Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 31 mei 2001: Postoia (ITA) 53 km climbing race (26/6)
* 30 mei 2001: Nieuw experiment bulletin-board
* 30 mei 2001: Bulletin-board: Rob Wiche
* 30 mei 2001: Snelwandelend door het Mheenpark
* 30 mei 2001: Arctic Circle Ice Run 2003
* 30 mei 2001: Paul Beckers and others
* 29 mei 2001: Pedro Huntjes honderdman
* 29 mei 2001: Surgeres (FRA), 48h, May 4th-6th
* 29 mei 2001: Jean-Paul Praet versus Anton Smeets
* 28 mei 2001: Eppeville (FRA), 24h, 19/20-5
* 28 mei 2001: Official IAU statistics
* 28 mei 2001: Messages for Paul Beckers, Jens Lukas and others
* 27 mei 2001: Laatste nieuws dit weekeind
* 27 mei 2001: European Championship 24 hours 2001
* 26 mei 2001: Mister European 24 hours 2001
* 26 mei 2001: Champions 2001: IRINA REUTOVITCH and PAUL BECKERS
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 23:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 23:15'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 22:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 22:00 hours
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 21:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 19:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 16:00'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 15:15'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 13:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 11:45'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 10:00 hours race
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 9:30
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 31-40/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 31-40/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 21-30/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 21-30/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 1-10/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 1-10/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 11-20
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 8:00 race
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 6:55'
* 25 mei 2001: Some e-mail from the inbox of the EC
* 25 mei 2001: EC 24 hours after 3:45 race
* 25 mei 2001: EC 24 hour after 2:00 hour race
* 25 mei 2001: EC 24 hour, after 1:15 race
* 25 mei 2001: EC 24 hours; 1:30 before start
* 25 mei 2001: Apeldoorn 3 hours before start.
* 23 mei 2001: Belgium team EC 24h
* 21 mei 2001: Alpine marathon 8/9 Slovenia
* 20 mei 2001: Definitieve uitslag ValkenbergRUN solo
* 20 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 51-78)
* 20 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 31-49)
* 18 mei 2001: Nederlands team EK 24 uur
* 17 mei 2001: EC 24 hours Apeldoorn, press release (in Dutch)
* 17 mei 2001: EC 24 hours Apeldoorn 2001
* 13 mei 2001: Definitieve uitslag ValkenbergRUN estafette
* 13 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 80-99)
* 13 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 1-30)
* 13 mei 2001: Voorlopige uitslag ValkenbergRUN 13/5
* 10 mei 2001: GEEN nainschrijving ValkenburgRUN Breda!
* 8 mei 2001: Startlijst ValkenbergRun
* 8 mei 2001: Ditjes en datjes van Anton
* 8 mei 2001: UltraNed zet premie op verbetering Nederlandse ultrarecords
* 7 mei 2001: Nieuw: de Röntgen-Lauf
* 3 mei 2001: 5 uur van Bad Mondorf (LUX) 1/5
* 2 mei 2001: Korte ultramarathons in Italië; 25/4 en 24/6.
* 1 mei 2001: Marathon du Hainaut 29/4
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2001
 
For all of you who want to see who is starting fast, or slow! A first intermediate list after 1:15'. You all know of you specific athlete if the pace is well or not. If you have a message, sent an e-mail to a.smeets@trouwweb.nl , and our announcer will brief it to your athlete!

