Ga naar de startpagina

Het laatste nieuwsGa naar de verslagenBekijk de komende evenementen in de kalenderGa naar de uitslagenGa naar het discussie forumTrainings tipsLinks naar andere pagina'sMeest gestelde vragen

Nieuws actueel
24 apr 2018
De Zestig van Texel naar eerste weekend van april 2019
22 apr 2018
23 april 1988, Bruno Joppen en Ron Teunisse
17 apr 2018
Op 19 mei wordt het Belgisch Kampioenschap 100 km georganiseerd
17 apr 2018
Osschotse 6-urenloop pas beslist in de laatste hectometers
Nieuws in 2018
Nieuws in 2017
Nieuws in 2016
Nieuws in 2015
Nieuws in 2014
Nieuws in 2013
Nieuws in 2012
* December
* 30 dec 2012: Eindstand M&U Cup 2012
* 30 dec 2012: Groeten uit Assen
* 29 dec 2012: Piet Abma en Jet Klomp winnen de 6 uur van Heerde
* 29 dec 2012: Martin John Daykin overleden
* 27 dec 2012: Tour de Taiwan: Etappeloop Taiwan 30 maart-12 april 2013
* 25 dec 2012: Deelnemerslijst Dutch Coast Ultra Run + voorlopen
* 23 dec 2012: Komende Belgische en Nederlandse ultralopen
* 22 dec 2012: Langste Nachtloop (update met officiële uitslagen)
* 22 dec 2012: Zes uur van Stein in 2013 met estafette
* 18 dec 2012: Veel belangstelling voor de Langste Nachtloop
* 16 dec 2012: UltraRun van Gieten 50 kilometer zaterdag 18 mei 2013
* 15 dec 2012: Twaalf, twaalf, twaalf
* 7 dec 2012: Purmerbos marathon en Boscros marathon afgelast
* 6 dec 2012: En toen was hij paraplu……….. (Texel 1 december 2012)
* 2 dec 2012: Tussenstand M&U Cup na Geldrop
* November
* Oktober
* September
* Augustus
* Juli
* Juni
* Mei
* April
* Maart
* Februari
* Januari
Nieuws in 2011
Nieuws in 2010
Nieuws in 2009
Nieuws in 2008
Nieuws in 2007
Nieuws in 2006
Nieuws in 2005
Nieuws in 2004
Nieuws in 2003
Nieuws in 2002
Nieuws in 2001
Nieuws in 2000
Nieuws in 1999
AltaVista
Zoek:
Discussies
Het web


 
NIEUWS van December 2012
 
Meer uitleg over de wijze van puntenberekening : zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1547356

Cupkalender: zie http://www.bloggen.be/marathon_en_ultracup/archief.php?ID=1386407

Vragen en of opmerkingen mailen naar: rudy.van.daele1@telenet.be

Oproep aan alle lopers: Controleer altijd zorgvuldig of het aantal vermelde wedstrijden klopt.

