Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 apr 2018
De Zestig van Texel naar eerste weekend van april 2019
22 apr 2018
23 april 1988, Bruno Joppen en Ron Teunisse
17 apr 2018
Op 19 mei wordt het Belgisch Kampioenschap 100 km georganiseerd
17 apr 2018
Osschotse 6-urenloop pas beslist in de laatste hectometers
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
* December
* 30 dec 2012: Eindstand M&U Cup 2012
* 30 dec 2012: Groeten uit Assen
* 29 dec 2012: Piet Abma en Jet Klomp winnen de 6 uur van Heerde
* 29 dec 2012: Martin John Daykin overleden
* 27 dec 2012: Tour de Taiwan: Etappeloop Taiwan 30 maart-12 april 2013
* 25 dec 2012: Deelnemerslijst Dutch Coast Ultra Run + voorlopen
* 23 dec 2012: Komende Belgische en Nederlandse ultralopen
* 22 dec 2012: Langste Nachtloop (update met officiële uitslagen)
* 22 dec 2012: Zes uur van Stein in 2013 met estafette
* 18 dec 2012: Veel belangstelling voor de Langste Nachtloop
* 16 dec 2012: UltraRun van Gieten 50 kilometer zaterdag 18 mei 2013
* 15 dec 2012: Twaalf, twaalf, twaalf
* 7 dec 2012: Purmerbos marathon en Boscros marathon afgelast
* 6 dec 2012: En toen was hij paraplu.. (Texel 1 december 2012)
* 2 dec 2012: Tussenstand M&U Cup na Geldrop
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van December 2012
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1547356

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1386407

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer altijd zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Tussenstand


PLAATS NAAM PUNTEN MAR ULTRAWEDSTR GEBJ GESL NATION WOONPLAATS
1 Pardaens Leo 562,1 7 6 13 1944 M BEL Pellenberg
2 Okkersen Henry 554,4 5 7 12 1945 M NED Schimmert
3 Watthy Johan 551,5 5 7 12 1967 M BEL Gistel
4 Leus Frankie 548,3 9 4 13 1962 M BEL Herenthout
5 Mertens Gert 544,2 7 5 12 1964 M BEL Schoten
6 Driesen Wim 539 7 5 12 1967 M BEL Beerse
7 Bemong Marc 534,7 7 5 12 1948 M BEL Tielt-Winge
8 Vandebeek Patrick 533,6 7 7 14 1974 M BEL Aarschot
9 Senaeve Walter 531,9 8 4 12 1960 M BEL Sint-Niklaas
10 van Daele Rudy 529 7 9 16 1962 M BEL Sint Niklaas
11 van de Poel Wilfried 527,5 5 9 14 1957 M BEL Serskamp
12 Bus Sjaak 520,6 6 8 14 1955 M NED Raamsdonksveer
13 Gerlo Luc 517,8 9 6 15 1956 M BEL Temse-Elversele
14 Preibisch Ralf 501,6 6 4 10 1962 M NED Halsteren
15 Meers Vincent 500,4 9 5 14 1973 M BEL Gentbrugge
16 Lathouwers Gust 498,6 6 6 12 1954 M BEL Zutendaal
17 Idrissi Mo 497,6 6 8 14 1952 M NED Heemskerk
18 Van Hiel Paul 473,8 6 9 15 1970 M BEL steenhuffel
19 Verbruggen Xavier 470 6 5 11 1963 M BEL Zulte
