michiel 161,2 3 2 5 1983 M BEL Brasschaat
102 van der Heijden Rudy 161 3 2 5 1969 M NED Grave
103 Slaaf Sjoerd 161 1 2 3 1952 M NED Groningen
104 van Vlimmeren Toon 160 3 1 4 1952 M NED Roelofarendsveen
105 Abrahams Toon 159 1 2 3 1959 M NED Hilvarenbeek
106 Fecher Stefan 158 0 4 4 1963 M DUI LTF Marpingen
107 Morreel Anke 153,8 4 0 4 1974 W BEL BOOM
108 Poppe Patrick 150 2 1 3 1958 M BEL Borsbeek
109 Hulsmans Pierre 149 2 1 3 1945 M BEL Zonhoven
110 Verbeke Eduard 149 3 0 3 1951 M BEL Brussel
111 Theunissen Gertie 147,8 5 0 5 1961 W NED Eindhoven Atletiek
112 Marsé Jules 147 3 0 3 1957 M NED Hilvarenbeek
113 Devilee Esther 146 0 3 3 1970 W NED Leiden
114 Fokker Ron 146 1 2 3 1955 M NED Almere
115 van den Bosch Bert 146 3 0 3 1951 M NED Wageningen
116 Vermeulen Renske 145 1 2 3 1963 W NED Putten
117 Simons Cris 144,8 5 0 5 1966 M NED Haaren
118 Zimmermann Walter 144 0 3 3 1954 M DUI LG Würzburg
119 Verdonck Philip 143 1 2 3 1972 M BEL Beveren
120 Raeymaekers Chris 139 3 0 3 1965 M BEL GIERLE
121 Reijngoudt Rinus 139 2 1 3 1959 M NED Terneuzen
122 Dautzenberg Leon 138 1 2 3 1951 M BEL Dilsen-Stokkem
123 Qualm Cock 137,2 4 1 5 1966 M NED Rozenburg
124 Mik Gerik 136 1 3 4 1960 M NED Sint Annen
125 Flies Dirk 136 3 0 3 1959 M BEL Essen
126 van der Veldt Tom 136 2 1 3 1968 M NED Haarlem
127 Bosch René 134 2 1 3 1968 M NED Vorden
128 van Groen Thierry 134 2 1 3 1978 M NED Gorredijk
129 Grobben Jan 133 1 2 3 1964 M NED Hengelo
130 Van Loo Karel 132 3 0 3 1952 M BEL Hofstade
131 Bouwen Walter 131 2 1 3 1965 M BEL ITEGEM
132 Haustrate Fred 129 3 0 3 1966 M BEL PIPAIX
133 Michiels Wim 129 1 2 3 1969 M BEL Haasrode
134 van Hoorn John 128 4 1 5 1963 M NED Heenvliet
135 Demey Dieter 128 2 1 3 2000 M BEL Brugge
136 Fulkerson James 127 1 2 3 1945 M NED Watergang
137 van der Wal Rinus 127 1 2 3 1964 M NED Heemskerk
138 Bartelsman Gerard 125 2 1 3 1964 M NED Purmerend
139 Claereboudt Jan 125 3 0 3 1962 M BEL LINT
140 Froberg Arie 125 1 2 3 1964 M NED Enschede
141 Castelein Tillo 124 3 0 3 1949 M BEL Aalter
142 Goossens Philip 121 3 0 3 1960 M BEL Stekene
143 Sipers Henk 120 1 2 3 1955 M NED Maastricht
144 Cornelis Andy 119 1 2 3 1966 M BEL overmere
145 Koree Maurice 119 3 0 3 1974 M NED ROTTERDAM
146 Vanzeer Ludo 114 1 2 3 1964 M BEL MERKSEM
147 Boon Joppe 110 2 1 3 1986 M NED Pallas
148 Verbrugge Bob 108 1 2 3 1957 M NED Zoetermeer
149 Ambuhl Vincent 107,2 4 0 4 1968 M BEL Brussel
150 Reumkens Wim 107 1 2 3 1962 M NED Heerlen
151 Hoornaert Filip 106 2 1 3 1962 M BEL Eeklo
152 Vandevoorde Kristof 102 1 2 3 1972 M BEL Bavikhove
153 Bosman Hans 100 1 2 3 1956 M NED Dordrecht
154 Cloosterman Theo 98 3 1 4 1957 M NED Veldhoven
155 Kint Lucas 98 4 0 4 1961 M NED Middelburg
156 de Graaff Wim 96 0 3 3 1964 M NED Leusden
157 Muetze Willem 92 3 1 4 1956 M NED Heerlen
158 Sevenans Sven 92 2 1 3 1969 M BEL BERCHEM (ANTW)
159 Hendrickx Jack 89 3 0 3 1960 M NED Putte
160 Cornelissen Jos 87 3 0 3 1960 M NED Aalsmeer
161 Janssen Panda 84 2 1 3 1965 M NED Brunssum
162 Cooremans Sven 79 3 0 3 1974 M BEL Westmalle
163 Spoelstra Francis 66 2 1 3 1956 M NED LEIDEN
164 Van de Keere Nico 63 3 0 3 1976 M BEL kaprijke
165 van Rossum Annie 55 1 2 3 1954 W NED Vianen


Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]