Eindstand


PLAATS NAAM PUNTEN MAR ULTRAWEDSTR GEBJ GESL NATION WOONPLAATS
1 Pardaens Leo 563,5 8 6 14 1944 M BEL Pellenberg
2 Watthy Johan 556,7 6 7 13 1967 M BEL Gistel
3 Okkersen Henry 555,4 6 7 13 1945 M NED Schimmert
4 Mertens Gert 549,7 8 5 13 1964 M BEL Schoten
5 Leus Frankie 548,3 9 4 13 1962 M BEL Herenthout
6 Driesen Wim 541,4 8 5 13 1967 M BEL Beerse
7 Bemong Marc 534,7 8 5 13 1948 M BEL Tielt-Winge
8 Vandebeek Patrick 533,6 7 7 14 1974 M BEL Aarschot
9 Senaeve Walter 532,2 9 4 13 1960 M BEL Sint-Niklaas
10 Van Daele Rudy 529 8 9 17 1962 M BEL Sint Niklaas
11 van de Poel Wilfried 527,5 5 9 14 1957 M BEL Serskamp
12 Bus Sjaak 521,3 7 8 15 1955 M NED Raamsdonksveer
13 Gerlo Luc 518,3 10 6 16 1956 M BEL Temse-Elversele
14 Verbruggen Xavier 510,3 7 5 12 1963 M BEL Zulte
15 Janssens Heidi 508,8 4 8 12 1975 W BEL Eernegem
16 Preibisch Ralf 501,6 6 4 10 1962 M NED Halsteren
17 Meers Vincent 501,2 10 5 15 1973 M BEL Gentbrugge
18 Lathouwers Gust 499,1 7 6 13 1954 M BEL Zutendaal
19 Idrissi Mo 497,7 7 8 15 1952 M NED Heemskerk
20 Decock Wouter 485,7 2 8 10 1983 M BEL Westkerke
21 De Keyser Gust 484,3 7 5 12 1948 M BEL Vlezenbeek
22 Van Hiel Paul 476,3 7 9 16 1970 M BEL steenhuffel
23 Blyaert Marc 437 7 5 12 1958 M BEL Merchtem
24 Rombaut Jo 436,6 7 5 12 1958 M BEL Beveren
25 de Grove Bart 433,3 7 1 8 1972 M BEL Wetteren
26 Meijer Albert 421,2 3 8 11 1959 M NED Hoofddorp
27 Gendrault Jean-pierre 408 2 6 8 1948 M FRA Zeist
28 Depoortere Ludo 395 1 6 7 1958 M BEL Geluwe
29 Kasanardjo Endymion 390,4 4 5 9 1969 M NED Eindhoven
30 Palmans Peter 385,7 2 4 6 1962 M BEL Neerpelt
31 Willemsen Ronald 382,5 4 7 11 1963 M NED Kamperland
32 Bock Bob 377,4 5 4 9 1955 M NED Amsterdam
33 Boussemaere Roland 372,1 4 2 6 1946 M BEL Knokke-Heist
34 Schellingerhout Remco 367,1 2 4 6 1971 M NED Gastel
35 Stynen Geert 364,5 0 4 4 1969 M BEL Turnhout
36 de Petter Peter 364 1 4 5 1963 M BEL Oudegem
37 Bogaert Johan 363,2 1 4 5 1961 M BEL Dendermonde
38 Hekkers Mieke 358,6 1 4 5 1964 W NED Deventer
39 De Jaeger-Braet Luc 357,8 1 5 6 1957 M BEL Watervliet
40 Taelman Lucien 356,4 3 2 5 1957 M BEL Waregem
41 Dops Ghislain 354,1 1 4 5 1955 M BEL Lanaken
42 Rumphakwaen Nid 347,5 3 1 4 1968 M BEL Grimbergen
43 Verbrugge Bob 343,5 1 4 5 1957 M NED Zoetermeer
44 Bodelier Hein 334,4 2 4 6 1948 M NED Landgraaf
45 Scheffer Ineke 331,4 1 6 7 1958 W NED Leens
46 Vermeesch Fernand 331 3 2 5 1949 M BEL De Haan
47 Schuurman Anton 330,5 0 4 4 1936 M NED Amsterdam
48 Van Nijlen Bart 329 3 1 4 1962 M BEL Kasterlee
49 Modderkolk Nico 328,8 2 8 10 1962 M NED Stadskanaal
