Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
22 apr 2018
23 april 1988, Bruno Joppen en Ron Teunisse
17 apr 2018
Op 19 mei wordt het Belgisch Kampioenschap 100 km georganiseerd
17 apr 2018
Osschotse 6-urenloop pas beslist in de laatste hectometers
11 apr 2018
Dinah Might 50 Miles Ultra Run editie 2
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* 31 mrt 2012: Van de Atlantische Oceaan naar de Middellandse zee
* 30 mrt 2012: Jan
* 29 mrt 2012: Pacer gezocht
* 26 mrt 2012: Tussenstand M&U Cup na Lier
* 26 mrt 2012: Ultraloop en Marathon Gilze
* 24 mrt 2012: The participants in the 100 mile race of the JKM
* 22 mrt 2012: Ronde van Aruba 13/14 april 2012
* 19 mrt 2012: Nog 33 nachtjes slapen ....
* 15 mrt 2012: In Bed met Jan Knippenberg
* 13 mrt 2012: Tussenstand M&U Cup na Binnenmaas
* 11 mrt 2012: Geslaagde eerste editie van de Salland Trail
* 9 mrt 2012: De inschrijvers voor de Jan Knippenberg Memorial 2012
* 8 mrt 2012: Wordt Steenbergen 24 uur het leukste hardloopevenement van Nederland?
* 7 mrt 2012: Tussenstand M&U Cup na Stein
* 5 mrt 2012: Nederlandse bestprestaties 6 uur in de verschillende leeftijdsklassen
* 4 mrt 2012: Bram van Rijswijk maakt favorietenrol waar
* 4 mrt 2012: Twintig jaar Zestig van Texel en JKM
* 2 mrt 2012: Voorbeschouwing 6 uur van Stein
* Februari
* Januari
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Maart 2012
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1547356

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1386407

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer altijd zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Tussenstand


PLAATS NAAM PUNTEN MAR ULTRAWEDSTR GEBJ GESL NATION WOONPLAATS
1 Okkersen Henry 253,5 2 1 3 1945 M BEL Schimmert
2 Gerlo Luc 234,5 2 1 3 1956 M BEL Temse-Elversele
3 Van Daele Rudy 229 2 1 3 1962 M BEL Sint Niklaas
4 Idrissi Mo 221,5 2 1 3 1952 M NED Heemskerk
5 Meers Vincent 216 2 1 3 1973 M BEL Gentbrugge
6 Willemsen Ronald 193 2 1 3 1963 M NED Kamperland
7 Schoonbroodt Jo 183,5 1 1 2 1950 M NED Maastricht
8 van Hiel Paul 179 2 1 3 1970 M BEL Steenhuffel
9 van Rijswijk Bram 175,5 1 1 2 1981 M NED Eindhoven Atletie
10 De Grove Bart 170,5 2 0 2 1972 M BEL Wetteren
11 Leus Frankie 168,5 1 1 2 1962 M BEL Herenthout (BEL)
12 Pardaens Leo 168,5 1 1 2 1944 M BEL Pellenberg
13 Res Peter 167,5 1 1 2 1978 M NED Atletiek Maastric
14 Bemong Marc 165 1 1 2 1948 M BEL Tielt-Winge
15 Bakker Ron 162 1 1 2 1956 M NED MarathonPlus
16 de Boer Mark 162 1 1 2 1968 M NED Energie
17 Vandebeek Patrick 161 1 1 2 1974 M BEL Aarschot
18 Driesen Wim 158 1 1 2 1967 M BEL Beerse
19 Roodenburg Andy 155,5 1 1 2 1971 M NED Energie
20 Palmans Peter 154,5 1 1 2 1962 M BEL Neerpelt (BEL)
21 Nagtzaam Ron 154 2 0 2 1966 M NED Puttershoek
22 Spieker Hans 153,5 1 1 2 1960 M NED MarathonPlus
23 van de Poel Wilfried 153,5 1 1 2 1957 M BEL Serskamp
24 Kamphuis Paul 152,5 1 1 2 1956 M NED Voorhout
25 Suijkerbuijk Peter 150 1 1 2 1956 M NED Diomedon
26 De Keyser Gust 147,5 1 1 2 1948 M BEL Vlezenbeek (BEL)
27 Lathouwers Gust 147,5 1 1 2 1954 M BEL Zutendaal (BEL)
28 Scholten Karl-Heinz 145,5 1 1 2 1951 M GER Kevelaer
29 Otto Edwin 144,5 1 1 2 1970 M NED NEA Volharding
30 Bodelier Hein 143,5 1 1 2 1948 M NED MarathonPlus
31 Bundervoet Johan 140,5 1 1 2 1949 M BEL Sleidinge (BEL)
32 Rombaut Jo 133 1 1 2 1958 M BEL Beveren (BEL)
33 Gendrault Jean-Pierr 131,5 1 1 2 1948 M FR Zeist
34 Plakke Rik 131 1 1 2 1967 M NED MarathonPlus
35 Watthy Johan 130,5 1 1 2 1967 M BEL Gistel
36 Modderkolk Nico 114,5 1 1 2 1962 M NED Runners Stadskana
37 Meuwissen Silvy 108,5 1 1 2 1966 V NED Houten
38 Janicki Jaroslaw 90 1 0 1 1966 M POL Gryfino (POL)
39 Muller Imo 90 1 0 1 1980 M POL AAC
40 Schramade Arthur 90 1 0 1 1969 M NED Cifla
41 Brýdl Pavel 89,5 1 0 1 1980 M CZE Trutnov (CZE)
42 Churanova Radka 89 1 0 1 1976 V CZE Apeldoorn (CZE)
43 Sauer Jay 88,5 1 0 1 1972 M NED Cifla
44 Casier Gino 88 0 1 1 1972 M BEL Antwerpen - Wilri
45 Bruinsma Peter 87,5 1 0 1 1971 M NED Atletics Nijverda
46 de Maat Michel 87,5 1 0 1 1961 M NED Fortuna
47 Budnik Vadzim 86,5 0 1 1 1980 M RUS
