Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 sep 2018
Sri Chinmoy 6 uur zaterdag 6 oktober
24 sep 2018
Korte voorbeschouwing en spoorboekje Spartathlon
12 sep 2018
Allgau Ultra en UTMB
11 sep 2018
Wereldkampioenschap 100 km Sveti Martin
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 31 mei 2001: Postoia (ITA) 53 km climbing race (26/6)
* 30 mei 2001: Nieuw experiment bulletin-board
* 30 mei 2001: Bulletin-board: Rob Wiche
* 30 mei 2001: Snelwandelend door het Mheenpark
* 30 mei 2001: Arctic Circle Ice Run 2003
* 30 mei 2001: Paul Beckers and others
* 29 mei 2001: Pedro Huntjes honderdman
* 29 mei 2001: Surgeres (FRA), 48h, May 4th-6th
* 29 mei 2001: Jean-Paul Praet versus Anton Smeets
* 28 mei 2001: Eppeville (FRA), 24h, 19/20-5
* 28 mei 2001: Official IAU statistics
* 28 mei 2001: Messages for Paul Beckers, Jens Lukas and others
* 27 mei 2001: Laatste nieuws dit weekeind
* 27 mei 2001: European Championship 24 hours 2001
* 26 mei 2001: Mister European 24 hours 2001
* 26 mei 2001: Champions 2001: IRINA REUTOVITCH and PAUL BECKERS
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 23:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 23:15'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 22:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 22:00 hours
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 21:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 19:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 16:00'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 15:15'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 13:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 11:45'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 10:00 hours race
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 9:30
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 31-40/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 31-40/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 21-30/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 21-30/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 1-10/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 1-10/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 11-20
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 8:00 race
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 6:55'
* 25 mei 2001: Some e-mail from the inbox of the EC
* 25 mei 2001: EC 24 hours after 3:45 race
* 25 mei 2001: EC 24 hour after 2:00 hour race
* 25 mei 2001: EC 24 hour, after 1:15 race
* 25 mei 2001: EC 24 hours; 1:30 before start
* 25 mei 2001: Apeldoorn 3 hours before start.
* 23 mei 2001: Belgium team EC 24h
* 21 mei 2001: Alpine marathon 8/9 Slovenia
* 20 mei 2001: Definitieve uitslag ValkenbergRUN solo
* 20 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 51-78)
* 20 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 31-49)
* 18 mei 2001: Nederlands team EK 24 uur
* 17 mei 2001: EC 24 hours Apeldoorn, press release (in Dutch)
* 17 mei 2001: EC 24 hours Apeldoorn 2001
* 13 mei 2001: Definitieve uitslag ValkenbergRUN estafette
* 13 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 80-99)
* 13 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 1-30)
* 13 mei 2001: Voorlopige uitslag ValkenbergRUN 13/5
* 10 mei 2001: GEEN nainschrijving ValkenburgRUN Breda!
* 8 mei 2001: Startlijst ValkenbergRun
* 8 mei 2001: Ditjes en datjes van Anton
* 8 mei 2001: UltraNed zet premie op verbetering Nederlandse ultrarecords
* 7 mei 2001: Nieuw: de Röntgen-Lauf
* 3 mei 2001: 5 uur van Bad Mondorf (LUX) 1/5
* 2 mei 2001: Korte ultramarathons in Italië; 25/4 en 24/6.