50 Honing Gijs 328,2 3 4 7 1945 M NED Blokker
51 Doornbos Lydia 328 0 4 4 1978 W NED Appingedam
52 Bouman Thomas 327,4 2 3 5 1967 M BEL Gent
53 Roodenburg Andy 325,7 3 3 6 1971 M NED Rotterdam
54 Boone Dave 322,5 1 3 4 1988 M NED Kruiningen
55 Nelsen Fernand 321,9 4 1 5 1950 M BEL Bonheiden
56 Scheutjens Peter 321,1 3 3 6 1963 M NED Marvel
57 Papanikitas Marc 319,5 2 2 4 1967 M BEL Morstel
58 Ossendorp John 319 5 1 6 1957 M NED Nieuwegein
59 Wildenbeest Frans 313,2 2 4 6 1956 M NED Spijkenisse
60 van der Veldt Tom 308,6 3 3 6 1968 M NED Haarlem
61 Schepers Joeri 307,6 3 4 7 1971 M BEL Aalter
62 Van der Geest Chantal 307,5 2 2 4 1977 W NED Utrecht
63 Bakker Ron 305,5 1 3 4 1956 M NED Heemskerk
64 Annegarn Els 305,3 3 3 6 1956 W NED Amsterdam
65 Lempers Jos 298 7 0 7 1957 M NED Landgraaf
66 Bogaard Jan 297,5 4 1 5 1951 M NED Wezep
67 Van Thuyne Dirk 297 2 2 4 1969 M BEL Zulte-Olsene
68 Eigenhuis Bart 296 3 1 4 1967 M NED SOEST
69 Nullens Stef 296 1 3 4 1963 M BEL Peer
70 Kok Ruud 294,5 3 1 4 1956 M NED Apeldoorn
71 van Elzakker Eric-Jan 293,8 4 1 5 1986 M NED Bergen op Zoom
72 de Boer Mark 293 2 2 4 1969 M NED Rotterdam
73 Dhooge Chris 291 1 3 4 1970 M BEL Zaffelare
74 Buis Hans 286,7 5 2 7 1951 M NED De Rijp
75 Gossens Philip 285,6 4 1 5 1960 M BEL Stekene
76 De Cock Olaf 285 3 1 4 1979 M BEL LINT
77 van de Veen Gerwin 282,5 2 2 4 1976 M NED Bunschoten
78 Unoki Katie 281,2 2 3 5 1969 W NED Leiden
79 Otto Edwin 280,5 1 3 4 1970 M NED Purmerend
80 Bundervoet Johan 279,5 2 2 4 1949 M BEL Sleidinge
81 Dol Chris 277,5 2 2 4 1963 M NED Stadskanaal
82 Voorneveld Gerrit 277,5 1 3 4 1941 M NED Amsterdam
83 Spoelstra Francis 276 5 3 8 1956 M NED Leiden
84 Haustrate Fred 271 3 1 4 1966 M BEL Pipaix
85 Potocek Pavel 271 3 1 4 1960 M CZ Eindhoven
86 Haan John 270,6 7 0 7 1958 M NED Landgraaf
87 Moser Jeroen 266,5 2 2 4 1964 M NED Roden
88 Derudder Henk 264,6 2 3 5 1968 M BEL Ichtegem
89 Boon Joppe 263,5 0 6 6 1986 M NED Wageningen
90 Kempinski Roger 263,5 2 2 4 1972 M NED Bemelen
91 Heijmink Frank 262,5 4 0 4 1964 M NED Alphen ad Rijn
92 De Cuyper Ivan 261,1 4 0 4 1962 M BEL Putte
93 D'Espallier Stefaan 260 2 2 4 1978 M BEL Attenrode-Wever
94 Van Rijswijk Bram 259,5 1 2 3 1981 M NED Hapert
95 Claereboudt Jan 256,6 6 0 6 1962 M BEL Lint
96 Leijnse Jeroen 256,5 3 1 4 1968 M NED 's-Gravenhage
97 Mertens Paul 255,5 3 0 3 1962 M BEL Nijlen
98 Zoutman Rut 254,5 2 1 3 1959 M NED Monster
99 Floris Francesco 254 3 1 4 1973 M ITA Brussel
100 Dedapper Yves 254 1 2 3 1973 M BEL HANSBEKE
101 Proost Wim 253,5 2 2 4 1960 M BEL Tielen