48 de Rooij John 86,5 1 0 1 1957 M NED ATV Venray
49 Rumphakwaen Nid 86,5 0 1 1 1968 M BEL Grimbergen
50 Zoutman Rut 86,5 1 0 1 1959 M NED Olympus '70
51 Holub Miroslav 86 1 0 1 1966 M CZE Trutnov (CZE)
52 Dedapper Yves 85,5 0 1 1 1973 M BEL Hansbeke
53 Kolich Rosta 85,5 1 0 1 1964 M CZE Apeldoorn (CZE)
54 Lechtenfeld Olaf 85,5 1 0 1 1959 M GER Hannover (GER)
55 Jacques Olivier 85 1 0 1 1967 M NED Purmerend
56 Boerefijn Harry 84 1 0 1 1963 M NED NOP
57 Graf Karl 84 0 1 1 1950 M GER Goch
58 Leclercq Matthieu 84 1 0 1 1971 M NED Bussum
59 Navitski Ihar 84 0 1 1 1969 M RUS
60 Pardaens Pieter 84 0 1 1 1970 M BEL Lubbeek
61 ten Velden Erik 84 1 0 1 1943 M NED avVN
62 van der Wal Thomas 83,5 1 0 1 1973 M NED Klazienaveen
63 de Petter Peter 83 0 1 1 1963 M BEL Oudegem
64 Entius Michel 83 1 0 1 1966 M NED Loopgroep Aart St
65 Stynen Geert 83 0 1 1 1969 M BEL Turnhout
66 Joziasse Giel 82,5 0 1 1 1962 M NED Goes
67 Strätling Benedikt 82,5 0 1 1 1968 M GER Oberhausen
68 van der Heijden Rudy 82,5 1 1 2 1969 M NED Grave
69 Callens Xavier 82 0 1 1 1942 M BEL Hulste
70 Hekkers Mieke 82 0 1 1 1964 V NED Deventer
71 Riedel Roland 82 0 1 1 1963 M GER Oberhausen
72 Roelen Bernard 82 0 1 1 1968 M NED Utrecht
73 Leyendecker Rainer 81,5 0 1 1 1956 M GER Holzkirchen
74 Nabuurs Jan 81 1 0 1 1962 M NED Sporting Boxmeer
75 Roelen Alfred 81 0 1 1 1968 M NED Hillegom
76 Schmidt Walter 81 1 0 1 1958 M GER Bersenbrück (GER)
77 Van Vliet Theo 81 1 0 1 1942 M NED Loopgroep Hoorn
78 Bouwens John 80,5 1 0 1 1955 M NED AAV '36
79 Depoortere Ludo 80,5 0 1 1 1958 M BEL Geluwe-Wervik
80 Dijkhuizen Richard 80,5 1 0 1 1972 M NED AV Castricum
81 Kavaliauskas Petras 80,5 1 0 1 1946 M NED Dedemsvaart
82 Kersten Wienny 80,5 1 0 1 1957 M NED Cifla
83 Klomp Jet 80,5 0 1 1 1965 V NED Ulft
84 Siekmans Gea 80,5 1 0 1 1963 V NED Enschede
85 Briefjes Bas 80 1 0 1 1977 M NED AV Castricum
86 Derksen Rein 80 1 0 1 1963 M NED Didam
87 Koning Dirk 80 1 0 1 1951 M NED Ruinerwold
88 Pangemanan Leslie 80 1 0 1 1973 M NED Amsterdam
89 Senaeve Walter 80 1 0 1 1960 M BEL Sint-niklaas (BEL
90 Van Leest Wim 80 1 0 1 1955 M NED Hooge Zwaluwe
91 Wolswinkel Rik 80 1 0 1 1977 M NED Loopgroep Aart St
92 Couperus Bram 79,5 1 0 1 1963 M NED AV Haarlem
93 DeCock Wouter 79,5 0 1 1 1983 M BEL Westkerke
94 Dops Ghislain 79,5 0 1 1 1955 M BEL Lanaken
95 Peschier John 79,5 1 0 1 1966 M NED Almelo
96 Lempers Jos 79 1 0 1 1957 M NED STB
97 Pattyn Dominique 79 0 1 1 1969 M BEL Ingelmunster
98 van Gerven Mark 79 1 0 1 1969 M NED AV Castricum
99 van Gils Peter 79 0 1 1 1956 M NED Rhoon
100 van Noordt Rob 79 1 0 1 1964 M NED Olympus '70
101 Vermeesch Fernand 79 0 1 1 1949 M BEL De Haan
102 Bogaert Johan 78,5 0 1 1 1961 M BEL Dendermonde
103 Bus Sjaak 78,5 1 0 1 1955 M NED Raamsdonksveer
104 Hille Monika 78,5 0 1 1 1953 V NED Almere
105 Ottevaere Hilde 78,5 0 1 1 1975 V BEL Vosselaar
106 Scheutjens Peter 78,5 1 1 2 1963 M NED Gemonde
107 van der Wijst Pim 78,5 1 0 1 1960 M NED Loopgroep Wijbosc
108 Wilmink Hans 78,5 1 0 1 1952 M NED Pallas '67
109 Boersma Robert 78 0 1 1 1968 M NED Purmerend
110 Kern Henk 78 1 0 1 1960 M NED Leiden
111 Webb Andrew 78 1 0 1 1964 M NED Leiden
112 Albert Veenema Jan 77,5 1 0 1 1974 M NED Horror
113 Cuppen Arie 77,5 1 0 1 1950 M NED Pallas '67
114 Heijmink Frank 77,5 1 0 1 1964 M NED Alphen aan den Ri
115 Jagersma Dik 77,5 1 0 1 1954 M NED Friesland
116 van Elburg Bertus 77,5 1 0 1 1952 M NED Reeuwijk
117 van Hilst Marian 77,5 1 0 1 1969 V NED Friesland
118 Janssens Heidi 77 0 1 1 1975 V BEL Eernegem
119 Lohe Matthias 77 1 0 1 1963 M GER Wuppertal (GER)
120 Schellingerhout Remc 77 0 1 1 1971 M NED Gastel
121 Steenbeeke Martin 77 1 0 1 1963 M NED Hengelo Ov
122 van den Oetelaar Eri 77 1 0 1 1965 M NED Fortuna '67
123 Verbruggen Xavier 77 0 1 1 1963 M BEL Zulte
124 Bil Marjolein 76,5 1 0 1 1985 V NED Utrecht
125 Krijnen Herman 76,5 0 1 1 1960 M NED Zundert
126 van der Geest Chanta 76,5 1 0 1 1977 V NED Hellas
127 van Hoorn Leo 76,5 1 0 1 1949 M NED PAC
128 van Lammeren Joop 76,5 1 0 1 1972 M NED Energie
129 Vandewaetere Dora 76,5 0 1 1 1962 V BEL Eernegem
130 Alberda van Ekenstei 76 1 0 1 1951 M NED Staphorst