While we enjoy the wether conditions, you can enjoy the numbers :-)


24 Hours Apeldoorn 2001;Classification
Plts StartNr Cat Naam Nat Club Rondes Afstand LastPassage
1 2 M45 GUYOMARCH, JEAN-PIERRE FRA FFA 10 16518 01:12:42
2 36 M45 BYKAU, ALEH WIT BELARUS ATHLETIC FED. 10 16518 01:12:42
3 57 M45 MACHERZYNSKI, CZESLAW POL POLISH ATHLETIC ASS. 9 14866 01:07:29
4 10 Msen KONSTANTINOV, VALERII RUS ARAF 9 14866 01:09:51
5 12 Msen KURBATOV, VLADIMIR RUS ARAF 9 14866 01:10:41
6 50 M45 FACCHINETTI, REMO ITA IUTA 9 14866 01:11:17
7 61 Msen BUJNAK, JAN SLO SAU 9 14866 01:11:29
8 59 M40 HRMO, LUBOMIR SLO SAU 9 14866 01:11:30
9 9 Msen ABZALILOV, TIMUR RUS ARAF 9 14866 01:11:51
10 48 M40 TARASCIO, VINCENZO ITA IUTA 9 14866 01:12:21
11 66 Msen KISS, ZOLTAN HON HUNGARIAN ATHLETIC ASS. 9 14866 01:12:43
12 142 Vsen KOVAL, IRINA RUS ARAF 9 14866 01:13:11
13 7 Msen KAZANTSEV, ANDREI RUS ARAF 9 14866 01:13:15
14 116 M45 EPSKAMP, WIM A.V. HAARLEMMERMEER 9 14866 01:13:16
15 117 M45 Heymann, Hermy NED 9 14866 01:13:18
16 8 Msen ANISIMOV, EVGENII RUS ARAF 9 14866 01:13:22
17 20 Msen BECKERS, PAUL BEL KBAB 9 14866 01:14:18
18 130 M45 Noor, HENK NED 9 14866 01:14:20
19 25 M50 VEKEMANS, ALFONS BEL KBAB 9 14866 01:14:21
20 24 M40 TAELMAN, LUCIEN BEL KBAB 9 14866 01:14:27
21 41 M45 SKORPIL, MILOS TSJ CAS 9 14866 01:14:33
22 65 M40 FENDRIK, LASZLO HON HUNGARIAN ATHLETIC ASS. 9 14866 01:14:46
23 128 M40 ZOUTMAN, RUT OLYMPUS '70 9 14866 01:15:12
24 3 M40 MALLEREAU, ALAIN FRA FFA 9 14866 01:15:16
25 134 Msen SARTORATO, ALEXANDRE BRA VALE VERDE, CUSATAO 8 13214 01:06:42
26 1 M40 PRUAL, ALAIN FRA FFA 8 13214 01:06:47
27 47 M45 MAZZEO, ANTONIO ITA IUTA 8 13214 01:06:47
28 5 M40 LEBON, LOÏC FRA FFA 8 13214 01:06:47
29 37 M45 LAPUTS, ANATOLY WIT BELARUS ATHLETIC FED. 8 13214 01:06:48
30 141 Vsen REUTOVITCH, IRINA RUS ARAF 8 13214 01:07:09
31 11 Msen STUDENTSEV, ALEKSANDR RUS ARAF 8 13214 01:07:13
32 191 M65 Bainbridge, ROY GBR 8 13214 01:07:14
33 105 M40 KLEMENT, VALERY RUS 8 13214 01:07:20
34 49 M55 CASTAGNOLI, MARIO ITA IUTA 8 13214 01:07:26
35 58 M40 BOGDANOWICZ, ZBIGNIEW POL POLISH ATHLETIC ASS. 8 13214 01:07:46
36 102 M45 LASOTA, MIROSLAW POL WALCZ 8 13214 01:07:47
37 22 M40 MEIRLAEN, MARC BEL KBAB 8 13214 01:07:49
38 53 M45 SATRAN, LARS NOO NFIF 8 13214 01:07:51
39 52 Msen LIEN, JØRGEN NOO NFIF 8 13214 01:07:51
40 34 M40 HRYBAYEDAU, MIKALAI WIT BELARUS ATHLETIC FED. 8 13214 01:07:52
41 28 M45 DUDACY, GERALD GER 8 13214 01:07:52
42 62 Msen OLSEN, JESPER KENN DEN DANSK ATLETIK FORBUND 8 13214 01:08:28
43 56 M40 JAKUBIK, AUGUST POL POLISH ATHLETIC ASS. 8 13214 01:08:28