102 Vandewal Jacques 252,9 3 2 5 1952 M BEL Dilsen-Stokkem
103 Van Leest Wim 250,8 4 0 4 1955 M NED Hooge Zwaluwe
104 Flies Dirk 250,5 3 1 4 1959 M BEL Essen
105 Langenus Freddy 250,5 3 0 3 1955 M BEL Keerbergen
106 Strätling Benedikt 248,5 0 3 3 1968 M DUI Oberhausen
107 Luijken Sabine 248 2 2 4 1967 W DUI Emmerich am Rhein
108 Van de Rijzen Jean-Anto 247,4 2 3 5 1970 M NED Huijbergen
109 Merlier Dirk 243 3 0 3 1963 M BEL Waregem
110 Van Nuenen jan 242,9 4 0 4 1948 M NED Utrecht
111 Vermeylen Gerry 238,2 4 1 5 1971 M BEL Scherpenheuvel
112 Boersma Robert 237,5 0 3 3 1968 M NED Purmerend
113 Douw Wim 237,5 0 3 3 1963 M NED Oud-Vossemeer
114 Olsson Mikael 237,5 2 1 3 1970 M SWE BRUXELLES
115 Slabon Raimund 237,5 1 2 3 1960 M DUI Velbert
116 Schipper Sjaak 237 1 3 4 1948 M NED ATC '75
117 Bouwens John 237 3 0 3 1955 M NED AAV '37
118 Mostinckx David 236,5 2 2 4 1980 M BEL Mechelen
119 Van Fraeyenhoven Benny 236,5 3 0 3 1959 M BEL Hove
120 Gosselin Johan 236 0 3 3 1964 M BEL Sint-niklaas
121 Kaminsky Peter 235 0 3 3 1977 M DUI Emsdetten
122 Van Hecke Gerda 235 1 2 3 1951 W BEL Veurne (BEL)
123 Klomp Jet 234 0 3 3 1965 W NED Ulft
124 Winnen Paul 233,2 4 0 4 1955 M BEL VELTEM-BEISEM
125 Rohrmann Bernd 231,5 1 3 4 1959 M DUI Hagen
126 Rodewijk John 231 3 0 3 1958 M NED LVA Plantaris
127 Slagers Anton 230 1 2 3 1967 M NED Eelderwolde
128 Van Wetering Luc 229,5 2 1 3 1961 M BEL RAVELS
129 Ickert Peter 229 1 3 4 1961 M DUI Niederkrüchten (GER)
130 Spieker Hans 228,5 1 2 3 1960 M NED Deventer
131 Luijken Johan 228 2 2 4 1964 M DUI Emmerich am Rhein
132 Krijnen Herman 228 0 3 3 1960 M NED Zundert
133 Schmidt Rob 226,9 4 0 4 1944 M NED Spado
134 Sipers Henk 226,5 2 2 4 1955 M NED Maastricht
135 Ceuppens Geert 226,5 1 2 3 1973 M BEL Duffel
136 Theunissen Gertie 226,4 5 0 5 1961 M NED Eindhoven
137 Poppe Patrick 226,4 4 0 4 1958 M BEL BORSBEEK
138 Nabuurs Jan 226 2 1 3 1962 M NED Stevensbeek
139 Poulussen Erwin 224,4 4 0 4 1965 M BEL Erp-Kwerps
140 Bostelaar Jan 223,5 3 0 3 1949 M BEL Westkapelle
141 Wuyts Kristoffel 223,5 3 0 3 1977 M BEL Melsele
142 Luyten Willy 222,5 3 0 3 1945 M BEL Oud-Turnhout
143 van der Made Nellie 222,5 1 2 3 1955 W NED Assen
144 Daems Jan 222 3 0 3 1971 M BEL Borgerhout
145 Morreel Anke 221,5 2 1 3 1974 W BEL Boom
146 Bruynooghe Hugo 221 3 0 3 1947 M BEL Veurne
147 Scholten Karl-Heinz 219,5 1 2 3 1951 M DUI Kevelaer
148 Cosyn Bart 219 2 1 3 1968 M BEL Drongen
149 Jurriaans Hans 219 0 3 3 1969 M NED Tegelen
150 Vanhole Yves 218,5 0 3 3 1965 M BEL Dendermonde
151 Zuidema Nitish 218,5 1 2 3 1967 M NED Utrecht