131 de Jaeger Luc 76 0 1 1 1957 M BEL Watervliet
132 Doat Pierre 76 1 0 1 1966 M BEL Ottignies (BEL)
133 Dümmer Ignas 76 1 0 1 1966 M NED AAC '61
134 Garst Hemmo 76 1 0 1 1958 M NED Oude Pekela
135 Haeve-Busicha Bantit 76 1 0 1 1973 V NED Loopgroep Aart St
136 Hemstra Saco 76 1 0 1 1968 M NED Weidum
137 Marsé Jules 76 1 0 1 1957 M NED Achil '87
138 Sipers Manuel 76 1 0 1 2000 M NED ONBEKEND
139 Willem Pronk Jan 76 1 0 1 1966 M NED Leiden
140 Brouwer Ronald 75,5 1 0 1 1955 M NED Veluwe
141 Castelein Edwin 75,5 1 0 1 1963 M NED Dutch Runners Gol
142 Eigenhuis Bart 75,5 1 0 1 1967 M NED Soest
143 Jakobs Herman 75,5 1 0 1 1962 M NED ATV Venray
144 Majoni Christian 75,5 1 0 1 1967 M GER Pattensen (GER)
145 Roder Edgar 75,5 0 1 1 1957 M GER Monschau
146 Scheepers Ron 75,5 1 0 1 1965 M NED Uden
147 Tiben Henny 75,5 1 0 1 1961 M NED Dutch Runners Gol
148 van den Eelaart Adri 75,5 1 0 1 1974 M NED Daventria
149 van der Made Nellie 75,5 1 0 1 1955 V NED AAC '61
150 van Laarhoven Wally 75,5 0 1 1 1969 V NED Veldhoven
151 van Zeelt Sonja 75,5 1 0 1 1964 V NED Wormerveer
152 Vesseur Sonja 75,5 1 0 1 1974 V NED Apeldoorn
153 Woerden Frans 75,5 1 0 1 1970 M NED De Veenlopers
154 Ceuppens Geert 75 0 1 1 1973 M BEL Duffel
155 D'Rozario Warren 75 1 0 1 1957 M GBR Oldbury (GBR)
156 Kromeich Mark 75 0 1 1 1970 M NED Zeist
157 Odijk Bonno 75 1 0 1 1963 M NED Puttershoek
158 Pfrommer Christiaan 75 1 0 1 1963 M NED AV Haarlem
159 Sluis Karin 75 1 0 1 1965 V NED Diepenveen
160 Sprang Holger 75 0 1 1 1964 M GER Aachen
161 Visser Gerry 75 1 0 1 1963 V NED Borne
162 Wendel Sabina 75 0 1 1 1954 V GER Tier
163 Wuestenenk Wim 75 1 0 1 1956 M NED NOP
164 Huisman Mark 74,5 1 0 1 1972 M NED Loopgroep Wijbosc
165 Mous Jørgen 74,5 1 0 1 1962 M NED Rotterdam
166 Nullens Stef 74,5 0 1 1 1963 M BEL Peer
167 Rentmeister Helmut 74,5 1 0 1 1961 M GER Dorsten (GER)
168 Stolk Jeroen 74,5 1 0 1 1980 M NED Schelluinen
169 Timmer Eric 74,5 1 0 1 1965 M NED Vaassen
170 Verheijden Karin 74,5 1 0 1 1958 V NED GVAC
171 Demmers Jeroen 74 1 0 1 1975 M NED Berkel en Rodenri
172 Hundscheidt Paul 74 1 0 1 1963 M NED AV Zeewolde
173 Meesters Pieter 74 1 0 1 1964 M NED Atletics Nijverda
174 Posthumus Albert 74 1 0 1 1951 M NED NOP
175 Rodewijk John 74 1 0 1 1958 M NED LVA Plantaris
176 Vanhole Yves 74 0 1 1 1965 M BEL Dendermonde
177 Chittka Joerg 73,5 1 0 1 1964 M GER Ratingen (GER)
178 Dawson Steve 73,5 1 0 1 1962 M GBR Sunninghill (GBR)
179 Evers Gert 73,5 1 0 1 1962 M NED AV '34
180 Kempinski Roger 73,5 0 1 1 1972 M NED Bemelen
181 Koersvelt Freek 73,5 1 0 1 1985 M NED AKU
182 Slabon Raimund 73,5 1 0 1 1960 M GER Velbert (GER)
183 Sprangers Tinne 73,5 1 0 1 1982 V NED Hoogstraten
184 Stultiens Bob 73,5 0 1 1 1964 M NED Weert
185 Super Jurrien 73,5 1 0 1 1960 M NED Dutch Runners Bas
186 't Hart Piet 73,5 1 0 1 1960 M NED Olympus '70
187 van de Veen Gerwin 73,5 1 0 1 1976 M NED Bunschoten-Spaken
188 van der Brug Paul 73,5 1 0 1 1968 M NED Zwolle
189 van Ek Willem 73,5 1 0 1 1957 M NED Dutch Runners Bas
190 Claessens Els 73 1 0 1 1950 V NED Schiermonnikoog
191 Costermans Herman 73 1 0 1 1949 M BEL Essen (BEL)
192 de Groot Rene 73 1 0 1 1969 M NED Purmerend
193 de Kort Laurens 73 1 0 1 1981 M NED Breda
194 D'Espallier Stefaan 73 0 1 1 1978 M BEL Attenrode-Wever
195 Fuhler Theo 73 1 0 1 1968 M NED Klazienaveen
196 Janthur Christoph 73 1 0 1 1962 M GER Wuppertal (GER)
197 Laputs Anatoli 73 0 1 1 1959 M RUS
198 Nouwens Linda 73 1 0 1 1979 V NED Amstelveen
199 Overes Loek 73 1 0 1 1950 M NED Valkenswaard
200 Renkens Heinz-Peter 73 0 1 1 1968 M GER
201 Revermann Martin 73 1 0 1 1964 M GER Salzbergen (GER)
202 Schmidt Rob 73 1 0 1 1944 M NED Spado
203 Ullrich Ralf 73 0 1 1 1962 M GER Datteln
204 Wesselman Claudia 73 1 0 1 1969 V NED Friesland
205 Zethraeus Emily 73 1 0 1 1980 V GBR Mistley (GBR)
206 Anjema Pieter 72,5 1 0 1 1948 M NED Veenendaal
207 Dreimann Stefan 72,5 0 1 1 1969 M GER Bottrop
208 Kulk Jean-paul 72,5 1 0 1 1975 M NED Sparta
209 Lenderink Henk 72,5 1 0 1 1951 M NED Climax
210 Roukema Foeke 72,5 1 0 1 1970 M NED Bruinisse
211 Strijker Jan 72,5 1 0 1 1952 M NED Brummen
