Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
14 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 12-13 oktober
5 okt 2019
Jan Albert Lantink verbetert Wereldbestprestatie M60 100 mijl
29 sep 2019
Marathon Berlijn 2019
28 sep 2019
Tamas Bodis en Zsuzsanna Maraz winnen de Spartathlon
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* 28 jun 2012: Erwin Borrias finisht in de MilíKil, de 1000 km de France
* 27 jun 2012: Dé 50 van Assen: Het eerste jubileum!
* 24 jun 2012: Chantal van der Geest en Mark Westerhof winnen Veluwezoomtrail
* 23 jun 2012: Marc Papanikitas sluit wedstrijdcarrière af
* 17 jun 2012: 6/9 uur Den Haag/Childlearnmarathon/Slachtemarathon
* 13 jun 2012: Tussenstand M&U Cup na Amsterdamse Bos
* 13 jun 2012: Self Transcendence 50/100 km
* 12 jun 2012: Wedstrijden van 19 augustus te Hulshout geannuleerd.
* 9 jun 2012: 6 daagse en 72 uur Antibes ten einde (update met definitieve afstanden)
* 7 jun 2012: 6-daagse Antibes na 4 dagen, 72 uur na 1 dag (update)
* 5 jun 2012: Den Haag 16 juni: 6- en 9 uursloop
* 4 jun 2012: Sterke 24 uur van Wilma Dierx in Stadtoldendorf
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Juni 2012
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1547356

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1386407

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer altijd zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Tussenstand


