Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
27 okt 2019
Wereldrecord vrouwen van Camille Herron op de 24 uur
26 okt 2019
WK 24 uur over de helft
22 okt 2019
Backyards Ultra's, de nieuwe trend in het ultralopen
21 okt 2019
Uitslagen en wedstrijden weekend 19-20 oktober
Nieuws in 2019
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
* December
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* 31 mei 2001: Postoia (ITA) 53 km climbing race (26/6)
* 30 mei 2001: Nieuw experiment bulletin-board
* 30 mei 2001: Bulletin-board: Rob Wiche
* 30 mei 2001: Snelwandelend door het Mheenpark
* 30 mei 2001: Arctic Circle Ice Run 2003
* 30 mei 2001: Paul Beckers and others
* 29 mei 2001: Pedro Huntjes honderdman
* 29 mei 2001: Surgeres (FRA), 48h, May 4th-6th
* 29 mei 2001: Jean-Paul Praet versus Anton Smeets
* 28 mei 2001: Eppeville (FRA), 24h, 19/20-5
* 28 mei 2001: Official IAU statistics
* 28 mei 2001: Messages for Paul Beckers, Jens Lukas and others
* 27 mei 2001: Laatste nieuws dit weekeind
* 27 mei 2001: European Championship 24 hours 2001
* 26 mei 2001: Mister European 24 hours 2001
* 26 mei 2001: Champions 2001: IRINA REUTOVITCH and PAUL BECKERS
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 23:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 23:15'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 22:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 22:00 hours
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 21:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 19:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 16:00'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 15:15'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 13:30'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 11:45'
* 26 mei 2001: EC 24 hours, after 10:00 hours race
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 9:30
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 31-40/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 31-40/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 21-30/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 21-30/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 1-10/b
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 1-10/a
* 25 mei 2001: EC 24 hours
* 25 mei 2001: EC 24 hours, laps 11-20
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 8:00 race
* 25 mei 2001: EC 24 hours, after 6:55'
* 25 mei 2001: Some e-mail from the inbox of the EC
* 25 mei 2001: EC 24 hours after 3:45 race
* 25 mei 2001: EC 24 hour after 2:00 hour race
* 25 mei 2001: EC 24 hour, after 1:15 race
* 25 mei 2001: EC 24 hours; 1:30 before start
* 25 mei 2001: Apeldoorn 3 hours before start.
* 23 mei 2001: Belgium team EC 24h
* 21 mei 2001: Alpine marathon 8/9 Slovenia
* 20 mei 2001: Definitieve uitslag ValkenbergRUN solo
* 20 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 51-78)
* 20 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 31-49)
* 18 mei 2001: Nederlands team EK 24 uur
* 17 mei 2001: EC 24 hours Apeldoorn, press release (in Dutch)
* 17 mei 2001: EC 24 hours Apeldoorn 2001
* 13 mei 2001: Definitieve uitslag ValkenbergRUN estafette
* 13 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 80-99)
* 13 mei 2001: Doorkomsten Breda (nrs 1-30)
* 13 mei 2001: Voorlopige uitslag ValkenbergRUN 13/5
* 10 mei 2001: GEEN nainschrijving ValkenburgRUN Breda!
* 8 mei 2001: Startlijst ValkenbergRun
* 8 mei 2001: Ditjes en datjes van Anton
* 8 mei 2001: UltraNed zet premie op verbetering Nederlandse ultrarecords
* 7 mei 2001: Nieuw: de Röntgen-Lauf
* 3 mei 2001: 5 uur van Bad Mondorf (LUX) 1/5
* 2 mei 2001: Korte ultramarathons in Italië; 25/4 en 24/6.