212 van der Ham Erwin 72,5 1 0 1 1977 M NED Haastrecht
213 van der Meer Fred 72,5 1 0 1 1962 M NED LVA Plantaris
214 van Steenis Martin 72,5 1 0 1 1964 M NED SV Sportlust
215 Bielen Jeroen 72 1 0 1 1970 M BEL Molenhoek Lb
216 Boer Henk-Jan 72 1 0 1 1975 M NED Hoofddorp
217 Claereboudt Jan 72 1 0 1 1962 M BEL Lint
218 Hermans John 72 1 0 1 1965 M NED Maasrunners
219 Jan Wagelaar Rob 72 1 0 1 1963 M NED Apeldoorn
220 Kok Ruud 72 1 0 1 1956 M NED AV '34
221 Luerweg Henry 72 1 0 1 1950 M GER Dorsten (GER)
222 Lüttmann Richard 72 1 0 1 1950 M GER Rheine (GER)
223 Middendorf Uwe 72 1 0 1 1971 M GER Dinklage (GER)
224 Schreuder Jacolien 72 1 0 1 1965 V NED KAV Holland
225 van der Klis Richard 72 1 0 1 1963 M NED Ilion
226 van der Krabben Albe 72 1 0 1 1971 M NED Beuningen Gld
227 van der Meulen Natha 72 1 0 1 1966 M NED Mechelen
228 van Zwienen Hans 72 1 0 1 1976 M NED PAC
229 BASTIN Robert 71,5 1 0 1 1969 M BEL Pepinster (BEL)
230 Bod Wander 71,5 1 0 1 1957 M NED Atletico '73
231 Evers Nelleke 71,5 1 0 1 1951 V NED Veluwe
232 Fokker Ron 71,5 0 1 1 1955 M NED Almere
233 Klaassens Siske 71,5 1 0 1 1968 M NED Haren Gn
234 Ossendorp John 71,5 1 0 1 1957 M NED Nieuwegein
235 Oudshoorn Henk 71,5 1 0 1 1969 M NED Deventer
236 Stoorvogel Jetse 71,5 1 0 1 1965 M NED Wageningen
237 van der Veldt Tom 71,5 1 0 1 1968 M NED Loopgroep Aart St
238 Baart Menno 71 1 0 1 1969 M NED Vlissingen
239 Hogenhorst Henk 71 1 0 1 1965 M NED Ruinerwold
240 Kegel Peter 71 1 0 1 1969 M NED Kamerik
241 Koopman Dirk 71 1 0 1 1962 M BEL Wervik (BEL)
242 Marais Charel 71 1 0 1 1971 M NED Helmond
243 Pols Simon 71 1 0 1 1952 M NED Startbaan
244 Schrijvers John 71 1 0 1 1959 M NED Roelofarendsveen
245 van de Ven Leendert 71 1 0 1 1962 M NED Zoutelande
246 Vermeeren Ivo 71 1 0 1 1969 M NED Vijlen
247 Damon Gillian 70,5 1 0 1 1963 V NED Maarssen
248 de Roo Andre 70,5 1 0 1 1957 M NED Fortuna
249 Gerritsen Martin 70,5 1 0 1 1960 M NED Dutch Runners Bas
250 Jansz Marc 70,5 1 0 1 1962 M NED Almere
251 Joosens Erwin 70,5 1 0 1 1960 M BEL Kalmthout (BEL)
252 Ludden Peter 70,5 0 1 1 1962 M GER Essen
253 Medenblik Andre´ 70,5 1 0 1 1944 M NED avVN
254 Pol Ronald 70,5 1 0 1 1961 M NED Fortuna
255 Poppe Patrick 70,5 1 0 1 1958 M BEL Borsbeek
256 Snijders Tim 70,5 1 0 1 1983 M NED Atletiek Maastric
257 van de Meer Jan 70,5 1 0 1 1950 M NED Aalsmeer
258 van der Laan Gerard 70,5 1 0 1 1971 M NED Diemen
259 van Til Bjørn 70,5 1 0 1 1973 M NED Daventria
260 Wortelboer Felix 70,5 1 0 1 1961 M GER Essen (GER)
261 Colet Ivan 70 1 0 1 1972 M BEL Wauthier-Braine (
262 de Jong-Brouwer Tien 70 1 0 1 1972 V NED Zwolle
263 Flanagan Conor 70 1 0 1 1967 M IRL Galway (IRL)
264 Haan John 70 1 0 1 1958 M NED STB
265 Rother Jürgen 70 1 0 1 1957 M GER Borgholzhausen (G
266 Schepers Joeri 70 1 0 1 1971 M BEL
267 van den Bosch Bert 70 1 0 1 1951 M NED Pallas '67
268 Van Eck Karin 70 1 0 1 1960 V NED Deventer
269 van 't Hof Silvy 70 1 0 1 1963 V NED Maastricht
270 van Wouwe Peter 70 1 0 1 1956 M NED LVA Plantaris
271 Verbrugge Bob 70 1 0 1 1957 M NED RRZ
272 Willem Davidse Jan 70 1 0 1 1966 M NED PEC 1910
273 Callens Wim 69,5 0 1 1 1966 M BEL Hulste
274 Jansen Ronald 69,5 0 1 1 1970 M BEL Westmalle
275 Jorritsma Jouke 69,5 1 0 1 1964 M NED Impala
276 Mertens Gert 69,5 0 1 1 1964 M BEL Schoten
277 Pflitsch Petra 69,5 0 1 1 1956 V GER Marienheide
278 Sije Bosgraaf Jaap 69,5 1 0 1 1965 M NED Friesland
279 van Boxtel Matthijs 69,5 1 0 1 1966 M NED De Koplopers
280 van Straten Alex 69,5 1 0 1 1968 M NED Ede Gld
281 van't Riet Philip 69,5 1 0 1 1960 M NED Groningen Atletie
282 Walsh Declan 69,5 1 0 1 1969 M NED 's-Gravenhage
283 Borninkhof Eric 69 1 0 1 1966 M NED Hilversum
284 Davelaar Marco 69 1 0 1 1976 M NED Veenendaal
285 Koutstaal Jonathan 69 1 0 1 1978 M NED Hilversum
286 Limaheluw Ritchie 69 1 0 1 1980 M NED Loopgroep Aart St
287 Mertens Joachim 69 0 1 1 1961 M GER Wuppertal
288 van Damme Walter 69 1 0 1 1972 M NED Amsterdam
289 Witlox Peter 69 1 0 1 1952 M NED Haaren
290 Zandee Vinni 69 1 0 1 1963 M NED Dutch Runners Gol
291 Arenda Voets Linda 68,5 1 0 1 1981 V NED Amsterdam
292 Baner Kim 68,5 1 0 1 1979 V NED Loopgroep Aart St