20 Decock Wouter 469,1 1 8 9 1983 M BEL Westkerke
21 Janssens Heidi 468,7 3 8 11 1975 W BEL Eernegem
22 De Keyser Gust 444,9 6 5 11 1948 M BEL Vlezenbeek
23 Rombaut Jo 436,6 7 5 12 1958 M BEL Beveren
24 Meijer Albert 421,2 3 8 11 1959 M NED Hoofddorp
25 Blyaert Marc 399,6 6 5 11 1958 M BEL Merchtem
26 Depoortere Ludo 395 1 6 7 1958 M BEL Geluwe
27 de Grove Bart 391,6 6 1 7 1972 M BEL Wetteren
28 Palmans Peter 385,7 2 4 6 1962 M BEL Neerpelt
29 Willemsen Ronald 382,5 4 7 11 1963 M NED Kamperland
30 Kasanardjo Endymion 375,5 3 5 8 1969 M NED Eindhoven
31 Boussemaere Roland 372,1 4 2 6 1946 M BEL Knokke-Heist
32 Gendrault Jean-pierre 368 1 6 7 1948 M FRA Zeist
33 Schellingerhout Remco 367,1 2 4 6 1971 M NED Gastel
34 Stynen Geert 364,5 0 4 4 1969 M BEL Turnhout
35 de Petter Peter 364 1 4 5 1963 M BEL Oudegem
36 Bogaert Johan 363,2 1 4 5 1961 M BEL Dendermonde
37 Bock Bob 361,2 4 4 8 1955 M NED Amsterdam
38 Hekkers Mieke 358,6 1 4 5 1964 W NED Deventer
39 De Jaeger-Braet Luc 357,8 1 5 6 1957 M BEL Watervliet
40 Taelman Lucien 356,4 3 2 5 1957 M BEL Waregem
41 Dops Ghislain 354,1 1 4 5 1955 M BEL Lanaken
42 Rumphakwaen Nid 347,5 3 1 4 1968 M BEL Grimbergen
43 Verbrugge Bob 343,5 1 4 5 1957 M NED Zoetermeer
44 Bodelier Hein 334,4 2 4 6 1948 M NED Landgraaf
45 Scheffer Ineke 331,4 1 6 7 1958 W NED Leens
46 Schuurman Anton 330,5 0 4 4 1936 M NED Amsterdam
47 Van Nijlen Bart 329 3 1 4 1962 M BEL Kasterlee
48 Modderkolk Nico 328,8 2 8 10 1962 M NED Stadskanaal
49 Doornbos Lydia 328 0 4 4 1978 W NED Appingedam
50 Bouman Thomas 327,4 2 3 5 1967 M BEL Gent
51 Boone Dave 322,5 1 3 4 1988 M NED Kruiningen
52 Nelsen Fernand 321,9 4 1 5 1950 M BEL Bonheiden
53 Scheutjens Peter 321,1 3 3 6 1963 M NED Marvel
54 Papanikitas Marc 319,5 2 2 4 1967 M BEL Morstel
55 Ossendorp John 319 5 1 6 1957 M NED Nieuwegein
56 Honing Gijs 316,5 2 4 6 1945 M NED Blokker
57 van der Veldt Tom 308,6 3 3 6 1968 M NED Haarlem
58 Roodenburg Andy 308,2 2 3 5 1971 M NED Rotterdam
59 Van der Geest Chantal 307,5 2 2 4 1977 W NED Utrecht
60 Bakker Ron 305,5 1 3 4 1956 M NED Heemskerk
61 Vermeesch Fernand 301,5 2 2 4 1949 M BEL DE HAAN
62 Bogaard Jan 297,5 4 1 5 1951 M NED Wezep
63 Van Thuyne Dirk 297 2 2 4 1969 M BEL Zulte-Olsene
64 Eigenhuis Bart 296 3 1 4 1967 M NED SOEST
65 Nullens Stef 296 1 3 4 1963 M BEL Peer
66 Wildenbeest Frans 295,8 1 4 5 1956 M NED Spijkenisse
67 Kok Ruud 294,5 3 1 4 1956 M NED Apeldoorn
68 Schepers Joeri 294,2 2 4 6 1971 M BEL Aalter
69 Goossens Philip 285,6 4 1 5 1960 M BEL Stekene
70 De Cock Olaf 285 3 1 4 1979 M BEL LINT
71 van de Veen Gerwin 282,5 2 2 4 1976 M NED Bunschoten