* 1 mei 2001: Marathon du Hainaut 29/4
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van Mei 2001
 

24 Hours Apeldoorn 2001;Classification
StartNr Cat Naam Nat Club Rondes Afstand LastPassage
20 Msen BECKERS, PAUL BEL KBAB 157 259333 23:52:40
26 Msen LUKAS, JENS DUI DLV 156 257681 23:53:06
12 Msen KURBATOV, VLADIMIR RUS ARAF 153 252725 23:45:41
8 Msen ANISIMOV, EVGENII RUS ARAF 150 247770 23:52:16
4 M50 GRANIER, MAX FRA FFA 145 239511 23:55:08
134 Msen SARTORATO, ALEXANDRE BRA VALE VERDE, CUSA145 239511 23:55:53
5 M40 LEBON, LOÏC FRA FFA 144 237859 23:55:58
28 M45 DUDACY, GERALD GER DLV 140 231252 23:52:17
9 Msen ABZALILOV, TIMUR RUS ARAF 138 227948 23:55:56
30 M50 Graf, K. GER DLV 137 226297 23:54:48
141 Vsen REUTOVITCH, IRINA RUS ARAF 137 226297 23:58:12
48 M40 TARASCIO, VINCENZO ITA IUTA 136 224645 23:50:13
29 M45 DUTZ, SIGURD GER DLV 136 224645 23:56:28
62 Msen OLSEN, JESPER KENN DEN DANSK ATLETIK FO135 222993 23:34:24
80 Msen HAUSER, JOACHIM GER LT ENDINGEN 135 222993 23:53:11
105 M40 KLEMENT, VALERY RUS LONDON 135 222993 23:55:32
142 Vsen KOVAL, IRINA RUS ARAF 134 221341 23:50:45
25 M50 VEKEMANS, ALFONS BEL KBAB 134 221341 23:52:53
3 M40 MALLEREAU, ALAIN FRA FFA 131 216386 23:58:51
32 Msen MÜCKE, DIETMAR GER DLV 130 214734 23:52:54
147 V45 BACKHAUS, HELGA GER DLV 128 211430 23:46:21
34 M40 HRYBAYEDAU, MIKALAI WIT BELARUS ATHLETIC127 209779 23:55:08
116 M45 EPSKAMP, WIM A.V. HAARLEMMERM126 208127 23:55:42
148 Vsen ALTER, JULIA GER DLV 126 208127 23:59:38
23 Msen PONCHELET, ALAIN BEL KBAB 125 206475 23:57:54
102 M45 LASOTA, MIROSLAW POL WALCZ 123 203171 23:50:34
27 M40 KARL, HUBERT GER DLV 122 201520 23:40:38
106 Msen MISTELI, MICHAEL ZWI LSV BASEL 122 201520 23:40:45
66 Msen KISS, ZOLTAN HON HUNGARIAN ATHLET122 201520 23:55:31
178 V45 SZLACHETKA, BARBARA POL POLISH ATHLETIC 122 201520 23:57:32
13 Msen EMANOV, VASSILI RUS ARAF 122 201520 23:57:46
35 M45 RYSIK, YAUHUNI WIT BELARUS ATHLETIC122 201520 23:58:28
14 M45 SICHEL, WILLIAM GRE ORKNEY 121 199868 23:19:47
50 M45 FACCHINETTI, REMO ITA IUTA 121 199868 23:57:32
155 V40 SEMUR, JOELLE FRA FFA 119 196564 23:53:17
46 M40 DVORACEK, VLASTIMIL TSJ CAS 119 196564 23:57:28
47 M45 MAZZEO, ANTONIO ITA IUTA 118 194912 23:47:31
112 Msen BROUWER, MICHEL DRONTEN 118 194912 23:52:27
119 M50 Mol, BEN NED VOORNE ATLETIEK 118 194912 23:57:15
150 V40 HAUSMANN, MARTINA DUI DLV 118 194912 23:58:07
45 M40 SOLNICKA, PETR TSJ CAS 117 193261 23:57:29
129 Msen Zuidema, Peter NED Utrecht 117 193261 23:58:43
149 V35 PAWZIK, HEIKE GER DLV 116 191609 23:46:23
65 M40 FENDRIK, LASZLO HON HUNGARIAN ATHLET115 189957 23:57:04
143 Vsen PALTSEVA, RIMMA RUS ARAF 115 189957 23:59:33
36 M45 BYKAU, ALEH WIT BELARUS ATHLETIC114 188305 23:53:51