293 Bouhuis Gerrit 68,5 1 0 1 1969 M NED Utrecht
294 Doornbos Lydia 68,5 0 1 1 1978 V NED Appingedam
295 Elsinga Einte 68,5 1 0 1 1955 M NED AV Gouda
296 Keijzer Martijn 68,5 1 0 1 1993 M NED Delft
297 Korten Bernard 68,5 1 0 1 1959 M NED Pesse
298 Leeuwis Richard 68,5 1 0 1 1964 M NED Dutch Runners Gol
299 Leijnse Jeroen 68,5 1 0 1 1968 M NED 's-Gravenhage
300 Maertens Bram 68,5 1 0 1 1948 M NED Almere
301 Mulder Hilda 68,5 1 0 1 1969 V NED Hoogeveen
302 Neuheuser Markus 68,5 0 1 1 1967 M GER Bottrop
303 Simons Cris 68,5 1 0 1 1966 M NED Haaren
304 van Bentum Tini 68,5 1 0 1 1978 V NED Harderwijk
305 van Brummen Wim 68,5 0 1 1 1949 M NED Almere
306 van Eijck Frank 68,5 1 0 1 1968 M NED Doetinchem
307 Voets Ronny 68,5 1 0 1 1968 M NED Best
308 Bosch René 68 1 0 1 1968 M NED Vorden
309 Brinkers Jan 68 1 0 1 1956 M NED Dutch Runners Bas
310 Burgers Arend 68 1 0 1 1963 M NED MarathonPlus
311 Claassens Thijs 68 0 1 1 1982 M NED Tilburg
312 de Leeuw Gé 68 1 0 1 1958 M NED Zwolle
313 Dijkstra Cees 68 1 0 1 1963 M NED Friesland
314 Graveland Wilse 68 1 0 1 1981 M NED Amersfoort
315 Leusink Martin 68 1 0 1 1963 M NED MarathonPlus
316 Moser Jeroen 68 1 0 1 1964 M NED Groningen Atletie
317 Oosterhoff Egbert 68 1 0 1 1965 M NED Winschoten
318 Schaad Carline 68 1 0 1 1975 V NED Amsterdam
319 Schemmann Elke 68 1 0 1 1968 V NED Utrecht
320 Toews Peter 68 1 0 1 1987 M GER Neuwied (GER)
321 van der Logt Paul 68 1 0 1 1963 M NED Voorne Atletiek
322 Van Keymolen Marc 68 1 0 1 1956 M BEL Steenokkerzeel (B
323 van Nieuwkerk Rob 68 1 0 1 1963 M NED Amsterdam
324 Bekkernens Bert 67,5 1 0 1 1965 M NED Nieuw Heeten
325 Berkenbosch Timo 67,5 1 0 1 1972 M NED Zwolle
326 Isaac Marion 67,5 0 1 1 1963 V GER Simmerath
327 Kohlen Maurice 67,5 1 0 1 1965 M NED Kerkrade
328 Meeuwsen Kees 67,5 0 1 1 1951 M NED Wageningen
329 Mertens Wim 67,5 1 0 1 1969 M BEL Lier (BEL)
330 Meulenbroek Paul 67,5 1 0 1 1962 M NED LAAC Twente
331 Reijngoudt Rinus 67,5 1 0 1 1959 M NED Scheldesport
332 van den Berg Eric 67,5 1 0 1 1974 M NED Loopgroep Hoorn
333 van Tuin Erik 67,5 1 0 1 1962 M NED Delft
334 Vanderlinden Marc 67,5 0 1 1 1958 M BEL Brussel
335 Weiss Martin 67,5 1 0 1 1958 M GER Wuppertal (GER)
336 Arnold Eric 67 1 0 1 1980 M NED Rotterdam
337 Crevels Jort 67 1 0 1 1978 M NED Utrecht
338 de Weerd Ben 67 1 0 1 1954 M NED Tolkamer
339 den Braanker Wim 67 1 0 1 1958 M NED Apeldoorn
340 Gerritsen Hans 67 1 0 1 1967 M NED LAAC Twente
341 Gustavsson Kurt 67 1 0 1 1946 M SWE Hultsfred (SWE)
342 Kollau Mariel 67 1 0 1 1970 V NED Zaandam
343 Koot Jos 67 1 0 1 1954 M NED 's-Gravenhage
344 Lammers Eric 67 1 0 1 1967 M NED Sneek
345 Mölders Angelika 67 0 1 1 1965 V GER Geldern
346 Prins Jan 67 1 0 1 1964 M NED AAC '61
347 Reuvekamp Gert 67 1 0 1 1960 M NED Zwolle
348 van der Zalm Hans 67 1 0 1 1965 M NED Assen
349 van Oosterhout Edwin 67 1 0 1 1966 M NED Zwolle
350 Vandenbussche Dennis 67 0 1 1 1983 M BEL Hoeilaart
351 Veugen Frank 67 1 0 1 1965 M NED Munstergeleen
352 Wielenga Hannah 67 1 0 1 1970 V NED Loopgroep PK
353 Zachow Doris 67 0 1 1 1967 V GER Bottrop
354 Dol Chris 66,5 1 0 1 1963 M NED Stadskanaal
355 Haartmans Erik 66,5 0 1 1 1968 M NED Eindhoven
356 Hessen Bas 66,5 0 1 1 1971 M NED Maastricht
357 Holman Bert 66,5 1 0 1 1963 M NED Oegstgeest
358 Jongstra Eesge 66,5 1 0 1 1959 M NED Harderwijk
359 Klippel Alex 66,5 1 0 1 1972 M NED Bussum
360 Kuipers Harm 66,5 1 0 1 1966 M NED Dutch Runners Bas
361 Meerman Bé 66,5 1 0 1 1957 M NED Enschede
362 Miltenburg Romy 66,5 1 0 1 1978 V NED Hoofddorp
363 Roelofsen Rob 66,5 1 0 1 1961 M NED Arnhem
364 Rummert Horst 66,5 0 1 1 1956 M GER Aachen
365 Seyfried Martin 66,5 1 0 1 1958 M GER Augsburg (GER)
366 Tadema Gert 66,5 1 0 1 1959 M NED Zwolle
367 van As Percy 66,5 1 0 1 1962 M NED Fortuna
368 van Dijk Martin 66,5 1 0 1 1956 M NED Hoevelaken
369 Barendrecht R 66 1 0 1 2000 M NED ONBEKEND
370 Buis Jon 66 1 0 1 1981 M NED Oostzaan
371 Cremer Pieter 66 1 0 1 1952 M NED Friesland
372 Franck Peter 66 1 0 1 1970 M BEL Niel (BEL)
373 Frühauf Sylvia 66 0 1 1 1964 V GER Osnabrück
374 Mobach Kasper 66 1 0 1 1961 M NED Trecho