44 42 Msen SOUREK, JAN TSJ CAS 8 13214 01:08:50
45 13 Msen EMANOV, VASSILI RUS ARAF 8 13214 01:09:16
46 118 M50 Meijer, LAMMERT NED 8 13214 01:09:19
47 91 M45 SCHWERK, WOLFGANG GER 8 13214 01:09:23
48 14 M45 SICHEL, WILLIAM GRE ORKNEY 8 13214 01:09:23
49 192 M40 Kreutz, MICHAEL GER 8 13214 01:09:29
50 60 M50 FURIN, MILAN SLO SAU 8 13214 01:09:36
51 64 M40 LUDVIG, ANTAL HON HUNGARIAN ATHLETIC ASS. 8 13214 01:09:49
52 162 V40 SATTA, MARINELLA ITA IUTA 8 13214 01:09:59
53 16 Msen HILL, WALTER GRO UK:ATHLETICS 8 13214 01:10:00
54 165 V35 GAYTER, SHARON GRE CLEVELAND 8 13214 01:10:03
55 29 M45 DUTZ, SIGURD GER 8 13214 01:10:04
56 4 M50 GRANIER, MAX FRA FFA 8 13214 01:10:26
57 30 M50 Graf, K. GER 8 13214 01:10:27
58 106 Msen MISTELI, MICHAEL ZWI LSV BASEL 8 13214 01:10:27
59 26 Msen LUKAS, JENS DUI DLV 8 13214 01:10:29
60 133 Msen INOUE, AKIHIRO JAP KOKUBUNJI TOKYO 185-0012 8 13214 01:10:48
61 46 M40 DVORACEK, VLASTIMIL TSJ CAS 8 13214 01:10:55
62 101 M45 FARKAS, KAROLY HON OROSZLANY 8 13214 01:11:36
63 63 M60 SKOGLUND, KJELL-OVE SWE 8 13214 01:12:07
64 193 M40 Beek, ED van NED 8 13214 01:12:26
65 45 M40 SOLNICKA, PETR TSJ CAS 8 13214 01:12:33
66 137 M40 LEIPNER, EUGEN GER 8 13214 01:12:48
67 143 Vsen PALTSEVA, RIMMA RUS ARAF 8 13214 01:12:53
68 93 Msen THIELEN, JOCHEN GER 8 13214 01:13:06
69 80 Msen HAUSER, JOACHIM GER 8 13214 01:13:14
70 114 M45 Dijkgraaf, Jan Willem NED 8 13214 01:13:16
71 122 M40 Simbula, LUIGI NED 8 13214 01:13:16
72 92 M55 SEIDEL, HANS-PETER GER 8 13214 01:13:25
73 125 M55 Weijde, JAN VAN DER NED 8 13214 01:13:36
74 67 Msen HORVATH, JENO HON HUNGARIAN ATHLETIC ASS. 8 13214 01:14:00
75 43 M45 ONDRUS, JAN TSJ CAS 8 13214 01:14:08
76 123 Msen Spirk, P.H. NED 8 13214 01:14:26
77 72 Msen PSUTKA, ROMAN TSJ CAS 8 13214 01:14:49
78 155 V40 SEMUR, JOELLE FRA FFA 8 13214 01:15:07
79 158 V50 LE CERF, CHRISTIANE FRA FFA 8 13214 01:15:07
80 156 V40 MUSY, COLETTE FRA FFA 8 13214 01:15:07
81 163 V35 ZOBOLI, ELVIRA ITA IUTA 8 13214 01:15:08
82 161 V50 NARDIN, MARIA TERESA ITA IUTA 7 11563 01:05:40
83 157 V40 MAYERAS-BERTRAND, MARIE FRA FFA 7 11563 01:05:50
84 27 M40 KARL, HUBERT GER 7 11563 01:06:18
85 179 V45 BUITEN, RIA VETERANEN NEDERLAND 7 11563 01:06:47
86 111 M40 Bakker, RON NED 7 11563 01:06:59
87 21 M45 DAMMEKENS, WILSON BEL KBAB 7 11563 01:07:12
88 23 Msen PONCHELET, ALAIN BEL KBAB 7 11563 01:07:12
89 177 V40 LASOTA, IRENA POL 7 11563 01:07:15
90 100 M40 NÜMANN, FRANK GER 7 11563 01:07:16
91 147 V45 BACKHAUS, HELGA GER 7 11563 01:07:16