* 1 mei 2001: Marathon du Hainaut 29/4
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2001
 

24 Hours Apeldoorn 2001;Classification
StartNr Cat Naam Nat Club Rondes Afstand LastPassage
20 Msen BECKERS, PAUL BEL KBAB 106 175091 15:10:12
12 Msen KURBATOV, VLADIMIR RUS ARAF 106 175091 15:15:44
26 Msen LUKAS, JENS DUI DLV 103 170135 15:13:35
2 M45 GUYOMARCH, JEAN-PIERRE FRA FFA 100 165180 15:06:57
8 Msen ANISIMOV, EVGENII RUS ARAF 99 163528 15:15:29
5 M40 LEBON, LOÏC FRA FFA 98 161876 15:07:30
134 Msen SARTORATO, ALEXANDRE BRA VALE VERDE, CUSA97 160225 15:11:38
62 Msen OLSEN, JESPER KENN DEN DANSK ATLETIK FO94 155269 14:56:21
141 Vsen REUTOVITCH, IRINA RUS ARAF 94 155269 15:13:47
9 Msen ABZALILOV, TIMUR RUS ARAF 94 155269 15:13:48
105 M40 KLEMENT, VALERY RUS LONDON 94 155269 15:16:30
4 M50 GRANIER, MAX FRA FFA 94 155269 15:17:03
28 M45 DUDACY, GERALD GER DLV 92 151966 15:07:31
30 M50 Graf, K. GER DLV 92 151966 15:08:46
14 M45 SICHEL, WILLIAM GRE ORKNEY 92 151966 15:11:27
48 M40 TARASCIO, VINCENZO ITA IUTA 91 150314 15:11:37
29 M45 DUTZ, SIGURD GER DLV 91 150314 15:14:55
80 Msen HAUSER, JOACHIM GER LT ENDINGEN 91 150314 15:16:50
142 Vsen KOVAL, IRINA RUS ARAF 90 148662 15:08:20
147 V45 BACKHAUS, HELGA GER DLV 89 147010 15:14:18
25 M50 VEKEMANS, ALFONS BEL KBAB 88 145358 15:05:35
155 V40 SEMUR, JOELLE FRA FFA 88 145358 15:07:57
3 M40 MALLEREAU, ALAIN FRA FFA 88 145358 15:10:17
27 M40 KARL, HUBERT GER DLV 87 143707 15:11:42
106 Msen MISTELI, MICHAEL ZWI LSV BASEL 87 143707 15:12:12
128 M40 ZOUTMAN, RUT OLYMPUS '70 87 143707 15:16:53
158 V50 LE CERF, CHRISTIANE FRA FFA 86 142055 15:07:56
148 Vsen ALTER, JULIA GER DLV 85 140403 15:06:06
116 M45 EPSKAMP, WIM A.V. HAARLEMMERM84 138751 14:35:57
66 Msen KISS, ZOLTAN HON HUNGARIAN ATHLET84 138751 15:05:57
47 M45 MAZZEO, ANTONIO ITA IUTA 84 138751 15:09:29
102 M45 LASOTA, MIROSLAW POL WALCZ 84 138751 15:09:50
13 Msen EMANOV, VASSILI RUS ARAF 84 138751 15:14:29
100 M40 NÜMANN, FRANK GER LAUFTREFF DISSEN83 137099 14:54:50
32 Msen MÜCKE, DIETMAR GER DLV 83 137099 15:09:02
34 M40 HRYBAYEDAU, MIKALAI WIT BELARUS ATHLETIC83 137099 15:11:27
46 M40 DVORACEK, VLASTIMIL TSJ CAS 83 137099 15:15:16
52 Msen LIEN, JØRGEN NOO NFIF 82 135448 14:49:50
65 M40 FENDRIK, LASZLO HON HUNGARIAN ATHLET82 135448 15:00:40
23 Msen PONCHELET, ALAIN BEL KBAB 82 135448 15:17:10
122 M40 Simbula, LUIGI NED ATHLOS 81 133796 15:03:24
35 M45 RYSIK, YAUHUNI WIT BELARUS ATHLETIC81 133796 15:12:46
15 M45 STOTT, ADRIAN GRE SRI CHINMOY ATHL80 132144 15:05:04
137 M40 LEIPNER, EUGEN GER ULTRA SPORT CLUB80 132144 15:06:15
119 M50 Mol, BEN NED VOORNE ATLETIEK 80 132144 15:17:06
50 M45 FACCHINETTI, REMO ITA IUTA 79 130492 15:07:50
149 V35 PAWZIK, HEIKE GER DLV 79 130492 15:13:04