72 Annegarn Els 281,9 2 3 5 1956 W NED Amsterdam
73 Otto Edwin 280,5 1 3 4 1970 M NED Purmerend
74 Bundervoet Johan 279,5 2 2 4 1949 M BEL Sleidinge
75 Lempers Jos 278,7 6 0 6 1957 M NED Landgraaf
76 Dol Chris 277,5 2 2 4 1963 M NED Stadskanaal
77 Spoelstra Francis 276 5 3 8 1956 M NED Leiden
78 Buis Hans 275 4 2 6 1951 M NED De Rijp
79 van Elzakker Eric-Jan 272,5 3 1 4 1986 M NED Bergen op Zoom
80 Haustrate Fred 271 3 1 4 1966 M BEL Pipaix
81 Unoki Katie 267 1 3 4 1969 W NED Leiden
82 Moser Jeroen 266,5 2 2 4 1964 M NED Roden
83 Derudder Henk 264,6 2 3 5 1968 M BEL Ichtegem
84 Boon Joppe 263,5 0 6 6 1986 M NED Wageningen
85 Kempinski Roger 263,5 2 2 4 1972 M NED Bemelen
86 De Cuyper Ivan 261,1 4 0 4 1962 M BEL Putte
87 D'Espallier Stefaan 260 2 2 4 1978 M BEL Attenrode-Wever
88 Van Rijswijk Bram 259,5 1 2 3 1981 M NED Hapert
89 Claereboudt Jan 256,6 6 0 6 1962 M BEL Lint
90 Mertens Paul 255,5 3 0 3 1962 M BEL Nijlen
91 Floris Francesco 254 3 1 4 1973 M ITA Brussel
92 Dedapper Yves 254 1 2 3 1973 M BEL HANSBEKE
93 Haan John 253,5 6 0 6 1958 M NED Landgraaf
94 Proost Wim 253,5 2 2 4 1960 M BEL Tielen
95 Vandewal Jacques 252,9 3 2 5 1952 M BEL Dilsen-Stokkem
96 Flies Dirk 250,5 3 1 4 1959 M BEL Essen
97 Langenus Freddy 250,5 3 0 3 1955 M BEL Keerbergen
98 Strätling Benedikt 248,5 0 3 3 1968 M DUI Oberhausen
99 Luijken Sabine 248 2 2 4 1967 W DUI Emmerich am Rhein
100 Van de Rijzen Jean-Anto 247,4 2 3 5 1970 M NED Huijbergen
101 Heijmink Frank 244 3 0 3 1964 M NED Alphen ad Rijn
102 Merlier Dirk 243 3 0 3 1963 M BEL Waregem
103 Vermeylen Gerry 238,2 4 1 5 1971 M BEL Scherpenheuvel
104 Boersma Robert 237,5 0 3 3 1968 M NED Purmerend
105 Douw Wim 237,5 0 3 3 1963 M NED Oud-Vossemeer
106 Olsson Mikael 237,5 2 1 3 1970 M SWE BRUXELLES
107 Slabon Raimund 237,5 1 2 3 1960 M DUI Velbert
108 Schipper Sjaak 237 1 3 4 1948 M NED ATC '75
109 Mostinckx David 236,5 2 2 4 1980 M BEL Mechelen
110 Van Fraeyenhoven Benny 236,5 3 0 3 1959 M BEL Hove
111 Gosselin Johan 236 0 3 3 1964 M BEL Sint-niklaas
112 Kaminsky Peter 235 0 3 3 1977 M DUI Emsdetten
113 Klomp Jet 234 0 3 3 1965 W NED Ulft
114 Winnen Paul 233,2 4 0 4 1955 M BEL VELTEM-BEISEM
115 Rohrmann Bernd 231,5 1 3 4 1959 M DUI Hagen
116 Slagers Anton 230 1 2 3 1967 M NED Eelderwolde
117 Van Leest Wim 229,5 3 0 3 1955 M NED Hooge Zwaluwe
118 Van Wetering Luc 229,5 2 1 3 1961 M BEL RAVELS
119 Spieker Hans 228,5 1 2 3 1960 M NED Deventer
120 Luijken Johan 228 2 2 4 1964 M DUI Emmerich am Rhein
121 Krijnen Herman 228 0 3 3 1960 M NED Zundert
122 Sipers Henk 226,5 2 2 4 1955 M NED Maastricht