41 M45 SKORPIL, MILOS TSJ CAS 114 188305 23:56:35
49 M55 CASTAGNOLI, MARIO ITA IUTA 114 188305 23:57:47
158 V50 LE CERF, CHRISTIANE FRA FFA 113 186653 23:07:52
115 M45 Driesum, FEIKE van NED LOOPGROEP P.K. 113 186653 23:47:29
96 M40 WEBER, PETER GER LSG-KARLSRUHE 112 185002 23:40:37
122 M40 Simbula, LUIGI NED ATHLOS 112 185002 23:51:43
57 M45 MACHERZYNSKI, CZESLAW POL POLISH ATHLETIC 112 185002 23:52:00
51 M45 SCUKA, SILVIO ITA IUTA 112 185002 23:52:42
156 V40 MUSY, COLETTE FRA FFA 111 183350 23:45:28
173 Vsen JÖHRING, JUTTA GER TUSEM ESSEN 111 183350 23:54:05
128 M40 ZOUTMAN, RUT OLYMPUS '70 111 183350 23:55:42
161 V50 NARDIN, MARIA TERESA ITA IUTA 111 183350 23:57:47
15 M45 STOTT, ADRIAN GRE SRI CHINMOY ATHL110 181698 23:54:27
42 Msen SOUREK, JAN TSJ CAS 110 181698 23:56:35
125 M55 Weijde, JAN VAN DER NED AVVN 110 181698 23:57:15
85 Msen MAIER, MARTIN GER LSG-KARLSRUHE 109 180046 23:46:52
2 M45 GUYOMARCH, JEAN-PIERRE FRA FFA 107 176743 16:25:46
163 V35 ZOBOLI, ELVIRA ITA IUTA 107 176743 23:32:16
63 M60 SKOGLUND, KJELL-OVE SWE STRANDS IF 107 176743 23:52:45
76 M45 FRITSCH, RAINER GER TSV MARKT ERLBAC106 175091 23:49:54
58 M40 BOGDANOWICZ, ZBIGNIEW POL POLISH ATHLETIC 105 173439 23:45:06
133 Msen INOUE, AKIHIRO JAP KOKUBUNJI TOKYO 105 173439 23:53:37
137 M40 LEIPNER, EUGEN GER ULTRA SPORT CLUB104 171787 23:49:28
151 V40 BULLIG, CORNELIA GER DLV 103 170135 23:45:25
94 M40 VOGT, HANS-PETER GER LKD DÜSSELDORF 102 168484 23:53:36
84 M40 KRAUS, MICHAEL DUI LG LUDWIGSCHORGA101 166832 21:43:06
114 M45 Dijkgraaf, Jan Willem NED A.V. CIALFO 101 166832 23:56:59
100 M40 NÜMANN, FRANK GER LAUFTREFF DISSEN100 165180 19:53:40
21 M45 DAMMEKENS, WILSON BEL KBAB 100 165180 23:56:46
74 M50 BRITZ, HERBERT GER LSG-KARLSRUHE 100 165180 23:58:52
126 M50 WESTHUIS, COR S.V. FRIESLAND 98 161876 23:46:39
127 Msen WICHE, ROB RWV 98 161876 23:59:27
171 V60 BAYER, ELSE GER TSG VALBERT 189497 160225 23:47:01
132 Msen ANDREWES, PAUL ROTTERDAM 96 158573 23:40:19
79 M45 HAUDE, GÜNTHER GER POST SV HOLZMIND94 155269 23:43:31
56 M40 JAKUBIK, AUGUST POL POLISH ATHLETIC 94 155269 23:57:23
83 M40 KNOTH, GÜNTER DUI DLV 93 153617 21:17:16
81 M50 HEISE, HANS-PETER GER LG NORD BERLIN 93 153617 23:45:36
136 M45 RIEß, UWE DUI BSG STADT KÖLN 93 153617 23:46:18
177 V40 LASOTA, IRENA POL WALCZ 92 151966 23:24:31
87 Msen OTTO, CHRISTOF GER NIEDERNHAUSEN 92 151966 23:40:28
64 M40 LUDVIG, ANTAL HON HUNGARIAN ATHLET92 151966 23:59:16
104 Msen POKRZYWNIAK, WIESLAW POL MIETKOW 91 150314 23:24:31
73 M45 BECKER, KARL-HEINZ GER SG RUHRGAS 91 150314 23:51:49
16 Msen HILL, WALTER GRO UK:ATHLETICS 91 150314 23:57:44
162 V40 SATTA, MARINELLA ITA IUTA 89 147010 23:59:31