42 Msen SOUREK, JAN TSJ CAS 79 130492 15:16:21
24 M40 TAELMAN, LUCIEN BEL KBAB 78 128840 12:13:24
57 M45 MACHERZYNSKI, CZESLAW POL POLISH ATHLETIC 78 128840 14:11:57
16 Msen HILL, WALTER GRO UK:ATHLETICS 78 128840 14:31:16
163 V35 ZOBOLI, ELVIRA ITA IUTA 78 128840 15:03:05
115 M45 Driesum, FEIKE van NED LOOPGROEP P.K. 78 128840 15:07:07
143 Vsen PALTSEVA, RIMMA RUS ARAF 78 128840 15:07:23
178 V45 SZLACHETKA, BARBARA POL POLISH ATHLETIC 78 128840 15:07:50
96 M40 WEBER, PETER GER LSG-KARLSRUHE 78 128840 15:08:37
63 M60 SKOGLUND, KJELL-OVE SWE STRANDS IF 78 128840 15:10:33
85 Msen MAIER, MARTIN GER LSG-KARLSRUHE 78 128840 15:12:43
112 Msen BROUWER, MICHEL DRONTEN 78 128840 15:13:47
49 M55 CASTAGNOLI, MARIO ITA IUTA 78 128840 15:14:08
58 M40 BOGDANOWICZ, ZBIGNIEW POL POLISH ATHLETIC 78 128840 15:16:58
36 M45 BYKAU, ALEH WIT BELARUS ATHLETIC77 127189 14:58:43
156 V40 MUSY, COLETTE FRA FFA 77 127189 15:14:15
150 V40 HAUSMANN, MARTINA DUI DLV 77 127189 15:14:34
94 M40 VOGT, HANS-PETER GER LKD DÜSSELDORF 76 125537 14:55:42
84 M40 KRAUS, MICHAEL DUI LG LUDWIGSCHORGA76 125537 15:12:44
165 V35 GAYTER, SHARON GRE CLEVELAND 75 123885 13:40:28
151 V40 BULLIG, CORNELIA GER DLV 75 123885 15:04:09
74 M50 BRITZ, HERBERT GER LSG-KARLSRUHE 75 123885 15:09:02
173 Vsen JÖHRING, JUTTA GER TUSEM ESSEN 74 122233 15:05:03
129 Msen Zuidema, Peter NED Utrecht 74 122233 15:07:17
83 M40 KNOTH, GÜNTER DUI DLV 74 122233 15:11:14
51 M45 SCUKA, SILVIO ITA IUTA 74 122233 15:14:08
125 M55 Weijde, JAN VAN DER NED AVVN 74 122233 15:16:09
59 M40 HRMO, LUBOMIR SLO SAU 73 120581 10:33:45
67 Msen HORVATH, JENO HON HUNGARIAN ATHLET73 120581 15:02:34
41 M45 SKORPIL, MILOS TSJ CAS 73 120581 15:11:15
45 M40 SOLNICKA, PETR TSJ CAS 72 118930 15:07:55
21 M45 DAMMEKENS, WILSON BEL KBAB 71 117278 14:57:03
132 Msen ANDREWES, PAUL ROTTERDAM 71 117278 15:07:22
177 V40 LASOTA, IRENA POL WALCZ 70 115626 14:54:38
43 M45 ONDRUS, JAN TSJ CAS 70 115626 15:13:13
161 V50 NARDIN, MARIA TERESA ITA IUTA 69 113974 15:02:08
114 M45 Dijkgraaf, Jan Willem NED A.V. CIALFO 69 113974 15:04:14
56 M40 JAKUBIK, AUGUST POL POLISH ATHLETIC 68 112322 14:07:38
87 Msen OTTO, CHRISTOF GER NIEDERNHAUSEN 68 112322 15:03:33
76 M45 FRITSCH, RAINER GER TSV MARKT ERLBAC68 112322 15:05:54
72 Msen PSUTKA, ROMAN TSJ CAS 68 112322 15:07:40
126 M50 WESTHUIS, COR S.V. FRIESLAND 67 110671 15:14:41
104 Msen POKRZYWNIAK, WIESLAW POL MIETKOW 66 109019 15:05:07
136 M45 RIEß, UWE DUI BSG STADT KÖLN 66 109019 15:11:45
175 V35 MAIER, SIGRID GER LSG-KARLSRUHE 66 109019 15:14:30
124 Msen TIELEMAN, ROB NED T.R.R. 65 107367 13:13:11
64 M40 LUDVIG, ANTAL HON HUNGARIAN ATHLET65 107367 14:32:14
133 Msen INOUE, AKIHIRO JAP KOKUBUNJI TOKYO 65 107367 15:09:29