375 Mose Rüdiger 66 0 1 1 1960 M GER Weilerswist
376 Nouwen Frank 66 1 0 1 1970 M NED AV Weert
377 Roos Arno 66 1 0 1 1972 M NED Gouda
378 Santbergen Rien 66 1 0 1 1960 M NED 't Harde
379 van der Meer Karlijn 66 1 0 1 1977 V NED Loopgroep Athleti
380 Zwamborn Marco 66 1 0 1 1969 M NED Utrecht
381 Bucks Andreas 65,5 1 0 1 1965 M GER Raesfeld (GER)
382 Félix Manu 65,5 1 0 1 1965 M BEL Strombeek-bever (
383 Göbel Carina 65,5 1 0 1 1965 V GER Wuppertal (GER)
384 Kok Simon 65,5 1 0 1 1964 M NED Triathlon
385 Moska Ronald 65,5 1 0 1 1960 M NED Loopgroep PK
386 Sinnige Gé 65,5 1 0 1 2000 M NED ONBEKEND
387 van Brandenburg Mich 65,5 1 0 1 1967 M NED Leiderdorp
388 van der Ven Serwin 65,5 1 0 1 1993 M NED Zwijndrecht
389 van Groen Thierry 65,5 1 0 1 1978 M NED Friesland
390 van Wilpe Marcel 65,5 1 0 1 1969 M NED LAAC Twente
391 Wiersma-Kolhorn Este 65,5 1 0 1 1968 V NED Fivelstreek
392 Bartelsman Gerard 65 1 0 1 1964 M NED MarathonPlus
393 Baschin Andrea 65 1 0 1 1960 V GER Wolfsburg (GER)
394 Bogaard Jan 65 1 0 1 1951 M NED MarathonPlus
395 de Boer Cor 65 1 0 1 1955 M NED Haarlemmermeer
396 Diekmann Tatjana 65 1 0 1 1967 V GER Wuppertal (GER)
397 Kasanardjo Endymion 65 0 1 1 1969 M NED Eindhoven
398 Kooij Wim 65 1 0 1 1962 M NED 's-Gravenhage
399 Peperkamp Ingrid 65 1 0 1 1963 V NED Pallas '67
400 Potocek Pavel 65 1 0 1 1960 M NED Eindhoven
401 Sprang Sonja 65 0 1 1 1973 V GER Aachen
402 Wedekind Dirk 65 1 0 1 1960 M BEL Gierle0 (BEL)
403 Bennis Just 64,5 1 0 1 1962 M NED Pallas '67
404 Kampman Martin 64,5 1 0 1 1966 M NED Holten
405 Pannekoek Wilbert 64,5 1 0 1 1983 M NED Apeldoorn
406 Rosenkamp Yvonne 64,5 1 0 1 1967 V NED Salland
407 Schuppert Johan 64,5 1 0 1 1967 M NED AV Holten
408 van Giels Betsy 64,5 0 1 1 1957 V NED Lepelstraat
409 van Vliet Alfons 64,5 1 0 1 1960 M NED Friesland
410 Bauer Edda 64 0 1 1 1944 V GER Offenburg
411 Grootveld Martin 64 1 0 1 1957 M NED MarathonPlus
412 Ickert Peter 64 0 1 1 1961 M GER Niederkrüchten
413 Muntel Peter 64 1 0 1 1968 M NED Avanti-Wilskracht
414 van den Burg Marja 64 1 0 1 1962 V NED Olympus '70
415 van der Kaaij Cock 64 1 0 1 1960 M NED Breukelen Ut
416 van Golstein Br Will 64 1 0 1 1963 M NED 't Jasper Sport
417 Verbeke Eduard 64 1 0 1 1951 M BEL Brussel (BEL)
418 Zwerver Anno 64 1 0 1 1965 M NED IJlst
419 Kleine Roel 63,5 1 0 1 1966 M NED HAC '63
420 Kranghand Wessel 63,5 1 0 1 1966 M NED HAC '63
421 Schipper Sjaak 63,5 0 1 1 1948 M NED Groningen
422 Turner Nicholas 63,5 1 0 1 1980 M GBR Calver (GBR)
423 Unoki Katie 63,5 1 0 1 1969 V NED Dutch Runners Bas
424 Van De Weerdt J 63,5 1 0 1 2000 M NED ONBEKEND
425 Aelbers Els 63 0 1 1 1968 V BEL Uikhoven
426 Brinkman Jan 63 1 0 1 1960 M NED Dutch Runners Bas
427 Groen Hans 63 1 0 1 1963 M NED Raalte
428 Jan Haas Peter 63 1 0 1 1969 M NED Team 10
429 Link-Holtermann Elke 63 1 0 1 1969 V GER Breckerfeld (GER)
430 Loeber Ralf 63 1 0 1 1977 M GER Duesseldorf (GER)
431 Post Corné 63 1 0 1 1970 M NED Utrecht
432 Teigelkamp Guido 63 0 1 1 1968 M GER Bottrop
433 Van Boven Eddy 63 1 0 1 1955 M BEL Schoonaarde
434 Van der Aerschot Sta 63 1 0 1 1980 V BEL Booischot (BEL)
435 Van der Huure Edwin 63 1 0 1 1969 M NED Dutch Runners Gol
436 van der Lubben Frits 63 1 0 1 1958 M NED RRZ
437 van der Vaart Willem 63 1 0 1 1961 M NED Fortuna
438 Vandenbrande Tom 63 1 0 1 1971 M BEL Leuven (BEL)
439 Wolf Pascal 63 1 0 1 1971 M NED Tuk
440 Brian Mills 62,5 1 0 1 1957 M NED Aalsmeer
441 Cornelissen Jos 62,5 1 0 1 1960 v NED Aalsmeer
442 de Kleijn Patty 62,5 1 0 1 1964 V NED Dutch Runners Bas
443 Elzinga Wiebe 62,5 1 0 1 1956 M NED Schiermonnikoog
444 Konter Thijm 62,5 1 0 1 1952 M NED Salland
445 Lauwers Ward 62,5 1 0 1 1958 M NED 't Jasper Sport
446 Noordhoek Gert 62,5 1 0 1 1958 M NED Pijnenburg
447 Oomen Willie 62,5 1 0 1 1958 M NED Loopgroep Blixems
448 Stoerbrauck Norbert 62,5 0 1 1 1959 M GER Datteln
449 Veldt Peter 62,5 1 0 1 1964 M NED Altis
450 Bosman Harold 62 1 0 1 1974 M NED Hattem
451 Ziervogel Rüdiger 62 1 0 1 1962 M GER Langenfeld (GER)
452 Huschens Markus 61,5 1 0 1 1968 M NED Alphen aan den Ri
453 Robertson Alan 61,5 0 1 1 1964 M UK Vlotho