92 15 M45 STOTT, ADRIAN GRE SRI CHINMOY ATHLETIC CLUB 7 11563 01:07:22
93 78 M40 HADDERFELD, MICHAEL GER 7 11563 01:07:35
94 35 M45 RYSIK, YAUHUNI WIT BELARUS ATHLETIC FED. 7 11563 01:07:41
95 119 M50 Mol, BEN NED 7 11563 01:07:56
96 82 Msen KAMPICK, THOMAS GER 7 11563 01:08:08
97 112 Msen BROUWER, MICHEL DRONTEN 7 11563 01:08:20
98 76 M45 FRITSCH, RAINER GER 7 11563 01:08:24
99 135 Msen SANCHEZ MAZA, ANGEL LUIS SPA ZARAGOZA 7 11563 01:08:34
100 104 Msen POKRZYWNIAK, WIESLAW POL MIETKOW 7 11563 01:08:34
101 84 M40 KRAUS, MICHAEL DUI LG LUDWIGSCHORGAST 7 11563 01:08:44
102 89 M65 PREISLER, HORST GER 7 11563 01:08:47
103 178 V45 SZLACHETKA, BARBARA POL 7 11563 01:08:54
104 173 Vsen JÖHRING, JUTTA GER 7 11563 01:09:21
105 113 M45 Dijk, UBEL NED 7 11563 01:09:29
106 94 M40 VOGT, HANS-PETER GER 7 11563 01:09:35
107 77 M40 GRUBER, WOLFGANG GER 7 11563 01:10:09
108 99 Msen HAASE-RECK, FRANK GER 7 11563 01:10:15
109 150 V40 HAUSMANN, MARTINA DUI DLV 7 11563 01:10:41
110 148 Vsen ALTER, JULIA GER 7 11563 01:10:56
111 95 Msen Wasser, PETER GER 7 11563 01:10:56
112 32 Msen MÜCKE, DIETMAR GER 7 11563 01:11:05
113 129 Msen Zuidema, Peter NED 7 11563 01:11:23
114 120 M45 Molen, Egbert van der NED 7 11563 01:11:26
115 151 V40 BULLIG, CORNELIA GER 7 11563 01:11:27
116 149 V35 PAWZIK, HEIKE GER 7 11563 01:11:27
117 90 M60 PÜSCHNER, MANFRED GER 7 11563 01:11:32
118 97 M45 HOTTAS, CHRISTIAN GER 7 11563 01:11:34
119 115 M45 Driesum, FEIKE van NED 7 11563 01:12:14
120 124 Msen TIELEMAN, ROB NED 7 11563 01:12:16
121 71 M60 NECKEBROECK, ROGER BEL 7 11563 01:12:28
122 79 M45 HAUDE, GÜNTHER GER 7 11563 01:13:24
123 87 Msen OTTO, CHRISTOF GER 7 11563 01:13:35
124 81 M50 HEISE, HANS-PETER GER 7 11563 01:13:42
125 86 M50 MAURITZ, KLAUS-DIETER GER 7 11563 01:13:42
126 96 M40 WEBER, PETER GER 6 9911 01:04:40
127 88 M60 POSPIECH, HANS-JÜRGEN GER 6 9911 01:04:54
128 171 V60 BAYER, ELSE GER 6 9911 01:05:08
129 98 Msen HEUSER, ROBERT-EDGAR DUI LG GUMMERSBACH 6 9911 01:05:10
130 85 Msen MAIER, MARTIN GER 6 9911 01:05:12
131 132 Msen ANDREWES, PAUL ROTTERDAM 6 9911 01:05:17
132 175 V35 MAIER, SIGRID GER 6 9911 01:06:17
133 74 M50 BRITZ, HERBERT GER 6 9911 01:06:36
134 51 M45 SCUKA, SILVIO ITA IUTA 6 9911 01:06:36
135 176 V45 STEINBORN, ANGELIKA GER 6 9911 01:08:29
136 73 M45 BECKER, KARL-HEINZ GER 6 9911 01:09:00
137 126 M50 WESTHUIS, COR S.V. FRIESLAND 6 9911 01:09:24
138 136 M45 RIEß, UWE DUI BSG STADT KÖLN 6 9911 01:11:35
139 127 Msen WICHE, ROB RWV 6 9911 01:13:58
140 83 M40 KNOTH, GÜNTER DUI DLV 6 9911 01:14:28

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]