Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
18 sep 2019
Sri Chinmoy 6 uur op zaterdag 28 september
14 sep 2019
Nog 2 Nederlandse records bij de vrouwen 100 km
14 sep 2019
Uitslag Nederlands Kampioenschap 100 km
14 sep 2019
Hinke Schokker wint de RUN met nieuw Nederlands record!
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 31 mei 2001: Postoia (ITA) 53 km climbing race (26/6)
* 30 mei 2001: Nieuw experiment bulletin-board
* 30 mei 2001: Bulletin-board: Rob Wiche
* 30 mei 2001: Snelwandelend door het Mheenpark
* 30 mei 2001: Arctic Circle Ice Run 2003
* 30 mei 2001: Paul Beckers and others
* 29 mei 2001: Pedro Huntjes honderdman
* 29 mei 2001: Surgeres (FRA), 48h, May 4th-6th
* 29 mei 2001: Jean-Paul Praet versus Anton Smeets
* 28 mei 2001: Eppeville (FRA), 24h, 19/20-5
* 28 mei 2001: Official IAU statistics
* 28 mei 2001: Messages for Paul Beckers, Jens Lukas and others
* 27 mei 2001: Laatste nieuws dit weekeind
* 27 mei 2001: European Championship 24 hours 2001
* 26 mei 2001: Mister European 24 hours 2001
* 26 mei 2001: Champions 2001: IRINA REUTOVITCH and PAUL BECKERS
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 23:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 23:15'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 22:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 22:00 hours
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 21:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 19:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 16:00'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 15:15'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 13:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 11:45'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 10:00 hours race
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 9:30
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 31-40/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 31-40/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 21-30/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 21-30/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 1-10/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 1-10/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 11-20
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 8:00 race
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 6:55'
* 25 mei 2001: Some e-mail from the inbox of the EC
* 25 mei 2001: EC 24 hours after 3:45 race
* 25 mei 2001: EC 24 hour after 2:00 hour race
* 25 mei 2001: EC 24 hour, after 1:15 race
* 25 mei 2001: EC 24 hours; 1:30 before start
* 25 mei 2001: Apeldoorn 3 hours before start.
* 23 mei 2001: Belgium team EC 24h
* 21 mei 2001: Alpine marathon 8/9 Slovenia
* 20 mei 2001: Definitieve uitslag ValkenbergRUN solo
* 20 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 51-78)
* 20 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 31-49)
* 18 mei 2001: Nederlands team EK 24 uur
* 17 mei 2001: EC 24 hours Apeldoorn, press release (in Dutch)
* 17 mei 2001: EC 24 hours Apeldoorn 2001
* 13 mei 2001: Definitieve uitslag ValkenbergRUN estafette
* 13 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 80-99)
* 13 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 1-30)
* 13 mei 2001: Voorlopige uitslag ValkenbergRUN 13/5
* 10 mei 2001: GEEN nainschrijving ValkenburgRUN Breda!
* 8 mei 2001: Startlijst ValkenbergRun
* 8 mei 2001: Ditjes en datjes van Anton
* 8 mei 2001: UltraNed zet premie op verbetering Nederlandse ultrarecords
* 7 mei 2001: Nieuw: de Röntgen-Lauf
* 3 mei 2001: 5 uur van Bad Mondorf (LUX) 1/5
* 2 mei 2001: Korte ultramarathons in Italië; 25/4 en 24/6.
* 1 mei 2001: Marathon du Hainaut 29/4
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2001
 
After this, we will print all messages from our -mail box;
within one hour we give a short coverage and probably some responses to your e-mails!