454 ten Barge Hemmy 61,5 1 0 1 1948 M NED Druten
455 van Scheidt Kerstin 61,5 0 1 1 1966 V GER Gummersbach
456 Wildenbeest Frans 61,5 1 0 1 1956 M NED Spark
457 Alberda van Ekenste 61 1 0 1 1983 M NED Staphorst
458 Hertog Arie 61 1 0 1 1958 M NED Moordrecht
459 Koedam Albert 61 1 0 1 1959 M NED Veenendaal
460 Langelaan Raymond 61 1 0 1 1971 M NED 's-Gravenhage
461 Luijken Sabine 61 1 0 1 1967 V GER Emmerich am Rhein
462 Ortmeyer Jörg 61 0 1 1 1965 M GER Vlotho
463 Roozendaal Frank 61 1 0 1 1984 M NED Utrecht
464 Schrama Dirk 61 1 0 1 1981 M NED Amsterdam
465 van Apeldoorn Michel 61 1 0 1 1968 M NED Apeldoorn
466 van Breda Eric 61 1 0 1 1960 M NED Amersfoort
467 Abee Dick 60,5 1 0 1 1959 M NED Aquilo
468 de Boer Hessel 60,5 1 0 1 1955 M NED Loopgroep Leeuwar
469 Duivenvoorden Wilfri 60,5 1 0 1 1963 M NED Hoofddorp
470 Hagen Nico 60,5 1 0 1 1962 M NED Enschede
471 Huisman Raoul 60,5 1 0 1 1969 M NED Apeldoorn
472 van der Haar-Timmer 60,5 1 0 1 1972 V NED Cialfo
473 Blyaert Marc 60 1 0 1 1958 M BEL Merchtem
474 Claessens Victor 60 1 0 1 1961 M NED Amsterdam
475 FONTAINE Bernard 60 1 0 1 1963 M BEL Brussels (BEL)
476 Hofmann Cecilia 60 1 0 1 1976 V NED GVAC
477 Jüchter Birger 60 1 0 1 1972 M GER Düsseldorf (GER)
478 Keisu Veli-Pekka 60 1 0 1 1967 M FIN Huhmari (FIN)
479 Rota Bruno 60 1 0 1 1962 M NED Sorcy Saint Marti
480 Teunissen Ton 60 1 0 1 1966 M NED Eindhoven Atletie
481 van der Sluijs Rene 60 1 0 1 1963 M NED Spijkenisse
482 Vlassak Wilbert 60 1 0 1 1976 M NED AV Weert
483 Waijer Hindrik 60 1 0 1 1962 M NED Aquilo
484 de Boer Siebolt 59,5 1 0 1 1962 M NED Cifla
485 Fennema Bouke 59,5 1 0 1 1962 M NED Friesland
486 Heißing Peter 59,5 1 0 1 1966 M GER Kalkar (GER)
487 Hülse Renate 59,5 0 1 1 1957 V GER Krefeld
488 Jansen Leontien 59,5 1 0 1 1987 V NED Dutch Runners Gol
489 Jansen Marcel 59,5 1 0 1 1966 M NED 't Jasper Sport
490 Kimpe MH 59,5 1 0 1 1975 M NED Delta Sport
491 Noordhoek Teun 59,5 1 0 1 1953 M NED Spirit Oud Beijer
492 Oosterhuis Harry 59,5 1 0 1 1971 M NED Stiens
493 Papanikitas Marc 59,5 0 1 1 1967 M BEL Mortsel
494 Rodermond Klaus 59,5 1 0 1 1965 M GER Kalkar (GER)
495 Schure Rose-Minke 59,5 1 0 1 1983 V NED Triathlon
496 van den Berg Kees 59,5 1 0 1 1955 M NED Noordwijkerhout
497 Blokker IJf 59 0 1 1 1954 M NED IJmuiden
498 Bock Bob 59 1 0 1 1955 M NED Loopgroep Aart St
499 Brozda Piotr 59 1 0 1 1962 M NED Deventer
500 de Rooij Peter 59 1 0 1 1960 M NED avVN
501 de Wit Paul 59 1 0 1 1970 M NED Spado
502 Den Braber John 59 1 0 1 1961 M NED Spark
503 Flader Ilona 59 0 1 1 1968 V GER Gummersbach
504 Flies Dirk 59 1 0 1 1959 M BEL Essen (BEL)
505 Fuhrmann Kerstin 59 1 0 1 1970 V GER Essen (GER)
506 Griffioen Arjan 59 1 0 1 1966 M NED Dutch Runners Bas
507 Jones Ian 59 1 0 1 1964 M NED Capelle aan den I
508 Krause Karsten 59 1 0 1 1972 M GER Düsseldorf (GER)
509 Maertens Veerle 59 0 1 1 1971 V BEL Ingelmunster
510 Rikkelman Joop 59 1 0 1 1956 M NED Loopgroep Hoorn
511 Spanier Volker 59 0 1 1 1959 M GER Erkelenz
512 van Agtmael Alexande 59 1 0 1 1974 M NED Amstelveen
513 Vervloet Remco 59 1 0 1 1972 M NED Fortuna
514 Balk Albert 58,5 1 0 1 1964 M NED Haaksbergen
515 BASTIN Isabelle 58,5 1 0 1 1972 V BEL Pepinster (BEL)
516 Boon Joppe 58,5 0 1 1 1986 M NED Wageningen
517 Kemecsei Dora 58,5 0 1 1 1984 V HU Monster
518 Scheible-Ooster Korn 58,5 1 0 1 1957 M GER Wangen (GER)
519 Spies Johan 58,5 1 0 1 1956 M NED Apeldoorn
520 Twyrdy Krystian 58,5 1 0 1 1961 M GER Danndorf (GER)
521 van der Lugt Peter 58,5 1 0 1 1963 M NED Dutch Runners Gol
522 Van Hoeck Yves 58,5 0 1 1 1971 M BEL Moerbeke Waas
523 Bouckhuyt Matthew 58 0 1 1 1983 M BEL Zwevezele
524 Buis Hans 58 1 0 1 2000 M NED ONBEKEND
525 de Graaff Wim 58 1 0 1 1964 M NED Altis
526 Dyleuski Yuri 58 0 1 1 1985 M RUS
527 Marskamp Albert 58 1 0 1 1966 M NED Rolde
528 Polet Durk 58 1 0 1 1967 M NED Loopclub Burgum
529 Pot Heino 58 1 0 1 1959 M NED Loopgroep Bedum
530 van der Linden Eric 58 1 0 1 1962 M NED Spado
531 Brenger Wolfgang 57,5 1 0 1 1964 M GER Düsseldorf (GER)
532 Cooremans Sven 57,5 1 0 1 1974 M BEL Westmalle
533 Hage Leo 57,5 1 0 1 1968 M NED Middelburg