152 Celis Paul 218 1 2 3 1955 M BEL Nijlen
153 Kamphuis Paul 218 1 2 3 1956 M NED Voorhout
154 Michiels Alex 218 3 0 3 1964 M BEL Brugge
155 Vandevoorde Marijn 218 1 2 3 1982 M BEL LEDEBERG
156 Duivenvoorden Wilfried 217,1 4 0 4 1963 M NED Hoofddorp
157 Vandewaetere Dora 216,5 1 2 3 1962 W BEL Eernegem
158 Meeus Danny 216 2 1 3 1961 M BEL Nijlen
159 Hogentoren Wim 215 3 0 3 1957 M NED avVN
160 Kloek Patrick 215 2 1 3 1964 M BEL Antwerpen
161 Oosterhoff Egbert 215 1 2 3 1965 M NED Winschoten
162 Smet Bart 214,5 3 0 3 1973 M BEL ZARREN
163 Stevens Ivo 214,5 3 0 3 1973 M BEL Bornem
164 Costermans Herman 214 3 0 3 1949 M BEL Essen
165 De Saedeleer Pol 213,5 3 0 3 1967 M BEL Lier
166 van der Logt Paul 213,1 4 0 4 1963 M NED HELLEVOETSLUIS
167 van der Heijden Rudy 212,5 2 2 4 1969 M NED Grave
168 Boersma Gerrie 212,5 1 2 3 1964 M NED Twijzel
169 Odijk Bonno 212,5 3 0 3 1963 M NED Puttershoek
170 van Samang Ann 212,4 3 3 6 1970 W BEL Brugge
171 Cooremans Sven 212,2 7 0 7 1974 M BEL Westmalle
172 Van Camp Bjorn 211,5 3 0 3 1973 M BEL Sint Niklaas
173 Havreluk Micha 211 2 2 4 1950 M BEL Genk
174 Beernaert Veerle 211 1 2 3 1969 W BEL Bissegem
175 Wuestenenk Wim 211 3 0 3 1956 M NED NOP
176 Wilmink Hans 210,5 3 0 3 1964 M NED Hoofddorp
177 van der End Gert Jan 209,5 2 2 4 1960 M NED Vlaardingen
178 de Groot Rene 207,5 1 3 4 1969 M NED Purmerend
179 Koree Maurice 207 2 1 3 1974 M NED Rotterdam
180 de Groot Leendert 206,5 3 0 3 1964 M NED Schiedam
181 Franck Peter 206,5 3 0 3 1970 M BEL Niel
182 Barendrecht Rob 205,5 3 0 3 1960 M NED Hellevoetsluis
183 Leemans Jan 205,5 3 0 3 1955 M BEL Sint-Katelijne-Waver
184 De Winter Peter 204,5 3 0 3 1964 M BEL Deurne
185 de Boer Hessel 204 2 1 3 1955 M NED Leeuwarden
186 Swennen Leon 204 2 1 3 1956 M BEL Bilzen
187 Van der Klis Richard 203,5 2 1 3 1963 M NED Zoetermeer
188 Jansen Raf 203 3 0 3 1967 M BEL WEZEMBEEK-OPPEM
189 Vanhamel Alex 202,5 3 0 3 1964 M BEL Lommel
190 David Melanie 202 3 0 3 1976 W BEL Wezembeek Oppem
191 Spooren Chris 202 3 0 3 1946 M BEL Overpelt
192 Van der Parre Jiri 202 3 0 3 1980 M BEL SCHELLE
193 Plakke Rik 201 2 1 3 1967 M NED Zutphen
194 Van Loo Karel 200,4 4 0 4 1952 M BEL Hofstade/Zemst
195 Boekestijn Leonard 200 2 1 3 1958 M NED De Lier
196 Jüchter Birger 199,5 1 2 3 1972 M DUI Düsseldorf
197 Verbeke Eduard 199 2 1 3 1951 M BEL Brussel
198 Heemers Stefan 197 3 0 3 1964 M BEL ANTWERPEN
199 Zachow Doris 197 0 3 3 1967 W DUI Bottrop
200 Adriaenssens Dirk 196 2 1 3 1956 M BEL Sint-Niklaas
201 Kleinekoort Hans 193,5 3 0 3 1939 M NED SOEST