Our e-mail address a.smeets@trouwweb.nl
Anton Smeets


24 Hours Apeldoorn 2001;Classification
Plts StartNr Cat Naam Nat Club Rondes Afstand LastPassage
1 2 M45 GUYOMARCH, JEAN-PIERRE FRA FFA 30 49554 03:47:58
2 59 M40 HRMO, LUBOMIR SLO SAU 29 47902 03:46:41
3 61 Msen BUJNAK, JAN SLO SAU 29 47902 03:48:08
4 9 Msen ABZALILOV, TIMUR RUS ARAF 28 46250 03:45:29
5 12 Msen KURBATOV, VLADIMIR RUS ARAF 28 46250 03:46:48
6 48 M40 TARASCIO, VINCENZO ITA IUTA 28 46250 03:47:36
7 8 Msen ANISIMOV, EVGENII RUS ARAF 28 46250 03:48:45
8 57 M45 MACHERZYNSKI, CZESLAW POL POLISH ATHLETIC ASS. 28 46250 03:49:15
9 36 M45 BYKAU, ALEH WIT BELARUS ATHLETIC FED. 28 46250 03:49:36
10 134 Msen SARTORATO, ALEXANDRE BRA VALE VERDE, CUSATAO 28 46250 03:50:12
11 117 M45 Heymann, Hermy NED VETERANEN NEDERLAND 27 44599 03:43:59
12 20 Msen BECKERS, PAUL BEL KBAB 27 44599 03:44:04
13 116 M45 EPSKAMP, WIM NED A.V. HAARLEMMERMEER 27 44599 03:44:23
14 7 Msen KAZANTSEV, ANDREI RUS ARAF 27 44599 03:44:57
15 11 Msen STUDENTSEV, ALEKSANDR RUS ARAF 27 44599 03:45:41
16 10 Msen KONSTANTINOV, VALERII RUS ARAF 27 44599 03:46:30
17 1 M40 PRUAL, ALAIN FRA FFA 27 44599 03:47:29
18 5 M40 LEBON, LOÏC FRA FFA 27 44599 03:47:29
19 24 M40 TAELMAN, LUCIEN BEL KBAB 27 44599 03:48:03
20 3 M40 MALLEREAU, ALAIN FRA FFA 27 44599 03:48:15
21 128 M40 ZOUTMAN, RUT NED OLYMPUS '70 27 44599 03:48:53
22 142 Vsen KOVAL, IRINA RUS ARAF 27 44599 03:51:02
23 105 M40 KLEMENT, VALERY RUS LONDON 26 42947 03:42:54
24 47 M45 MAZZEO, ANTONIO ITA IUTA 26 42947 03:42:54
25 62 Msen OLSEN, JESPER KENN DEN DANSK ATLETIK FORBUND 26 42947 03:43:55
26 42 Msen SOUREK, JAN TSJ CAS 26 42947 03:45:22
27 192 M40 Kreutz, MICHAEL GER DUV 26 42947 03:45:35
28 26 Msen LUKAS, JENS DUI DLV 26 42947 03:45:53
29 37 M45 LAPUTS, ANATOLY WIT BELARUS ATHLETIC FED. 26 42947 03:46:25
30 52 Msen LIEN, JØRGEN NOO NFIF 26 42947 03:46:42
31 14 M45 SICHEL, WILLIAM GRE ORKNEY 26 42947 03:46:43
32 66 Msen KISS, ZOLTAN HON HUNGARIAN ATHLETIC ASS. 26 42947 03:46:48
33 16 Msen HILL, WALTER GRO UK:ATHLETICS 26 42947 03:46:53
34 4 M50 GRANIER, MAX FRA FFA 26 42947 03:47:30
35 141 Vsen REUTOVITCH, IRINA RUS ARAF 26 42947 03:47:47
36 25 M50 VEKEMANS, ALFONS BEL KBAB 26 42947 03:47:59
37 34 M40 HRYBAYEDAU, MIKALAI WIT BELARUS ATHLETIC FED. 26 42947 03:48:51
38 58 M40 BOGDANOWICZ, ZBIGNIEW POL POLISH ATHLETIC ASS. 26 42947 03:49:15
39 30 M50 Graf, K. GER DLV 26 42947 03:49:49
40 165 V35 GAYTER, SHARON GRE CLEVELAND 26 42947 03:50:03
41 50 M45 FACCHINETTI, REMO ITA IUTA 26 42947 03:50:30
42 91 M45 SCHWERK, WOLFGANG GER SOLINGEN 26 42947 03:50:48
43 65 M40 FENDRIK, LASZLO HON HUNGARIAN ATHLETIC ASS. 26 42947 03:50:57
44 13 Msen EMANOV, VASSILI RUS ARAF 25 41295 03:42:17
45 22 M40 MEIRLAEN, MARC BEL KBAB 25 41295 03:42:48
46 102 M45 LASOTA, MIROSLAW POL WALCZ 25 41295 03:43:26