534 Rohrmann Bernd 57,5 1 0 1 1959 M GER Hagen (GER)
535 Spanjer Onno 57,5 1 0 1 1960 M NED Fit
536 van Marrewijk Ad 57,5 1 0 1 1957 M NED Maasland
537 Westen Lothar 57,5 1 0 1 1955 M GER Duisburg (GER)
538 Kraaijvanger Robert 57 1 0 1 1969 M NED Haaksbergen
539 Krol Leon 57 1 0 1 1981 M NED Ede Gld
540 Lips Ronald 57 1 0 1 1966 M NED Haarlemmermeer
541 Mestrini Theo 57 1 0 1 1965 M NED Horror
542 Oomkens Menno 57 1 0 1 1971 M NED Groningen
543 Theunissen Gertie 57 1 0 1 1961 M NED Eindhoven
544 Cochius Christien 56,5 1 0 1 1966 V NED Druten
545 van Bugnum Emiel 56,5 1 0 1 1969 M NED Krimpen aan den I
546 König Klaus 56 1 0 1 1960 M GER Essen (GER)
547 Luijken Johan 56 1 0 1 1964 M GER Emmerich am Rhein
548 Smit Jan 56 1 0 1 1983 M NED Amsterdam
549 Swennen Leon 56 0 1 1 1960 M BEL Bilzen
550 Van De Keere Nico 56 1 0 1 1976 M BEL Kaprijke
551 Eberle Dietrich 55,5 0 1 1 1951 M GER Seevetal
552 Schroijen Theo 55,5 1 0 1 1963 M NED Bocholtz
553 Ykema Erwin 55,5 1 0 1 1967 M NED Oosterbeek
554 de Kleijn Jan 55 1 0 1 1959 M NED Dutch Runners Gol
555 Niederhofer Stefan 55 1 0 1 1973 M GER Breckerfeld (GER)
556 Voetmann Manfred 55 1 0 1 1960 M GER Kalkar (GER)
557 Voorneveld 55 1 0 1 2000 M NED ONBEKEND
558 Lens Jan 54,5 1 0 1 1980 M BEL Booischot (BEL)
559 Berendsen-Timmermans 54 0 1 1 1969 V NED Heerde
560 Huth Thorsten 54 1 0 1 1962 M GER Duisburg (GER)
561 Inghelbrecht Raf 54 0 1 1 1965 M BEL Eernegem
562 Jan de Bruin Durk 54 1 0 1 1963 M NED NSL
563 Leegwater Sander 54 1 0 1 1972 M NED Uden
564 Mastrogiacomi Angelo 54 0 1 1 1960 M LU Gonderange
565 Sacit Erdem 54 1 0 1 1961 M TUR Istanbul (TUR)
566 de Winter Paul 53,5 1 0 1 1967 M NED Hillegom
567 Eckermann Heiner 53,5 1 0 1 1963 M GER Niemetal (GER)
568 Lindlar Wolfgang 53,5 1 0 1 1963 M GER Kalkar (GER)
569 Richard Bush Martin 53,5 1 0 1 1958 M GBR Reading (GBR)
570 Bos Arjan 53 1 0 1 2000 M NED ONBEKEND
571 Hemmatnia Ebrahim 53 1 0 1 1976 M NED Apeldoorn
572 Peeters Ruud 53 1 0 1 1966 M NED Spado
573 Richards Paul 53 1 0 1 1968 M GBR Solihull (GBR)
574 Elsinga Willem 52,5 1 0 1 1956 M NED Ermelo
575 Hage Jeroen 52,5 1 0 1 1968 M NED Dynamica
576 Rens Gert 52,5 1 0 1 1967 M BEL Meerhout (BEL)
577 Shermer Rasmus 52,5 1 0 1 1974 M BEL Bruxelles (BEL)
578 Cotteleer Chris 52 1 0 1 1961 M BEL Antwerpen (BEL)
579 de Cock Gino 52 0 1 1 1976 M BEL Dendermonde
580 van den Berg Bas 52 1 0 1 1977 M NED Harderwijk
581 van Leeuwen Martijn 52 1 0 1 1976 M NED Harderwijk
582 Pliester Rolf 51,5 1 0 1 1969 M NED Deventer
583 van Gelder Jaap 51,5 1 0 1 1972 M NED MarathonPlus
584 Voskuil Mf 51,5 1 0 1 1961 M NED Horror
585 Förster Frank 51 1 0 1 1971 M GER Düsseldorf (GER)
586 Schaefer Daniel 50 0 1 1 1990 M GER Vlotho
587 Wang Peili 50 1 0 1 1964 M NED 's-Gravenhage
588 Vansteenkiste Koen 49 1 0 1 1962 M BEL Gistel
589 Van Der End Gert Jan 48 1 0 1 1960 M BEL Vlaardingen
590 Caushllari Dino 47,5 1 0 1 1974 M GRE Acharns (GRE)
591 Janssen Verona 46,5 0 1 1 1970 V NED Geleen
592 Meinhold Günter 46,5 0 1 1 1950 M GER Hemer
593 van Geene Regina 46,5 0 1 1 1954 V NED Veldhoven
594 Van Noort J 46,5 1 0 1 2000 M NED ONBEKEND
595 Wouters Lisette 46,5 0 1 1 1959 V BEL Bilzen
596 Werner Jürgen 45 0 1 1 1963 M GER Vlotho
597 Schröer Martin 44 0 1 1 1953 M GER Essen
598 Sipers Henk 42,5 0 1 1 1955 M NED Maastricht
599 Fecher Stefan 40,5 0 1 1 1963 M GER Hattersheim
600 Meijer Albert 40,5 0 1 1 1959 M NED Hoofddorp
601 Preibisch Ralf 39 0 1 1 1962 M NED Halsteren
602 Smets Leo 38,5 0 1 1 1964 M BEL Olen
603 Polzius Frank 38 0 1 1 1965 M GER Stolberg
604 Jann Herwig 36,5 0 1 1 1960 M GER Vlotho
605 Annegarn Els 31,5 0 1 1 1956 V NED Amsterdam
606 Havreluk Micha 30 0 1 1 1950 M BEL Genk
607 Vandenplas Marc 26 0 1 1 1955 M BEL Dilbeek
608 Spoelstra Francis 25,5 0 1 1 1956 M NED Leiden
609 Leysen Pat 25 0 1 1 1957 M BEL Hoogstraten
610 van Gastel Paul 24 0 1 1 1980 M NED
611 Klis van der Richard 22 0 1 1 1963 M NED Zoetermeer
612 Wandt Harald 17,5 0 1 1 1949 M GER Bergneustadt
613 Douw Wim 6 0 1 1 1963 M NED Oud-Vossemeer
614 Werner Martina -7 0 1 1 1962 V GER Vlotho



Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]