123 Ceuppens Geert 226,5 1 2 3 1973 M BEL Duffel
124 Theunissen Gertie 226,4 5 0 5 1961 M NED Eindhoven
125 Poppe Patrick 226,4 4 0 4 1958 M BEL BORSBEEK
126 Nabuurs Jan 226 2 1 3 1962 M NED Stevensbeek
127 Dhooge Chris 225 0 3 3 1970 M BEL Zaffelare
128 Poulussen Erwin 224,4 4 0 4 1965 M BEL Erp-Kwerps
129 Wuyts Kristoffel 223,5 3 0 3 1977 M BEL Melsele
130 Luyten Willy 222,5 3 0 3 1945 M BEL Oud-Turnhout
131 van der Made Nellie 222,5 1 2 3 1955 W NED Assen
132 Van Nuenen jan 222,5 3 0 3 1948 M NED UTRECHT
133 Daems Jan 222 3 0 3 1971 M BEL Borgerhout
134 de Boer Mark 221,5 1 2 3 1969 M NED Rotterdam
135 Morreel Anke 221,5 2 1 3 1974 W BEL Boom
136 Bruynooghe Hugo 221 3 0 3 1947 M BEL Veurne
137 Scholten Karl-Heinz 219,5 1 2 3 1951 M DUI Kevelaer
138 Cosyn Bart 219 2 1 3 1968 M BEL Drongen
139 Jurriaans Hans 219 0 3 3 1969 M NED Tegelen
140 Vanhole Yves 218,5 0 3 3 1965 M BEL Dendermonde
141 Zuidema Nitish 218,5 1 2 3 1967 M NED Utrecht
142 Celis Paul 218 1 2 3 1955 M BEL Nijlen
143 Kamphuis Paul 218 1 2 3 1956 M NED Voorhout
144 Michiels Alex 218 3 0 3 1964 M BEL Brugge
145 Vandevoorde Marijn 218 1 2 3 1982 M BEL LEDEBERG
146 Vandewaetere Dora 216,5 1 2 3 1962 W BEL Eernegem
147 Meeus Danny 216 2 1 3 1961 M BEL Nijlen
148 Hogentoren Wim 215 3 0 3 1957 M NED avVN
149 Kloek Patrick 215 2 1 3 1964 M BEL Antwerpen
150 Oosterhoff Egbert 215 1 2 3 1965 M NED Winschoten
151 Smet Bart 214,5 3 0 3 1973 M BEL ZARREN
152 Stevens Ivo 214,5 3 0 3 1973 M BEL Bornem
153 Costermans Herman 214 3 0 3 1949 M BEL Essen
154 De Saedeleer Pol 213,5 3 0 3 1967 M BEL Lier
155 van der Heijden Rudy 212,5 2 2 4 1969 M NED Grave
156 Boersma Gerrie 212,5 1 2 3 1964 M NED Twijzel
157 Cooremans Sven 212,2 7 0 7 1974 M BEL Westmalle
158 Van Camp Bjorn 211,5 3 0 3 1973 M BEL Sint Niklaas
159 Havreluk Micha 211 2 2 4 1950 M BEL Genk
160 Beernaert Veerle 211 1 2 3 1969 W BEL Bissegem
161 Schmidt Rob 211 3 0 3 1944 M NED Spado
162 Wilmink Hans 210,5 3 0 3 1964 M NED Hoofddorp
163 de Groot Rene 207,5 1 3 4 1969 M NED Purmerend
164 Koree Maurice 207 2 1 3 1974 M NED Rotterdam
165 Voorneveld Gerrit 207 1 2 3 1941 M NED Amsterdam
166 Franck Peter 206,5 3 0 3 1970 M BEL Niel
167 Leemans Jan 205,5 3 0 3 1955 M BEL St,-Katelijne-Waver
168 De Winter Peter 204,5 3 0 3 1964 M BEL Deurne
169 de Boer Hessel 204 2 1 3 1955 M NED Leeuwarden
170 Swennen Leon 204 2 1 3 1956 M BEL Bilzen
171 Potocek Pavel 202,5 2 1 3 1960 M CZ Eindhoven
172 Vanhamel Alex 202,5 3 0 3 1964 M BEL Lommel
173 Spooren Chris 202 3 0 3 1946 M BEL Overpelt
174 Plakke Rik 201 2 1 3 1967 M NED Zutphen