92 M55 SEIDEL, HANS-PETER GER LG OERLINGHAUSEN88 145358 23:51:39
175 V35 MAIER, SIGRID GER LSG-KARLSRUHE 88 145358 23:51:39
97 M45 HOTTAS, CHRISTIAN GER HAMBURG 88 145358 23:57:33
72 Msen PSUTKA, ROMAN TSJ CAS 87 143707 23:20:55
77 M40 GRUBER, WOLFGANG GER RENNSTEIGLAUFVER86 142055 23:53:15
95 Msen Wasser, PETER GER LLG LAUFSPORT KE85 140403 23:54:05
52 Msen LIEN, JØRGEN NOO NFIF 84 138751 16:08:36
43 M45 ONDRUS, JAN TSJ CAS 84 138751 23:34:57
24 M40 TAELMAN, LUCIEN BEL KBAB 78 128840 12:13:24
101 M45 FARKAS, KAROLY HON OROSZLANY 78 128840 23:26:22
89 M65 PREISLER, HORST GER LAV HAMBURG-NORD78 128840 23:54:03
176 V45 STEINBORN, ANGELIKA GER DUV 76 125537 23:44:08
165 V35 GAYTER, SHARON GRE CLEVELAND 75 123885 13:40:28
59 M40 HRMO, LUBOMIR SLO SAU 73 120581 10:33:45
67 Msen HORVATH, JENO HON HUNGARIAN ATHLET73 120581 15:02:34
78 M40 HADDERFELD, MICHAEL GER VFL KLOSTER OESE73 120581 19:53:40
86 M50 MAURITZ, KLAUS-DIETER GER POST SV HOLZMIND68 112322 18:35:44
124 Msen TIELEMAN, ROB NED T.R.R. 65 107367 13:13:11
117 M45 Heymann, Hermy NED VETERANEN NEDERL64 105715 12:06:48
82 Msen KAMPICK, THOMAS GER 1. SC GRÖBENZELL63 104063 21:43:36
157 V40 MAYERAS-BERTRAND, MARIE FRA FFA 62 102412 11:16:59
179 V45 BUITEN, RIA VETERANEN NEDERL61 100760 20:30:14
111 M40 Bakker, RON NED AVVN 61 100760 23:53:25
7 Msen KAZANTSEV, ANDREI RUS ARAF 60 99108 09:31:57
192 M40 Kreutz, MICHAEL GER DUV 60 99108 11:08:29
113 M45 Dijk, UBEL NED ARTEMIS 60 99108 11:57:12
191 M65 Bainbridge, ROY GBR North Yorkshire 60 99108 13:48:31
98 Msen HEUSER, ROBERT-EDGAR DUI LG GUMMERSBACH 60 99108 23:48:26
10 Msen KONSTANTINOV, VALERII RUS ARAF 59 97456 10:30:38
99 Msen HAASE-RECK, FRANK GER TUS FYTHEN 58 95804 12:24:04
135 Msen SANCHEZ MAZA, ANGEL LUIS SPA ZARAGOZA 58 95804 23:56:45
120 M45 Molen, Egbert van der NED ARTEMIS 57 94153 12:14:19
1 M40 PRUAL, ALAIN FRA FFA 52 85894 07:54:16
91 M45 SCHWERK, WOLFGANG GER SOLINGEN 51 84242 08:03:54
60 M50 FURIN, MILAN SLO SAU 51 84242 09:06:53
11 Msen STUDENTSEV, ALEKSANDR RUS ARAF 45 74331 06:42:51
37 M45 LAPUTS, ANATOLY WIT BELARUS ATHLETIC45 74331 07:02:46
118 M50 Meijer, LAMMERT NED AVVN 45 74331 09:10:33
22 M40 MEIRLAEN, MARC BEL KBAB 44 72679 08:50:20
61 Msen BUJNAK, JAN SLO SAU 42 69376 05:44:46
53 M45 SATRAN, LARS NOO NFIF 40 66072 06:20:57
130 M45 Noor, HENK NED HEILIGERLEE 38 62768 06:50:14
90 M60 PÜSCHNER, MANFRED GER D.U.V. 35 57813 06:32:05
71 M60 NECKEBROECK, ROGER BEL VAWATOLI 33 54509 07:03:01
123 Msen Spirk, P.H. NED AVVN 30 49554 05:22:07
88 M60 POSPIECH, HANS-JÜRGEN GER SG RUHRGAS 30 49554 07:05:18
93 Msen THIELEN, JOCHEN GER SCHALKE 04 18 29732 02:55:07
193 M40 Beek, ED van NED A.V. DAVENTRIA 8 13214 01:12:26

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]