PLAATS NAAM PUNTEN MAR ULTRA WEDSTR GEBJ GESLNATION WOONPLAATS
1 Van Daele Rudy 444,7 3 6 9 1962 M BEL Sint-Niklaas
2 Van de Poel Wilfried 437,3 4 4 8 1957 M BEL Serskamp
3 Preibisch Ralf 407,7 2 4 6 1962 M NED Halsteren
4 Idrissi Mo 407,4 3 5 8 1952 M NED Heemskerk
5 Gerlo Luc 398,6 5 3 8 1956 M BEL Temse-Elversele
6 Van Hiel Paul 390,4 3 7 10 1970 M BEL Steenhuffel
7 Depoortere Ludo 381 1 5 6 1958 M BEL Geluwe-Wervik
8 Okkersen Henry 371,8 3 3 6 1945 M NED Schimmert
9 Bus Sjaak 366,8 1 5 6 1955 M NED Raamsdonksveer
10 Stynen Geert 364,5 0 4 4 1969 M BEL Turnhout
11 DeCock Wouter 364,4 1 4 5 1983 M BEL Westkerke
12 Bemong Marc 364,1 3 3 6 1948 M BEL Tielt-Winge
13 Palmans Peter 362,1 1 4 5 1962 M BEL Neerpelt
14 Vandebeek Patrick 357,8 3 3 6 1974 M BEL Aarschot
15 Leus Frankie 352,9 3 2 5 1962 M BEL Herenthout
16 Driesen Wim 346,2 2 3 5 1967 M BEL Beerse
17 Meijer Albert 341,7 2 4 6 1959 M NED Hoofddorp
18 Pardaens Leo 337,5 2 2 4 1944 M BEL Pellenberg
19 Lathouwers Gust 334,6 3 3 6 1954 M BEL Zutendaal
20 Boussemaere Roland 334 3 1 4 1946 M BEL Knokke-Heist
21 Watthy Johan 331,9 2 3 5 1967 M BEL Gistel
22 Mertens Gert 328 2 2 4 1964 M BEL Schoten
23 Gendrault Jean-Pierre 326,3 1 4 5 1948 M NED Zeist
24 de Keyser Gust 324,3 3 3 6 1948 M BEL Vlezenbeek
25 Papanikitas Marc 319,5 2 2 4 1967 M BEL Mortsel
26 Senaeve Walter 318,5 3 1 4 1960 M BEL Sint-niklaas
27 Bogaert Johan 317 1 3 4 1961 M BEL Dendermonde
28 De Petter Peter 317 1 3 4 1963 M BEL Oudegem
29 Janssens Heidi 316,1 2 3 5 1975 W BEL Eernegem
30 Willemsen Ronald 314,7 3 4 7 1963 M NED Kamperland
31 Bakker Ron 305,5 1 3 4 1956 M NED Heemskerk
32 Bouman Thomas 304,5 2 2 4 1967 M BEL Gent
33 Meers Vincent 299,4 3 3 6 1973 M BEL Gentbrugge
34 Nullens Stef 296 1 3 4 1963 M BEL Peer
35 van der Veldt Tom 292,7 2 3 5 1968 M NED Haarlem
36 Otto Edwin 280,5 1 3 4 1970 M NED Purmerend
37 Rombaut Jo 275,9 3 2 5 1958 M BEL Beveren
38 Modderkolk Nico 272,2 1 6 7 1962 M NED Stadskanaal
39 Bodelier Hein 268,5 1 3 4 1948 M NED Landgraaf
40 De Grove Bart 267,6 4 0 4 1972 M BEL Wetteren
41 Buis Hans 264,1 4 1 5 1951 M NED De Rijp
42 Rumphakwaen Nid 260,5 2 1 3 1968 M BEL Grimbergen
43 Van Rijswijk Bram 259,5 1 2 3 1981 M NED Hapert
44 Wildenbeest Frans 258 1 3 4 1956 M NED Spijkenisse
45 Taelman Lucien 247,5 2 1 3 1957 M BEL Waregem
46 Van Nijlen Bart 245,5 2 1 3 1962 M BEL Kasterlee
47 Gosselin Johan 236 0 3 3 1964 M BEL Sint-niklaas
48 van der Geest Chantal 235,5 1 2 3 1977 W NED Utrecht
49 Hekkers Mieke 233,5 0 3 3 1964 W NED Deventer
50 Claereboudt Jan 230,2 4 0 4 1962 M BEL Lint
51 Nelsen Fernand 229,5 3 0 3 1950 M BEL Bonheiden
52 Roodenburg Andy 228,5 1 2 3 1971 M NED Rotterdam
53 Spieker Hans 228,5 1 2 3 1960 M NED MarathonPlus
54 Boon Joppe 228 0 4 4 1986 M NED Wageningen
55 Schellingerhout Remco 227,5 0 3 3 1971 M NED Gastel
56 Ceuppens Geert 226,5 1 2 3 1973 M BEL Duffel
57 Dhooge Chris 225 0 3 3 1970 M BEL Zaffelare
58 Verbrugge Bob 223,5 1 2 3 1957 M NED RRZ
59 de Boer Mark 221,5 1 2 3 1969 M NED Rotterdam
60 Verbruggen Xavier 221,5 1 2 3 1963 M BEL Zulte
61 Dops Ghislain 219 0 3 3 1955 M BEL Lanaken
62 Jurriaans Hans 219 0 3 3 1969 M NED Tegelen
63 Van Thuyne Dirk 218,5 2 1 3 1969 M BEL Zulte-Olsene
64 Celis Paul 218 1 2 3 1955 M BEL Nijlen
65 Kamphuis Paul 218 1 2 3 1956 M NED Voorhout
66 Vandewaetere Dora 216,5 1 2 3 1962 W BEL Eernegem
67 Poppe Patrick 213 3 0 3 1958 M BEL Borsbeek
68 Scheutjens Peter 213 1 2 3 1963 M NED Marvel
69 Poulussen Erwin 210,5 3 0 3 1965 M BEL Erp-Kwerps
70 Bundervoet Johan 210 2 1 3 1949 M BEL Sleidinge
71 van de Veen Gerwin 208,5 1 2 3 1976 M NED Bunschoten
72 Franck Peter 206,5 3 0 3 1970 M BEL Niel
73 Moser Jeroen 204,5 1 2 3 1964 M NED Roden
74 Swennen Leon 204 2 1 3 1956 M BEL Bilzen
75 Bogaard Jan 202 3 0 3 1951 M NED Wezep
76 Goossens Philip 201,5 2 1 3 1960 M BEL Stekene
77 Scheffer Ineke 200 0 3 3 1958 W NED Leens
78 van Elzakker Eric-Jan 198 2 1 3 1986 M NED Bergen op Zoom
79 Blyaert Marc 193,5 1 2 3 1958 M BEL Merchtem
80 D'Espallier Stefaan 193,5 2 1 3 1978 M BEL Attenrode-Wever
81 Bock Bob 191 1 2 3 1955 M NED Loopgroep Aart Stigt
82 Demey Dieter 191 1 2 3 1973 M BEL Brugge
83 Sonck Patrick 184,5 1 2 3 1966 M BEL Hoevenen
84 Cooremans Sven 183,1 4 0 4 1974 M BEL Westmalle
85 Flies Dirk 182,5 2 1 3 1959 M BEL Essen
86 Hermans Steven 182 2 1 3 1970 M BEL TREMELO
87 Mostinckx David 182 2 1 3 1980 M BEL Mechelen
88 Cotteleer Chris 176,5 2 1 3 1961 M BEL Antwerpen
89 Vandewal Jacques 176 1 2 3 1952 M BEL Dilsen-Stokkem
90 Spoelstra Francis 175 2 2 4 1956 M NED Leiden
91 Vermeylen Gerry 174 2 1 3 1971 M BEL Scherpenheuvel
92 Van de Rijzen Jean-Anto 173,5 1 2 3 1970 M NED Huijbergen
93 Annegarn Els 170,5 1 2 3 1956 W NED Amsterdam
94 Sevenans Sven 170 3 0 3 1969 M BEL Berchem
95 Havreluk Micha 156 1 2 3 1950 M BEL Genk
96 van der Heijden Rudy 152,5 1 2 3 1969 M NED Grave
97 Vandenplas Marc 149 1 2 3 1955 M BEL Dilbeek
98 Fecher Stefan 118 0 3 3 1963 M GER Hattersheim



Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]