47 133 Msen INOUE, AKIHIRO JAP KOKUBUNJI TOKYO 185-0012 25 41295 03:43:29
48 53 M45 SATRAN, LARS NOO NFIF 25 41295 03:43:36
49 60 M50 FURIN, MILAN SLO SAU 25 41295 03:43:42
50 106 Msen MISTELI, MICHAEL ZWI LSV BASEL 25 41295 03:43:53
51 80 Msen HAUSER, JOACHIM GER LT ENDINGEN 25 41295 03:43:53
52 137 M40 LEIPNER, EUGEN GER ULTRA SPORT CLUB MARBURG 25 41295 03:44:54
53 28 M45 DUDACY, GERALD GER DLV 25 41295 03:45:57
54 29 M45 DUTZ, SIGURD GER DLV 25 41295 03:46:44
55 56 M40 JAKUBIK, AUGUST POL POLISH ATHLETIC ASS. 25 41295 03:46:52
56 49 M55 CASTAGNOLI, MARIO ITA IUTA 25 41295 03:47:58
57 63 M60 SKOGLUND, KJELL-OVE SWE STRANDS IF 25 41295 03:48:04
58 46 M40 DVORACEK, VLASTIMIL TSJ CAS 25 41295 03:49:18
59 130 M45 Noor, HENK NED HEILIGERLEE 25 41295 03:49:49
60 100 M40 NÜMANN, FRANK GER LAUFTREFF DISSEN 25 41295 03:50:19
61 43 M45 ONDRUS, JAN TSJ CAS 24 39643 03:43:50
62 41 M45 SKORPIL, MILOS TSJ CAS 24 39643 03:44:52
63 64 M40 LUDVIG, ANTAL HON HUNGARIAN ATHLETIC ASS. 24 39643 03:45:58
64 155 V40 SEMUR, JOELLE FRA FFA 24 39643 03:46:46
65 147 V45 BACKHAUS, HELGA GER DLV 24 39643 03:47:00
66 27 M40 KARL, HUBERT GER DLV 24 39643 03:47:00
67 156 V40 MUSY, COLETTE FRA FFA 24 39643 03:47:10
68 163 V35 ZOBOLI, ELVIRA ITA IUTA 24 39643 03:47:20
69 122 M40 Simbula, LUIGI NED ATHLOS 24 39643 03:47:25
70 158 V50 LE CERF, CHRISTIANE FRA FFA 24 39643 03:47:30
71 23 Msen PONCHELET, ALAIN BEL KBAB 24 39643 03:48:03
72 15 M45 STOTT, ADRIAN GRE SRI CHINMOY ATHLETIC CLUB 24 39643 03:48:20
73 157 V40 MAYERAS-BERTRAND, MARIE FRA FFA 24 39643 03:49:14
74 67 Msen HORVATH, JENO HON HUNGARIAN ATHLETIC ASS. 24 39643 03:51:38
75 78 M40 HADDERFELD, MICHAEL GER VFL KLOSTER OESEDE 23 37991 03:41:13
76 45 M40 SOLNICKA, PETR TSJ CAS 23 37991 03:42:16
77 118 M50 Meijer, LAMMERT NED AVVN 23 37991 03:42:34
78 81 M50 HEISE, HANS-PETER GER LG NORD BERLIN 23 37991 03:43:50
79 82 Msen KAMPICK, THOMAS GER 1. SC GRÖBENZELL 23 37991 03:43:57
80 84 M40 KRAUS, MICHAEL DUI LG LUDWIGSCHORGAST 23 37991 03:43:58
81 35 M45 RYSIK, YAUHUNI WIT BELARUS ATHLETIC FED. 23 37991 03:44:19
82 123 Msen Spirk, P.H. NED AVVN 23 37991 03:44:22
83 173 Vsen JÖHRING, JUTTA GER TUSEM ESSEN 23 37991 03:44:31
84 113 M45 Dijk, UBEL NED ARTEMIS 23 37991 03:44:34
85 111 M40 Bakker, RON NED AVVN 23 37991 03:44:48
86 125 M55 Weijde, JAN VAN DER NED AVVN 23 37991 03:45:34
87 179 V45 BUITEN, RIA NED VETERANEN NEDERLAND 23 37991 03:47:27
88 143 Vsen PALTSEVA, RIMMA RUS ARAF 23 37991 03:47:33
89 112 Msen BROUWER, MICHEL NED DRONTEN 23 37991 03:47:53
90 148 Vsen ALTER, JULIA GER DLV 23 37991 03:47:58
91 77 M40 GRUBER, WOLFGANG GER RENNSTEIGLAUFVEREIN 23 37991 03:48:43
92 119 M50 Mol, BEN NED VOORNE ATLETIEK 23 37991 03:49:08
93 161 V50 NARDIN, MARIA TERESA ITA IUTA 23 37991 03:50:57
94 101 M45 FARKAS, KAROLY HON OROSZLANY 22 36340 03:36:11
95 72 Msen PSUTKA, ROMAN TSJ CAS 22 36340 03:37:31