117 M45 Heymann, Hermy NED VETERANEN NEDERL64 105715 12:06:48
92 M55 SEIDEL, HANS-PETER GER LG OERLINGHAUSEN64 105715 14:03:17
127 Msen WICHE, ROB RWV 64 105715 15:08:11
78 M40 HADDERFELD, MICHAEL GER VFL KLOSTER OESE64 105715 15:11:23
171 V60 BAYER, ELSE GER TSG VALBERT 189464 105715 15:11:56
157 V40 MAYERAS-BERTRAND, MARIE FRA FFA 62 102412 11:16:59
73 M45 BECKER, KARL-HEINZ GER SG RUHRGAS 62 102412 15:02:44
95 Msen Wasser, PETER GER LLG LAUFSPORT KE61 100760 14:55:42
101 M45 FARKAS, KAROLY HON OROSZLANY 61 100760 14:56:50
162 V40 SATTA, MARINELLA ITA IUTA 61 100760 15:05:29
7 Msen KAZANTSEV, ANDREI RUS ARAF 60 99108 09:31:57
192 M40 Kreutz, MICHAEL GER DUV 60 99108 11:08:29
113 M45 Dijk, UBEL NED ARTEMIS 60 99108 11:57:12
191 M65 Bainbridge, ROY GBR North Yorkshire 60 99108 13:48:31
81 M50 HEISE, HANS-PETER GER LG NORD BERLIN 60 99108 15:04:08
97 M45 HOTTAS, CHRISTIAN GER HAMBURG 60 99108 15:05:17
79 M45 HAUDE, GÜNTHER GER POST SV HOLZMIND60 99108 15:06:20
10 Msen KONSTANTINOV, VALERII RUS ARAF 59 97456 10:30:38
99 Msen HAASE-RECK, FRANK GER TUS FYTHEN 58 95804 12:24:04
120 M45 Molen, Egbert van der NED ARTEMIS 57 94153 12:14:19
86 M50 MAURITZ, KLAUS-DIETER GER POST SV HOLZMIND57 94153 14:00:00
1 M40 PRUAL, ALAIN FRA FFA 52 85894 07:54:16
176 V45 STEINBORN, ANGELIKA GER DUV 52 85894 14:08:20
91 M45 SCHWERK, WOLFGANG GER SOLINGEN 51 84242 08:03:54
60 M50 FURIN, MILAN SLO SAU 51 84242 09:06:53
77 M40 GRUBER, WOLFGANG GER RENNSTEIGLAUFVER51 84242 15:01:13
179 V45 BUITEN, RIA VETERANEN NEDERL46 75983 14:39:56
11 Msen STUDENTSEV, ALEKSANDR RUS ARAF 45 74331 06:42:51
37 M45 LAPUTS, ANATOLY WIT BELARUS ATHLETIC45 74331 07:02:46
118 M50 Meijer, LAMMERT NED AVVN 45 74331 09:10:33
22 M40 MEIRLAEN, MARC BEL KBAB 44 72679 08:50:20
89 M65 PREISLER, HORST GER LAV HAMBURG-NORD44 72679 09:27:01
61 Msen BUJNAK, JAN SLO SAU 42 69376 05:44:46
98 Msen HEUSER, ROBERT-EDGAR DUI LG GUMMERSBACH 42 69376 10:04:13
53 M45 SATRAN, LARS NOO NFIF 40 66072 06:20:57
82 Msen KAMPICK, THOMAS GER 1. SC GRÖBENZELL40 66072 06:41:17
135 Msen SANCHEZ MAZA, ANGEL LUIS SPA ZARAGOZA 40 66072 08:00:18
130 M45 Noor, HENK NED HEILIGERLEE 38 62768 06:50:14
90 M60 PÜSCHNER, MANFRED GER D.U.V. 35 57813 06:32:05
111 M40 Bakker, RON NED AVVN 33 54509 05:44:03
71 M60 NECKEBROECK, ROGER BEL VAWATOLI 33 54509 07:03:01
123 Msen Spirk, P.H. NED AVVN 30 49554 05:22:07
88 M60 POSPIECH, HANS-JÜRGEN GER SG RUHRGAS 30 49554 07:05:18
93 Msen THIELEN, JOCHEN GER SCHALKE 04 18 29732 02:55:07
193 M40 Beek, ED van NED A.V. DAVENTRIA 8 13214 01:12:26

With lost of thanks again for the Championship people who make this possible!

Anton Smeets
a.smeets@trouwweb.nl
 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ] - [1-2-3 Uitslagen ]