175 Van Loo Karel 200,4 4 0 4 1952 M BEL Hofstade/Zemst
176 Jüchter Birger 199,5 1 2 3 1972 M DUI Düsseldorf
177 van Samang Ann 199,2 2 3 5 1970 W BEL Brugge
178 Verbeke Eduard 199 2 1 3 1951 M BEL Brussel
179 Duivenvoorden Wilfried 198 3 0 3 1963 M NED Hoofddorp
180 Heemers Stefan 197 3 0 3 1964 M BEL ANTWERPEN
181 Zachow Doris 197 0 3 3 1967 W DUI Bottrop
182 Adriaenssens Dirk 196 2 1 3 1956 M BEL Sint-Niklaas
183 van der Logt Paul 193 3 0 3 1963 M NED HELLEVOETSLUIS
184 Maes Luc 192,5 1 2 3 1952 M BEL Meulebeke
185 Demey Dieter 191 1 2 3 1973 M BEL Brugge
186 de Boer Siebolt 189 3 0 3 1962 M NED Cifla
187 van Boven Eddy 189 3 0 3 1955 M BEL Schoonaarde
188 Felix Manu 188,5 3 0 3 1965 M BEL STROMBEEK-BEVER
189 Stoop Ronny 187,5 3 0 3 1971 M BEL De Klinge
190 Smits Michiel 187 3 0 3 1983 M BEL Brasschaat
191 Hoornaert Filip 185,5 1 2 3 1962 M BEL Eeklo
192 Leijnse Jeroen 185,5 2 1 3 1968 M NED
193 Verbeke Paul 185 2 1 3 1960 M BEL Waasmunster
194 Sonck Patrick 184,5 1 2 3 1966 M BEL Hoevenen
195 van Avesaath Lianne 183 0 3 3 1966 W NED Herten
196 Hermans Steven 182 2 1 3 1970 M BEL TREMELO
197 de Wit Paul 180,9 4 0 4 1970 M NED Bergen op Zoom
198 Callewaert Marnix 179,5 3 0 3 1959 M BEL Brugge
199 Welles Andries 179,5 2 1 3 1966 M NED LIPPENHUIZEN
200 van Katwijk Jan 179 3 0 3 1955 M NED Rhoon
201 Cotteleer Chris 176,5 2 1 3 1961 M BEL Antwerpen
202 Ickert Peter 175,5 0 3 3 1961 M DUI Niederkrüchten
203 Ambuhl Vincent 173,5 1 2 3 1968 M BEL Brussel
204 Kint Lucas 171,5 3 0 3 1961 M NED Middelburg
205 Dekker Martin 171 1 2 3 1969 M NED IJmuiden
206 Sevenans Sven 170 3 0 3 1969 M BEL Berchem
207 Hülse Renate 168 0 3 3 1957 W DUI Krefeld
208 van de Keere Nico 167 3 0 3 1976 M BEL Kaprijke
209 van Velzen Hennie 165,5 2 1 3 1966 M NED honselersdijk
210 Glorieux Frederic 164 2 1 3 1972 M BEL WOLUWE-SAINT-PI
211 Aerts Bob 162 3 0 3 1967 M BEL Beerse
212 Vansteenkiste Koen 159,5 2 1 3 1962 M BEL Gistel
213 van Geene Regina 159 0 3 3 1954 W NED Veldhoven
214 Aelbers Els 158 2 1 3 1968 W BEL Maasmechelen
215 Reumkens Wim 156,5 1 2 3 1962 M NED Heerlen
216 van der End Gert Jan 156 1 2 3 1960 M NED Vlaardingen
217 Leysen Eddy 149,5 3 0 3 1973 M BEL Lichaart
218 Boustanidis Giorgos 149 3 0 3 1971 M NED Gorinchem
219 Vandenplas Marc 149 1 2 3 1955 M BEL Dilbeek
220 Kerwyn Bart 147 0 3 3 1970 M BEL Eeklo
221 Janssen Panda 128,5 1 2 3 1965 M NED Brunssum
222 Jonkers Willy 122 0 3 3 1965 M NED Helmond
223 Fecher Stefan 118 0 3 3 1963 M DUI Hattersheim
224 Muetze Willem 100 1 2 3 1956 M NED Heerlen



Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]