96 177 V40 LASOTA, IRENA POL WALCZ 22 36340 03:40:33
97 191 M65 Bainbridge, ROY GBR North Yorkshire 22 36340 03:41:20
98 76 M45 FRITSCH, RAINER GER TSV MARKT ERLBACH 22 36340 03:41:33
99 94 M40 VOGT, HANS-PETER GER LKD DÜSSELDORF 22 36340 03:42:05
100 104 Msen POKRZYWNIAK, WIESLAW POL MIETKOW 22 36340 03:42:21
101 178 V45 SZLACHETKA, BARBARA POL POLISH ATHLETIC ASS. 22 36340 03:43:26
102 21 M45 DAMMEKENS, WILSON BEL KBAB 22 36340 03:44:30
103 95 Msen Wasser, PETER GER LLG LAUFSPORT KEVELAER 22 36340 03:45:01
104 124 Msen TIELEMAN, ROB NED T.R.R. 22 36340 03:45:28
105 114 M45 Dijkgraaf, Jan Willem NED A.V. CIALFO 22 36340 03:45:41
106 150 V40 HAUSMANN, MARTINA DUI DLV 22 36340 03:49:10
107 151 V40 BULLIG, CORNELIA GER DLV 22 36340 03:49:17
108 149 V35 PAWZIK, HEIKE GER DLV 22 36340 03:49:17
109 162 V40 SATTA, MARINELLA ITA IUTA 22 36340 03:51:26
110 99 Msen HAASE-RECK, FRANK GER TUS FYTHEN 21 34688 03:40:39
111 32 Msen MÜCKE, DIETMAR GER DLV 21 34688 03:40:39
112 97 M45 HOTTAS, CHRISTIAN GER HAMBURG 21 34688 03:41:21
113 129 Msen Zuidema, Peter NED Utrecht 21 34688 03:42:56
114 87 Msen OTTO, CHRISTOF GER NIEDERNHAUSEN 21 34688 03:42:56
115 135 Msen SANCHEZ MAZA, ANGEL LUIS SPA ZARAGOZA 21 34688 03:43:00
116 120 M45 Molen, Egbert van der NED ARTEMIS 21 34688 03:43:25
117 90 M60 PÜSCHNER, MANFRED GER D.U.V. 21 34688 03:44:45
118 115 M45 Driesum, FEIKE van NED LOOPGROEP P.K. 21 34688 03:45:50
119 92 M55 SEIDEL, HANS-PETER GER LG OERLINGHAUSEN 21 34688 03:48:56
120 96 M40 WEBER, PETER GER LSG-KARLSRUHE 21 34688 03:49:48
121 74 M50 BRITZ, HERBERT GER LSG-KARLSRUHE 21 34688 03:50:25
122 132 Msen ANDREWES, PAUL NED ROTTERDAM 21 34688 03:50:46
123 85 Msen MAIER, MARTIN GER LSG-KARLSRUHE 21 34688 03:51:37
124 89 M65 PREISLER, HORST GER LAV HAMBURG-NORD 20 33036 03:39:41
125 98 Msen HEUSER, ROBERT-EDGAR DUI LG GUMMERSBACH 20 33036 03:45:59
126 175 V35 MAIER, SIGRID GER LSG-KARLSRUHE 20 33036 03:48:07
127 71 M60 NECKEBROECK, ROGER BEL VAWATOLI 20 33036 03:49:30
128 51 M45 SCUKA, SILVIO ITA IUTA 20 33036 03:49:44
129 171 V60 BAYER, ELSE GER TSG VALBERT 1894 E.V. 20 33036 03:50:33
130 83 M40 KNOTH, GÜNTER DUI DLV 20 33036 03:50:57
131 88 M60 POSPIECH, HANS-JÜRGEN GER SG RUHRGAS 19 31384 03:42:43
132 126 M50 WESTHUIS, COR NED S.V. FRIESLAND 19 31384 03:43:25
133 136 M45 RIEß, UWE DUI BSG STADT KÖLN 19 31384 03:43:48
134 86 M50 MAURITZ, KLAUS-DIETER GER POST SV HOLZMINDEN 19 31384 03:45:38
135 79 M45 HAUDE, GÜNTHER GER POST SV HOLZMINDEN 19 31384 03:45:38
136 93 Msen THIELEN, JOCHEN GER SCHALKE 04 18 29732 02:55:07
137 73 M45 BECKER, KARL-HEINZ GER SG RUHRGAS 18 29732 03:34:16
138 127 Msen WICHE, ROB RWV 18 29732 03:50:27
139 176 V45 STEINBORN, ANGELIKA GER DUV 18 29732 03:50:43
140 193 M40 Beek, ED van NED A.V. DAVENTRIA 8 13214 01:12:26
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]