202 Maes Luc 192,5 1 2 3 1952 M BEL Meulebeke
203 Demey Dieter 191 1 2 3 1973 M BEL Brugge
204 van Klaveren Hans 190,5 3 0 3 1964 M NED
205 van Katwijk Jan 189,7 4 0 4 1955 M NED Rhoon
206 de Boer Siebolt 189 3 0 3 1962 M NED Cifla
207 van Boven Eddy 189 3 0 3 1955 M BEL Schoonaarde
208 Felix Manu 188,5 3 0 3 1965 M BEL STROMBEEK-BEVER
209 Meert Jurgen 188,5 3 0 3 1978 M BEL Erembodegem (BEL)
210 Stoop Ronny 187,5 3 0 3 1971 M BEL De Klinge
211 Kuipers Harm 187 3 0 3 1966 M NED Dutch Runners Basic
212 Smits Michiel 187 3 0 3 1983 M BEL Brasschaat
213 Hoornaert Filip 185,5 1 2 3 1962 M BEL Eeklo
214 Verbeke Paul 185 2 1 3 1960 M BEL Waasmunster
215 Sonck Patrick 184,5 1 2 3 1966 M BEL Hoevenen
216 van Avesaath Lianne 183 0 3 3 1966 W NED Herten
217 Hermans Steven 182 2 1 3 1970 M BEL TREMELO
218 de Wit Paul 180,9 4 0 4 1970 M NED Bergen op Zoom
219 Callewaert Marnix 179,5 3 0 3 1959 M BEL Brugge
220 Welles Andries 179,5 2 1 3 1966 M NED LIPPENHUIZEN
221 Cotteleer Chris 176,5 2 1 3 1961 M BEL Antwerpen
222 van den Berg Kees 176 3 0 3 1955 M NED Noordwijkerhout
223 Ambuhl Vincent 173,5 1 2 3 1968 M BEL Brussel
224 Kint Lucas 171,5 3 0 3 1961 M NED Middelburg
225 Dekker Martin 171 1 2 3 1969 M NED IJmuiden
226 Groenewegen Lennie 170,5 3 0 3 1970 W NED Rotterdam
227 Sevenans Sven 170 3 0 3 1969 M BEL Berchem
228 Hülse Renate 168 0 3 3 1957 W DUI Krefeld
229 van de Keere Nico 167 3 0 3 1976 M BEL Kaprijke
230 Cornelissen Jos 166,5 3 0 3 1960 M NLD Aalsmeer
231 van Velzen Hennie 165,5 2 1 3 1966 M NED honselersdijk
232 Glorieux Frederic 164 2 1 3 1972 M BEL WOLUWE-SAINT-PI
233 Leysen Eddy 163,5 4 0 4 1973 M BEL LICHTAART
234 Aerts Bob 162 3 0 3 1967 M BEL Beerse
235 Vansteenkiste Koen 159,5 2 1 3 1962 M BEL Gistel
236 van Geene Regina 159 0 3 3 1954 W NED Veldhoven
237 Aelbers Els 158 2 1 3 1968 W BEL Maasmechelen
238 Reumkens Wim 156,5 1 2 3 1962 M NED Heerlen
239 Boustanidis Giorgos 149 3 0 3 1971 M NED Gorinchem
240 Vandenplas Marc 149 1 2 3 1955 M BEL Dilbeek
241 Kerwyn Bart 147 0 3 3 1970 M BEL Eeklo
242 Kramer Willem 146,5 1 2 3 1958 M NED Apeldoorn
243 Janssen Panda 128,5 1 2 3 1965 M NED Brunssum
244 Jonkers Willy 122 0 3 3 1965 M NED Helmond
245 Fecher Stefan 118 0 3 3 1963 M DUI Hattersheim
246 Muetze Willem 100 1 2 3 1956 M NED Heerlen



Hoewel aan deze tussenstand de nodige zorg besteed is, is het steeds mogelijk dat er nog foutjes in geslopen zijn.
Deze kunnen steeds gesignaleerd worden, evenals fouten in de lopersgegevens. Rudy Van Daele: rudy.van.daele1@telenet.be

 

 
[ top pagina ] - [ Kalender info ]